שינויים בתכנית המשחקים-חוזר מספר 21

10:48 06/02/2011

06 פברואר 2011
לכבוד

___________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 21

1. נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:

• הפועל כפר יסיף (קבוצה מס' 1247) – ליגה א' צפון, 5
• הפועל נחף (קבוצה מס' 4034) – ליגה נערות א' צפון, 110
• הפועל לב השרון (קבוצה מס' 3741) – ליגה ילדות שומרון, 176
• הפועל השרון/בני ציון (קבוצה מס' 3840) – ליגה ב' שרון, 13

2. משחק ליגה לאומית גברים בין הפועל גלבוע/עפולה להפועל יקנעם/מגידו (מחזור 20) הוקדם וייערך ביום שני 21/02/11 בשעה 19:00 בעפולה.

3. משחק ליגה נערים ארצית שרון בין ביתר כפר יונה להפועל דקל לב השרון (מחזור 21) ביום
רביעי 06/04/11 ייערך בשעה 19:30 בכפר יונה.

4. משחק ליגה נערים לאומית צפון בין מכבי רעננה להפועל גליל עליון (מחזור 28) הוקדם וייערך
ביום רביעי 16/03/11 בשעה 19:00 ברעננה.

5. משחק ליגה נוער מחוזית דן בין מ.ס. ראש העין שבזי להפועל אריאל (מחזור 15) נדחה עקב
יציאת שחקני אריאל לטיול וייערך ביום חמישי 24/02/11 בשעה 20:30 בראש העין.

6. משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין הפועל תל אביב לאליצור רחובות (מחזור 18) ביום שני
21/02/11 ייערך בשעה 20:30 באולם זיסמן רמת גן.

7. משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל בני אילת להפועל אשכול (מחזור 15) הוקדם וייערך
ביום חמישי 10/02/11 בשעה 18:30 באילת.

8. משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל אילת להפועל אשכול (מחזור 21) הוקדם וייערך ביום
שישי 11/02/11 בשעה 14:00 באילת.

9. משחק ליגה א' צפון בין מכבי כרמיאל להפועל מגדל העמק (מחזור 14) נדחה וייערך ביום ראשון
20/02/11 בשעה 20:00 בכרמיאל.

10. משחק ליגה נערים ארצית ת"א בין הפועל סהר חולון לעירוני קרית אונו (מחזור 20) הוקדם
וייערך ביום שבת 05/03/11 בשעה 19:00 בחולון.

11. משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין עירוני קרית אונו להפועל ת"א/אוסישקין (מחזור 21) הוקדם
וייערך ביום ראשון 13/03/11 בשעה 20:30 בקרית אונו.

12. משחק ליגה ילדות ת"א בין מכבי רמת חן להפועל אזור (מחזור 14) נדחה עקב יציאת שחקני
אזור לטיול וייערך ביום חמישי 17/02/11 בשעה 17:00 ברמת חן.

13. משחק ליגה ארצית דרום בין הפועל באר טוביה להפועל אילת (מחזור 21) נדחה וייערך ביום
חמישי 10/03/11 בשעה 18:00 באילת.

14. משחק ליגה נערים ארצית שרון בין הפועל חוף השרון להפועל כפר סבא יותם (מחזור 14) ביום
רביעי 09/02/11 ייערך בשעה 18:00 בחוף השרון.

15. משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל חבל איילות להפועל יואב/צפית (מחזור 25) הוקדם
וייערך ביום שני 21/02/11 בשעה 19:00 ביטבתה.

16. משחק חוזר בליגה נוער מחוזית נגב בין מכבי ירוחם להפועל להבים (מחזור 16) ייערך ביום
חמישי 03/03/11 בשעה 20:30 בירוחם (הוצאות הנסיעה של להבים ישולמו ע"י ירוחם).

17. משחק ליגה ילדים א' דן בין הפועל אזור למכבי ראשון לציון אשל (מחזור 12) נדחה עקב יציאת
שחקני ראשל"צ לטיול וייערך ביום שני 14/02/11 בשעה 17:00 באזור ולא ב- 09/02/11, כפי
שנקבע תחילה.

18. משחק ליגה ילדים א' צפון בין עצמה כפר ורדים להפועל קרית שמונה לירן (מחזור 18) הוקדם
עקב יציאת שחקני כפר ורדים לטיול וייערך ביום שני 21/02/11 בשעה 18:00 בכפר ורדים.

19. משחק ליגה ילדים ב' מפרץ בין הפועל מעלות לעצמה כפר ורדים (מחזור 16) הוקדם וייערך
ביום שני 21/02/11 בשעה 18:00 במעלות.

20. משחק ליגה נערים לאומית דרום בין הפועל באר טוביה להפועל גיל נס ציונה (מחזור 23) ביום
רביעי 16/02/11 ייערך בשעה 18:00 בבאר טוביה עקב משחק נוסף באותו אולם.

21. משחק ליגה נערים לאומית צפון בין א.ס. רמת השרון להפועל איתמר נהריה (מחזור 25) נדחה עקב יציאת שחקני נהריה לטיול וייערך ביום חמישי 03/03/11 בשעה 19:00 ברמת השרון.

22. קבוצת מכבי פתח תקוה (קבוצה מס' 1143) בליגה נערים ארצית ת"א תקיים את משחקיה
הביתיים באולם עולמות, רח' שולזינגר 10, פתח תקוה.

23. משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל אילת להפועל באר טוביה (מחזור 17) נדחה וייערך
ביום חמישי 17/02/11 בשעה 17:00 באילת.

24. משחק ליגה ארצית נשים דרום בין הפועל באר טוביה אחוה למכבי אשדוד יובל (מחזור 15)
ביום חמישי 10/03/11 ייערך בשעה 20:00 בבאר טוביה.


25. משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הופעל גן יבנה/אשדוד למכבי גדרה (מחזור 15) נדחה
וייערך ביום שבת 19/02/11 בשעה 18:00 בגן יבנה.

26. משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפועל חבל איילות להפועל גדרות (מחזור 17) נדחה
וייערך ביום חמישי 10/03/11 בשעה 17:30 ביטבתה.

27. משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל באר שבע להפועל חבל איילות (מחזור 17) הוקדם
וייערך ביום ראשון 13/02/11 בשעה 17:00.

28. קבוצת אליצור מ.א. שומרון תקיים את משחקיה הביתיים בליגה ב' שרון באולם ברח' הקוממיות
בקרני שומרון.

29. משחק ליגה נוער לאומית צפון בין אליצור נתניה להפועל גליל עליון (מחזור 20) נדחה וייערך
ביום רביעי 23/02/11 בשעה 19:00 בנתניה.

30. משחקי קבוצת אסא ירושלים בליגה א' דרום נגד הפועל גן רווה (15/02/11), ביתר באר שבע
(01/03/11), הפועל לכיש (15/03/11) והפועל ירושלים/פ.זאב (29/03/11) ייערכו בשעה
20:45 בירושלים עקב משחקים נוספים באותו אולם.

31. משחקי קבוצת אסא ירושלים בליגה נערות ב' לאומית נגד מ.ס. אבן יהודה (15/03/11) והפועל
מעגן מיכאל/זכרון (29/03/11) ייערכו בשעה 17:00 בירושלים עקב 2 משחקים נוספים באותו
אולם.

32. משחקי קבוצת אסא ירושלים בליגה לאומית נשים נגד הפועל גליל עליון (15/02/11), מכבי
דרור רמת חן (01/03/11), אליצור תל אביב (15/03/11) ומתנ"ס תל כביר (29/03/11) ייערכו
בשעה 19:00 בירושלים.

33. משחק ליגה ארצית נשים ת"א בין אליצור חולון קציר לבני יהודה עזר (מחזור 11) הוקדם וייערך
ביום שלישי 08/02/11 בשעה 20:30 באולם קרית שרת חולון.

34. משחק ליגה ילדים א' לאומית ת"א בין מ.ס. ראש העין להפועל חולון נבון (מחזור 14) נדחה
עקב יציאת שחקני ראש העין לטיול וייערך ביום שני 14/02/11 בשעה 17:30 בראש העין.

35. משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל חבל איילות להפועל אילת (מחזור 16) נדחה וייערך
ביום שלישי 08/02/11 בשעה 18:30 ביטבתה.

36. משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל חבל איילות להפועל אילת (מחזור 15) נדחה וייערך ביום
שלישי 08/02/11 בשעה 16:30 ביטבתה.

37. משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל יזרעאל צעירים למכבי אבי חיפה (מחזור 16) נדחה
וייערך ביום חמישי 10/02/11 בשעה 18:00 בקבוץ מזרע.



38. משחק ליגה נערות ב' לאומית בין הפועל עמק יזרעאל למכבי רמת חן (מחזור 17) הוקדם עקב
יציאת שחקניות עמק יזרעאל לטיול וייערך ביום שבת 19/02/11 בשעה 19:30 בקבוץ מזרע.

39. להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית-הדין המשמעתי:

 נוער ארצית מרכז, 38: עצמה מודיעין – מ.כ. הבקעה/גני תקוה: יום חמישי 17/02/11 שעה 20:00 (שוברי השיפוט במשחק ישולמו ע"י הבקעה).
 ילדים א' חיפה, 82: הפועל נהריה עירוני – הפועל אעבלין אורתודקסים: יום שני 21/02/11 שעה 17:00.
 ילדים ב' דן א', 100: מ.ס. ראש העין הדס – א.ס. נוה מונוסון: יום שני 21/02/11 שעה 17:00.
 ליגה קט סל ב' שומרון א', 155: הפועל עמק חפר/ויתקין – הפועל ע"ח/בית יצחק: יום שלישי 22/02/11 שעה 17:30.


40. טקס סיום עונת הקט-סל יתקיים בתאריך 06/06/11 בשעות אחה"צ.
פרטים יימסרו בהמשך.





בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות