חוזר שינויים מס' 1 לעונת 2007/2008

10:16 23/09/2007




    
                        
                             23 ספטמבר 2007
    
לכבוד

________________


ג.א.נ.,


     הנדון: שינויים בתכנית המשחקים ; חוזר מס' 1

1.    נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות :

    הפועל עמק יזרעאל/נהלל (קבוצה מס' 2595) - ליגה נערים מחוזית
עמקים : 56
    עירוני חולון בגין (קבוצה מס' 2727) - ליגה נערות א' דרום : 72
    מכבי עירוני מוצקין (קבוצה מס' 2665) - ליגה ילדים א' חיפה, 88
    הפועל מיתר נגב (קבוצה מס' 2742) - ליגה ילדים א' נגב : 96
    הפועל רמת הנגב (קבוצה מס' 1571) - ליגה נערים מחוזית נגב : 69
    הפועל רמת הנגב (קבוצה מס' 2825) - ליגה קט סל א' נגב , 130
     הפועל חיפה עירוני (קבוצה מס' 2711) - ליגה ילדים ב' חיפה : 101
    מ.ס. רמת אפעל (קבוצה מס' 2565) - ליגה קט סל א' פ"ת : 122
    הפועל אילת מ"ט (קבוצה מס' 2736) - ליגה ילדים א' נגב : 96
    הפועל שמואל חיפה (קבוצה מס' 1282) - ליגה נערים מחוזית מפרץ : 57
    הפועל עמי חיפה (קבוצה מס' 1582) - ליגה נוער מחוזית חיפה : 38
    הפועל מבשרת ציון (קבוצה מס' 1387) - ליגה ילדים א' לאומית מרכז : 84
    הפועל מבשרת ציון (קבוצה מס' 2329) - ליגה ילדים ב' ירושלים : 110
    הפועל מרנין טבעון (קבוצה מס' 2716) - ליגה ילדים ב' חיפה : 23
    הפועל יפיע בשיר (קבוצה מס' 2591) - ליגה ארצית נשים עמקים : 23
    מכבי כפר סבא (קבוצה מס' 1368) - ליגה נוער מחוזית שרון : 40
    עצמה צהלה (קבוצה מס' 2178) - ליגה נערים מחוזית דן : 63
    עצמה צהלה (קבוצה מס' 688) - ליגה ילדים א' דן : 91
    אליצור בני ברק (קבוצה מס' 1191) - ליגה ילדים ב' דן : 106
    בני יהודה ת"א/בית דני (קבוצה מס' 2508) - ליגה קט סל א' דן : 123
    הפועל אריאל (קבוצה מס' 2698) - ליגה נוער מחוזית שרון : 40
    הפועל אריאל (קבוצה מס' 2699) - ליגה ילדים ב' פ"ת : 105
    אליצור ברוש כוכב יאיר (קבוצה מס' 2520) - ליגה נערים מחוזית שרון : 61
    הפועל בית יצחק המושבים (קבוצה מס' 2610) - ליגה נוער מחוזית שומרון, 39
    בני יהודה ת"א/בית דני (קבוצה מס' 2506) - ליגה ארצית נשים דן, 26







    מכבי בת ים (קבוצה מס' 2512) - ליגה ארצית נשים מרכז, 27
    הפועל קצרין/גולן (קבוצה מס' 132) - ליגה נערים מחוזית צפון, 55
    הפועל בני ברית יפו (קבוצה מס' 2180) - ליגה ילדים ב' דן, 106
    מכבי זכרון יעקב (קבוצה מס' 2109) - ליגה ב' שומרון, 12
    מ.כ. מעלות/כפר ורדים רון (קבוצה מס' 2743) - ליגה ילדים ב' מפרץ, 100
    מ.כ. מעלות/כפר ורדים (קבוצה מס' 2571) - ליגה נוער מחוזית צפון, 36
    הפועל מרכז ירושלים (קבוצה מס' 1551) - ליגה ילדים א' ירושלים, 94
    הפועל חיפה עירוני (קבוצה מס' 2711) - ליגה ילדים ב' חיפה, 101
    הפועל ורד גבעתיים (קבוצה מס' 82) - ליגה נערים מחוזית ת"א, 64
    אליצור אשקלון ברוש (קבוצה מס' 529) - ליגה נערים מחוזית דרום, 68
    אליצור אשקלון חרוב (קבוצה מס' 532) - ליגה ילדים א' דרום, 95
    אליצור ארז אשקלון (קבוצה מס' 1277) - ליגה ילדים ב' דרום, 111
    אליצור אורן אשקלון (קבוצה מס' 1952) - ליגה ילדים ב' דרום, 111
    אליצור חשמונאים (קבוצה מס' 2528) - ליגה קט סל ב' מרכז, 140
    ביתר אחוזה כרמל (קבוצה מס' 2802) - ליגה קט סל ב' חיפה, 132
    הפועל גלבוע/עפולה אשכול (קבוצה מס' 2668) - ליגה ב' עמקים, 10
    עירוני רמת גן (קבוצה מס' 598) - ליגה נוער מחוזית ת"א, 41
    הפועל גן רווה (קבוצה מס' 2012) - ליגה ילדים א' מרכז, 92
    בני הרצליה (קבוצה מס' 1444) - ליגה ילדים ב' שרון, 104

לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.


2.    נא רשמו בפניכם את שינויי המגרשים הבאים :

    מכבי קרית ביאליק (קבוצה מס' 542) - ליגה נוער ארצית שרון, 33 : אולם בי"ס תיכון אורט דרום, רח' הגליל, בקרית ביאליק.
המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30 ולא בשעה 18:00 כפי שמופיע בספר.
    הפועל חיפה (קבוצה מס' 486) - ליגה נוער מחוזית חיפה, 38 : היכל הספורט ברוממה, חיפה.
המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00 ולא בשעה 20:30 כפי שמופיע בספר.
    הפועל נהריה (קבוצה מס' 2145) - ליגה נערות ב' לאומית, 75 : אולם דרומי, בי"ס עמל, נהריה.
המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00 ולא בשעה 18:30 כפי שמופיע בספר.    
    הפועל העמק/רמת ישי (קבוצה מס' 206) - ליגה ארצית נשים עמקים, 23 : אולם קיבוץ עין חרוד.
המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:30 ולא בשעה 20:00 כפי שמופיע בספר.
    הפועל חיפה (קבוצה מס' 2058) - ליגה נערים מחוזית חיפה, 50 : היכל הספורט רוממה, חיפה.
    הפועל אריאל (קבוצה מס' 395) - ליגה ב' פ"ת, 14 + הפועל אריאל (קבוצה מס' 646) : ליגה נערים מחוזית פ"ת, 62 : היכל הספורט, רח' העצמאות ליד המתנ"ס באריאל.
המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:30 בערב ולא בשעה 18:30 (לגבי הנערים) כפי שמופיע בספר המשחקים.


    מ.ס. ברקן ת"א (קבוצה מס' 651) - ליגה ב' דן, 15 : אולם בית ברבור, רח' הגנה, תל אביב.
המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:30 ולא בשעה 19:00 כפי שמופיע בספר.
    מכבי יאיר רעננה (קבוצה מס' 223) - ליגה א' חיפה, 6 : אולם קרית שרת, רח' האחווה, רעננה.
    ביתר בני בבלי (קבוצה מס' 1606) - ליגה ב' דן, 15 : אולם בי"ס לב טוב, רח' רבי עקיבא 7, הרצליה.
    הפועל עמק יזרעאל גבת (קבוצה מס' 2243) - ליגה ילדים ב' צפון, 99 : אולם קיבוץ גבת.
    מכבי גני תקוה (קבוצה מס' 2539) - ליגה נערות ב' מרכז, 78 : מגרש בי"ס רביבים, רח' התבור, גני תקוה.
    מכבי ת"א/רמת אביב (קבוצה מס' 373) ומכבי ת"א/רמת החייל (קבוצה מס' 1207) - ליגה ילדים ב' ת"א, 107 : מגרש פתוח - שיטרית 6, הדר יוסף, תל אביב.
    מכבי ת"א/תל מונד (קבוצה מס' 2558) - ליגה קט סל א' רעננה, 120 : מגרש פתוח - קרית חינוך רבין, רח' הפרדס 36, תל מונד.
    אליצור ארז אשקלון (קבוצה מס' 279) - ליגה קט סל א' דרום, 129 : מכללה ישנה, רח' יגאל אלון, אשקלון.
    אליצור עירוני אשקלון (קבוצה מס' 2254) - ליגה ילדים א' דרום, 95 : מקיף ד', רח' יצחק רבין, אשקלון.
    אליצור מכבי אשקלון (קבוצה מס' 1211) - ליגה ילדים א' לאומית דרום, 85 : מקיף א', רח' בן צבי, אשקלון.
    אליצור מכבי אשקלון (קבוצה מס' 507) - ליגה נוער ארצית דרום, 35 + אליצור מכבי אשקלון (קבוצה מס' 1462) - ליגה נערים ארצית דרום,54 + אליצור אשקלון רימון (קבוצה מס' 710) - ליגה נערים ארצית דרום, 54 : מקיף ב', רח' בן צבי, אשקלון.
    הפועל ראשון לציון (קבוצה מס' 520) - ליגה לאומית נשים, 21 : רח' רוטשילד 60, ראשון לציון.
    מ.ס. אבן יהודה/ראשל"צ (קבוצה מס' 1213) - ליגה ארצית נשים מרכז, 27 : מקיף ה', קרית ראשון, רח' ההרדוף 5, ראשון לציון. המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:30 ולא בשעה 19:00 כפי שנרשם בספר.
    עירוני חולון/ת"א (קבוצה מס' 198) - ליגה לאומית נשים, 21 : קרית שרת, רח' גבעת התחמושת 27, חולון.
    מכבי רמת חן אור (קבוצה מס' 202) - ליגה ארצית נשים דן, 26 : אולם כפר המכביה, רמת חן. המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:30 בשעה 19:30.
    הפועל קדימה (קבוצה מס' 289) - ליגה ב' שרון, 13 : אולם בי"ס הדר השרון, מושב חירות.
    מכבי רמת חן דרור (קבוצה מס' 196) - ליגה ארצית נשים מרכז, 27 : אולם בי"ס בליך, רח' המאה ואחד, רמת גן. המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 20:30.
    הפועל חוף השרון/שפיים (קבוצה מס' 2700) - ליגה קט סל א' שרון, 121: אולם מושב בית יהושע. כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00 במקום בשעה 18:30.


3.    נא רשמו בפניכם את שינויי השעות הקבועות הבאות :

    מכבי קרית ביאליק (קבוצה מס' 2824) - ליגה קט סל ב' חיפה, 132 : כל המשחקים הביתיים המתוכננים לשבת ייערכו בשעה 10:30 בבוקר במקום בשעה 18:00. המשחקים באמצע השבוע ייערכו בהתאם לקבוע בספר המשחקים.
    מכבי מכבים/רעות (קבוצה מס' 113) - ליגה ילדים ב' שפלה, 108 + מכבי מכבים/רעות (קבוצה מס' 278) - ליגה ילדים א' לאומית מרכז, 84 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 17:00.




    מכבי חיפה (קבוצה מס' 487) - ליגה נוער לאומית צפון, 30 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 18:30.
    א.ס. שוהם רמת השרון (קבוצה מס' 948) - ליגה ילדים ב' פ"ת, 105 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00 במקום שעה 18:30, למעט המשחקים שנקבעו לשעה 19:00 ויישארו בשעה זו.
    מכבי חיפה (קבוצה מס' 69) - ליגה לאומית, 2 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 19:00.
    עירוני דרום ר"ג (קבוצה מס' 503) - ליגה ילדים א' לאומית ת"א, 83 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00 במקום בשעה 18:30.
    עירוני ר"ג (קבוצה מס' 945) - ליגה ילדים ב' ת"א, 107 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 17:00.
    מכבי שהם חן (קבוצה מס' 161) - ליגה נערים מחוזית מרכז, 65 + מכבי שהם (קבוצה מס' 2545) - ליגה נערות א' דרום, 72: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00 במקום בשעה 19:30.
    א.ס.ח. ישראל (קבוצה מס' 2750) - ליגה ב' דן, 15 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 20:30.
    הפועל נהריה (קבוצה מס' 863) - ליגה קט סל א' מפרץ, 116 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00 במקום בשעה 17:00.
    הפועל נהריה עירוני (קבוצה מס' 832) - ליגה נערים מחוזית מפרץ, 57 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00 במקום בשעה 18:30.
    הפועל באר שבע (קבוצה מס' 1596) - ליגה קט סל א' נגב, 130 + הפועל באר שבע (קבוצה מס' 1105) - ליגה קט סל ב' נגב, 143 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00 במקום בשעה 17:00.
    הפועל ליאור באר שבע (קבוצה מס' 1113) - ליגה ארצית נערים דרום, 54 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 18:00.
    הפועל באר שבע (קבוצה מס' 1097) - ליגה ילדים ב' נגב, 112 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00 במקום בשעה 18:00.
    הפועל באר שבע (קבוצה מס' 2156) - ליגה נערים מחוזית נגב, 69 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 18:00, למעט המשחק נגד הפועל חבל איילות במחזור 11 שייערך ע"פ התוכנית המקורית.
    הפועל פרדסיה (קבוצה מס' 548) - ליגה נערים מחוזית נתניה, 60 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00 במקום בשעה 19:00.
    הפועל פרדסיה (קבוצה מס' 1179) - ליגה ילדים א' שרון, 89 + הפועל פרדסיה (קבוצה מס' 1897) - ליגה ילדים ב' נתניה, 103 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00 במקום בשעה 18:30.
    ע.ל.ה. אור יהודה צפון (קבוצה מס' 2631) - ליגה נערים מחוזית דן, 63 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 20:00.
    עירוני נתניה דרום (קבוצה מס' 2143) ועירוני נתניה פולג (קבוצה מס' 2637) - ליגה נערים מחוזית נתניה, 60 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 19:00.
    הפועל אמיתי ירושלים (קבוצה מס' 767) - ליגה נערים ארצית מרכז, 53 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:00 במקום בשעה 19:30.
    הפועל קרית יובל ירושלים (קבוצה מס' 2416) - ליגה קט סל א' ירושלים, 127 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30 במקום בשעה 18:30.
    מכבי דימונה (קבוצה מס' 512) - ליגה נערים ארצית דרום, 54 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 20:30 (למעט המשחק נגד הפועל אילת שייערך כפי שנקבע בספר המשחקים).


    מכבי תמר ראשל"צ (קבוצה מס' 255) - ליגה ילדים ב' ת"א, 107 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 17:00 (למעט המשחק במחזור 21 שייערך בשעה הרשומה בספר המשחקים).
    מכבי רעננה מרכז (קבוצה מס' 678) ומכבי רעננה דקל (קבוצה מס' 345) - ליגה נערים מחוזית שרון, 61 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:00 במקום בשעה 19:00.
    מכבי אלפי מנשה (קבוצה מס' 2107) - ליגה נוער מחוזית שרון, 40 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 19:00.
    מכבי אלפי מנשה (קבוצה מס' 1115) - ליגה ילדים א' שרון, 89 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00 במקום בשעה 18:30.
    אליצור אשדוד (קבוצה מס' 561) - ליגה קט סל א' אשדוד, 128 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30 במקום בשעה 18:30.
    מכבי ת"א/דרום (קבוצה מס' 2072) - ליגה ילדים א' ת"א, 92 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 17:00, למעט המשחק במחזור 13 שייערך כמתוכנן בספר המשחקים.
    אליצור חשמונאים (קבוצה מס' 1449) - ליגה קט סל א' שורק, 126 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30 במקום בשעה 17:00.
    מכבי אלפי מנשה (קבוצה מס' 1781) - ליגה ילדים ב' שרון, 104 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 17:00.
    הפועל גלבוע רונן (קבוצה מס' 2093) - ליגה נערים מחוזית עמקים, 56 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 19:30.
    מכבי נצרת (קבוצה מס' 264) - ליגה נערות ב' צפון, 76 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 18:30.
    בני הרצליה נמרים (קבוצה מס' 2349) - ליגה קט סל א' שרון, 121 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00 במקום בשעה 18:30, למעט המשחק נגד מכבי אורנית במחזור 20 שייערך בשעה 19:00 ולמעט המשחק נגד בני הרצליה כרישים במחזור 1 שייערך בשעה 16:00.


4.    משחקי קבוצת הפועל קצרין/גולן בליגה נערים מחוזית צפון נגד מכבי אורי כרמיאל (16/12/07) והפועל אבו סנאן (17/2/08) ייערכו בשעה 18:00 בקצרין עקב משחק נוסף באותו אולם.

5.    משחק ליגה נערים לאומית צפון בין הפועל עמק יזרעאל להפועל גן שמואל (מחזור 23) ביום רביעי 16/3/07 ייערך בשעה 20:30 בגבת עקב משחק נוסף באותו אולם.

6.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל צפת להפועל גלבוע/עפולה חן (מחזור 2) ייערך יחד עם שאר משחקי המחזור ביום שני 15/10/07 בשעה 18:30 בצפת.

7.    קבוצת עירוני דרום ר"ג (קבוצה מס' 1286) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה ילדים ב' ת"א בימי שבת בשעה 18:30 באולם שלום ר"ג במקום בימי חמישי. כל המשחקים ייערכו בשבת המקבילה למחזור הליגה - 48 שעות לאחר המועד של יום חמישי, למעט המשחק במחזור 22 שייערך כמתוכנן בלוח המשחקים.

8.    משחקי קבוצת מכבי שהם בליגה ילדים ב' שפלה נגד עצמה מודיעין בוכמן (18/10/07) ואליצור נוה דוד רמלה (1/11/07) ייערכו בשעה 17:00 בשהם עקב משחק נוסף באותו אולם.

9.    מחזור מס' 12 בליגה קט סל בא' אשדוד ייערך כולו ביום שלישי 22/1/08 באותן השעות הרשומות בספר.



10.    משחק ליגה ילדים ב' דרום בין אליצור אשדוד לאליצור אשקלון ארז (מחזור 9) ביום חמישי 20/12/07 ייערך בשעה 18:30 באשדוד.

11.    משחק ליגה קט סל א' ת"א בין א.ס. רמת השרון להפועל ק.ב.ג. חולון (מחזור 2) ביום שלישי 23/10/07 ייערך בשעה 17:00 עקב משחק נוסף באותו אולם.

12.    קבוצת מכבי אפרוחים חדרה (קבוצה מס' 2435) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה קט סל ב' חדרה בימי שישי בשעה 16:00 במקום בימי שלישי. כל המשחקים ייערכו ביום שישי באותו שבוע המתוכנן למשחק, למעט המשחקים במחזורים 1 ו-3 שייערכו כמתוכנן בספר המשחקים.

13.    קבוצת מכבי מיקי חדרה (קבוצה מס' 1067) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה קט סל א' חדרה בימי שלישי בשעה 17:00 במקום בימי שישי. כל המשחקים ייערכו ביום שלישי באותו שבוע המתוכנן למשחק.

14.    קבוצת מכבי השלום מעלה אדומים (קבוצה מס' 2697) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה ילדים ב' ירושלים בימי שבת בשעה 18:30 במקום בימי חמישי. כל המשחקים ייערכו בימי שבת - 48 שעות לאחר המועד המתוכנן למשחק, למעט המשחקים במחזורים 5, 18 ו-22 שייערכו ע"פ התוכנית המקורית בספר המשחקים.

15.    קבוצת הפועל מגידו יקנעם (קבוצה מס' 2774) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה ילדים א' עמקים בימי שבת בשעה 18:00 באולם קיבוץ משמר העמק במקום בימי חמישי. כל המשחקים ייערכו בימי שבת - 48 שעות לאחר המועד המתוכנן למשחק, למעט המשחקים במחזורים 6 ו-16 שייערכו ע"פ התוכנית המקורית.

16.    קבוצת הפועל כפר סבא תפוז (קבוצה מס' 508) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה ילדים א' פ"ת בימי שבת בשעה 17:00 במקום בימי חמישי. כל המשחקים ייערכו בימי שבת - 48 שעות לאחר המועד המתוכנן למשחק, למעט המשחקים במחזורים 9, 15 ו-17 שייערכו ע"פ התוכנית המקורית בספר המשחקים.

17.    קבוצת הפועל כפר סבא תפוח (קבוצה מס' 2624) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה ילדים ב' נתניה בימי שבת בשעה 17:00 במקום בימי חמישי. כל המשחקים ייערכו בימי שבת - 48 שעות לאחר המועד המתוכנן למשחק, למעט המשחקים במחזורים 10, 18 ו-20 שייערכו ע"פ התוכנית המקורית בספר המשחקים.

18.    קבוצת הפועל ארז כפר סבא (קבוצה מס' 470) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה ילדים ב' שרון בימי שבת בשעה 18:30 במקום בימי חמישי. כל המשחקים ייערכו בימי שבת - 48 שעות לאחר המועד המתוכנן למשחק, למעט המשחק במחזור 1 שייערך ע"פ התוכנית המקורית בספר המשחקים.

19.    קבוצת הפועל תות כפר סבא (קבוצה מס' 930) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה ילדים ב' שרון בימי שבת בשעה 18:30 במקום בימי חמישי. כל המשחקים ייערכו בימי שבת - 48 שעות לאחר המועד המתוכנן למשחק, למעט המשחק במחזור 6 שייערך ע"פ התוכנית המקורית בספר המשחקים.

20.    קבוצת הפועל קרית טבעון (קבוצה מס' 2715) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה קט סל ב' צפון שתוכננו לימי שישי ביום שבת 24 שעות לאחר המועד המתוכנן בשעה 17:00, למעט המשחקים במחזורים 2, 4, 6 ו-12 שייערכו ע"פ התוכנית המקורית בספר המשחקים.

21.    במשחק מס' 50 בגביע המדינה לילדים תארח המנצחת בין הפועל צפת למ.כ. מעלות/כפר ורדים את הפועל חולתא ביום חמישי 8/11/07.



22.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל באר שבע להפועל חבל איילות (מחזור 11) ביום שבת 29/12/07 ייערך בשעה 19:00 בבאר שבע עקב שיתוף שחקנים דתיים בבאר שבע. משחק הגומלין (מחזור 22) ייערך ביום ראשון 13/4/08 בשעה 18:00 ביטבתה.

23.    משחקי קבוצת הפועל באר שבע בליגה ילדים ב' נגב בשבתות נגד הפועל עומר (13/10/07 ו-9/2/08) והפועל ערד (1/12/07 ו-29/3/08) ייערכו בשעה 19:30 בערב עקב שיתוף שחקנים דתיים בהפועל באר שבע.

24.    משחקי קבוצת הפועל באר שבע בליגה קט סל א' נגב בשבתות נגד הפועל עומר (20/10/07 ו-16/2/08) ייערכו בשעה 19:30 בערב עקב שיתוף שחקנים דתיים בהפועל באר שבע.

25.    משחקי קבוצת הפועל באר שבע בליגה קט סל ב' נגב בשבתות נגד הפועל עומר (3/11/07 ו-1/3/08) ייערכו בשעה 19:30 בערב עקב שיתוף שחקנים דתיים בהפועל באר שבע.

26.    משחק ליגה קט סל א' עמקים בין הפועל גלבוע/עפולה להפועל יזרעאל/תבור (מחזור 9) ייערך ביום שישי 21/12/07 בשעה 16:00 בעין חרוד.

27.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין אליצור אשדוד להפועל אילת (מחזור 4) הוקדם עקב בקשת אילת והסכמת אשדוד וייערך ביום חמישי 25/10/07 בשעה 16:00 באשדוד.

28.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין אליצור אשדוד להפועל אילת (מחזור 3) ביום חמישי 25/10/07 ייערך בשעה 17:30 באשדוד.

29.    משחקי ליגה ב' זבולון של הפועל ע"י/כפר ברוך נגד הפועל אחוה חיפה (26/3/08) והפועל ע"י/שדה יעקב (9/4/08) ייערכו בשעה 19:00 באולם גורן יזרעאל עקב משחק נוסף באותו אולם.

30.    משחק ליגה נערים ארצית ת"א בין הפועל גבעתיים להפועל סהר חולון (מחזור 1) ביום רביעי 10/10/07 ייערך בשעה 18:30 בגבעתיים עקב משחק נוסף באותו אולם.

31.    משחק ליגה ילדים ב' שרון בין מכבי רעננה צפון להפועל ארז כפר סבא (מחזור 8) נדחה עקב בקשת כפר סבא והסכמת רעננה וייערך ביום שבת 15/12/07 בשעה 18:00 ברעננה.

32.    משחק ליגה נערים מחוזית עמקים בין הפועל מרנין טבעון למ.נ. אורתודוקסי נצרת (מחזור 7) ביום ראשון 25/10/07 ייערך בשעה 18:30 בקרית טבעון עקב משחק נוסף באותו אולם.

33.    משחק ליגה ב' דן בין מ.ס. יהלום ר"ג למ.ס. ברקן ת"א (מחזור 2) נדחה עקב בקשת יהלום ר"ג והסכמת ברקן וייערך ביום ראשון 21/10/07 בשעה 19:30 באולם תיכון חדש, רח' עוזיאל 106, רמת גן.

34.    משחק ליגה נוער מחוזית ירושלים בין אליצור חשמונאים להפועל מטה יהודה (מחזור 1) נדחה עקב יציאת שחקני מטה יהודה לטיול וייערך ביום שני 12/11/07 בשעה 18:00 בחשמונאים.

35.    משחק ליגה ארצית צפון בין הפועל כפר סבא להפועל קצרין (מחזור 8) הוקדם עקב בקשת כפר סבא והסכמת קצרין וייערך ביום שבת 1/12/07 בשעה 19:30 בכפר סבא.

36.    משחקי קבוצת אליצור אפרוחים יבנה בליגה קט סל ב' דרום נגד הפועל גדרות (13/11/07), אליצור אלון אשקלון (27/11/07) והפועל אשדוד/גן יבנה (18/12/07) ייערכו בשעה 16:00 עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.






37.    נא רשמו בפניכם תיקון לתוכנית משחקים ליגה ילדים א' פ"ת.
בכל מקום בו רשומה בתוכנית המשחקים קבוצת אליצור פ"ת הדר (קבוצה מס' 2738) יש לרשום את אליצור פ"ת מ.ס.ד (קבוצה מס' 2129). שעות המשחקים והאולמות ללא שינוי.
בכל מקום בו רשומה בתוכנית המשחקים קבוצת אליצור פ"ת מ.ס.ד. (קבוצה מס' 2129) יש לרשום את אליצור פ"ת הדר (קבוצה מס' 2738). שעות המשחקים והאולמות ללא שינוי.

38.    משחק ליגה נערות ב' חיפה בין הפועל תמרה למכבי אעבלין (מחזור 10) הוקדם עקב חד המולד וייערך ביום שישי 22/12/07 בשעה 18:00 בתמרה.

39.    משחק ליגה נערות ב' חיפה בין מכבי אעבלין למכבי קרית מוצקין (מחזור 11) הוקדם עקב ראש השנה הנוצרי וייערך ביום שלישי 11/12/07 בשעה 18:00 באעבלין.

40.    משחק ליגה ארצית נשים חיפה בין מכבי אעבלין להפועל המפרץ/עכו (מחזור 11) ביום חמישי 3/1/08 ייערך בשעה 18:00 באעבלין עקב משחק נוסף באותו אולם.

41.    משחק ליגה נערים ארצית צפון בין הפועל משגב גליל למכבי כרמיאל (מחזור 14) ביום רביעי 13/2/07 ייערך בשעה 19:00 באולם בגילון.

42.    משחק ליגה ב' דן בין ביתר ת"א/נוה אליעזר להפועל אוסישקין (מחזור 2) הוקדם עקב בקשת בית"ר ת"א/נוה אליעזר והסכמת הפועל אוסישקין וייערך ביום שני 15/10/07 בשעה 20:30 בנוה אליעזר.

43.    משחק ליגה ילדים ב' דן בין עירוני צפון ר"ג למתנ"ס תל כביר (מחזור 3) ביום שבת 27/10/07 ייערך בשעה 19:30 ברמת גן עקב שיתוף שחקנים דתיים בתל כביר.

44.    משחק ליגה קט סל א' דן בין מכבי ת"א צפון למתנ"ס תל כביר (מחזור 13) ביום שישי 22/2/08 ייערך בשעה 14:30 בצהריים בת"א עקב שיתוף שחקנים דתיים בתל כביר.

45.    משחק ליגה קט סל א' דן בין הפועל תל אביב למתנ"ס תל כביר (מחזור 19) ביום שבת 5/4/07 ייערך בשעה 19:30 בתל אביב עקב שיתוף שחקנים דתיים בתל כביר.

46.    משחק ליגה קט סל ב' שפלה בין הפועל עינב חולון למתנ"ס תל כביר (מחזור 21) ביום שישי 2/5/08 ייערך בשעה 15:00 בחולון עקב שיתוף שחקנים דתיים בתל כביר.

47.    משחקי קבוצת בני יהודה ת"א בליגה א' מרכז נגד מכבי גני תקוה (9/10/07), מכבי בת ים (23/10/07), הפועל נען (25/12/07), ע.ל.ה. אור יהודה (5/2/08), מכבי בית דגן (19/2/08), הפועל בני ברית יפו (1/4/08) ואליצור רמת גן (15/4/08) ייערכו בשעה 18:30 בבית דני בת"א.

48.    משחק ליגה א' מרכז בין בני יהודה ת"א למתנ"ס תל כביר (מחזור 8) נדחה עקב בקשת בני יהודה והסכמת תל כביר וייערך ביום שבת 15/12/07 בשעה 20:30 בבית דני בת"א.

49.    קבוצת הפועל נהרי קרית חיים (קבוצה מס' 1731) תקיים את משחקיה הביתיים בליגה ילדים ב' מפרץ בימי שבת בשעה 11:00 בבוקר במקום בימי חמישי. כל המשחקים ייערכו ביום שבת 48 שעות לאחר המועד המתוכנן למשחק, למעט המשחק נגד אליצור קרית אתא ביום חמישי 10/4/08 שייערך בשעה 17:00 בקרית חיים.

50.    משחק ליגה נערים מחוזית ירושלים בין מכבי מעלה אדומים למכבי אריה מ. אדומים (מחזור 1) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 6/10/07 בשעה 20:30 במעלה אדומים.







51.    משחק ליגה ילדים א' לאומית ת"א בין בני הרצליה דרור למכבי ת"א צפון (מחזור 1) הוקדם עקב בקשת הרצליה והסכמת מכבי ת"א וייערך ביום שלישי 9/10/07 בשעה 18:30 בהרצליה.

52.    משחק ליגה קט סל א' שרון בין בני הרצליה רוני למכבי מתן (מחזור 20) ביום שלישי 8/4/08 ייערך בשעה 17:00 בהרצליה עקב משחק נוסף באותו אולם.

53.    משחק ליגה קט סל ב' שרון בין בני הרצליה נמרים להפועל חוף השרון שפיים (מחזור 2) ייערך בשעה 17:00 בבית יהושע. משחק הגומלין (מחזור 13) ביום שלישי 19/2/08 ייערך בשעה 17:00 בהרצליה.

54.    משחקי קבוצת בני הרצליה (קבוצה מס' 2351) בליגה קט סל א' שרון נגד מכבי הוד השרון (16/10/07), מכבי נרקיס ראש העין (30/10/07), הפועל חוף השרון (25/12/07), מכבי מתן (19/2/08) והפועל חוף השרון שפיים (13/5/08) ייערכו בשעה 18:30 בהרצליה עקב משחק נוסף באותו אולם.








                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות