גביע האיגוד לנוער -256

12:59 02/01/2012







ה-2 לינואר 2012

לכבוד


ג.א.נ.,

הנדון: גביע האיגוד לנוער -256

סבוב ג':יום שני 23/1/12 שעה:
21.מכבי גדרה-אליצור יבנה: 19:30
22.אס"א זיו ירושלים-עירוני באר שבע: 18:30
23.מ.כ הבקעה-מכבי מעלה אדומים: 19:30
24. הפועל גדרות-מכבי חרוב ראשל"צ: 19:00
25.מכבי עופר רשל"צ-מכבי רחובות: 20:30
26.אליצור רמלה-הפועל ברנר: 20:30
27. עצמה מודיעין-הפועל נס ציונה: 20:30
28.ע.ל.ה אור יהודה-הפועל ירושלים מרכז: 20:30
29.עירוני קריית אונו-הפועל ירושלים פסגת זאב: 18:30
30.מכבי פ"ת ארקדי-הפועל ת"א אוסישקין: 19:00
31.א.ס שחר רמת השרון-הפועל גפן כפר סבא: 20:30
32.מ.ס ראש העין-מ.ס אבן יהודה: 20:30
33.מכבי פתח תקווה-אליצור כוכב יאיר: 19:30
34.הפועל גן שמואל-מכבי פרדס חנה: 18:30
35.מכבי ת"א-מכבי יורם רעננה: 20:30
36.הפועל עמק חפר-מכבי זיכרון יעקב : 19:30
37.מכבי עירוני רעננה-הפועל לב השרון: 18:30
38.הפועל חיפה-אליצור נתניה עירוני: 20:30
39.בית"ר כפר יונה -הפועל ק.טבעון 20:00
40.מכבי קריית מוצקין -הפועל זבולון יגור: 20:30






41.מכבי קריית ביאליק-מכבי אבי חיפה: 20:00
42.הפועל גליל תחתון-הפועל יזרעאל צעירים: 20:30
43.אליצור קריית אתא-הפועל גלבוע/ניר דוד: 19:00
44.הפועל גלבוע עפולה-עצמה כפר ורדים: 18:30

על הקבוצה המנצחת להודיע את תוצאות המשחק למחרת טלפונית או בפקס לאיגוד.

סיבוב ד':יום שני 13/02/2012 שעה:

45.מנצחת משחק 21-מנצחת משחק 22
46.מנצחת משחק 23-חופשית
47.מנצחת משחק 24-מנצחת משחק 25
48.מנצחת משחק 26-חופשית
49.מנצחת משחק 27- מנצחת משחק 28
50.מנצחת משחק 29-מנצחת משחק-30
51.מנצחת משחק 31-מנצחת משחק 32
52.מנצחת משחק 33-חופשית
53.מנצחת משחק 34-מנצחת משחק 35
54.מנצחת משחק 36- חופשית
55.מנצחת משחק 37-חופשית
56.מנצחת משחק 38-מנצחת משחק 39
57.מנצחת משחק 40-חופשית
58.מנצחת משחק 41-מנצחת משחק 42
59.מנצחת משחק 43-חופשית
60.מנצחת משחק 44-חופשית






סבוב ה':שמינית גמר:יום חמישי 23.2.12
61.מנצחת משחק 45-מנצחת משחק 46
62.מנצחת משחק 47-מנצחת משחק 48
63.מנצחת משחק 49- מנצחת משחק 50
64.מנצחת משחק 51-מנצחת משחק 52
65.מנצחת משחק53-מנצחת משחק 54
66.מנצחת משחק 55-מנצחת משחק 56
67.מנצחת משחק 57-מנצחת משחק 58
68.מנצחת משחק 59-מנצחת משחק 60

סבוב ו':רבע גמר:יום שני 5.3.12
69.מנצחת משחק 61-מנצחת משחק 62
70.מנצחת משחק 63-מנצחת משחק 64
71.מנצחת משחק 65-מנצחת משחק 66
72.מנצחת משחק 67-מנצחת משחק 68
בכל משחק בסיבוב ג'-ו' בו משחקת קבוצה מליגת נוער מחוזית נגד קבוצה מליגת נוער לאומית אוטומטית הקבוצה מהמחוזית היא המארחת.

סבוב ז': חצי גמר: יום ראשון 08-04.12/יום רביעי 11.04.12
73. מנצח משחק 69- מנצח משחק 70
74. מנצח משחק 71- מנצח משחק 72

סבוב ח': גמר: יום שני 30.04.12/יום שני 07.05.12
75. מנצח משחק 73- מנצח משחק 74
בסיבובים ז'-ח' הקבוצה מצד ימין מארחת את המשחק הראשון ומארחת במשחק הגומלין.
בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות