שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 14

09:42 20/12/2009






20 דצמבר 2009
לכבוד

___________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 14

1.    משחק שמינית גמר גביע המדינה לגברים בין מכבי אשדוד לבני השרון הוקדם וייערך ביום שבת 26/12/09 בשעה 19:00 באשדוד.

2.    נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:
    הפועל ג'ת (קבוצה מס' 3053) - ליגה ילדים ב' שומרון, 95
    אליצור בית שמש (קבוצה מס' 3234) - ליגה נערות ב' דרום, 117

לתשומת ליבכם: כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.

3.    משחק ליגה ילדים א' שומרון בין הפועל ג'ת למכבי אהוד זכרון יעקב (מחזור 19) ביום חמישי 25/03/10 ייערך בשעה 17:00 בזכרון יעקב עקב חילוף ביתיות בסיבוב א'.

4.    משחק ליגה קט סל א' ירושלים ב' בין אליצור גוש עציון לאליצור אפרת (מחזור 9) ביום שלישי 16/02/10 ייערך בשעה 17:00 באפרת עקב חילוף ביתיות בסיבוב א'.

5.    משחקי קבוצת אליצור אור אשדוד בליגה נוער מחוזית דרום נגד ביתר אשדוד (01/02/10), הפועל גן יבנה/אשדוד (15/02/10), מכבי שדרות (08/03/10) ועקה"ס אשקלון (12/04/10) ייערכו בשעה 18:30 באשדוד עקב משחק נוסף באותו אולם.

6.    רצ"ב שינויים במשחקים עקב חג המולד:
    ליגה ב' עמקים: המשחק בין הפועל עפולה מוריס להפועל נצרת אורתודוקסי (מחזור 11) יוקדם וייערך ביום ראשון 03/01/10 בשעה 20:30 בעפולה.
    ליגה ילדים א' עמקים: המשחק בין הפועל נצרת אורתודוקסי להפועל יזרעאל גבת (מחזור 11) יוקדם וייערך ביום שני 04/01/10 בשעה 17:00 בנצרת.
    ליגה ארצית נשים עמקים: המשחק בין הפועל נצרת אורתודוקסי להפועל אכסאל (מחזור 11) יוקדם וייערך ביום שני 04/01/10 בשעה 19:00 בנצרת.

                                    .../2
                                



    ליגה ארצית נשים עמקים: המשחק בין הפועל יפיע להפועל נצרת אורתודוקסי (מחזור 10) יוקדם וייערך ביום שלישי 29/12/09 בשעה 19:00 ביפיע.
    ליגה ילדים ב' צפון: המשחק בין הפועל יזרעאל הושעיה להפועל נצרת אורתודוקסי (מחזור 10) נדחה וייערך ביום שני 04/01/10 בשעה 18:30 בהושעיה.
    ליגה ילדות צפון: המשחק בין הפועל עמק המעיינות להפועל נצרת אורתודוקסי (מחזור 11) הוקדם וייערך ביום ראשון 03/01/10 בשעה 18:00 באולם קבוץ גבע.

7.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל מיתר להפועל צפון ירושלים (מחזור 11) הוקדם וייערך ביום שבת 02/01/10 בשעה 20:30 בירושלים. משחק הגומלין (מחזור 24) ביום חמישי 22/04/10 ייערך בשעה 20:30 במיתר.

8.    המשחק הדחוי בליגה נערים לאומית צפון בין הפועל חיפה להפועל עמק יזרעאל (מחזור 8) ייערך ביום שבת 02/01/10 בשעה 18:30 באולם רוממה חיפה ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 13.

9.    משחקי קבוצת מכבי גדרה בליגה נערים ארצית דרום נגד ביתר אשדוד (17/03/10) וביתר באר שבע (14/04/10) ייערכו בשעה 20:30 בגדרה עקב משחק נוסף באותו אולם.

10.    משחקי קבוצת הפועל יקנעם/מגידו בליגה קט סל א' יזרעאל נגד הפועל יזרעאל/שמשית (29/12/09), הפועל גלבוע/צעירים (16/02/10) והפועל יזרעאל הגליל (16/03/10) ייערכו בשעה 17:30 בעין השופט.

11.    משחק גביע האיגוד לגברים בין הפועל גן שמואל למכבי נצרת ייערך ביום ראשון 27/12/09 בשעה 20:30 בגן שמואל.

12.    משחק ליגה נערים ארצית שרון בין מכבי הוד השרון רותם למ.ס. אבן יהודה (מחזור 10) הוקדם וייערך ביום שבת 26/12/09 בשעה 17:30 באולם הדרים הוד השרון.

13.    משחק ליגה ב' פ"ת בין מכבי אורנית למ.ס. קרית אונו (מחזור 10) ביום רביעי 30/12/09 ייערך בשעה 19:00 באלקנה. משחק הגומלין (מחזור 23) ביום רביעי 14/04/10 ייערך בשעה 20:30 בקרית אונו, כפי שנקבע בתוכנית המקורית של הליגה (חילוף הביתיות שנקבע בחוזר מס' 7 - מבוטל).

14.    משחק ליגה ב' דן בין מכבי ת"א דרום להפועל גבעתיים ארזים (מחזור 9) נדחה וייערך ביום שבת 26/12/09 בשעה 20:00 בתל אביב.

15.    קבוצת אליצור שהם (קבוצה מס' 2525) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה קט סל א' מרכז א' באולם ולא במגרש לפי אותה הכתובת המופיעה בספר המשחקים, עמ' 199.

16.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל אילת למכבי רחובות (מחזור 20) ייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 19:00 באילת ולא כפי שנקבע בספר המשחקים.

17.    משחק ליגה נערים ארצית ת"א בין מכבי ברוך ת"א להפועל סהר חולון (מחזור 9) הוקדם וייערך ביום שלישי 22/12/09 בשעה 19:30 בת"א.

18.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל עמק הירדן להפועל ניר נהריה (מחזור 10) הוקדם וייערך ביום חמישי 24/12/09 בשעה 18:00 בעמק הירדן.

19.    משחק ליגה א' צפון בין הפועל תרשיחא להפועל מעלות (מחזור 9) ביום שלישי 22/12/09 ייערך בשעה 20:00 במעלות. משחק הגומלין (מחזור 20) ביום שלישי 06/04/10 ייערך בשעה 20:00 בתרשיחא.

                                        .../3



20.    משחק ליגה ילדים א' לאומית חיפה בין הפועל נהריה למכבי ליעד חיפה (מחזור 9) נדחה עקב יציאת שחקני חיפה לאירוע בי"ס וייערך ביום שבת 26/12/09 בשעה 18:30 בנהריה.


21.    להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי :

"    ליגה נערים מחוזית שרון, 63: מכבי חדרה/בית אליעזר - מכבי אום אל פחם: יום ראשון 03/01/10 בשעה 18:00.
"    ליגה ילדים ב' ירושלים, 104: מכבי מעלה אדומים השלום - הפועל ירושלים/פ.זאב: יום חמישי 21/01/10 שעה 17:00.
"    ליגה נערות ב' חיפה, 114: הפועל קרית טבעון - הפועל הכרמל: יום שלישי 12/01/10 שעה 18:30.
"    ליגה נערות א' דרום, 110: הפועל ברנר - מכבי רחובות: יום ראשון 27/12/09 שעה 18:00.












                                        בכבוד רב,
    
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות