שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 24

00:00 01/03/2010





28 פברואר 2010
לכבוד

___________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 24

1.    משחק ליגה ילדים ב' פ"ת בין בני הרצליה למכבי אורנית (מחזור 18) הוקדם עקב יציאת שחקני בני הרצליה לטיול וייערך ביום שלישי 16/03/10 בשעה 19:00 בהרצליה.

2.    משחק ליגה נוער מחוזית צפון בין הפועל צפת להפועל עירוני נהריה (מחזור 6) חוזר למועדו המקורי וייערך ביום שני 22/03/10 בשעה 18:30 בצפת.

3.    משחק ליגה נוער מחוזית חיפה בין הפועל זבולון/יגור להפועל נשר (מחזור 17) נדחה עקב יציאת שחקני יגור לטיול וייערך ביום חמישי 11/03/10 בשעה 18:00 ביגור.

4.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין מ.ס. ראש העין לאליצור פ"ת שמואל (מחזור 20) נדחה עקב יציאת שחקני ראש העין לטיול וייערך ביום חמישי 18/03/10 בשעה 20:30 בראש העין.

5.    משחק ליגה א' דרום בין אסא באר שבע לאליצור באר שבע (מחזור 16) הוקדם וייערך ביום חמישי 04/03/10 בשעה 20:30 בבאר שבע.

6.    משחק ליגה ארצית נערים חיפה בין מכבי בנימין חדרה להפועל חפר/ויתקין (מחזור 19) הוקדם וייערך ביום רביעי 24/03/10 בשעה 18:30 בחדרה.

7.    משחק ליגה נערים מחוזית שפלה בין הפועל גזר להפועל גדרות (מחזור 19) הוקדם וייערך ביום רביעי 10/03/10 בשעה 20:00 בבית חשמונאי.

8.    משחק ליגה ילדים א' לאומית צפון בין הפועל עפולה אביעד להפועל גלבוע/עפולה (מחזור 16) נדחה עקב יציאת שחקני עפולה לטיול וייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 19:30 בעפולה.

9.    משחק ליגה נערות א' לאומית בין אליצור חולון למכבי רמת חן (מחזור 17) הוקדם וייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 20:30 בחולון.

10.    משחק ליגה נוער לאומית דרום בין הפועל ירושלים למכבי ראשון לציון (מחזור 25) הוקדם וייערך ביום רביעי 10/03/10 בשעה 20:30.

11.    משחק ליגה נוער לאומית דרום בין מכבי ראשון לציון לאקדמיית וינגייט דרום (מחזור 22) הוקדם וייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 20:30 בראשל"צ.


                                    .../2




12.    משחקי הפועל אוסישקין בליגה נערים מחוזית דן נגד מכבי בת ים (14/03/10), הפועל ורד גבעתיים (06/04/10) ומכבי ת"א צפון (13/04/10) ייערכו בשעה 19:30 בצהלה.

13.    משחק חצי גמר גביע האיגוד לנוער בין מכבי הוד השרון להפועל יובל ירושלים ביום חמישי 11/03/10 ייערך בשעה 20:00 באולם הדרים, רח' ז'בוטינסקי הוד השרון.

14.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין הפועל גבעתיים עורב להפועל תל אביב (מחזור 20) נדחה וייערך ביום רביעי 17/03/10 בשעה 20:30 בגבעתיים.

15.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין עצמה כפר ורדים להפועל גלבוע/עפולה חן (מחזור 19) הוקדם וייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 20:00 בכפר ורדים.

16.    כל המשחקים הביתיים של הפועל מבועים/מרחבים ייערכו באולם קרית חינוך מרחבים, במקום באולם במבועים, בליגות: ב' נגב, נוער מחוזית נגב, נערים מחוזית נגב וקט סל א' נגב.

17.    משחק ליגה לאומית גברים בין הפועל חיפה למ.כ. הבקעה (מחזור 25) הוקדם עקב יציאת נבחרת הנוער לחו"ל וייערך ביום חמישי 01/04/10 בשעה 19:00 באולם קרית אליעזר בחיפה.

18.    משחק ליגה נערים ארצית מרכז בין הפועל ירושלים גמנסיה למכבי מעלה אדומים (מחזור 15) ביום רביעי 03/03/10 ייערך בשעה 19:30 בירושלים.

19.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין הפועל עמק חפר להפועל גליל עליון (מחזור 22) נדחה וייערך ביום שבת 13/03/10 בשעה 17:30 בעמק חפר.

20.    משחק ליגה לאומית נשים בין מכבי דרור רמת חן להפועל גליל עליון (מחזור 6) ביום ראשון 28/03/10 ייערך בשעה 19:30 ברמת חן.

21.     משחק ליגה נערים לאומית דרום בין הפועל יובל ירושלים לעירוני רמת גן (מחזור 21) ביום רביעי 10/03/10 ייערך בשעה 18:30 בירושלים עקב משחק נוסף באותו אולם.

22.    משחק ליגה נערים מחוזית שרון בין הפועל אריאל למכבי מתן (מחזור 18) ביום ראשון 14/03/10 ייערך בשעה 20:30 באולם היובל, רח' אפרתה אריאל.

23.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין אליצור אשדוד להפועל באר טוביה (מחזור 19) הוקדם וייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 20:30 באשדוד.

24.    משחק ליגה נערים ארצית מרכז בין הפועל ראשון לציון לאליצור רמלה (מחזור 16) הוקדם וייערך ביום שני 08/03/10 בשעה 20:30 באולם בי"ס "עמית עמל" בראשון לציון.

25.    נא רשמו את פירוק הקבוצה הבאה:
    מתנ"ס תל כביר חנן (קבוצה מס' 3398) - ליגה ארצית נשים ת"א, 30

26.    משחק חוזר בליגה ילדים ב' צפון בין הפועל נצרת אורטודוקסי להפועל יזרעאל הושעיה (מחזור 21) ייערך ביום שני 15/03/10 בשעה 17:00 בנצרת.



                                        בכבוד רב,
    

                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות