נערים מחוזית צפון - שינויים בליגה

16:26 24/11/2005
                    
                                24 נובמבר 2005

לכבוד

קבוצות ליגה נערים מחוזית צפון


א.נ.,


הנדון : תכנית חדשה לליגה נערים מחוזית צפון : 56

בעקבות פירוק קבוצות נותרו בליגה רק 8 קבוצות.
הליגה תוכננה לשני סיבובים אך מאחר ומועצת ההימורים ומינהל הספורט במשרד החינוך נותנים הקצבות רק אם הקבוצות משחקות בליגה לפחות 18 משחקים, הרי ע"פ פרק 28 א' בתקנון משחקי האליפות תשונה תכנית הליגה והליגה תתנהל בשלושה סיבובים. סיבוב א' יערך כמתוכנן עד למחזור 10 ומשחקים במחזורים 11-13 יוקדמו כדלקמן :

סיבוב א'
    המשחק בין הפועל יזרעאל צעירים להפועל קרית שמונה (מחזור 13) יוקדם וייערך ביום ראשון 4/12/05 בשעה 18:30 בקיבוץ גבת.
    המשחק בין הפועל משגב למכבי נצרת (מחזור 12) יוקדם וייערך ביום ראשון 4/12/05 בשעה 20:00 במשגב.
    המשחק בין הפועל קרית שמונה למכבי אורי כרמיאל (מחזור 12) יוקדם וייערך ביום רביעי 7/12/05 בשעה 18:00 בקרית שמונה.
    המשחק בין הפועל כפר יסיף להפועל יזרעאל צעירים (מחזור 12) יוקדם וייערך ביום רביעי 7/12/05 שעה 18:00 בכפר יסיף.
    המשחק בין מכבי אורי כרמיאל להפועל כפר יסיף (מחזור 11) יוקדם וייערך ביום ראשון 18/12/05 בשעה 18:00ב כרמיאל.
    המשחק בין הפועל נצרת/ריינה להפועל משגב (מחזור 11) יוקדם וייערך ביום ראשון 18/12/05 בשעה 18:00 בריינה.


כמו כן יהיו שינויים בסיבוב ב' ותכנית חדשה לסיבוב ג', כמפורט להלן :

סיבוב ב'
    הפועל עירוני נהריה - הפועל כפר יסיף : יום ראשון 8/1/06 שעה 18:00
    מכבי אורי כריאל - הפועל משגב : יום ראשון 8/1/06 שעה 18:00
    מכבי נצרת - הפועל נצרת/ריינה : יום ראשון 8/1/06 שעה 18:00
    הפועל משגב - הפועל יזרעאל/צעירים : יום ראשון 15/1/06 שעה 20:00
    הפועל קרית שמונה - הפועל עירוני נהריה : יום ראשון 15/1/06 שעה 18:00
    מכבי אורי כרמיאל - הפועל נצרת/ריינה : יום ראשון 15/1/06 שעה 18:00






-2-


    מכבי נצרת - מכבי אורי כרמיאל : יום ראשון 22/1/06 שעה 18:00
    הפועל משגב - הפועל עירוני נהריה : יום ראשון 22/1/06 שעה 20:00
    הפועל נצרת/ריינה - הפועל יזרעאל/צעירים : יום ראשון 22/1/06 שעה 18:00
    הפועל קרית שמונה - הפועל כפר יסיף : יום ראשון 22/1/06 שעה 18:00
    הפועל יזרעאל/צעירים - מכבי נצרת: יום ראשון 29/1/06 שעה 18:30
    הפועל נצרת/ריינה - הפועל עירוני נהריה : יום ראשון 5/2/06 שעה 18:00
    הפועל משגב - הפועל כפר יסיף : יום ראשון 29/1/06 שעה 20:00
    הפועל קרית שמונה - הפועל משגב : יום ראשון 5/2/06 שעה 18:00
    הפועל עירוני נהריה - מכבי נצרת : יום ראשון 26/2/06 שעה 18:00
    הפועל יזרעאל/צעירים - מכבי אורי כרמיאל : יום ראשון 5/2/06 שעה 18:30
    הפועל נצרת/ריינה - הפועל כפר יסיף : יום ראשון 12/2/06 שעה 18:00
    הפועל קרית שמונה - הפועל נצרת/ריינה : יום ראשון 19/2/06 שעה 18:00
    הפועל כפר יסיף - מכבי נצרת : יום ראשון 15/1/06 שעה 18:00
    הפועל עירוני נהריה - מכבי אורי כרמיאל: יום ראשון 12/2/06 שעה 18:00
    הפועל יזרעאל/צעירים - הפועל עירוני נהריה : יום ראשון 19/2/06 שעה 20:00
    מכבי נצרת - הפועל קרית שמונה : יום ראשון 12/2/06 שעה 18:00
    הפועל משגב - הפועל נצרת/ריינה : יום ראשון 26/2/06 שעה 20:00
    הפועל כפר יסיף - מכבי אורי כרמיאל : יום ראשון 19/2/06 שעה 18:00
    הפועל יזרעאל/צעירים - הפועל כפר יסיף : יום ראשון 26/2/06 שעה 20:00
    מכבי אורי כרמיאל - הפועל קרית שמונה : יום ראשון 26/2/06 שעה 18:00
    מכבי נצרת - הפועל משגב : יום ראשון 19/2/06 שעה 18:00
    הפועל קרית שמונה - הפועל יזרעאל/צעירים : יום ראשון 8/1/06 שעה 18:00



סיבוב ג'

מחזור 15 : יום ראשון 19/3/06
מקום 2 - מקום 7
מקום 3 - מקום 6
מקום 4 - מקום 5
מקום 1 - מקום 8

מחזור 16 : יום ראשון 26/3/06
מקום 8 - מקום 5
מקום 6 - מקום 4
מקום 7 - מקום 3
מקום 1 - מקום 2









-3-



מחזור 17 : יום ראשון 2/4/06
מקום 2 - מקום 8
מקום 3 - מקום 1
מקום 4 - מקום 7
מקום 5 - מקום 6

מחזור 18 : יום ראשון 9/4/06
מקום 8 - מקום 6
מקום 7 - מקום 5
מקום 1 - מקום 4
מקום 2 - מקום 3

מחזור 19 : יום ראשון 23/4/06
מקום 3 - מקום 8
מקום 4 - מקום 2
מקום 5 - מקום 1
מקום 6 - מקום 7

מחזור 20 : יום ראשון 30/4/06
מקום 8 - מקום 7
מקום 1 - מקום 6
מקום 2 - מקום 5
מקום 3 - מקום 4

מחזור 21 : יום ראשון 7/5/06
מקום 4 - מקום 8
מקום 5 - מקום 3
מקום 6 - מקום 2
מקום 7 - מקום 1



                                בכבוד רב,
                                נפתלי גושן
                                רכז הליגות