חוזר שינויים מס' 5 לעונת 2008/2009

10:11 09/11/2008




9 נובמבר 2008

לכבוד

__________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים; חוזר מס' 5

1.         נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:
    מכבי קרית ביאליק צעירים (קבוצה מס' 3194) - ליגה קט סל א' מפרץ, 117
    עי"א רחובות (קבוצה מס' 697) - ליגה נערים מחוזית מרכז, 65
    מכבי עכו (קבוצה מס' 3238) - ליגה נערות א' לאומית, 102
    הפועל לב השרון רימון (קבוצה מס' 2097) - ליגה קט סל א' שומרון, 121


לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.


2.    משחק ליגה קט סל ב' נגב בין הפועל מיתר לביתר באר שבע (מחזור 18) נדחה וייערך ביום חמישי 23/4/09 בשעה 17:00 במיתר.

3.    משחק ליגה ארצית צפון בין מכבי קרית מוצקין להפועל עמק יזרעאל (מחזור 5) ביום ראשון 30/11/08 ייערך בשעה 20:30 בקרית מוצקין.

4.    משחק ליגה נערות א' לאומית בין א.ס. רמת השרון לבני הרצליה (מחזור 6) הוקדם עקב בקשת הרצליה והסכמת רמת השרון וייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 17:00 ברמת השרון.

5.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל רמת הנגב להפועל שער הנגב (מחזור 22) ביום חמישי 2/4/09 ייערך בשעה 17:30 במשאבי שדה.

6.    משחק ליגה נערות ב' צפון בין הפועל כפר יסיף להפועל ג'דידה/מכר (מחזור 6) הוקדם עקב חג אלאדחא וייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 18:00 בכפר יסיף.










7.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין אליצור אשדוד להפועל באר טוביה (מחזור 14) הוקדם עקב בקשת אשדוד והסכמת באר טוביה וייערך ביום שני 19/1/09 בשעה 18:30 באשדוד.

8.    משחק גביע האיגוד לנשים בין בני יהודה ת"א להפועל ראשון לציון (שמינית הגמר) ביום שלישי 25/11/08 ייערך בשעה 18:00 בבית דני בת"א.

9.    משחק ליגה קט סל א' נתניה בין הפועל ע"ח/כפר ויתקין להפועל פרדסיה תפוז (מחזור 6) ייערך ביום שישי 5/12/08 בשעה 16:30 בכפר ויתקין.

10.    נא רשמו את שינויי כתובות המגרשים של הקבוצות הבאות :
"    עצמה מודיעין עירוני (קבוצה מס' 178) - ליגה קט סל ב' שורק, 145 : כל המשחקים הביתיים ייערכו באולם תיכון עירוני ב', רח' דם המכבים, מודיעין.
"    מכבי חדרה אפרוחים (קבוצה מס' 2435) - ליגה קט סל ב' חדרה, 137 : כל המשחקים הביתיים ייערכו באולם בית שמואל בחדרה.
"    הפועל חולון הדס (קבוצה מס' 824) - ליגה ילדים ב' ת"א, 96 : כל המשחקים הביתיים ייערכו באולם הפועל חולון ברח' מאי 38, חולון ולא במגרש פתוח.


11.    משחק ליגה קט סל ב' שרון בין מכבי הוד השרון למ.ס. ראש העין שקד (מחזור 6) ביום שישי 5/12/08 ייערך בשעה 14:00 בצהריים בהוד השרון עקב שיתוף שחקנים דתיים בראש העין.

12.    משחק ליגה קט סל ב' שרון בין מכבי מתן למ.ס. ראש העין שקד (מחזור 15) ביום שישי 8/3/09 ייערך בשעה 14:00 בצהריים במתן עקב שיתוף שחקנים דתיים בראש העין.

13.    משחקי קבוצות מ.ס. חצב ראש העין בליגה קט סל א' שרון נגד מכבי מתן (27/2/09) ומכבי הוד השרון עודד (12/12/08) ייערכו בשעה 14:00 בצהריים עקב שיתוף שחקנים דתיים בראש העין.

14.    משחק ליגה ילדים ב' פ"ת בין עירוני ר"ג אורדע למ.ס. ראש העין תמר (מחזור 20) ביום שבת 18/4/09 ייערך בשעה 20:00 ברמת גן עקב שיתוף שחקנים דתיים בראש העין.

15.    משחק ליגה ילדים א' לאומית ת"א בין מכבי ת"א צפון למ.ס. ראש העין (מחזור 18) ביום שבת 21/3/09 ייערך בשעה 19:30 בתל אביב עקב שיתוף שחקנים דתיים בראש העין.

16.    משחקי קבוצת מ.ס. ראש העין בליגה ילדים א' לאומית ת"א נגד הפועל נס ציונה ורד (5/2/09) ועירוני קרית אונו (12/3/09) ייערכו בשעה 17:00 בראש העין עקב משחקים נוספים באותו אולם.

17.    משחק ליגה נערים מחוזית דרום בין אליצור אשקלון עירוני לעירוני קרית גת (מחזור 5) ביום ראשון 23/11/08 ייערך בשעה 19:30 באשקלון.

18.    משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל ערבה להפועל להבים (מחזור 6) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 17/11/08 בשעה 17:30 בעין יהב.
    משחק הגומלין (מחזור 15) הוקדם וייערך ביום שני 23/2/09 בשעה 17:30 בלהבים.





19.    משחק ליגה נוער מחוזית נגב בין הפועל ערבה להפועל להבים (מחזור 4) ביום שני 17/11/08 ייערך בשעה 19:30 בעין יהב.
    משחק הגומלין (מחזור 15) ביום שני 23/2/09 ייערך בשעה 17:30 בלהבים.

20.    משחק ליגה ב' צפון בין הפועל נחף להפועל כפר יסיף (מחזור 9) הוקדם עקב ראש השנה הנוצרי ייערך ביום ראשון 21/12/08 בשעה 19:30 בנחף.

21.    משחק ליגה ב' צפון בין מכבי שלומי להפועל כפר יסיף (מחזור 7) הוקדם עקב חג הקורבן וייערך ביום ראשון 7/12/08 בשעה 20:30 בשלומי.

22.    משחק ליגה ב' צפון בין הפועל כפר יסיף להפועל קרית שמונה (מחזור 10) הוקדם עקב חג המולד האורתודוקסי וייערך ביום ראשון 4/1/09 בשעה 20:00 בירכא.

23.    משחק ליגה ארצית נשים חיפה בין הפועל כפר יסיף להפועל המפרץ/קרית חיים (מחזור 10) הוקדם עקב ראש השנה הנוצרי וייערך ביום חמישי 25/12/08 בשעה 19:30 בשיח דנון.

24.    משחק ליגה ארצית נשים שרון בין הפועל ע"ח/כפר ויתקין להפועל מעגן מיכאל/זכרון (מחזור 6) הוקדם עקב חתונת מאמן כפר ויתקין וייערך ביום רביעי 26/11/08 בשעה 20:30 בכפר ויתקין.

25.    משחק ליגה ילדים ב' שומרון בין מכבי חדרה/בית אליעזר להפועל ע"ח/גבעת חיים (מחזור 5) נדחה עקב חתונת מאמן ע"ח/גבעת חיים וייערך ביום שבת 29/11/08 בשעה 19:30 בחדרה.

26.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין אליצור אשדוד להפועל באר שבע (מחזור 5) נדחה עקב בקשת באר שבע והסכמת אשדוד וייערך ביום שבת 29/11/08 בשעה 20:30 באשדוד.

27.    המשחק הדחוי בין אליצור שהם לעצמה מודיעין (מחזור 1) בליגה ילדים ב' שפלה ייערך ביום חמישי 25/12/08 בשעה 19:00 בשהם ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 4.

28.    משחק ליגה ארצית דרום בין הפועל תל אביב להפועל כפר סבא (מחזור 5) הוקדם עקב בקשת הפועל ת"א והסכמת כפר סבא וייערך ביום שבת 29/11/08 בשעה 20:00 בהדר יוסף.

29.    משחק ליגה נוער מחוזית ירושלים בין הפועל ירושלים גימנסיה לאס"א ירושלים זיו (מחזור 4) נדחה עקב בקשת זיו והסכמת הפועל ירושלים וייערך ביום שבת 29/11/08 בשעה 19:00 בירושלים.

30.    משחק גביע המדינה לילדים בין מכבי הוד השרון להפועל עמק חפר (סיבוב ב') ייערך ביום שבת 22/11/08 בשעה 19:00 בהוד השרון.

31.    קבוצת הפועל משגב (קבוצה מס' 1359) תצורף לליגה נערים מחוזית צפון במקום הפועל גליל תחתון שהתפרקה החל ממחזור 4 המתקיים ביום ראשון 16/11/08 ותשחק במחזור זה במשחק חוץ נגד הפועל טבריה/כנרת בשעה 20:00 בטבריה.
בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה הפועל מ.א. גליל תחתון נא רשמו את הפועל משגב.







    קבוצת הפועל משגב תקיים את משחקיה הביתיים בשעה 19:30 באולם בגילון.
    להלן מועדים למשחקי הפועל משגב במחזורים 1-3 :
"    הפועל משגב - הפועל צפת : יום רביעי 26/11/08 שעה 19:30
"    הפועל יזרעאל גבת - הפועל משגב : יום ראשון 28/12/08 שעה 20:00
"    הפועל משגב - הפועל עפולה רונן : יום רביעי 10/12/08 שעה 19:30

32.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין אליצור מכבי אשקלון להפועל אילת (מחזור 11) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 11/12/08 בשעה 18:00 באשקלון.

33.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין אליצור מכבי אשקלון להפועל אילת (מחזור 7) ביום חמישי 11/12/08 ייערך שעה 16:00 באשקלון.

34.    משחק ליגה ילדות דרום בין מ.כ. גבעת שמואל לאליצור אשקלון (מחזור 15) ביום רביעי 25/2/09 ייערך בשעה 16:30 בגבעת שמואל.

35.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל עומר לביתר באר שבע (מחזור 9) הוקדם עקב בקשת באר שבע והסכמת עומר וייערך ביום שבת 29/11/08 בשעה 19:00 בעומר.

36.    להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי :
"    ליגה ילדים א' ירושלים, 85 : הפועל מטה יהודה/כרם - הפועל דנמרק ירושלים : יום שני 24/11/08 שעה 17:00 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י הפועל ירושלים).

37.    משחק ליגה ילדים ב' שרון בין הפועל כפר סבא תפוח למכבי הוד השרון ברק (מחזור 10) נדחה עקב בקשת כפר סבא והסכמת הוד השרון וייערך ביום שני 12/1/09 בשעה 17:00 בכפר סבא.

38.    משחק ליגה נערים מחוזית דרום בין אליצור ירון אשדוד לביתר אשדוד אביב (מחזור 5) ביום ראשון 23/11/08 ייערך בשעה 18:30 באשדוד עקב משחק נוסף באותו אולם.

39.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל באר שבע להפועל באר טוביה (מחזור 6) נדחה עקב בקשת באר שבע והסכמת באר טוביה וייערך ביום שבת 6/12/08 בשעה 20:00 בבאר שבע.

40.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל אילת לאס"א זיו ירושלים (מחזור 5) יוחזר למועדו המקורי עקב יציאת שחקני ירושלים לטיול ויערך ביום שני 1/12/08 בשעה 18:00 באילת.

41.    משחק ליגה נערים ארצית חיפה בין מכבי בק חיפה לאליצור קרית אתא שלום (מחזור 5) נדחה עקב יציאת שחקני חיפה לטיול וייערך ביום שבת 29/11/08 בשעה 20:30 בחיפה.

42.    משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל אילת להפועל מבועים (מחזור 5) נדחה וייערך ביום שישי 13/2/09 בשעה 14:00 בצהריים באילת.

43.    משחק שמינית גמר גביע המדינה לגברים בין מכבי הוד השרון להפועל גלבוע/עפולה ביום ראשון 21/12/08 ייערך בשעה 19:30 בהוד השרון.






44.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין הפועל גליל עליון לעצמה כפר ורדים (מחזור 5) הוקדם עקב יציאת שחקני כפר ורדים לטיול וייערך ביום ראשון 23/11/08 בשעה 18:30 בכפר בלום.

45.    משחק ליגה ילדים ב' מפרץ בין הפועל ג'דידה/מכר למכבי קרית ביאליק (מחזור 7) נדחה עקב חג אלאדחא וייערך ביום שבת 13/12/08 בשעה 18:00 בג'דידה.

46.    משחק ליגה נוער לאומית דרום בין ביתר בינימינה לאליצור קרית אתא (מחזור 4) נדחה עקב בקשת בינימינה והסכמת קרית אתא וייערך ביום שלישי 18/11/08 בשעה 20:30 בבינימינה.

47.    משחק גביע המדינה לנערים בין הפועל אבי חולון להפועל ירושלים (סיבוב ב') הוקדם עקב בקשת חולון והסכמת ירושלים וייערך ביום שלישי 18/11/08 בשעה 19:00 בחולון.

48.    משחק ליגה נערים לאומית צפון בין מכבי חדרה להפועל נהריה (מחזור 5) נדחה עקב יציאת שחקני חדרה לטיול וייערך ביום ראשון 30/11/08 בשעה 18:00 בחדרה.

49.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין ביתר באר שבע להפועל שער הנגב (מחזור 5) הוקדם עקב בקשת באר שבע והסכמת שער הנגב וייערך ביום שבת 22/11/08 בשעה 20:00 בבאר שבע.

50.    משחק ליגה ילדים ב' פ"ת בין מ.ס. ראש העין הדס לא.ס. שוהם רמת השרון (מחזור 5) נדחה עקב יציאת שחקני ראש העין לטיול וייערך ביום שבת 29/11/08 בשעה 19:30 בראש העין.

51.    משחק ליגה ילדים ב' פ"ת בין אליצור פתח תקוה למ.ס. ראש העין תמר (מחזור 5) הוקדם עקב יציאת שחקני ראש העין לטיול וייערך ביום חמישי 20/11/08 בשעה 18:30 בפתח תקוה.

52.    המשחק החוזר בליגה נערים לאומית צפון בין מכבי חדרה למכבי קרית מוצקין (מחזור 1) ייערך ביום שבת 22/11/08 במקום ביום ראשון 23/11/08 כפי שנקבע תחילה עקב בקשת שתי הקבוצות.

53.    משחק גביע המדינה לילדים בין מכבי חדרה למכבי קרית מוצקין (סיבוב ב') הוקדם עקב בקשת חדרה והסכמת מוצקין וייערך ביום רביעי 19/11/08 בשעה 18:30 בחדרה.

54.    משחק חוזר בליגה נערות ב' מרכז בין הפועל תל אביב להפועל ראשון לציון (מחזור 1) ייערך ביום שלישי 25/11/08 בשעה 19:30 בתל אביב.

55.    קבוצת מכבי עכו תצורף לליגה ארצית נשים חיפה במקום הפועל נהריה עירוני שהתפרקה החל ממחזור מס' 5 המתקיים ביום חמישי 20/11/08.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה הפועל נהריה עירוני נא רשמו את מכבי עכו.
    מכבי עכו תקיים את משחקיה הביתיים באולם ברח' משה שרת, עכו, בשעה 19:00.
                    










שם ב"כ הקבוצה הוא אחמד סואעד. טלפון : 04-9551880, 04-9916037, 050-7580956.
    להלן מועדים למשחקי מכבי עכו במחזור 1-4 :
"    מכבי עכו - הפועל כפר יסיף : יום שני 24/11/08 שעה 19:00
"    מכבי עכו - הפועל המפרץ/מטה אשר : יום חמישי 25/12/08 שעה 19:00
"    הפועל ג'דידה/מכר - מכבי עכו : יום שני 5/1/09 שעה 19:00
"    מכבי עכו - הפועל אבו סנאן : יום שני 15/12/08 שעה 19:00








                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות