חוזר מס' 4 שינויים בתכנית המשחקים

10:48 19/10/2004


        

                                     17 אוקטובר 2004

לכבוד                             
_________________

נכבדיי,


הנדון : שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 4

1.    נא רשמו את פירוקי הקבוצות הבאות :
    א.ס. סביון (קבוצה מס' 580) - ליגה ילדים א' מרכז : 90
    הפועל כפר קמא (קבוצה מס' 1617) - ליגה נערות ב' צפון : 76
    הפועל יפיע (קבוצה מס' 1147) - ליגה נוער מחוזית עמקים : 35
    הפועל אעבלין בי"ס (קבוצה מס' 1120) - ליגה נערים מחוזית עמקים : 56
    אליצור אשדוד משואות (קבוצה מס' 1168) - ליגה קט סל א' אשדוד : 123
    הפועל רמת הנגב (קבוצה מס' 438) - ליגה נוער ארצית דרום : 438
    הפועל לב השרון הדר (קבוצה מס' 158) - ליגה נערים מחוזית שרון : 59
    אליצר אלקנה (קבוצה מס' 60) - ליגה נערים מחוזית פ"ת : 60
    הפועל קצרין (קבוצה מס' 327) - ליגה קט סל א' צפון : 113
    הפועל ערד (קבוצה מס' 867) - ליגה ילדים ב' נגב : 108
    הפועל מ.ק. חיספין (קבוצה מס' 860) - ליגה קט סל א' צפון : 113
    הפועל מ.ק. גולן (קבוצה מס' 1326) - ליגה קט סל א' צפון : 113
    הפועל בני יהודה/גולן (קבוצה מס' 1266) - ליגה קט סל א' צפון : 113
    הפועל כפר תבור (קבוצה מס' 615) - ליגה נערים מחוזית עמקים : 56
    ביתר כפר יונה (קבוצה מס' 1725) - ליגה ילדים ב' נתניה : 101
    הפועל רותם קרית חיים (קבוצה מס' 964) - ליגה קט סל א' חיפה : 114
    הפועל מרום הגליל (קבוצה מס' 1182) - ליגה ילדות צפון :143
    הפועל עמק הירדן צעירים (קבוצה מס' 634) - ליגה נוער מחוזית עמקים : 35
    מכבי לפיד אורנים (קבוצה מס' 968) - ליגה קט סל א' שורק : 122
    ביתר בינימינה רקפת (קבוצה מס' 1417) - ליגה קט סל א' שומרון : 115
    מכבי מטולה (קבוצה מס' 1240) - ליגה ב' צפון : 9
    הפועל טובא (קבוצה מס' 1884) - ליגה נוער מחוזית צפון : 34
    הפועל טובא (קבוצה מס' 1116) - ליגה ילדות צפון : 143


לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק
מתבקשים להחזיר מידיית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל.
על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות
שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי
לליגה נוספת.








2. נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים :
•    עירוני חולון (קבוצה מס' 833) - ליגה ארצית דרום, 4 : אולם מרכז קליין, רח' פילדלפיה 6 , תל גיבורים בחולון.
•    אליצור מכבי נתניה (קבוצה מס' 1502) - ליגה ילדות שרון, 144 : אולם בי"ס בן גוריון , רח' ליאון רייך בנתניה. המשחקים ייערכו בשעה 17:30.
•    הפועל אריאל (קבוצה מס' 89) - ליגה ילדים א' שרון, 88 : אולם - רח' העצמאות 5 באריאל.
•    ע.ס. כפר סירקין (קבוצה מס' 1109) - ליגה נוער מחוזית שרון, 38 : אולם בי"ס עמי אסף בית ברל.
•    הפועל תמרה (קבוצה מס' 797) - ליגה נערות ב' צפון, 76 : אולם תיכון האשם רומי בתמרה.


3.    משחק ליגה ילדים ב' פ"ת בין מכבי הוד השרון לאליצור בני ברק (מחזור 4) ביום חמישי 4/11/04 ייערך בשעה 18:30 בהוד השרון.

4.    משחק ליגה ב' צפון בין הפועל עראבה להפועל מ.ק. גולן (מחזור 4) ביום רביעי 3/11/04 ייערך בשעה 20:00 בעראבה עקב צום הרמדאן.

5.    משחק ליגה ארצית נשים צפון בין הפועל מרום הגליל להפועל עראבה (מחזור 3) ביום חמישי 28/10/04 ייערך בשעה 20:00 במירון עקב צום הרמדאן.

6.    משחק ליגה ארצית נשים צפון בין הפועל עראבה למכבי מוצקין חיפה (מחזור 4) ביום חמישי 4/11/04 ייערך בשעה 19:30 בעראבה עקב צום הרמדאן.

7.    משחקי קבוצת הפועל עראבה בליגה נוער מחוזית עמקים נגד הפועל ריינה/נצרת (1/11/04) והפועל מגדל העמק (31/10/04) ייערכו בשעה 19:30 בערב עקב צום הרמדאן.

8.    משחקי קבוצת הפועל עראבה בליגה נערים מחוזית צפון נגד הפועל משגב (31/10/04) והפועל משגב גילון (14/11/04) ייערכו בשעה 19:30 בערב עקב צום הרמדאן.

9.    משחקי קבוצת הפועל עראבה בליגה נערות א' צפון נגד הפועל נהריה (31/10/04) ומכבי חיפה (14/11/04) ייערכו בשעה 19:30 בערב עקב צום הרמדאן.

10.    משחקי קבוצת הפועל עראבה בליגה נערות ב' צפון נגד מכבי נצרת (26/10/04) והפועל ג'דידה/מכר (2/11/04) ייערכו בשעה 19:30 בערב עקב צום הרמדאן.

11.    משחק ליגה ילדים א' חיפה בין הפועל חיפה להפועל שטראוס נהריה (מחזור 14) ביום שבת 5/3/05 ייערך בשעה 19:30 בחיפה עקב שיתוף שחקנים דתיים בהפועל נהריה.

12.    משחק ליגה נוער מחוזית עמקים בין הפועל מגדל העמק לאליצור לביא (מחזור 9) ביום שני 6/12/04 ייערך בשעה 19:30 במגדל העמק.






13.    משחקי קבוצת אליצור בני ברק בליגה א' מרכז נגד הפועל נען (26/10/04), אליצור רמת גן (23/11/04) והפועל בני ברית יפו (22/2/05) ייערכו בשעה 21:00 בבני ברק עקב משחק נוסף באותו אולם.

14.    משחק ליגה ילדים ב' מרכז בין מכבי מכבים/רעות למכבי שהם חן (מחזור 3) נדחה עקב הסכמת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 30/10/04 בשעה 19:30 באולם ברעות.

15.    משחק ליגה ילדים ב' מרכז בין מכבי מכבים/רעות למכבי שהם (מחזור 8) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 18/12/04 בשעה 19:30 באולם ברעות.

16.    משחק ליגה קט סל א' אשדוד בין מכבי אשדוד להפועל ברנר (מחזור 18) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שישי 18/3/05 בשעה 16:00 באשדוד.

17.    משחק ליגה ילדות צפון בין הפועל מרום הגליל להפועל יפיע אוסאמה (מחזור 6) ייערך ביום חמישי 5/11/04 בשעה 17:00 במרום הגליל.

18.    משחק ליגה ארצית נשים שרון בין אליצור נתניה ותיקות לאליצור רעננה (מחזור 8) ביום חמישי 16/12/04 ייערך בשעה 20:00 בנתניה.

19.    משחק ליגה ילדים א' לאומית מרכז בין הפועל זיו ירושלים למכבי דקל ראשל"צ (מחזור 3) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 30/10/04 בשעה 19:30 בירושלים.

20.    משחק ליגה נערים מחוזית דן בין הפועל דקל חולון לאליצור רמת גן שמואל (מחזור 5) ביום ראשון 7/11/04 ייערך בשעה 20:30 בחולון עקב משחק נוסף באותו אולם.

21.    משחק ליגה ארצית נשים מרכז בין מכבי מכבים/רעות ללאליצור כ.ע. ראשל"צ (מחזור 3) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום ראשון 31/10/04 בשעה 20:30 ברעות.

22.    משחק ליגה נערים מחוזית שרון בין מכבי צורן להפועל קלנסווה (מחזור 3) ביום ראשון 24/10/04 ייערך בשעה 20:00 בצורן.

23.    משחק ליגה ב' דן בין מכבי חולון לבני יהודה ת"א (מחזור 4) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 4/11/04 בשעה 20:30 בחולון.

24.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין מכבי כרמיאל למכבי חיפה (מחזור 3) ביום שני 25/10/04 ייערך בשעה 20:00 בכרמיאל.

25.    משחק ליגה נערים ארצית חיפה בין הפועל גן שמואל למכבי יורם חדרה (מחזור 3) ביום רביעי 27/10/04 ייערך בשעה 18:30 בגן שמואל עקב משחק נוסף באותו אולם.

26.    משחק ליגה ילדים ב' שומרון בין הפועל בית אליעזר להפועל גן שמואל קציר (מחזור 4) ביום חמישי 4/11/04 ייערך בשעה 19:30 בבית אליעזר.

27.    משחק ליגה א' דרום בין הפועל מטה יהודה/מוצא להפועל חבל איילות (מחזור 7)
    נדחה וייערך ביום חמישי 1/12/04 בשעה 19:00 באולם עין כרם ירושלים.





28.    משחק ליגה נוער מחוזית נגב בין מכבי שדרות להפועל חבל איילות (מחזור 8) ייערך בתאריך המקורי של המחזור - יום שני 29/11/04 בשעה 19:00 בשדרות.

29.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפועל באר טוביה לאליצור מכבי אשקלון (מחזור 5) הוקדם עקב יציאת שחקני באר טוביה לטיול וייערך ביום ראשון 14/11/04 בשעה 19:30 במושב אמונים.

30.    משחק ליגה ב' זבולון בין הפועל חיפה אחוזה להפועל חוף הכרמל (מחזור 6) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום ראשון 21/11/04 בשעה 20:30 בחיפה.

31.    מחזור מס' 14 בליגה נערות ב' דרום ייערך ביום שלישי 22/2/05 ולא כפי שנקבע בתכנית.

32.    משחק ליגה ילדים א' דן בין אליצור אלקנה לאליצור בני ברק (מחזור 3) ביום חמישי 28/10/04 ייערך בשעה 18:30 באלקנה.

33.    משחק ליגה א' דרום בין הפועל מטה יהודה/מוצא להפועל אילת (מחזור 12) ביום שלישי 1/2/05 ייערך בשעה 18:00 בעין כרם.

34.    משחק ליגה נוער מחוזית ירושלים בין הפועל רמות ירושלים להפועל עין גדי (מחזור 3) ביום שני 25/10/04 ייערך בשעה 18:00 בעין גדי.
    משחק הגומלין (מחזור 12) ביום שני 21/2/05 ייערך בשעה 20:00 בירושלים.

35.    משחקי קבוצת מכבי קרית ביאליק בליגה ילדים א' חיפה נגד הפועל חוף הכרמל (23/12/04) והפועל ג'דידה/מכר (31/3/05) ייערכו בשעה 17:00 בקרית ביאליק עקב משחק נוסף באותו אולם.

36.    משחקי קבוצת אליצור מכבי אשקלון בליגה ילדים ב' נגב נגד הפועל באר שבע (28/10/04), אליצור גוש קטיף (18/11/04), אליצור אשקלון ארז (2/12/04), אליצור אלון אשקלון (10/2/05) והפועל ערד (24/2/05) ייערכו בשעה 17:00 באשקלון.

37.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום של אליצור מכבי אשקלון נגד אליצור יבנה (28/10/04), הפועל ג'ת (2/12/04), עירוני קרית גת (10/2/05) ואליצור אשדוד (24/2/05) ייערכו בשעה 18:30 באשקלון עקב משחק נוסף באותו אולם.

38.    משחקי ליגה ילדים א' דן של אליצור ר"ג/גבעת שמואל נגד אליצור אלקנה (2/12/04), מכבי גבעת שמואל (23/12/04) והפועל גבעתיים (6/1/05) ייערכו בשעה 19:00 בערב.

39.    משחק ליגה ילדים א' מרכז בין אליצור נוה דוד רמלה לאליצור רמת גן ביום חמישי 6/1/05 (מחזור 11) ייערך בשעה 19:00 ברמלה.

40.    משחק ליגה נערים ארצית ת"א בין אליצור רמת גן למכבי ברוך ת"א (מחזור 9) הוקדם עקב צום י' בטבת וייערך ביום ראשון 19/12/04 בשעה 20:30 ברמת גן.

41.    משחקי קבוצת מכבי נצרת בליגה קט סל א' חיפה נגד הפועל קרית חיים (2/12/04), עצמה כפר ורדים (8/2/05) והפועל ג'דידה/מכר (22/2/05) ייערכו בשעה 17:00 בנצרת עקב משחק נוסף באותו אולם.





42.    עקב אליפות העולם לבתי הספר ייערכו שינויים בליגה לנוער, נערים, נערות א' ונערות ב' :

    ליגה נוער לאומית

•    המשחק בין מכבי ראשל"צ למכבי תל אביב (מחזור 21) ייערך ביום חמישי 10/2/05 בשעה 18:00 בראשון לציון.
•    המשחק בין הפועל דני ירושלים למכבי עופר ראשל"צ (מחזור 21) ייערך ביום חמישי 10/2/05 בשעה 20:30 בירושלים.
•    המשחק בין הפועל גבעתיים להפועל אייל חולון (מחזור 21) ייערך ביום חמישי 10/2/05 בשעה 20:30 בגבעתיים.
•    המשחק בין מכבי תל אביב להפועל דני ירושלים (מחזור 22) ייערך ביום חמישי 17/3/05 בשעה 18:00 בהדר יוסף.
•    המשחק בין מכבי עופר ראשל"צ להפועל גבעתיים (מחזור 22) ייערך ביום חמישי 17/3/05 בשעה 18:00 בראשון לציון.
•    המשחק בין הפועל אייל חולון לעירוני בליך ר"ג (מחזור 22) ייערך ביום חמישי 17/3/05 בשעה 19:00 בחולון.
•    המשחק בין הפועל תל אביב למכבי ראשון לציון (מחזור 22) ייערך ביום חמישי 17/3/05 בשעה 20:30 בתל אביב.


    ליגה נוער ארצית
•    המשחק בין הפועל ברנר למכבי חרוב ראשל"צ (מחזור 22) ייערך ביום חמישי 17/3/05 בשעה 18:00 בקצרין.
•    המשחק בין מכבי חרוב ראשל"צ לאליצור נוה דוד רמלה (מחזור 25) ייערך ביום חמישי 14/4/05 בשעה 20:30 בראשון לציון.

    ליגה נערים ארצית
•    המשחק בין הפועל ראשון לציון למכבי יאיר רחובות (מחזור 21) ייערך ביום רביעי 23/3/05 בשעה 18:00 בראשון לציון.
•    המשחק בין מכבי מכבים/רעות למכבי יאיר ראשל"צ (מחזור 21) ייערך ביום רביעי 23/3/05 בשעה 19:30 ברעות.

    ליגה נערות א' לאומית
•    המשחק בין הפועל יד מרדכי למכבי רמת חן (מחזור 20) ייערך ביום רביעי 16/2/05 בשעה 18:30 ביד מרדכי.
•    המשחק בין מכבי רעננה למ.ס. אבן יהודה (מחזור 20) ייערך ביום רביעי 16/2/05 בשעה 18:00 ברעננה.
•    המשחק בין אליצור מכבי נתניה למכבי רעננה (מחזור 21) ייערך ביום רביעי 16/3/05 בשעה 18:30 בנתניה.
•    המשחק בין מכבי רמת חן להפועל מעגן מיכאל/שדות ים (מחזור 21) ייערך ביום רביעי 16/3/05 בשעה 19:00 ברמת חן.





    ליגה נערות ב' לאומית
•    המשחק בין מכבי רעננה למכבי רעננה ברוש (מחזור 20) ייערך ביום שבת 26/3/05 בשעה 19:30 ברעננה.
•    המשחק בין אס"א ירושלים למכבי רעננה (מחזור 21) ייערך ביום שבת 2/4/05 בשעה 19:30 בירושלים.





























                                בכבוד רב,

                                נפתלי גושן
                                רכז הליגות