חוזר שינויים מס' 7 לעונת המשחקים 2008/2009

11:10 23/11/2008


23 נובמבר 2008

לכבוד

__________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים; חוזר מס' 7

1.         נא רשמו בפניכם את פירוק הקבוצה הבא :
     הפועל תל אביב (קבוצה מס' 3139) - ליגה נערות ב' מרכז, 112


לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.

2.    נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים :
"    עירוני נתניה (קבוצה מס' 1302) - ליגה ילדים א' לאומית שרון, 72 + עירוני נתניה (קבוצה מס' 538) - ליגה ילדים א' שומרון, 79 + עירוני נתניה דרום (קבוצה מס' 309) - ליגה ילדים ב' נתניה, 92 + עירוני נתניה (קבוצה מס' 1279) - ליגה ילדים ב' נתניה, 92 + עירוני נתניה (קבוצה מס' 1289) - ליגה קט סל א' נתניה, 120 + עירוני נתניה פולג (קבוצה מס' 2636) - ליגה קט סל א' שומרון, 121 : כל המשחקים ייערכו בבי"ס בגין, רח' מוטה גור 4, שכונת פולג, נתניה.
"    אליצור אור אשדוד (קבוצה מס' 1079) - ליגה נוער מחוזית דרום, 46 : אולם אזור ט', רח' ראש פינה, אשדוד.
"    עצמה מודיעין עירוני (קבוצה מסד 178) - ליגה קט סל ב' שורק, 145 + עצמה מודיעין עירוני (קבוצה מס' 2068) - ליגה ילדים ב' שפלה, 97 : כל המשחקים הביתיים ייערכו באולם תיכון עירוני ב', רח' עמק יזרעאל, מודיעין.

3.    משחק ליגה קט סל א' נתניה בין הפועל ג'ת לאליצור מכבי נתניה (מחזור 7) הוקדם עקב בקשת הקבוצות וייערך ביום רביעי 3/12/08 בשעה 17:00 בג'ת.

4.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל משגב להפועל ראש פינה (מחזור 6) הוקדם עקב יציאת שחקני משגב לטיול וייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 20:30 במשגב.

5.    משחק ליגה קט סל ב' חיפה בין מכבי כרמיאל להפועל קרית חיים (מחזור 8) ייערך ביום שבת 20/12/08 בשעה 17:00 בכרמיאל.









6.    משחק ליגה נערים מחוזית דן בין עירוני ר"ג דרום לאליצור רמת גן (מחזור 7) נדחה עקב בקשת עירוני ר"ג והסכמת אליצור רמת גן וייערך ביום שני 8/12/08 בשעה 19:00 ברמת גן.

7.    משחק ליגה קט סל ב' חיפה בין מכבי כרמיאל למכבי דניה חיפה (מחזור 7) ייערך ביום שבת 13/12/08 בשעה 17:00 בכרמיאל.

8.    משחק ליגה נערים ארצית חיפה בין אליצור קרית אתא למכבי יורם חדרה (מחזור 7) נדחה עקב בקשת חדרה והסכמת קרית אתא וייערך ביום שבת 13/12/08 בשעה 19:30 בקרית אתא.

9.    משחק ליגה נערים ארצית חיפה בין מכבי יורם חדרה לאליצור שלום קרית אתא (מחזור 8) נדחה עקב בקשת חדרה והסכמת קרית אתא וייערך ביום שבת 20/12/08 בשעה 20:30 בחדרה.

10.    משחק ליגה א' שרון בין א.ס. רמת השרון למכבי כפר סבא (מחזור 6) נדחה עקב בקשת רמת השרון והסכמת כפר סבא וייערך ביום שבת 13/12/08 בשעה 20:30 ברמת השרון.

11.    משחק ליגה נערים מחוזית שרון בין אליצור רעננה למכבי רעננה רימון (מחזור 6) נדחה עקב בקשת אליצור רעננה והסכמת מכבי רעננה וייערך ביום שני 1/12/08 בשעה 19:00 ברעננה.

12.    קבוצת הפועל גלבוע/עפולה משה (קבוצה מס' 3248) תצורף לליגה נערים מחוזית שומרון במקום אליצור נתניה דרום שהתפרקה החל ממחזור 6 המתקיים ביום ראשון 30/11/08.
קבוצת הפועל גלבוע/עפולה משה תקיים את משחקיה הביתיים בהיכל הספורט העירוני בעפולה עילית בשעה 18:30.
    ב"כ הקבוצה הוא יוסי מלכה טלפונים 04-6420505, 050-3199364.
בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה אליצור נתניה דרום נא רשמו את הפועל גלבוע/עפולה משה.
להלן מועדים למשחקים חוזרים של הפועל גלבוע/עפולה משה במחזורים 1-5 :
    ביתר בינימינה - הפועל גלבוע/עפולה : יום רביעי 17/12/08 שעה 18:30
    הפועל גלבוע/עפולה - מכבי פרדס חנה : יום ראשון 28/12/08 שעה 18:30
    מכבי חדרה/בית אליעזר - הפועל גלבוע/עפולה : יום רביעי 7/1/09 שעה 19:30
    הפועל גלבוע/עפולה - מכבי זכרון יעקב : יום רביעי 14/1/09 שעה 18:30
    הפועל פרדסיה תפוז - הפועל גלבוע/עפולה : יום ראשון 18/1/09 שעה 18:00

13.    משחק ליגה נערים ארצית שרון בין בני הרצליה דני להפועל כפר סבא יותם (מחזור 7) ביום רביעי 10/12/08 ייערך בשעה 18:00 בהרצליה עקב משחק נוסף באותו אולם.

14.    משחק ליגה נערים ארצית מרכז בין הפועל נס ציונה גיל לאליצור יבנה (מחזור 7) נדחה עקב יציאת שחקני נס ציונה לטיול וייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 20:30 בנס ציונה.

15.    משחק ליגה ילדים א' לאומית צפון בין הפועל נהריה לאליצור קרית אתא (מחזור 6) נדחה עקב יציאת שחקני קרית אתא לטיול וייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 19:30 בנהריה.







16.    משחק ליגה נערים מחוזית פ"ת בין ע.ל.ה. אור יהודה למ.כ. גבעת שמואל (מחזור 22) ביום ראשון 26/4/09 ייערך בשעה 18:00 באור יהודה עקב משחק נוסף באותו אולם.

17.    עקב חג הקורבן ידחו המשחקים הבאים :
"    לאומית נשים : המשחק בין הפועל עירוני אעבלין להפועל נהריה (מחזור 7) נדחה וייערך ביום שבת 13/12/08 בשעה 20:00 באעבלין.
"    ארצית נשים צפון : המשחק בין עאל"ה עילבון להפועל מג'דל כרום (מחזור 8) ידחה וייערך ביום שבת 13/12/08 בשעה 18:00 בעילבון.
"    נערות א' צפון : המשחק בין הישגי ככרמיאל להפועל אעבלין (מחזור 6) הוקדם וייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 18:30 בכרמיאל.
"    ארצית נשים עמקים : המשחק בין הפועל אעבלין להפועל איכסאל (מחזור 8) נדחה וייערך ביום שבת 13/12/08 בשעה 18:00 באעבלין.
"    ב' עמקים : המשחק בין הפועל מגידו/דליה להפועל הכרמל (מחזור 8) נדחה וייערך ביום ראשון 14/12/08 בשעה 20:30 בקיבוץ משמר העמק.
"    ב' שומרון : המשחק בין מכבי פרדס חנה למכבי אום אל פחם (מחזור 7) נדחה וייערך ביום ראשון 21/12/08 בשעה 20:30 בפרדס חנה.
"    נוער מחוזית חיפה : המשחק בין מכבי בני קרית באיליק למכבי אום אל פחם (מחזור 7) יחזור למועדו המקורי וייערך ביום שני 15/12/08 בשעה 19:30 בקרית ביאליק.
"    נערים מחוזית שומרון : המשחק בין מכבי אום אל פחם למכבי איבצר חדרה (מחזור 7) נדחה וייערך ביום רביעי 28/12/08 בשעה 18:30 באום אל פחם.
"    ילדים א' עמקים : המשחק בין הפועל יזרעאל אלון למכבי אום אל פחם (מחזור 7) נדחה וייערך ביום שבת 13/12/08 בשעה 19:30 בנהלל.
"    קט סל א' חדרה : המשחק בין מכבי אום אל פחם למכבי חדרה ניצנים (מחזור 7) נדחה וייערך ביום שישי 12/12/08 בשעה 16:00 באום אל פחם.
"    ארצית נשים חיפה : המשחק בין הפועל ג'דידה/מכר להפועל עכו (מחזור 8) נדחה וייערך ביום חמישי 25/12/08 בשעה 19:00 בג'דידה.
"    ב' צפון : המשחק בין הפועל ראש פינה להפועל כפר סמיע (מחזור 7) נדחה וייערך ביום רביעי 24/12/08 בשעה 20:00 בראש פינה.

18.    משחק ליגה נערים ארצית מרכז בין מכבי שמואל רחובות להפועל ירושלים/עין גדי (מחזור 6) נדחה עקב שני משחקים נוספים באותו אולם וייערך ביום רביעי 24/12/08 בשעה 19:00 ברחובות.

19.    משחק ליגה קט סל א' חדרה בין ביתר בינימינה למכבי קיסריה (מחזור 6) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שישי 5/12/08 בשעה 14:30 בבינימינה.

20.    משחק ליגה קט סל א' פ"ת בין מכבי פ"ת ארז לאליצור גלעד פ"ת (מחזור 6) ביום שלישי 2/12/08 ייערך בשעה 19:00 בפתח תקוה.

21.    משחק ליגה ארצית נשים דרום בין מכבי באר שבע לאליצור אשדוד (מחזור 9) ביום חמישי 18/12/08 ייערך בשעה 20:30 באשדוד.
    משחק הגומלין (מחזור 22) ביום חמישי 19/3/09 ייערך בשעה 20:30 בבאר שבע.

22.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל חבל איילות להפועל ערבה (מחזור 6) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 15/12/08 בשעה 19:00 ביטבתה.
    משחק הגומלין (מחזור 17) ייערך ביום שני 23/3/09 בשעה 19:00 בערבה.





23.    משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל ערבה להפועל חבל איילות (מחזור 8) הוקדם וייערך ביום חמישי 15/12/08 בשעה 17:00 ביטבתה.
    משחק הגומלין (מחזור 17) ייערך ביום שני 23/3/08 בשעה 17:00 בערבה.

24.    משחק ליגה נערים מחוזית פ"ת בין מכבי פ"ת עצמאות לא.ס. רמת השרון אריק (מחזור 9) נדחה עקב בקשת פתח תקוה והסכמת רמת השרון וייערך ביום חמישי 25/12/08 בשעה 20:30 בפתח תקוה.

25.    משחק ליגה קט סל א' נגב בין הפועל עומר להפועל להבים (מחזור 5) ביום שבת 29/11/08 ייערך בשעה 18:30 בעומר.

26.    משחק גביע המדינה לגברים בין אליצור מכבי אשקלון לאליצור קרית אתא (שמינית גמר) הוקדם עקב בקשת אשקלון והסכמת קרית אתא וייערך ביום שבת 20/12/08 בשעה 20:00 באשקלון.

27.    המשחק החוזר בליגה קט סל ב' שורק ע"פ סעיף 34 בחוזר 6 הוא בין עצמה מודיעין להפועל גזר וייערך ביום שלישי 23/12/08 בשעה 17:00 במודיעין.

28.    משחק ליגה ב' מרכז בין עירוני חולון למכבי תל כביר (מחזור 7) ביום רביעי 10/12/08 ייערך בשעה 20:30 בתל כביר.
    משחק הגומלין (מחזור 18) ביום רביעי 18/3/09 ייערך בשעה 20:30 בחולון.

29.    משחק ליגה ילדות דרום בין מ.כ. גבעת שמואל לעצמה מודיעין (מחזור 7) ביום רביעי 10/12/08 ייערך בשעה 16:30 בגבעת שמואל.

30.    משחק ליגה לאומית נשים בין בני הרצליה/רעננה להפועל עירוני אעבלין (מחזור 6) ביום שלישי 2/12/08 ייערך בשעה 20:30 באולם אביב ברעננה.

31.    משחק ליגה ילדות דרום בין מ.כ. גבעת שמואל למכבי אשדוד (מחזור 19) ביום רביעי 1/4/09 ייערך בשעה 16:30 בגבעת שמואל.

32.    משחק ליגה קט סל א' שורק בין עצמה מודיעין עירוני למכבי שהם (מחזור 11) ביום שלישי 13/1/09 ייערך בשעה 17:00 במודיעין עקב משחק נוסף באותו אולם.

33.    משחק ליגה קט סל ב' שורק בין עצמה מודיעין לאליצור שהם (מחזור 1) ביום שלישי 13/1/09 ייערך בשעה 18:30 במודיעין עקב משחק נוסף באותו אולם.

34.    משחק ליגה ארצית נשים חיפה בין הפועל ג'דידה/מכר למכבי עכו (מחזור 3) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 10/1/09 בשעה 18:00 בג'דידה/מכר.

35.    משחקי קבוצת מכבי דניה חיפה בליגה נערים מחוזית חיפה נגד הפועל מרנין טבעון (14/12/08) והפועל נשר (4/1/09) ייערכו בשעה 20:30 בחיפה עקב משחקים נוספים באותו אולם.

36.    משחק ליגה ארצית נשים מרכז בין הפועל נ"צ/ראשל"צ להפועל ראשל"צ/רחובות (מחזור 9) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שלישי 16/12/08 בשעה 20:00 באולם הפועל ראשון לציון.

37.    משחק ליגה נוער מחוזית ירושלים בין עצמה מודיעין להפועל מטה יהודה (מחזור 6) הוקדם עקב יציאת שחקני מטה יהודה לטיול וייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 20:00 במודיעין.




38.    משחק ליגה נערים ארצית צפון בין הפועל משגב גליל להפועל עמק הירדן (מחזור 11) ביום רביעי 31/12/08 ייערך בשעה 17:30 במשגב.

39.    עקב חג ראש השנה הנוצרי יחולו השינויים הבאים:
"    ליגה ב' זבולון : המשחק בין הפועל מנדה/כאוכב למכבי שפרעם (מחזור 10) הוקדם וייערך ביום שבת 20/12/08 בשעה 20:30 בכפר מנדה.
"    ליגה ב' זבולון : המשחק בין מכבי שפרעם להפועל מגידו/דליה (מחזור 11) נדחה וייערך ביום ראשון 11/1/09 בשעה 20:00 בשפרעם.
"    ליגה ב' זבולון : המשחק בין מכבי חיפה ביכורים להפועל אעבלין (מחזור 10) הוקדם וייערך ביום ראשון 21/12/08 בשעה 19:00 בחיפה.
"    ליגה ארצית נשים צפון : המשחק עהל"ה עילבון להפועל כאוכב (מחזור 10) נדחה וייערך ביום שבת 3/1/09 בשעה 18:00 בעילבון.

40.    משחקי קבוצת הפועל נצרת עילית בליגה ילדים ב' צפון בשבתות נגד הפועל יזרעאל/גבת (6/12/08 ו-14/3/09) הפועל גלבוע/עפולה (13/12/08 ו-21/3/09), הפועל יזרעאל גורן (3/1/09 ו-18/4/09) והפועל יזרעאל נהלל (7/3/09) ייערכו בשעה 19:30 בערב עקב שיתוף שחקנים דתיים בקבוצה.

41.    משחק ליגה ילדים ב' מרכז בין מכבי בית דגן להפועל בני ברית יהודה (מחזור 7) הוקדם עקב בקשת בני ברית והסכמת בית דגן וייערך ביום רביעי 10/12/08 בשעה 19:30 בבית דגן.

42.    משחק ליגה נוער מחוזית ת"א בין מ.ס. רמת אפעל למכבי בית דגן (מחזור 7) הוקדם עקב בקשת רמת אפעל והסכמת בית דגן וייערך ביום ראשון 14/12/08 בשעה 19:30 ברמת אפעל.

43.    משחק ליגה נערים מחוזית שפלה בין מכבי לפיד למכבי גדרה (מחזור 6) נדחה עקב בקשת לפיד והסכמת גדרה וייערך ביום רביעי 3/12/08 בשעה 20:00 בלפיד.

44.    משחק ליגה ילדות דרום בין הפועל נס ציונה למ.כ. גבעת שמואל (מחזור 6) נדחה עקב בקשת נס ציונה והסכמת גבעת שמואל וייערך ביום שישי 5/12/08 בשעה 16:00 בנס ציונה.

45.    משחק ליגה ב' מרכז בין הפועל גן רווה למכבי תל כביר (מחזור 1) ביום רביעי 24/12/08 ייערך בשעה 20:30 בתל כביר.
    משחק הגומלין (מחזור 12) ביום רביעי 4/2/09 ייערך בשעה 20:30 בגן רווה.

46.    משחק ליגה נערים מחוזית ת"א בין בני יהודה ת"א למתנ"ס תל כביר (מחזור 6) ביום ראשון 30/11/08 ייערך בשעה 18:00 בתל כביר.
    משחק הגומלין (מחזור 17) ביום ראשון 8/3/09 ייערך בשעה 18:00 בבית דני ת"א.

47.    משחק דחוי בליגה נערים מחוזית מרכז בין מכבי באר יעקב למכבי ראשל"צ נרקיס (מחזור 4) ייערך ביום ראשון 28/12/08 בשעה 18:00 בבאר יעקב.

48.    משחק ליגה קט סל ב' שרון בין מכבי מתן למ.ס. ראש העין שקד (מחזור 15) ייערך ביום שלישי 3/3/09 בשעה 17:00 בראש העין עקב חילוף ביתיות בסיבוב ב'.

49.    משחקי קבוצת הפועל קצרין/גולן בליגה נערים מחוזית צפון נגד הפועל יזרעאל/גניגר (21/12/08), הפועל טבריה (8/2/09), הפועל גלבוע/עפולה רונן (8/3/09) והפועל טבריה כנרת (15/3/09) ייערכו בשעה 18:00 בקצרין.





50.    משחק ליגה נערים ארצית שרון בין הפועל ברוש כפר סבא למכבי הוד השרון לב (מחזור 6) ביום רביעי 3/12/08 ייערך בשעה 20:00 באולם בי"ס הדרים הוד השרון.
משחק הגומלין (מחזור 17) ביום רביעי 18/3/09 ייערך בשעה 20:30 באולם היובל בכפר סבא.

51.    להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי :
"    ליגה ילדים א' לאומית מרכז, 74 : הפועל גימנסיה ירושלים - הפועל מרכז ירושלים : יום שני 8/12/08 שעה 17:30.
"     ליגה ילדים א' לאומית מרכז, 74 : מכבי דקל ראשל"צ - אליצור נוה דוד רמלה : יום שני 8/12/08 שעה 17:00.








                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות