חוזר שינויים מס' 21

11:21 12/02/2006




12 פברואר 2006

לכבוד

_________________

ג.א.נ.,

הנדון : שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 21

1.    משחק ליגה ילדים א' דן בין מכבי ראש העין הדס למ.כ.גבעת שמואל
(מחזור 14) הוקדם עקב בקשת ראש העין והסכמת גבעת שמואל וייערך
ביום ראשון 26/02/06 שעה 18:00 בראש העין.

2.    משחק ליגה ארצית נשים צפון בין הפועל עירוני אעבלין למכבי חיפה (מחזור
    21) ביום חמישי 20/4/06 ייערך בשעה 20:30 באעבלין עקב משחק נוסף
    באותו אולם.

3.    משחקי מחזור 18 בליגה לאומית נשים יוקדמו ב-48 שעות עקב הבחירות
    לכנסת וייערכו כולם ביום ראשון 26/3/06 באותן השעות ובאותם המגרשים.

4.    משחק ליגה קט סל א' צפון בין הפועל נהריה לעצמה כפר ורדים (מחזור
    18) ביום שישי 31/3/06 ייערך בשעה 15:00 בנהריה עקב שיתוף שחקנים
    דתיים בכפר ורדים.

5.    משחק ליגה ילדים א' לאומית מרכז בין הפועל רמות ירושלים להפועל נס
    ציונה (מחזור 17) נדחה עקב יציאת שחקני נס ציונה לטיול וייערך ביום
    חמישי 16/3/06 בשעה 18:30 בירושלים.

6.    משחק ליגה ילדים ב' ת"א בין מכבי אמיר פ"ת למכבי ת"א/רמת אביב
    (מחזור 13) ביום חמישי 23/2/06 ייערך בשעה 19:30 בפתח תקוה.

7.    משחק ליגה קט סל א' שרון בין הפועל אלון כפר סבא למכבי הדר רעננה
    (מחזור 17) ביום חמישי 16/3/06 בשעה 17:00 בכפר סבא.

8.    משחק ליגה נערים מחוזית מרכז בין מכבי הרדוף ראשל"צ לעי"א רחובות
    (מחזור 17) הוקדם עקב בקשת רחובות והסכמת ראשל"צ וייערך ביום
    שבת 11/3/06 בשעה 20:00 בראשון לציון.




9.    משחק ליגה נערים מחוזית דן בין מ.כ. גבעת שמואל לאליצור רמת גן (מחזור 14) ביום ראשון 19/2/06 ייערך בשעה 18:30 ברמת אילן עקב משחק נוסף באותו אולם.

10.    משחק ליגה נערים ארצית צפון בין הפועל מ.א. גליל עליון להפועל נצרת עילית (מחזור 16) נדחה עקב יציאת שחקני נצרת עילית לטיול וייערך ביום חמישי 16/3/06 בשעה 19:00 בכפר בלום.

11.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין אליצור אשדוד להפועל באר טוביה (מחזור 17) הוקדם עקב בקשת אשדוד והסכמת באר טוביה וייערך ביום רביעי 8/3/06 בשעה 18:30 באשדוד.

12.    עקב משחקי חצי הגמר לילדים ידחו המשחקים הבאים בליגה ילדים א' לאומית ת"א (מחזור 20) וייערכו ביום שבת 18/3/06 בשעה 19:30 :
    הפועל חרוב חולון - מכבי אלון ראשל"צ
    מכבי ת"א צפון - עירוני קרית אונו
    עירוני רמת גן - מכבי פתח תקוה

13.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין הפועל ע"ח/גבעת חיים לאליצור קרית אתא (מחזור 17) הוקדם עקב יציאת שחקני קרית אתא לטיול וייערך ביום שבת 25/2/06 בשעה 20:30 בבית יצחק.

14.    משחק ליגה ילדים א' לאומית מרכז בין מכבי מכבים/רעות להפועל עידן ירושלים (מחזור 16) הוקדם עקב בקשת מכבים והסכמת ירושלים וייערך ביום חמישי 2/3/06 בשעה 19:00 ברעות.

15.    משחק ליגה ילדים ב' שרון בין א.ס. שוהם רמת השרון להפועל חוף השרון (מחזור 13) ביום חמישי 23/2/06 ייערך בשעה 17:00 באולם עלומים ברמת השרון ולא כפי שפורסם בחוזר מס' 18.

16.    משחק ליגה ילדים א' דן בין א.ס. תות רמת השרון למכבי אריאל (מחזור 13) ביום חמישי 23/2/06 ייערך בשעה 18:30 באולם עלומים ברמת השרון ולא כפי שפורסם בחוזר מס' 18.

17.    משחק ליגה ילדים א' דרום בין מכבי כרמי יוסף לאליצור אשקלון חרוב (מחזור 13) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 20/2/06 בשעה 18:30 בכרמי יוסף.

18.    משחק ליגה ילדים א' לאומית ת"א בין מכבי פתח תקוה להפועל חרוב חולון (מחזור 19) נדחה עקב בקשת פ"ת והסכמת חולון וייערך ביום שבת 11/3/06 בשעה 20:00 בפתח תקוה.





19.    משחק ליגה נערות ב' דרום בין מכבי באר שבע למכבי רמת חן/כפר המכביה (מחזור 17) הוקדם עקב בקשת באר שבע והסכמת רמת חן וייערך ביום שבת 4/3/06 בשעה 18:30 בבאר שבע.

20.    משחק ליגה נערים ארצית מרכז בין הפועל עין גדי להפועל צפון ירושלים (מחזור 20) הוקדם עקב יציאת שחקני עין גדי לטיול וייערך ביום ראשון 2/4/06 בשעה 18:30 בעין גדי.

21.    משחק ליגה נערים ארצית שרון בין הפועל לב השרון למ.ס. אבן יהודה (מחזור 19) ביום רביעי 29/3/06 ייערך בשעה 17:30 בלב השרון.

22.    משחקי גמר גביע המדינה לנוער, נערים וילדים ייערכו ביום שלישי 11/4/06 ולא ביום שני 10/4/06 כפי שנקבע בספר המשחקים.
גמר הנוער ייערך בשעה 20:20, גמר הנערים בשעה 18:00 וגמר הילדים בשעה 16:00.

23.    משחק ליגה ב' דן בין הפועל גבעתיים רקפת לאליצור שומרון חולון (מחזור 22) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום רביעי 15/3/06 בשעה 20:30 בגבעתיים.

24.    קבוצת אליצור יבנה (ליגה קט סל א' אשדוד, ליגה קט סל ב' דרום) יקיימו את משחקיהם הביתיים באולם בי"ס ביאליק ברח' שבזי ביבנה.

25.    משחק ליגה נערות א' דרום בין מכבי באר שבע להפועל ירושלים (מחזור 13) הוקדם עקב בקשת ירושלים והסכמת באר שבע וייערך ביום ראשון 19/2/06 בשעה 19:30 בבאר שבע.
    
26.    משחק ליגה נערים ארצית צפון בין הפועל בקעת בית שאן להפועל קצרין (מחזור 15) נדחה עקב יציאת שחקני בית שאן לטיול וייערך ביום ראשון 26/2/06 בשעה 18:00 בבקעת בית שאן.

27.    משחק ליגה קט סל א' פ"ת בין מכבי פתח תקוה ארז להפועל אריאל (מחזור 14) נדחה עקב יציאת שחקני פתח תקוה לטיול וייערך ביום רביעי 22/2/06 בשעה 17:00 בפתח תקוה.

28.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל גליל עליון למכבי כרמיאל (מחזור 18) הוקדם עקב בקשת גליל עליון והסכמת כרמיאל וייערך ביום שבת 4/3/06 בשעה 19:30 בקיבוץ דפנה.

29.    משחק חוזר בליגה נוער מחוזית שרון בין הפועל קלנסווה להפועל גפן כפר סבא (מחזור 11) ייערך ביום חמישי 23/2/06 בשעה 18:30 בקלנסווה.




30.    המשחק החוזר בליגה ילדים א' דרום בין מכבי כרמי יוסף להפועל גזר (מחזור 22) ייערך ביום שני 6/3/06 בשעה 18:30 בכרמי יוסף ולא ב-20/2/06 עקב משחקים לשתי הקבוצות באותו יום.

31.    קבוצת הפועל יפו תקיים את משחקיה הביתיים בליגה קט סל א' דן במגרש הפתוח ברח' איזיק חריף 21, יפו ג' - מתנ"ס בני ברית יפו.

32.    משחק ליגה נערים לאומית דרום בין הפועל סביונים גן יבנה לבית ר באר שבע (מחזור 16) נדחה עקב בקשת גן יבנה והסכמת באר שבע וייערך ביום שבת 4/3/06 בשעה 20:30 בגן יבנה.

33.    משחק ליגה ילדי ב' נתניה בין הפועל בית יצחק להפועל ע"ח/כפר ויתקין (מחזור 13) נדחה עקב יציאת שחקני כפר ויתקין לטיול בי"ס וייערך ביום שבת 25/2/06 בשעה 18:30 בבית יצחק.

34.    עקב החלטת בית הדין המשמעתי ייערכו משחקים חוזרים כדלקמן :
    ילדים א' דרום : מכבי כרמי יוסף - אליצור קבוצת יבנה/חבל יבנה : יום שני 20/3/06 בשעה 18:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י קבוצה יבנה).    
    ילדים ב' פ"ת : מכבי אורנית - מכבי ראש העין : יום שני 20/3/06 בשעה 18:00 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י ראש העין).    
    קט סל א' שרון : הפועל קדימה - הפועל אלון כפר סבא : יום ראשון 5/3/06 בשעה 18:00 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י קדימה).    






בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות


העתק: איגוד השופטים