חוזר שינויים מס' 4

09:54 21/10/2007




    
                        
21 אוקטובר 2007
לכבוד

________________


ג.א.נ.,


     הנדון: שינויים בתכנית המשחקים ; חוזר מס' 4

1.    נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות :

    הפועל חוף אשקלון (קבוצה מס' 2796) - ליגה קט סל א' דרום, 129
    מכבי הרצל חיפה (קבוצה מס' 2684) - ליגה קט סל ב' חיפה, 132
    אליצור ירושלים (קבוצה מס' 2447) - ליגה קט סל ב' ירושלים, 141
    אליצור רמת גן/ג"ש (קבוצה מס' 571) - ליגה קט סל א' פ"ת, 122
    הפועל יזרעאל/שמשית (קבוצה מס' 2602) - ליגה קט סל ב' צפון, 131
    הפועל טייבה (קבוצה מס' 2793) - ליגה ילדים ב' נתניה, 103
    ביתר בינימינה רומח (קבוצה מס' 2702) - ליגה ב' שומרון, 12
    ביתר בינימינה /ג.עדה (קבוצה מס' 2706) - ליגה קט סל ב' חדרה, 133
    ביתר בינימינה גפן (קבוצה מס' 2703) - ליגה נערים מחוזית שומרון, 59


לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים
להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר
לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של
השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.


2.    קבוצת הפועל גן יבנה/אשדוד (ליגה ילדים א' לאומית דרום) תארח את ביתר
    אשדוד (1/11/07), אליצור אשדוד (22/11/07), אליצור יבנה (13/12/07) והפועל
    גדרות (27/12/07) בשעה 18:30 בגן יבנה.
















3. נא רשמו לפניכם את שינויי המגרשים הבאים:
    הפועל בני ברית יפו (קבוצה מס' 2493) - ליגה נערים מחוזית ת"א, 64 : אולם מרכז קהילתי ערבי-יהודי, רח' קדם 109, יפו.
    הפועל גליל עליון/כורזים (קבוצה מס' 2398) - ליגה קט סל א' גליל עליון : אולם בי"ס אורט, חצור הגלילית. כל המשחקים הביתיים של הקבוצה החל ממחזור מס' 3 ייערכו בימי שישי של המחזור -- 72 שעות לאחר המועד הקבוע בספר המשחקים -- בשעה 16:00, למעט המשחקים במחזורים 13, 19 ו-21 שייערכו כמתוכנן ספר המשחקים.
    ע.ל.ה. אור יהודה (קבוצה מס' 2132) - ליגה א' מרכז, 7 : רח' החצב 9, אור יהודה.
    מכבי לפיד (קבוצה מס' 2040) - ליגה קט סל א' שורק, 126 : מגרש פתוח, בי"ס כפר האורנים.


4.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין הפועל גפן כפ"ס למכבי הוד השרון (מחזור 19) ביום שני 3/3/08 ייערך בשעה 17:00 בכפר סבא עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

5.    משחק ליגה ילדים א' פ"ת בין הפועל תפוז כפ"ס לאליצור רעננה (מחזור 17) ביום חמישי 13/3/08 ייערך בשעה 18:30 בכפר סבא עקב משחק נוסף באותו אולם.

6.    משחקי ליגה ילדים א' דן של עירוני רמת גן נגד מכבי גני תקוה (20/12/07) ומכבי דקל פ"ת (29/11/07) ייערכו בשעה 17:00 ברמת גן עקב משחק נוסף באותו אולם.

7.    משחק ליגה ילדים ב' דן בין עירוני ר"ג אורדע להפועל ברוש גבעתיים (מחזור 6) ביום חמישי 22/11/07 ייערך בשעה 18:30 ברמת גן עקב משחק נוסף באותו אולם.

8.    משחק ליגה נערים ארצת ת"א בין עירוני בליך ר"ג למכבי בת ים (מחזור 7) ביום ראשון 25/11/07 ייערך בשעה 18:30 ברמת גן.

9.    משחק ליגה נערים מחוזית דן בין עירוני ר"ג דרום למכבי גני תקוה (מחזור 7) ביום ראשון 25/11/07 ייערך בשעה 20:30 ברמת גן.

10.    משחקי קבוצת מכבי יהושע ת"א ומכבי ברוך ת"א בליגה נערים לאומית דרום נגד הפועל אבי חולון (7/11/07 ו-26/3/08), עירוני רמת גן (9/1/08 ו-13/2/08), ביתר באר שבע (20/2/08 ו-2/4/08), מכבי פתח תקוה (27/1/08 ו-12/3/08), הפועל גבעתיים (16/3/08), מכבי הדר ראשל"צ (5/12/07), מכבי יאיר ראשל"צ (23/1/08 ו-16/12/07) ייערכו בשעה 17:30 באולם הדר יוסף ת"א.

11.    משחק ליגה קט סל א' ת"א בין א.ס. רמת השרון ברוש להפועל נס ציונה (מחזור 6) ביום שלישי 20/11/07 ייערך בשעה 17:00 ברמת השרון עקב משחק נוסף באותו אולם.

12.    משחק ליגה ילדים ב' ת"א בין א.ס. רמת השרון לבני הרצליה מרדכי (מחזור 7) ביום חמישי 29/11/07 ייערך בשעה 18:30 ברמת השרון עקב משחק נוסף באותו אולם.

13.    משחק ליגה קט סל א' רעננה בין מכבי רעננה צפון להפועל כפר סבא בר אילן (מחזור 20) ביום שישי 11/4/08 ייערך בשעה 15:00 ברעננה עקב שיתוף שחקנים דתיים בכפר סבא.

14.    משחק ליגה נערים ארצית שרון בין הפועל יורם כפ"ס לאליצור רעננה (מחזור 7) ביום ראשון 25/11/07 ייערך בשעה 18:00 בכפר סבא.



    
15.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין הפועל גפן כפר סבא למכבי זכרון יעקב (מחזור 17) ביום שני 18/2/08 ייערך בשעה 20:30 בכפר סבא עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

16.    משחק ליגה נוער מחוזית שרון בין הפועל כפ"ס בר אילן למכבי הוד השרון (מחזור 15) ביום שני 18/2/08 ייערך בשעה 17:00 בכפר סבא עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

17.    משחק ליגה נערים ארצית שרון בין הפועל יותם כפר סבא להפועל בית יצחק (מחזור 17) ביום רביעי 20/2/08 ייערך בשעה 20:30 בכפר סבא עקב משחק נוסף באותו אולם.

18.    משחק ליגה קט סל א' רעננה בין אליצור כוכב יאיר להפועל כפר סבא סירקיס (מחזור 5) הוקדם עקב בקשת כוכב יאיר והסכמת כפר סבא וייערך ביום שני 12/11/07 בשעה 18:30 בכוכב יאיר.

19.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין אס"א זיו ירושלים למכבי מכבים/רעות (מחזור 5) הוקדם עקב בקשת ירושלים והסכמת מכבים וייערך ביום שבת 3/11/07 בשעה 20:30 בירושלים.

20.    משחק ליגה נוער לאומית דרום בין ביתר באר שבע להפועל גבעתיים (מחזור 5) הוקדם עקב בקשת באר שבע והסכמת גבעתיים וייערך ביום שבת 3/11/07 בשעה 20:30 בבאר שבע.

21.    משחק ליגה לאומית גברים בין הפועל לב השרון למכבי הוד השרון (מחזור 2) ביום שבת 3/11/07 ייערך בשעה 20:00 בלב השרון.

22.    משחק ליגה ארצית צפון בין הפועל קצרין למכבי חדרה (מחזור 7) ביום ראשון 25/11/07 ייערך בשעה 20:30 בחדרה. משחק הגומלין (מחזור 18) ביום ראשון 16/3/08 ייערך בשעה 20:00 בקצרין.

23.    משחק ליגה קט סל א' נגב בין ביתר באר שבע להפועל רמת הנגב (מחזור 4) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 5/11/07 בשעה 18:00 בבאר שבע.

24.    משחקי קבוצת הפועל קרית חיים בליגה נוער מחוזית חיפה נגד מכבי אום אל פחם (17/12/07) והפועל אעבלין (11/2/08) ייערכו בשעה 17:30 בקרית חיים.

25.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל באר שבע להפועל ערבה (מחזור 16) ביום ראשון 2/3/08 ייערך בשעה 18:00 בבאר שבע ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 1.

26.    משחקי קבוצת מ.כ. גבעת שמואל בליגה לאומית גברים נגד ביתר בינימינה (4/12/07) והפועל לב השרון (25/12/07) ייערכו בשעה 19:30 באור יהודה.
                
27.    משחק חוזר בליגה ילדים א' מרכז בין מכבי באר יעקב לאליצור נוה דוד רמלה ולא הפועל לוד כפי שהודפס בטעות (מחזור 1) ייערך ביום שני 12/11/07 בשעה 18:00 בבאר יעקב.

28.    משחק ליגה נערות ב' חיפה בין הפועל תמרה למכבי אעבלין (מחזור 10) הוקדם עקב חג אלאדחא וייערך ביום שלישי 6/11/07 בשעה 18:00 בתמרה.

29.    משחק ליגה ילדים ב' שפלה בין אליצור נוה דוד רמלה לעצמה מודיעין (מחזור 21) הוקדם וייערך ביום רביעי 30/4/08 בשעה 16:00 ברמלה.

30.    משחק ליגה קט סל א' חיפה בין ביתר אחוזה להפועל חוף הכרמל (מחזור 6) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 19/11/07 בשעה 17:30 באחוזה.





31.    משחק ליגה ילדים ב' נתניה בין מכבי צורן לעירוני נתניה דרום (מחזור 4) נדחה והוחלפה ביתיות והוא ייערך ביום שני 5/11/07 בשעה 18:30 באולם אלדד נתניה.
    משחק הגומלין (מחזור 15) ביום חמישי 28/2/08 ייערך בשעה 18:30 בצורן.

32.    משחק ליגה ילדים א' צפון בין הפועל מ.ק. חספין להפועל צפת (מחזור 4) נדחה עקב יציאת שחקני חספין לטיול וייערך ביום חמישי 8/11/07 בשעה 18:30 בחספין.

33.    משחק ליגה נערים ארצית מרכז בין הפועל עין גדי להפועל טל ירושלים (מחזור 4) נדחה עקב בקשת הפועל ירושלים והסכמת עין גדי וייערך ביום ראשון 4/11/07 בשעה 18:30 בעין גדי.

34.    עקב החלטת בית הדין המשמעתי ייערכו משחקים חוזרים כדלקמן :

    ילדים א' פ"ת, 90 : מכבי בני אריאל - מכבי פתח תקוה : יום חמישי 8/11/07 שעה 18:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י מכבי פתח תקוה).
    ילדים א' דן, 91 : מ.כ. גבעת שמואל - מכבי גני תקוה : יום חמישי 8/11/07 שעה 18:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י מכבי גני תקוה).
    ילדים ב' חיפה, 101 : הפועל חוף הכרמל - מכבי ביכורים חיפה : יום חמישי 8/11/07 שעה 17:30 (דמי השיפוט במשחק והוצאות הנסיעה של מכבי חיפה ישולמו ע"י הפועל חוף הכרמל).
    







                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות