חוזר שינויים מס' 28

12:29 02/04/2006




02 אפריל 2006

לכבוד

_________________

ג.א.נ.,

הנדון : שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 28

1.    נא רשמו בפניכם את פירוק הקבוצה הבאה :
    מכבי שדרות (קבוצה מס' 447) - ליגה נוער מחוזית נגב 42.

לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים
להחזיר מידיית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר
לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים
של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.

2.    משחק ליגה ילדים ב' שרון בין בני הרצליה למכבי נרקיס הוד השרון (מחזור
    19) ביום חמישי 20/4/06 ייערך בשעה 17:00 בהרצליה עקב משחק נוסף
    באותו אולם.

3.    משחק ליגה ילדים א' דן בין מכבי גני תקוה לעירוני צפון ר"ג (מחזור 19)
    נדחה עקב בקשת גני תקוה והסכמת ר"ג וייערך ביום שלישי 25/4/06
    בשעה 20:30 בגני תקוה.

4.    משחק ליגה לאומית נשים בין אליצור מכבי נתניה להפועל פתח תקוה (מחזור
    22) הוקדם עקב בקשת פתח תקוה והסכמת נתניה וייערך ביום שבת
    22/4/06 בשעה 20:30 בנתניה.

5.    משחק ליגה נוער מחוזית שומרון בין מכבי אום אל פחם להפועל ג'ת המשולש
    (מחזור 19) נדחה עקב בקשת ג'ת והסכמת אום אל פחם וייערך ביום שבת
     15/4/06 בשעה 19:30 באום אל פחם.










6.    משחק ליגה קט סל א' אשדוד בין אליצור אשדוד שפיר להפועל גדרות (מחזור 24) הוקדם עקב בקשת גדרות והסכמת אשדוד וייערך ביום ראשון 30/4/06 בשעה 18:00 בשפיר.

7.    משחק ליגה ב' שרון בין הפועל בית אליעזר למ.ס. אבן יהודה (מחזור 24) נדחה עקב בקשת בית אליעזר והסכמת אבן יהודה וייערך ביום שני 17/4/06 בשעה 20:30 בחדרה.

8.    משחק ליגה נוער מחוזית שרון בין מ.ס. אבן יהודה להפועל כפר סבא גפן (מחזור 21) נדחה עקב בקשת כפר סבא והסכמת אבן יהודה וייערך ביום שני 17/4/06 בשעה 18:00 באבן יהודה.

9.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל באר שבע להפועל גדרות (מחזור 23) הוקדם עקב בקשת גדרות והסכמת באר שבע וייערך ביום שבת 22/4/06 בשעה 20:00 בבאר שבע.

10.    נא רשמו את השינויים הבאים בשעות המשחקים באולם אליצור יבנה ביום חמישי 20/4/06 :

    ילדים ב' דרום: המשחק בין אליצור יבנה להפועל גן רווה ייערך בשעה 16:00.
    ילדים א' לאומית דרום: המשחק בין אליצור יבנה להפועל גת ייערך בשעה 17:30.
    נערים ארצית דרום: המשחק בין אליצור יבנה לאליצור מכבי אשקלון ייערך בשעה 19:00.

11.    משחק ליגה ילדים א' לאומית צפון בין עצמה כפר ורדים להפועל נהריה (מחזור 26) ביום חמישי 27/4/06 ייערך בשעה 18:30 בכפר ורדים עקב משחק נוסף באותו אולם.

12.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל בקעת בית שאן למכבי כרמיאל (מחזור 24) הוקדם עקב בקשת בקעת בית שאן והסכמת כרמיאל וייערך ביום רביעי 26/4/06 בשעה 19:00 בנוה איתן.

13.    נא רשמו את השינויים הבאים בשעות המשחקים באולם דרור לב השרון ביום חמישי 20/4/06 :
    ילדים א' לאומית שרון : המשחק בין הפועל לב השרון להפועל בית אליעזר ייערך בשעה 16:30.
    נערים ארצית שרון : המשחק בין הפועל לב השרון להפועל ע"ח/גבעת חיים ייערך בשעה 18:30.
    לאומית גברים : המשחק בין הפועל לב השרון לביתר בינימינה ייערך בשעה 20:30.








14.    משחק ליגה נוער מחוזית מרכז בין מ.ס. רמת אפעל למכבי בת ים (מחזור 19) ביום שני 10/4/06 ייערך בשעה 18:00 ברמת אפעל.

15.    משחק ליגה ילדים א' לאומית צפון בין הפועל משגב להפועל מ.ק. גולן יהודה (מחזור 24) נדחה עקב יציאת שחקני רמת הגולן לטיול וייערך ביום ראשון 23/4/06 בשעה 17:00 במשגב.

16.    משחק ליגה קט סל ב' מרכז בין מכבי כרמי יוסף להפועל ברנר (מחזור 21) הוקדם עקב יציאת שחקני ברנר לטיול וייערך ביום שלישי 25/4/06 בשעה 19:30 בכרמי יוסף.

17.    משחק ליגה נערות א' צפון בין הפועל עראבה להפועל עמק יזרעאל (מחזור 9) הוקדם עקב בקשת עמק יזרעאל והסכמת עראבה וייערך ביום ראשון 16/4/06 בשעה 18:00 בעראבה.

18.    משחק חוזר בליגה קט סל א' דן בין ע.ל.ה. אור יהודה למ.ס. רמת אפעל (מחזור 18) ייערך ביום ראשון 23/4/06 בשעה 17:00 באור יהודה. דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י רמת אפעל.





בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות