חוזר מס' 27 - שינוייים בתכנית המשחקים

12:52 21/03/2010
21 מרץ 2010

לכבוד

___________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 27

1.    משחק ליגה נערות ב' צפון בין הפועל ג'דידה/מכר להפועל עראבה (מחזור 20) הוקדם וייערך ביום שבת 27/03/10 בשעה 18:00 בג'דידה.

2.    משחק ליגה ילדים ב' מרכז בין מכבי שלמה רחובות למכבי ראשל"צ ערבה (מחזור 20) נדחה וייערך ביום חמישי 10/04/10 בשעה 19:30 ברחובות.

3.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין מכבי בית דגן למ.ס. ראש העין (מחזור 21) נדחה וייערך ביום שבת 27/03/10 בשעה 20:30 בבית דגן.

4.    משחק ליגה נערות ב' נגב בין מכבי באר שבע להפועל חבל איילות (מחזור 3) נדחה וייערך ביום שישי 23/04/10 בשעה 14:00 בצהריים בבאר שבע.

5.    משחק ליגה ארצית צפון בין מכבי חדרה להפועל אוסישקין (מחזור 21) הוקדם וייערך ביום שלישי 13/04/10 בשעה 19:30 בחדרה.

6.    משחק ליגה ילדים ב' דן ב' בין הפועל אוסישקין להפועל אזור (מחוזר 23) הוקדם עקב שיתוף שחקנים דתיים באזור וייערך ביום חמישי 15/04/10 בשעה 18:30 בתל אביב.

7.    משחק ליגה א' צפון בין הפועל מגדל העמק להפועל עמק הירדן (מחזור 19) הוקדם וייערך ביום חמישי 25/03/10 בשעה 19:30 בשעה 19:30 במגדל העמק.

8.    משחק ליגה א' מרכז בין אליצור שומרון חולון למכבי מכבים/רעות (מחזור 19) הוקדם וייערך ביום שבת 27/03/10 בשעה 20:00 בחולון.

9.    משחק ליגה ילדים א' פ"ת בין הפועל אריאל לאליצור טל פ"ת (מחוזר 21) ביום חמישי 15/04/10 ייערך בשעה 19:00 באולם היובל, רח' אפרתה אריאל.

10.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין אליצור רחובות למכבי שהם (מחזור 21) נדחה וייערך ביום שבת 10/04/10 בשעה 20:30 ברחובות.

11.    משחק ליגה לאומית גברים בין הפועל בארי להפועל קרית טבעון (מחוזר 25) ביום שלישי 06/04/10 ייערך בשעה 18:00 בבארי.

12.    משחק ליגה ארצית דרום בין מכבי בת ים למכבי שהם (מחזור 19) נדחה וייערך ביום חמישי 01/04/10 בשעה 19:00 בבת ים.

13.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין מכבי בת ים לאליצור פתח תקוה (מחזור 22) הוקדם וייערך ביום רביעי 07/04/10 בשעה 20:30 בבת ים.

14.    משחק ליגה נערים ארצית ת"א בין מכבי בת ים לעירוני בליך ר"ג (מחזור 23) ביום רביעי 07/04/10 ייערך בשעה 18:30 בבת ים.

15.    משחק חוזר בליגה ילדים א' מרכז בין אליצור חשמונאים להפועל לוד (מחזור 16) ייערך ביום חמישי 15/04/10 בשעה 18:30 בחשמונאים.

16.    משחק ליגה נערים ארצית צפון בין הפועל טבריה לעצמה כפר ורדים (מחזור 22) נדחה וייערך ביום ראשון 28/03/10 בשעה 18:00 בטבריה.

17.    המשחק הדחוי בין הפועל עמק המעיינות לעצמה כפר ורדים בליגה ארצית נערים צפון (מחזור 20) ייערך ביום שבת 10/04/10 בשעה 20:30 בעין חרוד, ולא כפי שהודפס בחוזר מס' 26.

18.    משחק ליגה לאומית נשים בין בני יהודה ת"א לאליצור בני ברק (מחזור 5) ביום שלישי 23/03/10 ייערך בשעה 18:20 בבית דני.

19.    משחק ליגה לאומית נשים בין הפועל עירוני אעבלין לבני יהודה ת"א (מחזור 6) הוקדם וייערך ביום שבתת 27/03/10 בשעה 18:30 באעבלין.

20.    משחק ליגה א' מרכז בין ע.ל.ה אור יהודה למתנ"ס תל כביר (מחזור 19) הוקדם וייערך ביום ראשון 28/03/10 בשעה 20:30 באור יהודה.

21.    משחק ליגה נערים ארצית ת"א בין מכבי פתח תקוה לע.ל.ה אור יהודה (מחזור 22) נדחה וייערך ביום ראשון 28/03/10 בשעה 20:00 בפתח תקוה.

22.    משחק ליגה א' שרון בין הפועל עמק חפר לביתר כפר יונה (מחזור 21) הוקדם וייערך ביום שישי 09/04/10 בשעה 14:30 בעמק חפר.

23.    להלן מועדים למשחקים חוזרים עקב החלטת בית הדין המשמעתי:

    ליגה נוער מחוזית דן, 45: הפועל אריאל - עירוני קרית אונו עתיד: יום ראשון 28/03/10 שעה 19:00 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י קרית אונו).
    ליגה נערים מחוזית שומרון, 63: מכבי פרדס חנה - הפועל פרדיס: יום ראשון 28/03/10 שעה 20:00.
    ליגה נערים מחוזית שומרון, 63: מכבי אום אל פחם - עירוני נתניה פולג: יום ראשון 28/03/10 שעה 19:30.
    ליגה ילדים ב' שרון, 97: אליצור רעננה - הפועל כפר סבא תפוח: יום שלישי 13/04/10 שעה 19:00.

24.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין הפועל גן שמואל למכבי רעננה עירוני (מחזור 21) נדחה
    וייערך ביום ראשון 28/03/10 בשעה 18:30 בגן שמואל.

25.    משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין מכבי רעננה לא.ס. רמת השרון תות (מחזור 21) נדחה
    עקב גמר גביע המדינה לילדים וייערך ביום שבת 17/04/10 בשעה 19:30 ברעננה.

26.    משחק ליגה ילדים א' לאומית חיפה בין הפועל גן שמואל למכבי זכרון יעקב (מחזור 21) נדחה עקב גמר גביע המדינה לילדים וייערך ביום שבת 17/04/10 בשעה 19:30 במרכז איזורי מנשה.

27.    משחק ליגה ארצית נשים צפון בין הפועל מג'דל כרום/שפרעם להפועל טובא (מחזור 2) ייערך במועדו המקורי יום חמישי 01/04/10 בשעה 20:00 במג'דל כרום.


                                        בכבוד רב,
    

                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות