שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 30

10:44 10/04/2011

10 אפריל 2011
לכבוד

___________________

ג.א.נ.,


הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 30

1. נא רשמו מועדים למשחקים חוזרים עקב גשם:

 ילדים א' ירושלים, 89: הפועל ירושלים צור הדסה- מכבי ינון מעלה אדומים: יום שלישי
26.04.11 ,שעה 18:30.
 ילדים ב' פתח תקוה,99: מכבי אורנית- הפועל חוף השרון: יום שלישי 26.04.11, שעה 19:00.
 ילדים ב' דן א', 101: הפועל חולון תמר- מכבי ת"א צהלה: יום ראשון 01.05.11, שעה 16:00.
 ילדות ת"א, 178: אליצור רמת גן- הפועל אזור: יום ראשון 01.05.11, שעה 16:00

 קט סל ב' צפון, 151: הפועל יזרעאל הושעיה – הפועל יזרעאל/אלון הגליל: יום ראשון 01/05/11 שעה 16:00.
 קט סל א' עמקים, 125: הפועל יזרעאל הושעיה – הפועל נצרת אורתודוקסים: יום ראשון 08/05/11 שעה 16:00.

2. משחק ליגה קט סל א' זבולון בין מכבי קרית ביאליק להפועל קרית חיים (מחזור 15) ביום שלישי
26.04.11 יערך בשעה 16:00 בקרית ביאליק עקב משחק נוסף באותו אולם.

3. משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין הפועל תל אביב לעלה יהוד (מחזור 25) נדחה ויערך ביום
שבת 30.04.11 בשעה 20:00 באולם זיסמן ר"ג.

4. משחק ליגה נוער לאומית דרום, בין א.ס. רמת השון למכבי ראשון לציון (מחזור 26) ביום חמישי
14/04/11 ייערך בשעה 20:00 ברמת השרון.

5. משחק ליגה ילדים ב' שפלה בין אליצור רמלה להפועל גזר (מחזור 22) הוקדם עקב יציאת
שחקני רמלה לטיול וייערך ביום רביעי 27/04/11 בשעה 17:00 ברמלה.

6. משחק חוזר בליגה קט סל א' נגב בין אליצור הר חברון לביתר באר שבע (מחזור 11) ייערך ביום
שלישי 03/05/11 בשעה 17:00 בהר חברון. הוצאות הנסיעה של ביתר באר שבע למשחק
ישולמו ע"י הר חברון.



7. משחק חוזר בליגה ילדים א' נגב בין מכבי ירוחם להפועל להבים (סבוב שלישי – מחזור 4) ייערך
ביום חמישי 28/04/11 בשעה 18:30 בירוחם. הוצאות הנסיעה של להבים למשחק ישולמו ע"י
מכבי ירוחם.

8. משחק ליגה ילדים א' לאומית מרכז בין עצמה מודיעין למכבי מעלה אדומים (מחזור 22) הוקדם
עקב יציאת שחקני מודיעין לטיול וייערך ביום שבת 26/04/11 בשעה 18:30 במודיעין.

9. משחק ליגה נערים לאומית (גמר סל) בין מכבי רעננה למכבי יאיר ראשל"צ ביום ראשון
17/04/11 ייערך בשעה 18:30 ברעננה.

10. להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי:

 נוער ארצית דרום, 39: הפועל מרכז ירושלים – הפועל באר טוביה: יום שלישי 26/04/11 שעה 19:00 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י באר טוביה).
 נערים לאומית צפון, 51: מכבי הוד השרון רותם – מכבי כרמיאל: יום רביעי 13/04/11 שעה 19:30.
 נוער ארצית שרון, 32: אליצור נתניה ברק – אליצור רעננה: יום שלישי 26/04/11 שעה 18:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י רעננה).
 נערים מחוזית שומרון, 63: הפועל גן שמואל – הפועל פרדיס: יום רביעי 27/04/11 שעה 18:30.
 נערים מחוזית ת"א, 68: הפועל יסמין חולון – א.ס. סביון: יום רביעי 27/04/11 שעה 18:00.
 ילדים א' מרכז, 88: מכבי כרמי יוסף – מכבי רחובות: יום שלישי 26/04/11 שעה 18:00.
 ילדים ב' דרום, 106: א.ס. אשקלון – אליצור מכבי אשקלון: יום שלישי 26/04/11 שעה 17:00.
 קט סל בנות צפון, 181: הפועל נצרת אורתודוקסי – הפועל שפרעם: יום שבת 08/05/11 שעה 17:30.

11. משחק ליגה נוער לאומית דרום בין מכבי עופר ראשל"צ לאקדמיית וינגייט דרום (מחזור 26)
ביום חמישי 14/04/11 ייערך בשעה 17:00 בראשון לציון.

12. משחק ליגה לאומית נערים (גמר סל – רבע גמר) בין א.ס. רמת השרון להפועל יובל ירושלים
הוקדם וייערך ביום שלישי 12/04/11 בשעה 18:00 ברמת השרון.

13. משחק ליגה ארצית דרום בין אקדמיית וינגייט למכבי קרית גת (מחזור 26) הוקדם וייערך ביום
שישי 15/04/11 בשעה 13:30 בצהריים במכון וינגייט.

בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות