שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 7

10:39 01/11/2009




    
                        


                             01 נובמבר 2009
לכבוד

__________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 7

1.    משחק ליגה ילדים ב' דן ב' (מחזור 16) ביום שבת 13/02/10 ייערך בשעה 19:30 בחולון עקב שיתוף שחקנים דתיים במכבי בת ים.

2.    במשחק מס' 44 בגביע האיגוד לנערים תארח הפועל באר שבע את הפועל גדרות ביום רביעי 18/11/09 בשעה 18:00 בבאר שבע.

3.    משחק רבע גמר גביע המדינה לילדות בין אליצור חולון למכבי רעננה (סיבוב ב') נדחה עקב משחק נוסף של רעננה באותו יום וייערך ביום ראשון 15/11/09 בשעה 18:30 בחולון.

4.    משחקי קבוצת הפועל ערד בליגה נערים מחוזית נגב נגד מכבי ירוחם (24/10/09) והפועל רמת הנגב (14/03/10) ייערכו בשעה 20:30 בערד.

5.    משחק ליגה ילדים ב' ירושלים בין מכבי מעלה אדומים השלום לאליצור ירושלים (מחזור 10) ביום חמישי 31/12/09 ייערך בשעה 17:30 במעלה אדומים.

6.    משחק ליגה ילדים א' ירושלים בין מכבי מעלה אדומים ינון להפועל רמות ירושלים (מחזור 10) ביום חמישי 31/12/09 ייערך בשעה 16:00 במעלה אדומים.

7.    משחק ליגה נוער מחוזית ירושלים בין מכבי מעלה אדומים לאסא זיו ירושלים (מחזור 20) ביום חמישי 08/04/10 ייערך בשעה 20:30 במעלה אדומים.

8.    משחק ליגה ילדים ב' מפרץ בין מכבי כרמיאל להפועל נהריה עירוני (מחזור 21) ייערך ביום חמישי 15/04/10 בשעה 17:00 בכרמיאל.

9.    נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים:

    הפועל קצרין (קבוצה מס' 742) - ליגה ילדים א' לאומית צפון, 74: אולם מתנ"ס קצרין (המשחקים ייערכו בשעה 18:00).
    אליצור בני ברק (קבוצה מס' 371) - ליגה ב' פ"ת, 15: רח' האגוז יישוב עלי בשומרון. הסעות מאריאל לעלי ברכב ממוגן, ע"ח אליצור בני ברק, יועמדו לרשות הקבוצות היריבות והשופטים. תיאום טלפוני עם נציג הקבוצה בטלפון - 052-5363296.
(שם הקבוצה המלא הוא - אליצור בני ברק/עלי).












10.    משחק ליגה א' דרום בין הפועל ערד/ספיר להפועל לכיש (מחזור 5) הוקדם וייערך ביום שבת 14/11/09 בשעה 20:30 בעין כרם.

11.    משחק ליגה נוער מחוזית נגב בין הפועל חבל איילות להפועל מבועים/מרחבים (מחזור 18) ייערך ביום חמישי 10/12/09 בשעה 17:00 ביטבתה.

12.    משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין הפועל כפר סבא אגוז לעירוני נתניה (מחזור 6) נדחה וייערך ביום חמישי 29/11/09 בשעה 18:30 באולם בגין נתניה. משחק הגומלין (מחזור 17) ביום חמישי 11/03/10 ייערך בשעה 17:30 בכפר סבא.

13.    נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:

    הפועל ת"א נשר (קבוצה מס' 3136) - ליגה ארצית נשים דן, 29
    אליצור נוה דוד רמלה (קבוצה מס' 3384) - ליגה קט סל בנות דרום, 177

לתשומת ליבכם: כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.

14.    משחק קבוצת מתנ"ס תל כביר חנן בליגה ארצית נשים ת"א נגד בני יהודה/סביון (04/02/10),
הפועל ראשל"צ עתיד (11/03/10) ייערכו בשעה 19:00 בתל כביר עקב משחק נוסף באותו אולם.

15.    משחק גביע המדינה לנוער בין מכבי יורם רעננה להפועל כפר סבא אביב (סיבוב ב') ביום שני 16/11/09 ייערך בשעה 19:00 ברעננה.

16.    משחק ליגה ב' פ"ת בין מכבי אורנית למ.ס. קרית אונו (מחזור 10) ביום רביעי 30/12/09 ייערך בשעה 20:30 בקרית אונו. משחק הגומלין (מחזור 23) ביום רביעי 14/04/10 ייערך בשעה 20:30 באלקנה.

17.    משחק ליגה ילדים ב' פ"ת בין מ.ס. ראש העין תמר למכבי הוד השרון (מחזור 9) ביום חמישי 24/12/09 ייערך בשעה 17:00 בראש העין ולא כפי שפורסם בחוזר 6.

18.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין הפועל תל אביב למכבי ראשל"צ חרוב (מחזור 5) ייערך ביום שבת 21/11/09 בשעה 20:30 באולם עמית ראשל"צ. משחק הגומלין (מחזור 18) ביום שני 22/02/10 ייערך בשעה 19:30 בתל אביב.

19.    משחק ליגה נערים ארצית חיפה בין אליצור קרית אתא למכבי חדרה (מחזור 6) נדחה וייערך ביום שבת 28/11/09 בשעה 20:00 בקרית אתא.

20.    משחק ליגה ארצית נשים צפון בין הפועל עראבה לגליל עילבון/דיר חנא (מחזור 9) הוקדם עקב חג המולד וייערך ביום שלישי 22/12/09 בשעה 19:00 בעראבה.

21.    משחק ליגה ארצית נשים עמקים בין הפועל נצרת אורטודוקסי להפועל ריינה/מעיליא (מחזור 9) הוקדם עקב חג המולד וייערך ביום שלישי 22/12/09 בשעה 19:00 בנצרת.

22.    משחק ליגה א' צפון בין הפועל ריינה/מעיליא להפועל תרשיחא (מחזור 8) ייערך יחד עם שאר משחקי המחזור ביום שלישי 08/12/09 בשעה 19:30 במעיליא.








23.    משחק ליגה ארצית נשים עמקים בין הפועל ריינה/מעיליא להפועל קרית טבעון (מחזור 10) הוקדם עקב ראש השנה הנוצרי וייערך ביום חמישי 17/12/09 בשעה 19:00 בריינה.

24.    משחק ליגה נערות א' צפון בין הפועל ריינה להפועל עראבה (מחזור 8) הוקדם עקב חג הקורבן וייערך ביום שישי 27/11/09 בשעה 17:00 בריינה.

25.    משחק ליגה נערים לאומית צפון בין הפועל גליל עליון להפועל נהריה (מחזור 6) נדחה וייערך ביום שבת 21/11/09 בשעה 19:00 בגליל.

26.    משחק ליגה ילדים א' שרון בין מכבי צורן/קדימה להפועל כפר סבא תפוז (מחזור 14) נדחה וייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 19:00 בצורן.

27.    משחק ליגה ילדים א' שרון בין מכבי אלפי מנשה להפועל כפר סבא תפוז (מחזור 9) נדחה וייערך ביום שבת 26/12/09 בשעה 20:00 באלפי מנשה.

28.    משחק ליגה ארצית נשים מפרץ בין הפועל ג'דידה/מכר להפועל אבו סנאן (מחזור 6) הוקדם וייערך ביום רביעי 25/11/09 בשעה 19:00 בג'דידה/מכר.

29.    קבוצת מכבי אשדוד (קבוצה מס' 3278) תשחק בליגה קט סל בנות מרכז (176) במקום הפועל אוסישקין החל ממחזור 3 בתאריך 15/11/09. בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה הפועל אוסישקין נא רשמו את מכבי אשדוד.
    מכבי אשדוד תקיים את משחקיה הביתיים באולם מקיף ד' איזור סיטי בשעה 18:00 בימי ראשון בשבוע (ולא בימי שבת).

30.    קבוצת עצמה מודיעין (קבוצה מס' 3565) תשחק בליגה קט סל בנות מרכז (176) במקום אליצור חולון שרת החל ממחזור 3 בתאריך 15/11/09. בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה אליצור חולון שרת נא רשמו את עצמה מודיעין.
    עצמה מודיעין תקיים את משחקיה הביתיים באולם תיכון עירוני א' ברח' דם המכבים במודיעין בשעה 17:00.

31.    קבוצת הפועל אזור (קבוצה מס' 3650) תשחק בליגה קט סל בנות מרכז (176) במקום א.ס. סביון החל ממחזור 3 בתאריך 15/11/09. בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה א.ס. סביון נא רשמו את הפועל אזור.
    הפועל אזור תקיים את משחקיה הביתיים במגרש הפתוח של בי"ס יוספטל, רח' יצחק שדה אזור בשעה 17:00 בימי ראשון בשבוע (ולא בשבת).

32.    להלן מועדים למשחקים חוזרים בליגה קט סל בנות מרכז (176):

    מכבי אשדוד - עצמה מודיעין: יום ראשון 08/11/09 שעה 18:00
    הפועל אזור - אליצור רמת גן: יום ראשון 08/11/09 שעה 17:00
    עצמה מודיעין - אליצור חולון: יום ראשון 27/12/09 שעה 17:00
    הפועל אזור - מכבי אשדוד: יום ראשון 27/12/09 שעה 17:00

    על קבוצות הפועל אזור, מכבי אשדוד ועצמה מודיעין, שהועברו מליגה קט סל בנות דרום לליגה קט סל בנות מרכז, לתקן את טפסי המשחק שברשותם ולרשום את שם הליגה החדשה כולל מספר הליגה: 176, על גבי הטופס מצד שמאל למעלה.

33.    משחק ליגה נערות ב' דרום בין אליצור ירושלים גבעת רם להפועל מטה יהודה (מחזור 3) ביום שלישי 10/11/09 ייערך בשעה 19:30 בירושלים.

34.    משחק ליגה נערים לאומית דרום בין הפועל יובל ירושלים להפועל אבי חולון (מחזור 5) הוקדם וייערך ביום שבת 07/11/09 בשעה 19:00 בירושלים.




35.    משחק ליגה ארצית נערים שרון בין עירוני דרום נתניה למ.ס. אבן יהודה (מחזור 5) הוקדם וייערך ביום שני 09/11/09 בשעה 18:30 בנתניה.

36.    משחק ליגה ארצית נשים שפלה בין מכבי מכבים/רעות למכבי שהם (מחזור 4) נדחה וייערך ביום שלישי 17/11/09 בשעה 20:30 במודיעין.

37.    משחק ליגה נוער מחוזית מרכז בין הפועל גזר לאליצור יבנה (מחזור 5) נדחה עקב יציאת שחקני יבנה לטיול וייערך ביום שני 16/11/09 בשעה 19:30 בבית חשמונאי.

38.    משחק גביע המדינה לילדים בין הפועל מיתר לביתר באר שבע (סיבוב ב') הוקדם וייערך ביום שלישי 17/11/09 בשעה 19:30 במיתר.

39.    משחק ליגה ילדים ב' ירושלים בין אליצור ירושלים להפועל ירושלים תלפיות (מחזור 4) נדחה עקב יציאת שחקני הפועל ירושלים לטיול וייערך ביום חמישי 19/11/09 בשעה 18:30 בירושלים.

40.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפועל גן יבנה/אשדוד להפועל באר טוביה (מחזור 5) נדחה וייערך ביום שבת 14/11/09 בשעה 20:30 בגן יבנה.

41.    המשחק הדחוי בליגה ילדים ב' שרון בין הפועל תות כפר סבא לאליצור רעננה (מחזור 1) ייערך ביום שני 16/11/09 בשעה 18:30 בכפר סבא.

42.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין ביתר באר שבע לאליצור אשדוד (מחזור 6) הוקדם וייערך ביום שבת 21/11/09 בשעה 20:00 בבאר שבע.

43.    רצ"ב מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי:

    ליגה ב' עמקים, 10: מכבי בקעת בית שאן - הפועל יפיע: יום ראשון 15/11/09 שעה 19:30 (דו"ח השיפוט והוצאות הנסיעה של יפיע למשחק החוזר, ישולמו ע" בקעת בית שאן).
    ליגה ילדים א' נגב, 91: הפועל עומר - הפועל ערד: יום חמישי 19/11/09 שעה 19:00 (הוצאות הנסיעה של ערד למשחק ישולמו ע"י עומר).











                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות