שינויים בתכנית המשחקים-חוזר מס' 6

00:00 04/11/2004

        

                                     1 נובמבר 2004

לכבוד                             
_________________


נכבדיי,


הנדון : שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 6

1.    נא רשמו את פירוקי הקבוצות הבאות :

    הפועל תל אביב (קבוצה מס' 436) - ליגה נערות א' דרום : 72
    הפועל תל אביב (קבוצה מס' 434) - ליגה קט סל ב ת"א : 135
    מכבי שהם חושן (קבוצה מס' 215) - ליגה קט סל ב' מרכז : 137
    הפועל טובא (קבוצה מס' 1887) - ליגה ילדים א' צפון : 85
    מכבי באר יעקב (קבוצה מס' 306) - ליגה ילדים א' מרכז : 90
    מכבי אשדוד (קבוצה מס' 1186) - ליגה נערות ב' דרום : 77
    הפועל תל אביב (קבוצה מס' 430) - ליגה ילדים ב' ת"א : 105
    הפועל טבריה (קבוצה מס' 1605) - ליגה נערות ב' צפון : 76

לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק
מתבקשים להחזיר מידיית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל.
על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות
שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי
לליגה נוספת.


2. נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים :
•    עירוני חולון (קבוצה מס' 1895) - ליגה נערות ב' לאומית, 75 :
אולם "קנטור", רח' הסבוראים 3, ג'סי כהן, חולון.
•    מכבי עומר רחובות (קבוצה מס' 213) - ליגה נוער ארצית דרום,
33 : אולם אמית, רח' הלחי ברחובות.
•    מכבי הוד השרון מוסינזון (קבוצה מס' 804) - ליגה נערים
ארצית שרון, 51 : אולם הדרים , רח' ז'בוטינסקי בהוד השרון.
•    מכבי הוד השרון (קבוצה מס' 1497) - ליגה ארצית נשים שרון, 25 :
אולם עתידים, מגדיאל הוד השרון.









•    מכבי אשדוד (קבוצה מס' 194) - ליגת-על נשים, 21 : אולם מקיף ח', רובע יג', רח' בן אבינועם 10 באשדוד. המשחקים ייערכו בשעה 19:00.
•    עירוני רמת גן (קבוצה מס' 496) - ליגה נוער לאומית דרום, 29 : אולם בי"ס בליך, רח' המאה ואחד, רמת חן.

3.    משחק ליגה נערות ב' צפון בין מכבי קרית מוצקין להפועל ריינה/נצרת (מחזור 22) ייערך ביום שלישי 5/4/05 בשעה 19:00 בקרית מוצקין.

4.    משחק ליגה קט סל ב' שרון בין ביתר כפר יונה לאליצור רעננה (מחזור 6) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 11/11/04 בשעה 18:00 בכפר יונה.

5.    משחקי קבוצת הפועל חוף הכרמל בליגה ילדים א' חיפה נגד מכבי נצרת (18/11/04), הפועל עכו (10/2/05), מכבי אום אל פחם (10/3/05) והפועל נהריה (2/12/04) ייערכו בשעה 19:00 בערב.

6.    משחק ליגה נוער מחוזית ירושלים בין הפועל רמות ירושלים לאליצור חשמונאים (מחזור 9) ביום שני 6/12/04 ייערך בשעה 19:00 בחשמונאים.
    משחק הגומלין (מחזור 18) ביום שני 4/4/05 ייערך בשעה 20:00 ברמות.

7.    משחק ליגה ילדים ב' שומרון בין הפועל בית אליעזר מלכוש להפועל גבעת חיים (מחזור 8) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום רביעי 15/12/04 בשעה 17:15 בבית אליעזר.

8.    משחקי קבוצת הפועל גן שמואל בליגה ילדים א' לאומית חיפה נגד הפועל אילן חיפה (26/2/05) ומכבי קרית מוצקין (2/4/05) ייערכו בשעה 19:30 בערב עקב שיתוף מאמן דתי בהפועל גן שמואל.

9.    משחקי ליגה קט סל א' אשדוד של מכבי אשדוד נגד הפועל גדרות (30/11/04)והפועל סביונים/גן יבנה (3/5/05) ייערכו בשעה 16:30 באשדוד עקב משחק נוסף באותו אולם.

10.    משחק ליגה ילדים ב' מרכז בין מכבי ערבה ראשל"צ למכבי שהם (מחזור 16) ביום שבת 5/3/05 ייערך בשעה 19:30 בראשון לציון עקב שיתוף שחקנים דתיים במכבי שהם.

11.    משחק ליגה נוער ארצית בין הפועל ברנר למכבי חרוב ראשל"צ (מחזור 22) ייערך ביום חמישי 17/3/05 בשעה 18:00 במושב קדרון.

12.    משחקי קבוצת עירוני חולון בליגה נערות ב' לאומית נגד א.ס. רמת השרון (23/11/04) והפועל פתח תקוה (4/1/05) ייערכו בשעה 19:00 באולם ג'סי כהן בחולון.

13.    משחקי קבוצת עירוני חולון בליגה נערות ב' לאומית נגד מכבי רעננה (8/2/05), בני הרצליה (22/2/05) ייערכו בעשה 18:30 באולם ג'סי כהן בחולון.

14.    משחק גביע האיגוד לנוער בין הפועל שמואל חולון לא.ס. רמת השרון (סיבוב ב') נדחה עקב יציאת שחקני רמת השרון לפעילות בי"ס וייערך ביום שבת 13/11/04 בשעה 20:30 בחולון.






15.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין א.ס. רמת השרון להפועל שמואל חולון (מחזור 7) נדחה עקב יציאת שחקני רמת השרון לטיול וייערך ביום שבת 27/11/04 בשעה 20:30 ברמת השרון.

16.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין מכבי ראש העין לא.ס. רמת השרון עלומים (מחזור 7) נדחה עקב יציאת שחקני רמת השרון לטיול וייערך ביום שבת 27/11/04 בשעה 20:30 בראש העין.

17.    משחק ליגה ילדים ב' דרום בין אליצור אשדוד להפועל אשדוד (מחזור 7) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 27/11/04 בשעה 18:30 באשדוד.
    משחק הגומלין (מחזור 18) ייערך ביום שבת 12/3/05 בשעה 19:30 באשדוד.

18.    משחק ליגה ילדים א' לאומית מרכז בין הפועל פסגת זאב ירושלים למכבי מכבים/רעות (מחזור 11) ביום חמישי 6/1/05 ייערך בשעה 17:30 בירושלים.

19.    משחק ליגה ילדים ב' ת"א בין הפועל הדס חולון למכבי אמיר פ"ת (מחזור 22) ביום שני 2/5/05 ייערך בשעה 20:00 בחולון.

20.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין הפועל חיפה למכבי הוד השרון (מחזור 6) נדחה עקב יציאת שחקני הוד השרון לטיול וייערך ביום שבת 20/11/04 בשעה 19:00 בחיפה.

21.    המשחק החוזר בין בני יהודה ת"א להפועל אשכול (מחזור 1) ייערך ביום שלישי 11/1/05 בשעה 19:00 בבית דני ת"א ולא ב-7/12/04 כפי שנקבע בחוזר מס' 3.

22.    משחק ליגה ילדים ב' שרון בין מכבי הוד השרון נרקיס להפועל רעננה (מחזור 7) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 4/12/04 בשעה 18:00 בהוד השרון.

23.    משחק ליגה קט סל א' שומרון בין הפועל ע"ח/כפר ויתקין למכבי מיקי חדרה (מחזור 6) ייערך ביום שני 15/11/04 בשעה 16:00 בכפר ויתקין ולא ב-12/11/04 כפי שנקבע בחוזר מס' 5.

24.    להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי (דמי השיפוט ישולמו ע"י הקבוצות המארחות):
•    נוער ארצית צפון, 30 : הפועל ראש פינה - הפועל נצרת עילית : יום חמישי 25/11/04 בשעה 18:00.
•    נוער ארצית שרון, 31 : הפועל כפר סבא אשל - הפועל חיפה : יום חמישי 25/11/04 בשעה 18:30.
•    נערים מחוזית חיפה, 57 : הפועל שמואל חיפה - הפועל יקנעם : יום רביעי 24/11/04 בשעה 20:30.

25.    במסגרת ליגה קט סל א' פ"ת תארח במחזור מס' 6 מכבי אריאל את מכבי גני תקוה רימון ביום שלישי 16/11/04 בשעה 18:30 באריאל.
משחק הגומלין ייערך ביום שלישי 15/3/05 בשעה 18:30 בגני תקוה.    

26.    משחק ליגה נוער מחוזית שרון בין הפועל פרדסיה להפועל קלנסווה (מחזור 6) נדחה עקב חג אלפטר וייערך ביום שבת 20/11/04 בשעה 19:30 בפרדסיה.





27.    משחקי ליגה ב' שרון של הפועל מעגן מיכאל נגד אליצור כוכב יאיר (1/12/04), מ.ס. אבן יהודה (1/5/05), הפועל גן שמואל (16/3/05), מכבי פרדס חנה (8/12/04), הפועל גבעת עדה (6/4/05) ואליצור רעננה (29/12/04) ייערכו בשעה 20:00 במעגן מיכאל.

28.    משחק ליגה נוער מחוזית ירושלים בין הפועל פסגת זאב ירושלים להפועל מטה יהודה (מחזור 6) הוקדם עקב יציאת שחקני מטה יהודה לטיול וייערך ביום שבת 13/11/04 בשעה 20:00 בפסגת זאב.

29.    משחק ליגה נערים מחוזית ירושלים בין הפועל גימנסיה ירושלים לאליצור ירושלים (מחזור 9) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 4/12/04 בשעה 20:30 בירושלים.

30.    משחק ליגה נוער לאומית דרום בין הפועל דני ירושלים להפועל אייל חולון (מחזור 9) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 18/12/04 בשעה 20:30 בירושלים.

31.    משחקי קבוצת הפועל הדס חולון בליגה ילדים ב' ת"א נגד עירוני רמת גן (2/12/04) ועירוני דרום ר"ג (7/4/05) ייערכו בשעה 19:00 בחולון.

32.    משחקי קבוצת הפועל תמר חולון בליגה ילדים ב' דן נגד עירוני צפון ר"ג 16/12/04 ו-2/4/05 ייערכו בשעה 19:30 בחולון.

33.    משחק ליגה נערים מחוזית דרום בין הפועל סביונים גן יבנה גבע להפועל גדרות (מחזור 6) הוקדם עקב יציאת שחקני גן יבנה לטיול וייערך ביום שבת 13/11/04 בשעה 20:00 בגן יבנה.

34.    משחק ליגה ילדים ב' שרון בין מכבי הוד השרון נרקיס להפועל כפר סבא (מחזור 5) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 20/11/04 בשעה 18:00 בהוד השרון.

35.    משחק ליגה ילדים ב' שרון בין מכבי הוד השרון נרקיס להפועל ארז כפר סבא (מחזור 9) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 25/12/04 בשעה 18:30 בהוד השרון.

36.    משחק ליגה נערים מחוזית דרום בין הפועל סביונים גן יבנה גבע למכבי אריק רחובות (מחזור 10) ביום ראשון 19/12/04 ייערך בשעה 19:30 בגן יבנה.

37.    משחק ליגה ילדים ב' מרכז בין מכבי מכבים/רעות להפועל נס ציונה (מחזור 5) ייערך ביום שבת 20/11/04 בשעה 17:30 במכבים ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 5.

38.    משחק ליגה נערות א' לאומית בין א.ס. רמת השרון לאליצור נוה דוד רמלה (מחזור 6) הוקדם עקב יציאת שחקניות רמת השרון לטיול וייערך ביום שבת 20/11/04 בשעה 20:30 ברמת השרון.

39.     משחק ליגה נערים לאומית צפון בין מכבי קרית מוצקין להפועל בני יהודה/גולן (מחזור 5) הוקדם עקב יציאת שחקני בני יהודה לטיול וייערך ביום ראשון 14/11/04 בשעה 19:30 בקרית מוצקין.





40.    משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין עחב"פ נתניה להפועל כפר סבא אגוז (מחזור 7) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 29/11/04 בשעה 19:00 בנתניה.

41.    משחק ליגה נוער מחוזית שרון בין הפועל פרדסיה למ.ס. אבן יהודה (מחזור 16) ביום שני 7/3/05 ייערך בשעה 20:00 בפרדסיה.

42.    משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין מכבי ראש העין למכבי רעננה (מחזור 6) נדחה עקב יציאת שחקני ראש העין לטיול וייערך ביום שבת 27/11/04 בשעה 19:30 בראש העין.

43.    משחק ליגה ב' זבולון בין הפועל חיפה אחוזה להפועל חוף הכרמל (מחזור 6) יחזור למועדו המקורי וייערך ביום רביעי 24/11/04 בשעה 20:30 בחיפה ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 4.

44.    קבוצת אליצור כ.מ. ירושלים (קבוצה מס' 1566) תצורף לליגה נוער מחוזית ירושלים במקום הפועל ימקא ירושלים החל ממחזור מס' 6 החל ביום שני 15/11/04.
בכל מקום בתכנית המשחקים בה רשומה הפועל ימקא ירושלים נא רשמו את אליצור כ.מ. ירושלים.
אליצור כ.מ. ירושלים תקיים את משחקיה הביתיים באולם בית וגן, רח' תורה ומלאכה 6 ירושלים, בשעה 20:30, למעט המשחקים במחזורים 6, 8 ו-18 שייערכו בשעה 18:30.
להלן מועדים למשחקים חוזרים של אליצור כ.מ. ירושלים במחזורים 1-5 :
•    אליצור ירושלים - הפועל זיו ירושלים : יום ב' 13/12/04 שעה 20:30
•    הפועל גימנסיה ירושלים - אליצור ירושלים : יום ה' 16/12/04 שעה 20:30
•    אליצור ירושלים - הפועל מבשרת ציון : יום ה' 18/11/04 שעה 20:30
•    הפועל פסגת זאב - אליצור ירושלים : יום ה' 2/12/04 שעה 18:30
•    אליצור ירושלים - מכבי מכבים/רעות : יום ב' 20/12/04 שעה 20:30

45.    משחק גביע המדינה לנערים בין מכבי הוד השרון מוסינזון למכבי רעננה (סיבוב ב') ביום רביעי 10/11/04 ייערך בשעה 20:00 בהוד השרון.

46.    משחק ליגה נוער מחוזית דן בין אליצור רמת גן להפועל גדעון ת"א (מחזור 17) ביום שני 28/2/05 ייערך בשעה 18:30 באולם אוסישקין ת"א עקב חילוף ביתיות בסיבוב א'.





                                בכבוד רב,

                                נפתלי גושן
                                רכז הליגות