שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 5

10:46 18/10/2009




    
                        


                              18 אוקטובר 2009
לכבוד

__________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 5

1.    נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:

    בני יהודה ת"א (קבוצה מס' 2677) - ליגה נערות ב' מרכז, 116
    הפועל מעגן מיכאל (קבוצה מס' 3369) - ליגה נערות ב' שרון, 115
    מכבי אום אל פחם (קבוצה מס' 3271) - ליגה ילדים ב' שומרון, 95
    א.ס. סביון (קבוצה מס' 3483) - ליגה קט סל בנות מרכז, 176
    אליצור ירושלים אפרת (קבוצה מס' 3636) - ליגה ילדים ב' ירושלים , 104
    הפועל נתיבות (קבוצה מס' 3207) - ליגה ב' נגב, 20
    אליצור שהם (קבוצה מס' 3272) - ליגה ילדם ב' שפלה, 102
    אליצור נערי יבנה (קבוצה מס' 3325) - ליגה נוער מחוזית מרכז, 47
    הפועל אשדוד/גן יבנה ארז (קבוצה מס' 136) - ליגה נערים מחוזית דרום, 72

לתשומת ליבכם: כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.

2.    קבוצת בני יהודה ת"א (קבוצה מס' 3263) שהתפרקה תוחזר למשחקי ליגה נערות א' מרכז (109) החל ממחזור 3 ב-25/10/09 והודעה על פירוק הקבוצה מבוטלת.

    להלן מועדים למשחקים חוזרים של בני יהודה ת"א:
    הפועל מעגן מיכאל/זכרון - בני יהודה ת"א: יום ראשון 20/12/09 שעה 19:00
    בני יהודה ת"א - הפועל טייבה: יום ראשון 13/12/09 שעה 18:00

3.    כל משחקי מחזור 7 בליגה קט סל ב' דרום א' ייערכו ביום שלישי 19/01/10 באותן השעות ובאותם המגרשים.

4.    משחק ליגה ב' ירושלים בין אליצור חשמונאים לאליצור ירושלים (מחזור 4) ביום רביעי 04/11/09 ייערך בשעה 20:30 בירושלים, משחק הגומלין (מחזור 119 ביום רביעי 06/01/10 ) - ייערך בשעה 20:30 במודיעין.

                                        







5.    משחק ליגה נוער מחוזית חיפה בין הפועל המפרץ/מטה אשר להפועל חוף הכרמל (מחזור 5) הוקדם עקב יציאת שחקני חוף הכרמל וייערך ביום ראשון 08/11/09 בשעה 19:00 בקרית ים.

6.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל אילת לביתר אשדוד אביב (מחזור 4) נדחה וייערך ביום שבת 20/03/10 בשעה 20:00 באילת.

7.    קבוצת מ.ס. ראש העין (קבוצה מס' 3676) בליגה ילדות שרון (169) תשחק במקום מכבי רעננה יונתן, החל ממחזור 3 ביום רביעי 28/10/09.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים, בה רשומה מכבי רעננה יונתן נא רשמו את מ.ס. ראש העין.
    מ.ס. ראש העין תקיים את משחקיה הביתיים באולם ברח' שבזי 91 בראש העין בשעה 17:30.
    משחק חוזר בין מ.ס. ראש העין למכבי רעננה (מחזור 1) ייערך ביום ראשון 11/11/09 בשעה 17:30 בראש העין.

8.    נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים:

    אליצור ירושלים ה"ג (קבוצה מס' 3638) - ליגה קט סל א' ירושלים א' (140): אולם הימפלפרב, רח' תורה ועבודה 6, בית וגן ירושלים.
    אליצור אפרת ירושלים (קבוצה מס' 2800) - ליגה קט סל א' ירושלים ב' (141): אולם מתנ"ס אפרת -אפרת (החל ממחזור 4 - המשחקים ייערכו בשעה 18:30).
    אליצור רמת גן (קבוצה מס' 1687) - ליגה נערים מחוזית דן, 67: אולם בי"ס שלום - רח' בן אליעזר רמת גן.
    מכבי פ"ת מכבים (קבוצה מס' 3127) - ליגה קט סל א' פ"ת א' (133): אולם בי"ס אמיר, רח' פוחס פתח תקוה (החל ממחזור 4 - המשחקים ייערכו בשעה 18:30).
    מכבי פתח תקוה (קבוצה מס' 412) - ליגה קט סל א' ת"א (136) - אולם עולמות, רח' שולזינגר פ"ת (החל ממחזור 4 - המשחקים ייערכו בשעה 17:30).

9.    נא רשמו את שינויי השעות הבאות (החל ממחזור 4):

    הפועל ריינה (קבוצה מס' 3602) - ליגה נערות א' צפון, 108: כל המשחקים הביתיים, החל ממחזור 3, ייערכו בשעה 17:00.
    הפועל גבעת נשר (קבוצה מס' 979) - ליגה ארצית נערים חיפה, 54: כל המשחקים הביתיים בליגה (החל ממחזור 3) ייערכו בשעה 18:00.
    עצמה כפר ורדים (קבוצה מס' 2188) - ליגה נוער ארצית צפון, 36: כל המשחקים הביתיים בליגה (החל ממחזור 3) ייערכו בשעה 20:00.
    עצמה כפר ורדים (קבוצה מס' 2572) - ליגה ילידם א' עמקים, 87: כל המשחקים הביתיים בליגה (החל ממחזור 3) ייערכו בשעה 17:30.
    הפועל אזור (קבוצה מס' 3648) - ליגה ילדים ב' דן ב', 100: כל המשחקים הביתיים בליגה (החל ממחזור 3) ייערכו בשעה 17:30.

10.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין אליצור רעננה למכבי חדרה (מחזור 3) נדחה וייערך ביום שבת 31/10/09 בשעה 19:30 ברעננה.

11.    משחק ליגה ב' נגב בין הפועל מבועים להפועל באר שבע (מחזור 6) הוקדם וייערך ביום שבת 21/11/09 בשעה 20:00 במבועים.

12.    משחק ליגה ב' דרום בין הפועל גדרות להפועל נתיב העשרה (מחזור 3) ביום רביעי 28/10/09 ייערך בשעה 20:30 ביד מרדכי, משחק הגומלין (מחזור 16) ביום רביעי 17/02/10 ייערך בשעה 19:30 בגדרות.

13.    קבוצת מכבי אורנית (קבוצה מס' 3673) תשחק בליגה ב' פ"ת (15) במקום ע.ל.ה יהוד/מונוסון החל ממחזור 43 ב-04/11/09.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה ע.ל.ה יהוד/מונוסון נא רשמו את מכבי אורנית.
    מכבי אורנית תקיים את משחקיה הביתיים באולם אלקנה בשעה 19:00.






    רצ"ב מועדים למשחקים חוזרים של מכבי אורנית:
    מכבי אורנית - מכבי שערי תקוה: יום רביעי 18/11/09 שעה 20:30
    מכבי אורנית - א.ס. סביון: יום רביעי 16/12/09 שעה 20:30
    א.ס. רמת השרון - מכבי אורנית: יום ראשון 03/01/10 שעה 20:30

14.    קבוצת הפועל גלבוע/ניר דוד (קבוצה מס' 3677) תשחק בליגה ילדים א' עמקים (81) במקום הפועל עמק הירדן/דגניה, החל ממחזור 3, ביום חמישי 29/10/09.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים, בה רשומה הפועל עמק הירדן/דגניה נא רשמו את הפועל גלבוע/ניר דוד.
    הפועל גלבוע/ניר דוד תקיים משחקיה הביתיים באולם קבוץ ניר דוד בשעה 17:00.
    
    משחק חוזר בין הפועל גלבוע/ניר דוד להפועל יזרעאל גבת (מחזור 1) ייערך ביום חמישי 19/11/09 בשעה 17:00 בניר דוד.

15.    קבוצת אליצור שור רעננה (קבוצה מס' 3678) תשחק בליגה נוער מחוזית שרון (44) במקום הפועל כפר סבא בר אילן, החל ממחזור 3, המתקיים ב-26/10/09.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה הפועל כפר סבא בר אילן נא רשמו את אליצור שור רעננה.
    אליצור שור רעננה תקיים את משחקיה הביתיים באולם אריאל, רח' ששת הימים 25 בשעה 19:30, למעט המשחקים במחזורים 7, 9, 17, 19 שייערכו בשעה 18:00.

    להלן מועדים למשחקים חוזרים של אליצור שור רעננה:
    מכבי אלפי מנשה - אליצור שור רענה: יום שני 16/11/09 שעה 18:30
    אליצור שור רעננה - מ.ס. אבן יהודה: יום שני 14/12/09 שעה 19:30

16.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין אליצור שור רעננה למכבי חדרה בית אליעזר (מחזור 23) ביום שני 12/04/10 ייערך בשעה 21:00 ברעננה.

17.    קבוצת בני יהודה/בית דני (קבוצה מס' 3679) תשחק בליגה קט סל א' פ"ת א' במקום מכבי אריאל, החל ממחזור 2, המתקיים ב-27/10/09.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה מכבי אריאל נא רשמו את בני יהודה/בית דני.
    בני יהודה/בית דני תקיים את משחקיה הביתיים במגרש פתוח בבית דני - שכונת התקוה ת"א בשעה 18:30, למעט המשחק נגד מכבי אורנית שייערך בשעה 19:00.

    משחק חוזר בין אליצור פ"ת הדר לבני יהודה/בית דני (מחזור 1) ייערך ביום שלישי 17/11/09 בשעה 18:00 בפתח תקוה.

18.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל אילת להפועל גן יבנה/אשדוד (מחזור 6) הוקדם וייערך ביום שבת 21/11/09 בשעה 18:00 באילת.

19.    קבוצת מכבי רמת חן גל (קבוצה מס' 2579) תשחק בליגה ארצית נשים דן (29) במקום ע.ל.ה יהוד/מונוסון (החל ממחזור 3) ב-29/10/09.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה ע.ל.ה יהוד/מונוסון נא רשמו את מכבי רמת חן גל.
    מכבי רמת חן גל תקיים את משחקיה הביתיים באולם כפר המכביה רמת גן בשעה 20:30, למעט המשחקים במחזורים 8 ו-18 שייערכו בשעה 19:00.

    להלן מועדים למשחקים חוזרים של מכבי רמת חן גל:
    מכבי רמת חן גל- מתנ"ס תל כביר סיוון: יום חמישי 12/11/09 שעה 20:30
    הפועל אבי פ"ת - מכבי רמת חן גל : יום חמישי 17/12/09 שעה 20:00.

20.    נא מחקו מרשימת ליגה ארצית נשים ת"א (30) את מכבי רמת חן גל.

21.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב (73) בין הפועל אילת להפועל מבועים (מחזור 7) נדחה וייערך ביום חמישי 10/12/09 בשעה 20:00 באילת.

22.    משחק ליגה נערים ארצית שרון בין בני הרצליה דני לאליצור רעננה (מחזור 6) ביום רביעי 25/11/09 ייערך בשעה 20:30 בהרצליה.

23.    משחק ליגה קט סל ב' פ"ת בין מכבי מתן למכבי אורנית (מחזור 5) ייערך ביום שלישי 22/12/09 בשעה 19:00 במתן. משחק הגומלין (מחזור 12) ייערך ביום רביעי 21/04/10 בשעה 19:00 באורנית.

24.    קבוצת הפועל יקנעם/מגידו (קבוצה מס' 2773) תשחק בליגה קט סל א' יזרעאל (122) במקום הפועל יזרעאל/גניגר (החל ממחזור 3) ב-10/11/09.

    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה הפועל יזרעאל/גניגר נא רשמו את הפועל יקנעם/מגידו.
    הפועל יקנעם/מגידו תקיים את משחקיה הביתיים באולם בי"ס מגידו קבוץ עין השופט בשעה 18:30, בימי שלישי של השבוע בכל מחזור.

    להלן מועדים למשחקים חוזרים של הפועל יקנעם/מגידו:
    הפועל יקנעם/מגידו - הפועל ע"י/כפר יהושע: יום שלישי 17/11/09 שעה 18:30
    הפועל גלבוע/עפולה צעירים - הפועל יקנעם/מגידו: יום שלישי 01/12/09 שעה 17:30

25.    קבוצת הפועל ג'ת (קבוצה מס' 3053) תוחזר למסגרת משחקי ליגה ילדים ב' שומרון (95) עפ"י התוכנית המקורית בספר המשחקים. הודעה קודמת על פירוק הקבוצה מבוטלת.

26.    משחק ליגה קט סל א' צפון בין הפועל אביטל/רמת הגולן להפועל גולן/ג.עליון (מחזור 4) הוקדם וייערך ביום שלישי 10/11/09 בשעה 17:00 במרום הגולן.

27.    משחק ליגה קט סל א' צפון בין הפועל ראש פינה להפועל אביטל רמת הגולן (מחוזר 5) הוקדם וייערך ביום שלישי 24/11/09 בשעה 17:00 בראש פינה.

28.    משחק ליגה קט סל א' צפון בין הפועל אביטל/גליל להפועל חספין/גליל (מחזור 6) הוקדם וייערך ביום שלישי 08/12/09 בשעה 17:00 במרום הגליל.

29.    משחק ליגה קט סל א' צפון בין הפועל קצרין גליל להפועל אביטל/גליל (מחזור 7) הוקדם וייערך ביום שלישי 29/12/09 בשעה 17:30 בקצרין.

30.    קבוצת הפעול כאבול (קבוצה מס' 2161) תשחק בליגה נערות ב' חיפה (114) במקום הישגי כרמיאל, החל ממחזור 4 ב-03/11/09.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה הישגי כרמיאל נא רשמו את הפועל כאבול.
    הפועל כאבול תקיים את משחקיה הביתיים באולם בכאבול, בי"ס תיכון בשעה 18:30, למעט המשחק במחזור 21 שייערך בשעה 20:00.

    להלן מועדים למשחקים חוזרים של הפועל כאבול:
    מכבי אעבלין - הפועל כאבול: יום שלישי 10/11/09 שעה 18:00
    הפועל כאבול - הפועל הכרמל: יום שלישי 15/12/09 שעה 18:30
    מכבי חיפה - הפועל כאבול: יום שלישי 12/01/10 שעה 19:30

31.    משחק ליגה נערות א' דרום בין מכבי מכבים/רעות להפועל ראשון לציון (מחזור 5) נדחה וייערך ביום רביעי 11/11/09 בשעה 19:30 ברעות.

32.    משחק ליגה ארצית דרום בין הפועל נס ציונה למכבי בת ים (מחזור 5) ביום ראשון 15/11/09 ייערך בשעה 20:00 בנס ציונה.

33.    משחקי קבוצת מכבי כרמיאל בליגה ארצית נשים מפרץ נגד הפועל המפרץ/עכו (24/12/09) והפועל כפר יסיף (11/02/10) ייערכו בשעה 20:30 בכרמיאל.

34.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל טבריה להפועל משגב (מחזור 5) נדחה עקב יציאת שחקני טבריה לטיול וייערך ביום שני 16/11/09 בשעה 19:00 בטבריה.
                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות