שיבוץ קבוצות לעונת 2005/2006

15:54 26/05/2005


                             26 מאי 2005

לכבוד

_______________


א.נ.,

הנדון: שיבוץ קבוצות לעונת 2005/2006

להלן שיבוץ הקבוצות לליגות הבכירות לעונת 2005/2006, כפי שנקבע ע"פ תקנון איגוד הכדורסל - תקנון המשחקים, פרק 26.

ליגת-על גברים (12 קבוצות) : הפועל גליל עליון/גולן, הפועל שטראוס נהריה, מכבי רעננה/בני השרון, הפועל חיפה/רמת השרון, עירוני רמת גן, מ.ס. רמת אפעל, הפועל תל אביב, מכבי עלית ת"א, מכבי גבעת שמואל, מכבי ס.ק. ראשל"צ, הפועל מגדל ירושלים, אליצור מכבי עירוני אשקלון.

ליגה לאומית גברים (12 קבוצות) : הפועל מגדל העמק, הפועל גלבוע/עפולה, מכבי מ.כ. חיפה, אליצור קרית אתא, הפועל לב השרון, אליצור מכבי נתניה ברק, מכבי פתח תקוה, הפועל גבעתיים, מכבי ראש העין, הפועל חולון, אליצור נוה דוד רמלה, מכבי אשדוד.

ליגה ארצית גברים צפון (12 קבוצות) : הפועל צפת, הפועל ירכא, מכבי כרמיאל, הפועל עמק הירדן, הפועל טבריה, הפועל נצרת עילית, הפועל קישון/יזרעאל, מכבי קרית ביאליק, הפועל יקנעם/מגידו, מכבי חיפה/בת גלים, ביתר בינימינה, מכבי חדרה.

ליגה ארצית גברים דרום (12 קבוצות) : מכבי כפר סבא, מכבי הוד השרון, בני הרצליה השרון, הפועל לוד, מכבי שהם, עצמה מודיעין, מכבי מכבים/רעות, הפועל ירושלים פ. לאון, מכבי רחובות, הפועל באר טוביה, הפועל בארי, הפועל באר שבע.

ליגה א' צפון (12 קבוצות) : הפועל ג'דידה/מכר, הפועל כפר סמיע, הפועל אבו סנאן, סקציה מעלות, הפועל ראש פינה, הפועל קצרין, מכבי מג'אר, הפועל בקעת בית שאן, הפועל ריינה/נצרת, הפועל משגב, הפועל עכו, הפועל רמת ישי.

ליגה א' חיפה (12 קבוצות) : מכבי קרית מוצקין, מכבי נשר, הפועל גבעת נשר, אס"א טכניון חיפה, ביתר אחוזה, הפועל קרית טבעון, אליצור מכבי נתניה, מכבי עופר רעננה, אליצור כוכב יאיר, הפועל כפר סבא, מכבי בנץ הוד השרון, אליצור גבעת שמואל.






-2-


ליגה א' מרכז (12 קבוצות) : אליצור בני ברק, אליצור רמת גן, מכבי גני תקוה, בני יהודה ת"א, הפועל בני ברית יפו, מכבי אורנית/בת ים, עירוני חולון, מכבי בית דגן, מכבי ארז ראשל"צ, הפועל נס ציונה, הפועל נצר סירני, הפועל נען.

ליגה א' דרום (12 קבוצות) : הפועל מטה יהודה/מוצא, הפועל פסגת זאב ירושלים, הפועל מודיעין, ביתר אשדוד, מכבי קרית גת, אליצור מכבי אשקלון, מכבי שדרות, הפועל בני שמעון, ביתר באר שבע, אס"א באר שבע, הפועל חבל איילות, הפועל אילת.

ליגה נוער לאומית צפון (12 קבוצות) : הפועל גליל עליון, הפועל נהריה, הפועל קישון/יזרעאל, מכבי קרית ביאליק, מכבי קרית מוצקין, מכבי חיפה/כרמל, מכבי חדרה, אליצור מכבי נתניה, הפועל לב השרון, הפועל כפר סבא, מכבי רעננה, בני הרצליה.

ליגה נוער לאומית דרום (12 קבוצות) : א.ס. רמת השרון, עירוני בליך ר"ג, הפועל גבעתיים, מכבי תל אביב, הפועל אבי ת"א, הפועל אייל חולון, מכבי ראשון לציון, מכבי עופר ראשל"צ, מכבי רחובות, אליצור אשדוד, הפועל ירושלים, אליצור מכבי אשקלון.

ליגה נוער ארצית צפון (13 קבוצות) : הפועל מ.א. גליל עליון, הפועל קרית שמונה, הפועל ראש פינה, הפועל עירוני נהריה, מכבי כרמיאל, הפועל בני יהודה/גולן, הפועל משגב, הפועל עמק הירדן, הפועל בקעת בית שאן, הפועל גלבוע/עפולה חן, הפועל גלבוע/עפולה, הפועל ריינה/נצרת, הפועל קרית טבעון.

ליגה נוער ארצית שרון (13 קבוצות) : אליצור קרית אתא, מכבי אבי חיפה, מכבי משה חיפה, הפועל חיפה, הפועל גן שמואל, ביתר בינימינה, הפועל ע"ח/גבעת חיים, אליצור נתניה ברק, אליצור כוכב יאיר, מכבי רעננה עירוני, מכבי הוד השרון, מכבי כפר סבא, בני הרצליה מרדכי.

ליגה נוער ארצית מרכז (13 קבוצות) : א.ס. עלומים רמת השרון, מכבי ראש העין, מכבי פתח תקוה, עירוני רמת גן, הפועל תל אביב, מכבי מאיר ת"א, עירוני קרית אונו, מ.ס. רמת אפעל, הפועל חולון/אונו, הפועל שמואל חולון, מכבי חרוב ראשל"צ, הפועל נס ציונה, אליצור נוה דוד רמלה.


ליגה נוער ארצית דרום (13 קבוצות) : מכבי מכבים/רעות, אליצור ירושלים, הפועל יובל ירושלים, הפועל זיו ירושלים, מכבי גבעת זאב, מכבי מעלה אדומים, הפועל גדרות, עירוני קרית גת, הפועל באר טוביה, הפועל אשכול, ביתר באר שבע, הפועל באר שבע, הפועל מיתר.








-3-


ליגת-על נשים (10 קבוצות) : הפועל חיפה/מוצקין, מכבי רעננה, א.ס. רמת השרון אנדה, מכבי רמת חן, הפועל תל אביב, בני יהודה ת"א, מתנ"ס תל כביר, עירוני חולון, אליצור נוה דוד רמלה, מכבי אשדוד.

ליגה לאומית נשים (12 קבוצות) : הפועל נהריה, הפועל עירוני אעבלין, הפועל גלבוע, מכבי חדרה, אליצור מכבי נתניה, בני הרצליה, הפועל פתח תקוה, אליצור בני ברק, אס"א ירושלים, מכבי מכבים/רעות, הפועל באר טוביה, מכבי נצרת או הפועל מעגן מיכאל.

ליגה נערים לאומית צפון (12 קבוצות) : הפועל גליל החולה, הפועל גפן נהריה, הפועל משגב גליל, הפועל בני יהודה/גולן, הפועל קישון א.ס.ה., הפועל גלבוע/עפולה ניב, הפועל קרית טבעון, מכבי קרית מוצקין, מכבי קרית ביאליק, אליצור קרית אתא, מכבי מידד חיפה, הפועל גן שמואל.

ליגה נערים לאומית מרכז (12 קבוצות) : אליצור מכבי נתניה, הפועל תמר כפר סבא, מכבי רעננה, בני הרצליה מרדכי, א.ס. רמת השרון, מכבי ניר פ"ת, עירוני רמת גן, עירוני ר"ג בליך, הפועל ברק גבעתיים, הפועל חיים ת"א, מכבי יהושע ת"א, הפועל אבי חולון.

ליגה נערים לאומית דרום (12 קבוצות) : מכבי יאיר ראשל"צ, הפועל ראשון לציון, מכבי שהם, מכבי יאיר רחובות, אליצור נוה דוד רמלה, מכבי מכבים/רעות, הפועל ירושלים, הפועל יובל ירושלים, הפועל סביונים/גן יבנה, אליצור מכבי אשקלון, ביתר קיי באר שבע, הפועל אילת.

ליגה נערים ארצית צפון (12 קבוצות) : הפועל מ.א. גליל עליון, הפועל גליל הר וגיא, עצמה כפר ורדים, הפועל ראש פינה, הפועל צפת, הפועל קצרין, הפועל טבריה, הפועל עמק הירדן, הפועל בקעת בית שאן, הפועל נצרת עילית, הפועל ריינה/נצרת, הפועל גלבוע/עפולה.

ליגה נערים ארצית חיפה (12 קבוצות) : הפועל שטראוס נהריה, מכבי כרמיאל, מכבי מוצקין עירוני, מכבי קרית ביאליק, מכבי בק חיפה, מכבי קרן חיפה, מכבי ריאלי חיפה, הפועל יגאל חיפה, הפועל גבעת נשר, הפועל מרנין טבעון, ביתר יסמין בינימינה, מכבי בינימין חדרה.

ליגה נערים ארצית שרון (12 קבוצות) : הפועל ע"ח/גבעת חיים, אליצור מכבי נתניה ברק, מ.ס. אבן יהודה, הפועל לב השרון, הפועל לב השרון דקל, הפועל יותם כפ"ס, מכבי רעננה צפון, מכבי הוד השרון מוסינזון, א.ס. צור רמת השרון, בני הרצליה דני, בני הרצליה אבי, הפועל חוף השרון.







-4-


ליגה נערים ארצית ת"א (12 קבוצות) : מכבי אורנית/פ"ת, מכבי ראש העין, אליצור ר"ג/גבעת שמואל, אליצור בני ברק, מכבי ברוך ת"א, מכבי ת"א/רמת החייל, מכבי תל אביב, הפועל עזרי ת"א, בני יהודה ת"א, הפועל גבעתיים, עירוני קרית אונו, הפועל דוד חולון.

ליגה נערים ארצית דרום (12 קבוצות) : אליצור בני יבנה, אליצור קבוצת יבנה, הפועל אשדוד, אליצור אשדוד, הפועל באר טוביה, עירוני קרית גת, הפועל שער הנגב, הפועל מיתר, ביתר באר שבע, הפועל באר טוביה, הפועל ערבה.

ליגה נערות א' לאומית (12 קבוצות) : הפועל גליל עליון, הפועל מעגן מיכאל, אליצור מכבי נתניה, מ.ס. אבן יהודה , מכבי רעננה, בני הרצליה, א.ס. רמת השרון, מכבי רמת חן, עירוני חולון, אליצור נוה דוד רמלה, אס"א ירושלים, הפועל יד מרדכי.

ליגה נערות ב' לאומית (12 קבוצות) : הפועל קישון/יזרעאל, הפועל מעגן מיכאל, מ.ס. אבן יהודה, מכבי רעננה, מכבי ברוש רעננה, בני הרצליה, א.ס. רמת השרון, הפועל פתח תקוה, מכבי רמת חן, עירוני חולון, עירוני חולון/בת ים, אס"א ירושלים.

ליגה ילדים א' לאומית צפון (12 קבוצות) : הפועל קרית שמונה, הפועל מ.ק. רמת הגולן, הפועל עמיר/שמיר, הפועל חולתא, הפועל קצרין, הפועל צפת, הפועל נהריה, עצמה כפר ורדים, מכבי כרמיאל, הפועל משגב, הפועל בני יהודה/גולן, הפועל בקעת בית שאן.

ליגה ילדים א' לאומית חיפה (12 קבוצות) : מכבי קרית ביאליק, אליצור קרית אתא, מכבי קרית מוצקין, הפועל קרית חיים, מכבי ליעד חיפה, מכבי ביכורים חיפה, הפועל חיפה, הפועל קרית טבעון, הפועל גן שמואל, בית"ר בנימינה, מכבי זכרון יעקב, מכבי חדרה.

ליגה ילדים א' לאומית שרון (12 קבוצות) : הפועל ע"ח/כפר ויתקין, אליצור מכבי נתניה, עחב"פ נתניה, מ.ס. אבן יהודה, הפועל לב השרון, הפועל רעננה, מכבי רעננה, הפועל כפר סבא אגוז, מכבי אלפי מנשה, מכבי הוד השרון רקפת, הפועל חוף השרון, מכבי ראש העין.

ליגה ילדים א' לאומית ת"א (13 קבוצות) : בני הרצליה דרור, א.ס. דרור רמת השרון, מכבי פתח תקוה, אליצור בני ברק, עירוני דרום ר"ג, הפועל חרמש גבעתיים, עירוני קרית אונו, מכבי צפון ת"א, מכבי תל אביב, הפועל קאנטרי ת"א, הפועל ברוש חולון, הפועל חרוב חולון, מכבי אלון ראשל"צ.










-5-




ליגה ילדים א' לאומית מרכז (12 קבוצות) : מכבי דקל ראשל"צ, הפועל נס ציונה, מכבי רחובות, מכבי שהם, עצמה מודיעין, מכבי מכבים/רעות, הפועל מטה יהודה/הרטוב, הפועל מבשרת ציון, הפועל ימקא ירושלים, הפועל פסגת זאב ירושלים, הפועל זיו ירושלים, מכבי מעלה אדומים.

ליגה ילדים א' לאומית דרום (12 קבוצות) : אליצור יבנה, אליצור אשדוד, הפועל אשדוד, ביתר אשדוד, הפועל סביונים/גן יבנה, הפועל באר טוביה, עירוני קרית גת, הפועל גת, אליצור מכבי אשקלון, ביתר באר שבע, הפועל ערד, הפועל אילת.










                                בכבוד רב,

                                נפתלי גושן
                                רכז הליגות