שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 22

10:48 14/02/2010






14 פברואר 2010
לכבוד

___________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 22

1.    משחק ליגה ארצית צפון בין הפועל עמק יזרעאל להפועל גליל עליון (מחזור 15) ביום ראשון 21/02/10 ייערך בשעה 20:00 בנהלל.

2.    משחק ליגה נערות ב' לאומית בין אסא ירושלים להפועל מעגן מיכאל/זכרון (מחזור 18) נדחה וייערך ביום שלישי 02/03/10 בשעה 18:00 בירושלים.

3.    משחק ליגה ארצית נשים דרום בין מכבי באר שבע חוסן להפועל באר טוביה אחוה (מחזור 17) הוקדם וייערך ביום רביעי 03/03/10 בשעה 20:30 בבאר שבע.

4.    משחק ליגה ילדים א' לאומית מרכז בין אליצור רמלה לאסא זיו ירושלים (מחזור 15) נדחה עקב יציאת שחקני ירושלים לטיול וייערך ביום חמישי 25/02/10 בשעה 18:30 ברמלה.

5.    משחק חצי גמר גביע המדינה לנערות א' בין אליצור חולון למכבי אשדוד הוקדם וייערך ביום חמישי 25/02/10 בשעה 19:30 בחולון.

6.    משחק ליגה ארצית נשים מפרץ בין הפועל עכו להפועל ג'דידה/מכר (מחזור 13) הוקדם וייערך ביום שני 22/02/10 בשעה 20:30 בעכו.

7.    משחק ליגה ב' נגב בין אליצור אופקים להפועל גבולות (מחזור 17) הוקדם וייערך ביום ראשון 21/02/10 בשעה 20:00 באופקים.

8.    משחק ליגה א' צפון בין הפועל עמק הירדן להפועל טבריה (מחזור 16) הוקדם וייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 20:00 בבית בנדל-צמח.

9.    משחק ליגה ארצית דרום בין הפועל חבל איילות למכבי רחובות (מחזור 13) נדחה וייערך ביום שבת 20/02/10 בשעה 18:00 ביטבתה.

10.    משחק ליגה א' מרכז בין מכבי מכבים/רעות להפועל גבעתיים (מחזור 16) הוקדם וייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 20:00 ברעות.

11.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין הפועל נס ציונה עירוני למכבי בת ים אורי (מחזור 21) הוקדם וייערך ביום שבת 20/03/10 בשעה 20:30 באולם לב המושבה בנס ציונה.


                                    .../2




12.    משחק ליגה נוער לאומית דרום בין עירוני קרית אונו להפועל גבעתיים (מחזור 25) ייערך ביום שני 01/03/10 בשעה 19:30 בקרית אונו ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 16.

13.    משחק ליגה נערים ארצית שרון בין מכבי הוד השרון רותם לבני הרצליה דני (מחזור 14) נדחה וייערך ביום שבת 20/02/10 בשעה 19:00 בהוד השרון ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 21.

14.    המשחק הדחוי בליגה לאומית נערים דרום בין הפועל אבי חולון להפועל יובל ירושלים (מחזור 18) ייערך ביום רביעי 24/02/10 בשעה 18:30 בחולון ולא כפי שנקבע במכתב הקודם.

15.    משחק ליגה ילדים ב' ת"א בין הפועל נבון חולון למכבי אמיר פ"ת (מחזור 16) נדחה וייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 19:00 בחולון.

16.    משחק ליגה נערות ב' לאומית בין מ.ס. אבן יהודה למכבי אשדוד (מחזור 19) נדחה וייערך ביום שישי 12/03/10 בשעה 14:30 באבן יהודה.

17.    משחק ליגה נערות ב' נגב בין הפועל חבל איילות למכבי באר שבע (מחזור 6 - סיבוב ד') הוקדם וייערך ביום שבת 20/02/10 בשעה 11:00 בבוקר ביטבתה.

18.    משחק חצי גמר גביע האיגוד לנוער בין הפועל נס ציונה להפועל תל אביב ביום שלישי 02/03/10 ייערך בשעה 18:30 באולם לב המושבה, דוד אלעזר 27, נס ציונה. משחק הגומלין ייערך ביום חמישי 04/03/10 בשעה 20:15 במרכז ספורט אביב בתל אביב.

19.    משחק ליגה לאומית נשים - בית עליון בין הפועל מעגן מיכאל להפועל חוף השרון (מחזור 3) הוקדם וייערך ביום שלישי 06/03/10 בשעה 19:30 במעגן מיכאל.

20.    משחק ליגה נערים ארצית ת"א בין עירוני צפון ר"ג לע.ל.ה אור יהודה (מחזור 16) נדחה וייערך ביום שבת 20/02/10 בשעה 20:30.

21.    משחק ליגה נערות ב' לאומית בין א.ס. רמת השרון למכבי רעננה ברוש (מחזור 17) נדחה וייערך ביום חמישי 18/02/10 בשעה 18:30 ברמת השרון.

22.    משחק ליגה ארצית דרום בין הפועל אילת למכבי גדרה (מחזור 16) הוקדם וייערך ביום שבת 06/03/10 בשעה 19:30 באילת.

23.    משחק ליגה נערים לאומית דרום בין אליצור אשקלון להפועל אבי חולון (מחזור 19) נדחה וייערך ביום שבת 20/02/10 בשעה 19:30 באשקלון.

24.    משחק חוזר בליגה ארצית נשים ת"א בין מתנס תל כביר חנן לאליצור חולון/קציר (מחזור 14) ייערך ביום שני 22/03/10 בשעה 20:30 באולם ברדיוס של 25 ק"מ מתל כביר.

25.    משחק ליגה ילדים א' שרון בין הפועל כפר סבא תפוז לאליצור רעננה (מחזור 16) הוקדם עקב יציאת שחקני כפר סבא לטיול וייערך ביום שני 15/03/10 בשעה 17:00 בכפר סבא.

26.    להלן מועדים למשחקים חוזרים עקב החלטת בית הדין המשמעתי:
    ליגה ארצית דרום, 3: הפועל חוף השרון - הפועל אוסישקין: יום רביעי 24/02/10 שעה 19:30 באולם קבוץ שפיים (דמי השיפוט והוצאות הנסיעה של הקבוצה האורחת ישולמו ע"י חוף השרון).


                                    .../3








    ליגה נערים מחוזית מפרץ, 61: הפועל נהריה הדס - הפועל עראבה: יום שלישי 02/03/10 שעה 19:30.
    ליגה ארצית נשים צפון, 23: הפועל מג'דל כרום/שפרעם - הפועל סחנין: יום שני 01/03/10 שעה 19:00 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י סחנין).


                            




















                                        בכבוד רב,
    

                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות