שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 5

09:00 16/10/2011

16 אוקטובר 2011

לכבוד
__________________

ג.א.נ.,
הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 5

1. נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:
 הפועל גן שמואל (קבוצה מס' 329) – ליגה ב' שומרון, 12
 הפועל גן יבנה ארז (קבוצה מס' 4229) – ליגה נוער מחוזית דרום, 51
 הפועל ערד (קבוצה מס' 4438) – ליגה ילדים א' נגב, 99
 הפועל ע"ח/ויתקין (קבוצה מס' 4264) – ליגה קט סל ב' שומרון, 191
 מ.ס. ראש העין (קבוצה מס' 1355) – ליגה א' נשים שרון, 29
 הפועל גליל עליון ע. גבעה (קבוצה מס' 2403) – ליגה קט סל א' גליל, 129
 מכבי רעננה מרכז (קבוצה מס' 772) – ליגה נוער מחוזית שרון, 46
 אליצור ירושלים כנות (קבוצה מס' 83) – ליגה נערים מחוזית ירושלים, 71

לתשומת ליבכם: כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.

2. נא רשמו את שינוי השעות הבאים:

 מכבי זכרון יעקב (קבוצה 2548) – ליגה ילדים ב' שומרון א', 103: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00 (למעט המשחק במחזור 20 שייערך בשעה 16:00).
 הפועל א.ס. פתח תקוה (קבוצה מס' 2662) – ליגה א' נשים שרון, 29: כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 20:30.
 מ.ס. ראש העין תמר (קבוצה מס' 901) – ליגה ילדים ב' פ"ת, 107: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30, למעט המשחקים נגד אליצור גבעת שמואל, אליצור פתח תקוה, אליצור רועי פ"ת ומכבי אורנית שייערכו עפ"י השעה הרשומה בתוכנית המשחקים המקורית.
 מ.ס. ראש העין (קבוצה מס' 959) – הליגה ילדים א' לאומית ת"א,85 + מ.ס. ראש העין (קבוצה מס' 4453) – ליגה נערות ב' מרכז, 126: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00, למעט משחק ילדים א' במחזור 20 שייערך עפ"י הרשום הספר המשחקים.
 הפועל סחנין (קבוצה מס' 2458) – ליגה ארצית נשים צפון, 23: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:00.
 הפועל כפר סבא ארז (קבוצה מס' 470) – ליגה ילדים ב' שרון, 106: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30.
 הפועל כפר סבא אגוז (קבוצה מס' 654) – ליגה ילדים א' לאומית שרון, 84: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00.
 עירוני באר שבע (קבוצה מס' 453) – ליגה נוער לאומית נגב, 37: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30, למעט המשחק נגד הפועל אילת שייערך בשעה 17:00.

3. נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים:

 ביתר משה אשדוד (קבוצה מס' 894) – ליגה נוער לאומית דרום, 37 + ביתר אשדוד (קבוצה מס' 3275) – ליגה נוער מחוזית דרום, 51: אולם בי"ס רחמים אשדוד.
 מכבי רעננה (קבוצה מס' 145) – ליגה ארצית צפון, 3: אולם השרון, רח' הס 5 רעננה.
 מ.ס. ראש העין הדס (קבוצה מס' 4455) – ליגה ילדים א' פ"ת, 93: אולם גוונים, רח' בגין 65, ראש העין.
 מכבי נצרת (קבוצה מס' 2216) – ליגה נוער מחוזית עמקים, 43: אולם שנלר נצרת: המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 20:00.
 אליצור אשדוד (קבוצה 578) – ליגה נוער מחוזית דרום, 51 + אליצור אשדוד (קבוצה מס' 711 – ליגה נערים א' לאומית דרום, 57 + אליצור אשדוד (בוצה מס' 174) – ליגה ב' דרום, 19: אולם איזור ט', רח' ראש פינה אשדוד.
 הפועל טל ירושלים (קבוצה מס' 208) – ליגה נערים לאומית מרכז, 56: אולם בי"ס גמנסיה העברית, רח' קהל ירושלים (החל ממחזור 3)
 הפועל תלפיות ירושלים (קבוצה מס' 2651) – ליגה ילדים ב' ירושלים, 113: אולם לזרוס, דרך חברון 134 ירושלים.
 מכבי חדרה (קבוצה מס' 1137) – ליגה לאומית נשים: רח' ששת הימים ליד אגד חדרה.
 הישגי כרמיאל (קבוצה מס' 4134) – ליגה נערות ב' חיפה, 124: אולם רבין, רח' חטיבת יפתח 200, כרמיאל.

4. קבוצת הפועל ערד (קבוצה מס' 4438) תשחק בליגה ילדים ב' נגב במקום עירוני אייל באר שבע
שהתפרקה (בהתאם לתוכנית המשחים שפורסמה).
הקבוצה תקיים את משחקיה הביתיים באולם רח' יאשיהו ערד בשעה 18:30 בימי חמישי, למעט
המשחק נגד הפועל אילת שייערך בשעה 17:00.
הקבוצה תחל את משחקיה הביתיים במחזור 2 הנערך ביום חמישי 03/11/11.
המשחקים בין מכבי שדרות להפועל ערד (מחזור 1) ייערך ביום חמישי 22/12/11 בשעה 18:00
בשדרות.

5. משחק ליגה ילידם א' עמקים בין הפועל הושעיה יזרעאל להפועל יפיע (מחזור 14) ביום רביעי
18/04/12 ייערך כמתוכנן בשעה 16:00 בשמשית ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 4.

6. משחק ליגה ילדים א' לאומית צפון בין הפועל יזרעאל מערב להפועל גולן/חספין (מחזור 20) ביום
חמישי 19/04/12 ייערך כמתוכנן בשעה 20:00 ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 4.

7. משחק ליגה ילדים א' עמקים בין הפועל יזרעאל גורן להפועל מולדת (מחזור 24) ביום רביעי
18/04/12 ייערך כמתוכנן בשעה 16:00 ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 4.






8. משחק ליגה קט סל בנות ת"א בין הפועל פ"ת עמית לא.ס. רמת השרון עתיד (מחזור 16) ייערך
ביום שבת 05/05/12 בשעה 18:00 בפתח תקוה.

9. משחקי הבית של הפועל ירושלים/פסגת זאב בליגה ארצית דרום נגד הפועל אילת והפועל חבל
איילות ייערכו כמתוכנן בלוח המשחקים המקורי – בשעה 18:00.





בברכת חג שמח,

נפתלי גושן
רכז הליגות