חוזר שינויים מס' 4 לעונת 2008/2009

10:29 02/11/2008




2 נובמבר 2008

לכבוד

__________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים; חוזר מס' 4

1.         נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:
    מכבי חוסן/באר שבע (קבוצה מס' 2951) - ליגה נערות ב' נגב, 114
    מכבי באר יעקב (קבוצה מס' 751) - ליגה נוער מחוזית מרכז, 44
    מ.ס. ראש העין גלעד (קבוצה מס' 506) - ליגה נערים מחוזית שרון, 61
    ביתר בינימינה שחר (קבוצה מס' 401) - ליגה נוער מחוזית שומרון, 40
    ביתר בינימינה (קבוצה מס' 3155) - ליגה נערות ב' שרון, 111
    ביתר בינימינה (קבוצה מס' 3159) - ליגה ילדות צפון, 149
    הפועל ירושלים (קבוצה מס' 2415) - ליגה קט סל ב' ירושלים, 16
    אליצור אשקלון (קבוצה מס' 3192) - ליגה ארצית נשים דרום, 30
    אליצור אשדוד/גבעה (קבוצה מס' 3190) - ליגה ארצית נשים מרכז, 28
    הפועל חבל איילות (קבוצה מס' 2769) - ליגה נוער מחוזית נגב, 47
    מכבי שפרעם (קבוצה מס' 3147) - ליגה נוער מחוזית חיפה, 39

לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.


2.        נא רשמו את שינויי כתובת המגרשים של הקבוצות הבאות :

    מ.ס. ראש העין שקד (קבוצה מס' 1959) - ליגה קט סל ב' שרון, 140 : כל המשחקים הביתיים ייערכו באולם גוונים, ראש העין.
    הפועל ברנר (קבוצה מס' 3112) - ליגה נערות א' דרום, 106 : כל המשחקים הביתיים החל ממחזור 5 ייערך באולם קיבוץ גבעת ברנר.











    עצמה מודיעין עירוני (קבוצה מס' 2068) - ליגה ילדים ב' שפלה, 97 + עירוני מוצקין עירוני (קבוצה מס' 178), 145 : כל המשחקים הביתיים ייערכו באולם תיכון עירוני ב' - רח' דם המכבים, מודיעין.
    הפועל חולון מקוה ישראל (קבוצה מס' 3187) - ליגה נוער מחוזית ת"א, 43 + הפועל חולון/מקוה ישראל (קבוצה מס' 3188) - ליגה נערים מחוזית ת"א, 64 : כל המשחקים הביתיים בסיבוב א' ייערכו במגרש הפתוח של בי"ס חקלאי, מקוה ישראל.
     אליצור שהם (קבוצה מס' 2854) - ליגה ילדים ב' שפלה, 97 : המשחקים הביתיים ייערכו במגרש הפתוח ברח' החושן 1, שהם.
    אליצור שהם (קבוצה מס' 2525) - ליגה קט סל א' מרכז, 128 : המשחקים הביתיים ייערכו באולם של בי"ס התיכון, רח' החושן 1, שהם.


3.    משחק ליגה קט סל א' נתניה בין הפועל ע"ח/ויתקין להפועל פרדסיה תפוז (מחזור 6) ייערך ביום שישי 5/12/08 בשעה 16:30 במתן.

4.    משחק ליגה קט סל א' שרון בין מכבי מתן לא.ס. רמת השרון דקל (מחזור 6) ייערך ביום שישי 5/12/08 בשעה 16:30 במתן.

5.    משחק ליגה ילדים א' חיפה בין הפועל אעבלין למכבי חיפה ביכורים (מחזור 10) נדחה עקב חג המולד האורתודוקסי וייערך ביום שבת 10/1/09 בשעה 19:30 באעבלין.

6.    משחק ליגה קט סל א' ת"א בין א.ס. רמת השרון ברוש לעירוני רמת גן (מחזור 6) ייערך ביום שישי 5/12/08 בשעה 16:00, ברמת השרון.

7.    משחק ליגה קט סל א' ת"א בין הפועל נס ציונה להפועל גבעתיים חצב (מחזור 6) ייערך ביום שישי 5/12/08 בשעה 16:00 בנס ציונה.

8.    משחק ליגה קט סל א' מרכז בין מכבי אורן ראשל"צ להפועל גן רווה (מחזור 6) ייערך ביום שישי 5/12/08 בשעה 16:00 בראשון לציון.

9.    משחק ליגה נערים מחוזית חיפה בין הפועל חוף הכרמל להפועל הכרמל (מחזור 8) ביום ראשון 14/12/08 ייערך בשעה 17:30 בחוף הכרמל עקב משחק נוסף באותו אולם.

10.    משחק ליגה קט סל ב' רעננה בין הפועל לב השרון הדר להפועל כפר סבא שקד (מחזור 10) ייערך ביום שלישי 6/1/09 בשעה 17:00 בלב השרון.

11.    משחק ליגה קט סל ב' נגב בין הפועל עומר לביתר באר שבע (מחזור 6) הוקדם וייערך ביום שלישי 2/12/08 בשעה 17:30 בעומר.

12.    משחק ליגה קט סל ב' נגב בין הפועל בני שמעון להפועל באר שבע (מחזור 6) ביום שלישי 2/12/08 ייערך בשעה 17:00 בקיבוץ חצרים.

13.    משחק ליגה קט סל ב' נגב בין הפועל עומר לביתר באר שבע (מחזור 16) ייערך ביום שישי 20/3/09 בשעה 14:00 בצהריים בעומר.

14.    משחק ליגה נערים מחוזית צפון בין הפועל קצרין/גולן להפועל יזרעאל גבת (מחזור 5) ביום ראשון 23/11/08 ייערך בשעה 18:30 בקצרין עקב משחק נוסף באותו אולם.





15.    משחק ליגה נערים מחוזית שפלה בין מכבי מכבים/רעות למכבי גדרה הבילויים (מחזור 5) ביום ראשון 23/11/08 ייערך בשעה 18:30 ברעות עקב משחק נוסף באותו אולם.

16.    משחק ליגה נערים מחוזית ת"א בין מכבי בית דגן למכבי ת"א נטוויז'ן (מחזור 5) ביום ראשון 23/11/08 ייערך בשעה 18:30 בבית דגן עקב משחק נוסף באותו אולם.

17.    משחק ליגה נערים מחוזית מרכז בין מכבי נרקיס ראשל"צ למכבי בית אריה (מחזור 5) ביום ראשון 23/11/08 ייערך בשעה 18:30 בראשון לציון עקב משחק נוסף באותו אולם.

18.    משחק ליגה קט סל א' ת"א בין מכבי פתח תקוה לא.ס. ברוש רמת השרון (מחזור 7) נדחה וייערך ביום רביעי 10/12/08 בשעה 17:00 באולם אמיר פ"ת.

19.    משחק ליגה קט סל א' חיפה בין מכבי חיפה/קרית אליעזר להפועל רוממה חיפה (מחזור 6) ייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 17:00 בחיפה.

20.    משחקי קבוצת הפועל פסגת זאב ירושלים (קבוצה מס' 2334) בליגה ילדים ב' ירושלים נגד הפועל ירושלים גנים (6/11/08), הפועל ירושלים (20/11/08), אס"א זיו ירושלים (11/12/08) והפועל ירושלים אבו גוש (8/1/09) ייערכו בשעה 18:30 בירושלים.

21.    קבוצת הפועל קרית ים (קבוצה מס' 3246) תצורף לליגה ב' זבולון במקום הפועל חוף הכרמל שהתפרקה החל ממחזור מס' 4 המתקיים ביום רביעי 12/11/08.
    קבוצת הפועל קרית ים תקיים את משחקיה הביתיים באולם בי"ס עלומים בקרית ים בשעה 19:00.
    ב"כ הקבוצה הוא שרון זכריה. טלפונים 04-8212301, 054-5499818.
    פקס : 04-8776930.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה הפועל חוף הכרמל נא רשמו את הפועל קרית ים.
    להלן מועדים למשחקי הקבוצה במחזורים 1-3 :
"    מכבי חיפה ביכורים - הפועל קרית ים : יום ראשון 16/11/08 שעה 19:00
"    הפועל קרית ים - אליצור טירת הכרמל : יום ראשון 30/11/08 שעה 19:00
"    הפועל מנדה/כאוכב - הפועל קרית ים : יום ראשון 21/12/08 שעה 20:30


22.    קבוצת מכבי כרמיאל (קבוצה מס' 3243) תצורף לליגה קט סל ב' חיפה במקום הפועל חיפה החל ממחזור מס' 4 המתקיים ביום שישי 21/11/08 בשעה 14:30 בצהריים.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה הפועל חיפה נא רשמו את מכבי כרמיאל.
    מכבי כרמיאל תקיים את משחקיה הביתיים באולם מתנ"ס רבין, רח' חטיבת יפתח 20, כרמיאל, בשעה 18:30, בימי שלישי בשבוע ולא בימי שישי כפי שהיתה אמורה לשחק הפועל חיפה למעט המשחקים במחזורים 8 ו-13 שייערכו בימי שלישי בשעה 17:00.

    להלן מועדים למשחקי מכבי כרמיאל במחזורים 1-3 :
"    הפועל קרית חיים - מכבי כרמיאל : יום שלישי 23/12/08 שעה 17:00
"    הפועל חוף הכרמל - מכבי כרמיאל : יום ראשון 7/12/08 שעה 18:30
"    מכבי כרמיאל - הפועל קרית טבעון : יום שלישי 6/1/09 שעה 17:00




23.    קבוצת מכבי חיפה טשרניחובסקי (קבוצה מס' 2442) תוחזר לליגה קט סל א' חיפה החל ממחזור מס' 3 המתקיים ביום שלישי 11/11/08.
    הודעה קודמת על פירוק הקבוצה בחוזר שינויים מס' 2 מבוטלת.
    כל משחקי הקבוצה החל ממחזור מס' 3 ייערכו כמתוכנן ע"פ לוח המשחקים.
    להלן מועדים למשחקי מכבי חיפה טשרניחובסקי במחזורים 1-2 :
"     מכבי חיפה - מכבי טשרניחובסקי חיפה : יום שישי 5/12/08 שעה 16:30
"    מכבי חיפה טשרניחובסקי - הפועל חיפה בק : יום שלישי 6/1/09 שעה 17:00

24.    משחק ליגה ילדים א' פ"ת בין הפועל אריאל להפועל חוף השרון (מחזור 7) ביום חמישי 11/12/08 ייערך בשעה 18:30 באריאל.

25.    משחק ליגה קט סל א' דן א' בין הפועל אוסישקין חדש למתנ"ס תל כביר (מחזור 5) הוקדם וייערך ביום רביעי 19/11/09 בשעה 18:00 באולם תיכון חדש ת"א.

26.    משחק ליגה נוער מחוזית ת"א בין אליצור רמת גן למ.ס. רמת אפעל (מחזור 3) ביום רביעי 12/11/08 ייערך בשעה 20:00 בגבעת שמואל.

27.    משחק ליגה א' צפון בין הפועל ג'דידה/מכר להפועל אבו סנאן (מחזור 6) הוקדם עקב חג אלאדחא וייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 20:00 בג'דידה.

28.    משחקי ליגה ארצית נשים שפלה של אליצור רמלה נגד אבן יהודה/ראשל"צ (1/1/09) והפועל מטה יהודה (12/3/09) ייערכו בשעה 20:30 ברמלה עקב משחק נוסף באותו אולם.

29.    משחק ליגה נערות ב' דרום בין אליצור רמלה להפועל ברנר (מחזור 14) ביום שלישי 24/2/09 ייערך בשעה 19:30 ברמלה עקב משחק נוסף באותו אולם.

30.    משחק ליגה ילדות דרום בין אליצור רמלה להפועל ירושלים פסגת זאב (מחזור 21) ביום רביעי 22/4/09 ייערך בשעה 18:30 ברמלה עקב משחק נוסף באותו אולם.

31.    משחק שמינית גמר גביע המדינה לנערים בין מכבי יהושע ת"א למכבי רעננה (סיבוב ב') נדחה וייערך ביום שבת 22/11/08 בשעה 20:30 בהדר יוסף.

32.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל משגב להפועל עמק הירדן (מחזור 4) נדחה עקב יציאת שחקני משגב לטיול וייערך ביום שבת 22/11/08 בשעה 20:30 במשגב.
    
33.    משחק ליגה ילדים א' עמקים בין הפועל מרנין טבעון למכבי נצרת (מחזור 4) נדחה עקב בקשת טבעון והסכמת נצרת וייערך ביום שבת 15/11/08 בשעה 17:00 בקרית טבעון.

34.    משחק ליגה קט סל ב' שומרון בין הפועל לב השרון להפועל פרדסיה (מחזור 3) ביום שישי 14/11/08 ייערך בשעה 15:30 בלב השרון.

35.    משחק חוזר בליגה ילדים ב' שפלה בין אליצור שהם לעצמה מודיעין (מחזור 1) ייערך ביום חמישי 20/11/08 בשעה 19:00 בשהם.

36.    משחק ליגה נערים מחוזית שפלה בין מכבי גדרה הבילויים להפועל לוד (מחזור 21) ביום ראשון 19/4/09 ייערך בשעה 20:30 בגדרה עקב משחק נוסף באותו אולם.

37.    משחק ליגה נערים מחוזית צפון בין הפועל צפת להפועל טבריה/כנרת (מחזור 9) ביום ראשון 21/12/08 ייערך בשעה 18:00 בטבריה.
    משחק הגומלין (מחזור 18) ייערך ביום ראשון 29/3/09 בשעה 18:00 בצפת.


38.    משחקי קבוצת הפועל אשדוד/גן יבנה בליגה נערים ארצית דרום נגד הפועל גדרות (3/12/08), אליצור אשקלון רימון (14/12/08), הפועל באר טוביה (7/1/09), הפועל יואב/צפית (11/2/09), מכבי דימונה (1/4/09) ייערכו בשעה 18:30 באשדוד עקב משחק נוסף באותו אולם.

39.    משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל אשכול להפועל ערבה (מחזור 5) הוקדם עקב בקשת ערבה והסכמת אשכול וייערך ביום חמישי 20/11/08 בשעה 17:30 באשכול.

40.    משחק ליגה נערות ב' צפון בין הפועל ג'דידה/מכר להישגי כרמיאל (מחזור 9) הוקדם עקב בקשת ג'דידה והסכמת כרמיאל וייערך ביום שבת 3/1/09 בשעה 19:00 בג'דידה.

41.    משחק ליגה נערים מחוזית צפון בין הפועל טבריה/כנרת להפועל גולן יהודה (מחזור 6) ייערך ביום ראשון 30/11/08 בשעה 19:00 בגולן.
    משחק הגומלין (מחזור 15) ייערך ביום ראשון 8/3/09 בשעה 18:00 בטבריה.

42.    משחק ליגה נערים מחוזית צפון בין הפועל קצרין/גולן להפועל טבריה/כנרת (מחזור 7) ביום ראשון 7/12/08 ייערך בשעה 18:00 בטבריה.
    משחק הגומלין (מחזור 16) ביום ראשון 15/3/09 ייערך בשעה 19:30 בקצרין.

43.    משחק ליגה נערים מחוזית צפון בין הפועל יזרעאל/גניגר להפועל טבריה/כנרת (מחזור 15) ביום ראשון 23/11/08 ייערך בשעה 18:00 בטבריה.
    משחק הגומלין (מחזור 14) ביום ראשון 1/3/09 ייערך בשעה 20:00 בגבת.

44.    משחק ליגה נערים מחוזית צפון בין הפועל טבריה/כנרת להפועל קרית שמונה (מחזור 8) ייערך ביום ראשון 14/12/08 בשעה 18:00 בקרית שמונה.
    משחק הגומלין (מחזור 17) ביום ראשון 22/3/09 ייערך בשעה 18:00 בטבריה.

45.    משחק ליגה נערים מחוזית ירושלים בין הפועל ירושלים/מבשרת ציון למכבי אריה מעלה אדומים (מחזור 7) הוקדם עקב בקשת מעלה אדומים והסכמת ירושלים וייערך ביום ראשון 4/12/08 בשעה 20:30 במבשרת ציון.

46.    משחק ליגה נערים מחוזית ירושלים בין מכבי אריה מעלה אדומים להפועל גימנסיה ירושלים (מחזור 8) הוקדם עקב בקשת מעלה אדומים והסכמת ירושלים וייערך ביום רביעי 19/11/08 בשעה 19:00 במעלה אדומים.

47.    משחקי קבוצת הפועל יזרעאל תמרת בליגה קט סל א' עמקים נגד הפועל יזרעאל גניגר (10/11/08), הפועל אחוזה ברק (1/12/08), הפועל יזרעאל עדי (15/12/08), הפועל יזרעאל שמשית (5/1/09), הפועל יזרעאל/הושעיה (27/4/09) והפועל ע"ח/כפר יהושע (13/5/09) ייערכו בשעה 19:00 בתמרת.

48.    משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל חבל איילות להפועל אילת (מחזור 12) הוקדם וייערך ביום שלישי 10/2/09 בשעה 16:30 ביטבתה.

49.    משחק ליגה ילדים א' פ"ת בין הפועל חוף השרון לאליצור טל פ"ת (מחזור 12) ביום חמישי 19/2/09 ייערך בשעה 19:00 בשפיים.

50.    משחק ליגה נוער מחוזית נגב בין הפועל שער הנגב להפועל רמת הנגב (מחזור 8) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 25/12/08 בשעה 19:00 בגבים.
    משחק הגומלין (מחזור 19) ייערך ביום חמישי 2/4/09 בשעה 19:30 במשאבי שדה.





51.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל שער הנגב להפועל רמת הנגב (מחזור 11) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 25/12/08 בשעה 17:00 בגבים.
    משחק הגומלין (מחזור 22) ייערך ביום חמישי 2/4/09 בשעה 19:30 במשאבי שדה.

52.    משחק ליגה קט סל ב' נגב בין ביתר באר שבע להפועל בני שמעון (מחזור 7) נדחה וייערך ביום שבת 13/12/08 בשעה 19:00 בבאר שבע.

53.    משחק ליגה קט סל ב' נגב בין ביתר באר שבע להפועל בני שמעון (מחזור 17) נדחה וייערך ביום שבת 28/3/09 בשעה 19:00 בבאר שבע.

54.    משחק ליגה נערים ארצית שרון בין בני הרצליה דני להפועל חוף השרון (מחזור 5) ביום רביעי 26/11/08 ייערך בשעה 18:00 בהרצליה עקב משחק נוסף באותו אולם.

55.    משחקי קבוצת הפועל גליל תחתון בליגה ילדים א' לאומית צפון נגד הפועל חולתא (11/12/08) והפועל עמיר/שמיר (23/4/09) ייערכו בשעה 19:00 בגליל תחתון.

56.    משחק ליגה ילדים א' לאומית ת"א בין מכבי ת"א צפון למכבי גני תקוה (מחזור 10) ביום שבת 10/1/09 ייערך בשעה 19:30 בתל אביב עקב שיתוף שחקנים דתיים בגני תקוה.

57.    משחק ליגה ילדים ב' פ"ת בין עירוני ר"ג אורדע למכבי גני תקוה (מחזור 18) ביום שבת 21/3/09 ייערך בשעה 19:30 ברמת גן עקב שיתוף שחקנים דתיים בגני תקוה.

58.    משחקי קבוצת מכבי גני תקוה בליגה קט סל א' ת"א בימי שישי נגד מכבי גפן ראשל"צ (2/1/09) וא.ס. רמת השרון ברוש (8/5/09) ייערכו בשעה 14:30 בצהריים עקב שיתוף שחקנים דתיים בגני תקוה.

59.    משחק ליגה ארצית נשים דרום בין אליצור אור אשדוד לאליצור אשדוד (מחזור 14) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 19/1/09 בשעה 20:30 באשדוד.

60.    משחק ליגה נערים ארצית מרכז בין הפועל ירושלים צפון לאס"א זיו ירושלים (מחזור 5) הוקדם עקב בקשת הפועל ירושלים והסכמת אס"א ירושלים וייערך ביום שבת 22/11/08 בשעה 19:00 בירושלים.

61.    משחק ליגה ילדים ב' שרון ביון הפועל כפר סבא תפוח לאליצור רעננה (מחזור 6) ביום שני 8/12/08 ייערך בשעה 18:15 באלם סירקיס כפר סבא.

62.    משחק ליגה נערים מחוזית מפרץ בין מכבי כרמיאל אורי להפועל ג'דידה/מכר (מחזור 7) הוקדם עקב חג אלאדחא וייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 19:00 בכרמיאל.

63.    משחק ליגה נערים לאומית דרום בין מכבי ברוך ת"א לעירוני ר"ג (מחזור 5) נדחה עקב בקשת מכבי ת"א והסכמת ר"ג וייערך ביום שבת 22/11/08 בשעה 20:00 באולם עירוני ט' ת"א.

64.    משחק ליגה נוער לאומית דרום בין מכבי ת"א למכבי פ"ת (מחזור 4) נדחה עקב בקשת מכבי ת"א והסכמת פ"ת וייערך ביום שלישי 18/11/08 בשעה 17:00 בהדר יוסף.

65.    משחק ליגה נערים מחוזית פ"ת בין מכבי פ"ת עצמאות למ.כ. גבעת שמואל (מחזור 6) הוקדם עקב בקשת פתח תקוה והסכמת גבעת שמואל וייערך ביום שבת 29/11/08 בשעה 19:00 בפתח תקוה.





66.    משחק ליגה ילדים א' מרכז בין הפועל גן רווה להפועל לוד (מחזור 4) נדחה עקב בקשת גן רווה והסכמת לוד וייערך ביום חמישי 20/11/08 בשעה 18:00 בגן רווה.

67.    משחק ליגה ב' זבולון בין הפועל אעבלין להפועל מנדה/כאוכב (מחזור 11) הוקדם עקב ראש השנה הנוצרי וייערך ביום ראשון 28/12/08 בשעה 20:00 באבעלין.

68.    משחק ליגה ב' זבולון בין הפועל מגידו דליה להפועל אעבלין (מחזור 12) הוקדם עקב חג המולד האורתודוקסי וייערך ביום ראשון 4/1/09 בשעה 20:30 בדליה.

69.    משחק ליגה ילדים א' חיפה בין הפועל קרית חיים להפועל אעבלין (מחזור 9) הוקדם עקב ראש השנה הנוצרי וייערך ביום שבת 3/1/09 בשעה 19:30 בקרית חיים.

70.    להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי :
"    ליגה נערים לאומית צפון, 48 : מכבי בינימין חדרה - מכבי קרית מוצקין : יום ראשון 23/11/08 שעה 18:30 (דמי השיפוט והוצאות הנסיעה של קרית מוצקין למשחק ישולמו ע"י חדרה).
"    ליגה ילדים א' לאומית שרון, 72 : מכבי פרדס חנה - א.ס. רמת השרון תות : יום שני 17/11/08 שעה 18:00 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י רמת השרון).








                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות