שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מספר 20

09:25 30/01/2011

30 ינואר 2011
לכבוד

___________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 20

1. נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:

• מכבי כרמיאל חתולי (קבוצה מס' 3310) – ליגה ילדים א' לאומית צפון, 74

2. משחק ליגה נערים לאומית צפון בין מכבי הוד השרון למכבי רעננה (מחזור 21) נדחה וייערך
ביום ראשון 13/02/11 בשעה 19:30 בהוד השרון.

3. משחק הגומלין בחצי גמר גביע האיגוד לגברים בין הפועל אילת להפועל עמק חפר הוקדם
וייערך ביום שלישי 22/03/11 בשעה 19:00 באילת.

4. משחקי קבוצת ביתר כפר יונה בליגה נערים ארצית שרון נגד אליצור כוכב יאיר (09/02/11),
א.ס. צור רמת השרון (09/03/11) והפועל לב השרון תפוח (23/02/11) ייערכו בשעה 19:30
בכפר יונה.

5. משחק ליגה נוער לאומית צפון בין מכבי אסי חיפה לבני הרצליה (מחוזר 18) נדחה עקב יציאת
שחקני חיפה לטיול וייערך ביום רביעי 09/02/11 בשעה 20:30 בחיפה.

6. משחק ליגה ב' ירושלים ב' בין הפועל מ"י/מוצא להפועל אורן מודיעין (מחזור 17) נדחה עקב
חתונת שחקן מוצא וייערך ביום חמישי 17/02/11 בשעה 20:30 במטה יהודה.

7. משחק ליגה נערים לאומית דרום בין הפועל ברק גבעתיים לעירוני רמת גן (מחזור 21) הוקדם
וייערך ביום שבת 05/02/11 בגבעתיים.

8. משחק ליגה ילדים ב' פ"ת בין אליצור רועי פ"ת להפועל חוף השרון (מחזור 16) הוקדם וייערך
ביום רביעי 23/02/11 בשעה 19:45 באולם ילין פ"ת.

9. קבוצת הפועל חבל מודיעין (ליגה ארצית נשים דן) תקיים את משחקיה הביתיים באולם ברח'
אהוד 7, כפר אורנים.

10. משחק ליגה נוער לאומית דרום בין מכבי שהם למכבי עופר ראשל"צ (מחזור 18) נדחה עקב
יציאת ראשל"צ לטיול וייערך ביום רביעי 09/02/11 בשעה 19:30 בשהם.

.../2

11. במשחק הראשון בחצי גמר גביע האיגוד לנשים בין בני יהודה ת"א לאסא ירושלים הוקדם
וייערך ביום שבת 05/02/11 בשעה 19:00 בירושלים (ולא בתל אביב).
משחק הגומלין ביום רביעי 09/02/11 ייערך בשעה 20:00 בבית דני.

12. משחק ליגה ילדים א' עמקים בין הפועל מרנין טבעון להפועל יזרעאל/גבת (מחזור 15) ביום
שבת 19/02/11 ייערך בשעה 18:30 בקרית טבעון עקב משחק נוסף באותו אולם.

13. משחק ליגה נוער ארצית שרון בין אליצור נתניה עירוני למכבי רעננה עירוני (מחזור 15) נדחה
וייערך ביום חמישי 03/02/11 בשעה 18:30 בנתניה.

14. משחק ליגה נוער ארצית שרון בין בני הרצליה מרדכי לא.ס. שחר רמת השרון (מחזור 15) נדחה
וייערך ביום חמישי 03/02/11 בשעה 19:00 באולם נוה ישראל בהרצליה.

15. משחק ליגה נערות ב' לאומית בין א.ס. רמת השרון למ.ס. אבן יהודה (מחזור 14) הוקדם ויערך
ביום שני 31/01/11 בשעה 17:30 ברמת השרון.

16. משחק ליגה ילדים ב' חיפה בין הפועל טבעון למכבי חיפה ביכורים (מחזור 15) ביום שבת
19/02/11 ייערך בשעה 17:30 בקרית טבעון עקב משחק נוסף באותו אולם.

17. משחק ליגה ארצית נשים פ"ת בין הפועל חוף השרון לאליצור רעננה (מחזור 10) נדחה וייערך
ביום שלישי 08/02/11 בשעה 20:30 בחוף השרון.

18. משחק ליגה נערים לאומית צפון בין הפועל גליל עליון למכבי הוד השרון רותם (מחזור 20)
נדחה וייערך ביום שבת 05/02/11 בשעה 18:00 בגליל עליון.

19. משחק ליגה נוער לאומית צפון בין הפועל נהריה לאקדמיית וינגייט צפון (מחזור 17) נדחה
וייערך ביום רביעי 02/02/11 בשעה 19:00 בנהריה.

20. משחק ליגה ילדים ב' דן א' בין עירוני ר"ג אורדע למ.ס. רמת אפעל (מחזור 14) ביום חמישי
10/02/11 ייערך בשעה 17:00 ברמת גן עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

21. משחק ליגה נוער מחוזית ת"א בין עירוני ר"ג עמידר למכבי רקפת ראשל"צ (מחזור 14) ביום
חמישי 10/02/11 ייערך בשעה 19:00 ברמת גן עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

22. משחק ליגה נערים ארצית צפון בין הפועל עפולה ניב להפועל יזרעאל צעירים (מחזור 16)
הוקדם עקב יציאת שחקני עמק יזרעאל לטיול וייערך ביום ראשון 20/02/11 בשעה 19:00
בעפולה.

23. משחק ליגה ארצית נערים צפון בין עצמה כפר ורדים להפועל גליל קצרין (מחזור 14) נדחה עקב
יציאת שחקני כפר ורדים לטיול וייערך ביום שבת 12/02/11 בשעה 20:00 בכפר ורדים.

24. משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין מכבי ראשל"צ חרוב לאליצור פתח תקוה (מחזור 16) נדחה
עקב יציאה לטיול של שחקני ראשון לציון וייערך ביום חמישי 10/02/11 בשעה 20:30 בראשון
לציון.
25. משחק ליגה נוער ארצית דרום בין אליצור יבנה להפועל חבל איילות (מחזור 15) נדחה וייערך
ביום שני 07/03/11 בשעה 17:00 ביבנה.

26. משחק ליגה נוער ארצית שרון בין הפועל כפר סבא גפן לאליצור נתניה עירוני (מחזור 16)
הוקדם עקב משחק חצי גמר גביע המדינה וייערך ביום ראשון 06/02/11 בשעה 20:00 בכפר
סבא.

27. משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל קרית טבעון לעצמה כפר ורדים (מחזור 16) הוקדם
עקב משחק חצי גמר גביע המדינה וייערך ביום ראשון 06/02/11 בשעה 18:30 בקרית טבעון.

28. משחק ליגה ילדים א' פ"ת בין בני הרצליה רוני לא.ס. רמת השרון דרור (מחזור 14) הוקדם
עקב יציאת שחקני רמת השרון לטיול וייערך ביום רביעי 09/02/11 בשעה 18:30 בהרצליה ולא
בשעה 17:00.

29. משחק ליגה נוער מחוזית עמקים בין הפעל שפרעם להפועל יפיע (מחזור 16) נדחה וייערך ביום
רביעי 02/02/11 בשעה 19:00 בשפרעם.

30. משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל יזרעאל/צעירים להפועל גלבוע/עפולה חן (מחזור 18)
ביום שני 21/02/11 ייערך בשעה 18:00 בעמק יזרעאל.

31. משחק ליגה נערים ארצית ת"א בין הפועל ליאון חולון למכבי בית דגן (מחזור 17) נדחה וייערך
ביום שבת 19/02/11 בשעה 20:30 בחולון.

32. קבוצת בית"ר אחוזה זיגי (קבוצה מס' 4122) תשחק בליגה קט סל ב' מפרץ, 152 במקום
מכבי כרמיאל שהתפרקה, החל מפתיחת סבוב ב' ב-15/02/11.
הקבוצה תקיים את משחקיה הביתיים באולם רח' קליבנוב, נווה שאנן חיפה, בשעה 18:30.
כל תוצאות הקבוצה בסבוב א' ייקבעו כהפסדים טכניים לבית"ר אחוזה זיגי.

33. משחק ליגה ארצית נשים דן בין אליצור רמת גן למכבי רמת חן אור (מחזור 10) הוקדם וייערך
ביום רביעי 02/02/11 בשעה 19:30 באולם בליך ר"ג.

34. משחק ליגה נערים מחוזית צפון בין הפועל גולן/גליל להפועל תרשיחא (מחזור 12) נדחה וייערך
ביום רביעי 09/02/11 בשעה 18:30 ברמת הגולן.

35. משחק ליגה ארצית נשים דרום בין הפועל באר טוביה אחוה לאסא באר שבע (מחזור 10) ביום
חמישי 03/02/11 ייערך בשעה 20:00 בבאר טוביה.

36. משחק ליגה נוער ארצית צפון בין מכבי אבי חיפה להפועל קרית טבעון (מחזור 15) נדחה וייערך
ביום חמישי 03/02/11 בשעה 17:30 בחיפה.

37. משחק ליגה נערים ארצית חיפה בין מכבי בק חיפה למכבי מוצקין עירוני (מחזור 14) ביום רביעי
09/02/11 ייערך בשעה 20:30 בחיפה עקב משחק נוסף באותו אולם.


38. משחק ליגה נוער לאומית צפון בין הפועל כפר סבא להפועל עמק יזרעאל (מחזור 17) נדחה
וייערך ביום רביעי 02/02/11 בשעה 20:30 בכפר סבא.

39. משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין הפועל תל אביב להפועל נס ציונה (מחזור 16) ביום שני
07/02/11 ייערך בשעה 20:30 באולם זיסמן רמת גן.

40. משחק ליגה לאומית נשים בין מ.כ. הבקעה למתנ"ס תל כביר (מחזור 15) ביום שלישי
01/02/11 ייערך בשעה 19:30 בגני תקוה.

41. משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין ביתר כפר יונה להפועל עמק חפר (מחזור 13) הוקדם
וייערך ביום שלישי 01/02/11 בשעה 17:30 בכפר יונה.

42. משחק ליגה נוער לאומית דרום בין הפועל יובל ירושלים למכבי שהם (מחזור 17) נדחה וייערך
ביום רביעי 02/02/11 בשעה 20:30 בירושלים.

43. משחק ליגה נוער לאומית דרום בין מכבי חיפה לבני הרצליה (מחזור 18) הוקדם וייערך ביום
שבת 05/02/11 בשעה 20:30 בחיפה.

44. להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית-הדין המשמעתי:

 נערים לאומית צפון, 51: הפועל גלבוע/מעיינות – מכבי כרמיאל: יום ראשון 20/02/11 שעה 19:00.
 נערים מחוזית צפון, 59: הפועל ג'דידה/מכר – הפועל גולן/גליל עליון: יום רביעי 23/02/11 שעה 18:00.
 נערים מחוזית פ"ת, 66: הפועל חבל מודיעין – א.ס. רמת השרון אלון: יום רביעי 23/02/11 שעה 18:30.




בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות