שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 21

11:21 14/02/2005


        



     14 פברואר 2005

לכבוד                             

_________________


ג.א.נ,


הנדון : שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 21

1.    אגודת ביתר כפר יונה תקיים את משחקיה הביתיים עד סיום העונה
    בליגות נוער מחוזית שומרון, נערים מחוזית שרון, ילדים א' שרון,
    ילדים ב' נתניה וקט-סל ב' שרון במגרש הפתוח ליד המתנ"ס בכפר
    יונה.

2.    משחק ליגה ילדים ב' שרון בין הפועל כפר סבא תות למכבי נתן
    (מחזור 12) ביום שבת 19/2/05 ייערך בשעה 18:30 בכפר סבא.

3.    משחק ליגה ילדים א' מרכז בין הפועל קנטרי ת"א להפועל נרקיס
    גבעתיים (מחזור 14) ביום שבת 19/2/05 ייערך בשעה 16:30
    בתל אביב.

4.    משחק ליגה לאומית נשים בין מ.ס. אבן יהודה להפועל באר
    טוביה (מחזור 17) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום
    שבת 5/3/05 בשעה 20:30 בראשון לציון ולא כפי שהודפס בחוזר
    מס' 20.

5.    נא רשמו את פירוקי הקבוצות הבאות :
·    מכבי אריאל (קבוצה מס' 1269) - ליגה קט סל א' פ"ת : 118
·    מכבי יהוד (קבוצה מס' 1527) - ליגה קט סל א' דן : 119
·    מכבי יהוד (קבוצה מס' 1536) - ליגה קט סל ב' דן : 134

לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק
מתבקשים להחזיר מידיית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל.
על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות
שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי
לליגה נוספת.






6.    נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים :
·    מכבי אלון פ"ת (קבוצה מס' 1146) - ליגה קט סל ב' דן, 134 : אולם המכבים רח' ברנדס 13 בפתח תקוה.

7.    משחק ליגה ילדים ב' נגב בין הפועל רמת הגנב להפועל באר שבע (מחזור 15) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 26/2/05 בשעה 20:00 במשאבי שדה.

8.    משחק ליגה ילדים א' דן בין אליצור אלקנה להפועל תל אביב (מחזור 19) ביום חמישי 31/3/05 ייערך בשעה 18:30 באלקנה.

9.    משחק ליגה נערים מחוזית פ"ת בין הפועל ברוש כפר סבא למכבי פתח תקוה (מחזור 21) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 9/4/05 בשעה 20:00 בכפר סבא.

10.    משחק ליגה נוער מחוזית שרון בין מכבי גלעד כפר סבא להפועל קלנסווה (מחזור 16) הוקדם עקב יציאת שחקני כפר סבא לטיול וייערך ביום ראשון 6/3/05 בשעה 18:30 בכפר סבא.

11.    משחק ליגה נוער מחוזית שרון בין אליצור רעננה למכבי גלעד כפר סבא (מחזור 17) נדחה עקב יציאת שחקני כפר סבא לטיול וייערך ביום חמישי 17/3/05 בשעה 19:30 ברעננה.

12.    משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין עחב"פ נתניה להפועל לב השרון (מחזור 17) ביום חמישי 10/3/05 ייערך בשעה 18:30 בנתניה עקב משחק נוסף באותו אולם.

13.    משחק ליגה ילדים א' שרון בין הפועל פרדסיה לאליצור כוכב יאיר (מחזור 19) ביום חמישי 31/3/05 ייערך בשעה 19:30 בפרדסיה עקב משחק נוסף באותו אולם.

14.    משחק ליגה א' דרום בין אליצור ירושלים לביתר באר שבע (מחזור 16) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שלישי 8/3/05 בשעה 20:30 בירושלים.

15.    משחק ליגה נוער מחוזית עמקים בין הפועל תמרה לאליצור לביא (מחזור 13) הוקדם עקב יציאת שחקני לביא לטיול בי"ס וייערך ביום ראשון 27/2/05 בשעה 19:30 בתמרה.

16.    משחק ליגה ילדים א' דן בין אליצור ר"ג/גבעת שמואל לא.ס. רמת השרון (מחזור 16) ביום חמישי 3/3/05 ייערך בשעה 19:30 בגבעת שמואל.

17.    משחק ליגה לאומית נשים בין מכבי חדרה לעירוני חולון/קרית רבין (מחזור 19) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 21/3/05 בשעה 19:30 בחדרה.

18.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל רמת הנגב להפועל עומר (מחזור 17) ביום ראשון 13/3/05 ייערך בשעה 17:30 במשאבי שדה.









19.    מצ"ב משחקים חוזרים שנקבעו ע"פ החלטת בית הדין המשמעתי (דמי השיפוט, גם במשחקי הבית וגם במשחקי החוץ, והוצאות הנסיעה של הקבוצות האורחות לחיפה ישולמו במלואן ע"י הפועל חיפה) :

ליגה נוער ארצית שרון, 31
·    הפועל חיפה - מכבי כפר סבא : יום חמישי 24/2/05 שעה 19:30
·    מכבי אבי חיפה - הפועל חיפה : יום חמישי 10/3/05 שעה 20:30
·    הפועל חיפה - מכבי רעננה עירוני : יום חמישי 17/3/05 שעה 19:30
·    הפועל מגידו - הפועל חיפה : יום חמישי 31/3/05 שעה 19:00
·    הפועל חיפה - הפועל כפר סבא : יום חמישי 14/4/05 שעה 19:30







                                בכבוד רב,

                                נפתלי גושן
                                רכז הליגות