שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 3

09:00 04/10/2011

04 אוקטובר 2011

לכבוד
__________________

ג.א.נ.,
הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 3

1. נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:
 הפועל גליל /ברעם (קבוצה מס' 4427)- ליגה נוער מחוזית צפון, 42
 הפועל מזכרת בתיה (קבוצה מס' 658) – ליגה ב' מרכז, 17
 מכבי חיפה טשרניחובסקי (קבוצה מס' 4184) – ליגה קט סל ב' חיפה, 161
 הפועל כאוכב (קבוצה מס' 2777) – ליגה נערות א' צפון, 117
 מכבי מעלה אדומים (קבוצה מס' 3640) – ליגה ילדות מרכז, 187
 אליצור אופקים (קבוצה מס' 2876) – ליגה נוער מחוזית נגב, 52
 הפועל ראש פינה (קבוצה מס' 2641) – ליגה ילדים א' צפון, 88
 ביתר אשדוד (קבוצה מס' 4281) – ליגה ילדות דרום, 188
 הפועל נס ציונה (קבוצה מס' 4245) – ליגה ילדות מרכז, 187
 הפועל עמק הירדן/אפיקים (קבוצה מס' 4154) – ליגה קט סל א' עמק הירדן, 131
 מכבי שפרעם (קבוצה מס' 4267) – ליגה ילדות חיפה, 183
 מכבי שפרעם (קבוצה מס' 4036) – ליגה קט סל א' מפרץ, 135
 אליצור עזתה/אשקלון (קבוצה מס' 1388) – ליגה ב' דרום, 19


2. נא רשמו את שינוי השעות הבאים:

 הפועל עומר (קבוצה מס' 2138) – ליגה נוער מחוזית נגב, 52: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 18:30.
 הפועל יקנעם/מגידו (קבוצה מס' 279) – ליגה ילדים א' לאומית חיפה, 83: כל המשחקים
הביתיים בליגה יערכו בשעה 17:30.
 אסא הפועל באר שבע (קבוצה מס' 1097)- ליגה ילדים ב' נגב, 115: כל המשחקים הביתיים
בליגה יערכו בשעה 18:00.
 הפועל נצרת עילית (קבוצה מס' 1309)- ליגה נוער מחוזית עמקים, 43: כל המשחקים הביתיים
בליגה יערכו בשעה 20:00.
 הפועל נצרת עילית (קבוצה מס' 1209)- ליגה א' צפון, 5: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו
בשעה 20:30.
 הפועל קצרין/גליל עליון (קבוצה מס' 813)- ליגה לאומית נשים, 22: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 20:00.
 הפועל קצרין/גליל עליון (קבוצה מס' 1641)- ליגה נערים ב' צפון, 73: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 19:30.
 מכבי מעלה אדומים (קבוצה מס' 2091)- ליגה נערים ב' ירושלים: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 19:30.
 הפועל גדרות (קבוצה מס' 4251)- ליגה נערים ב' מרכז: כל המשחקים הביתיים יערכו בשעה 19:00.
 הפועל ברנר (קבוצה מס' 3378)- ליגה ילדים א' לאומית מרכז, 86: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 17:00.
 הפועל ברנר (קבוצה מס' 3109) - ליגה ילדים ב' מרכז, 112: כל המשחקים הביתיים יערכו בשעה 19:00.
 הפועל ברנר צעירים (קבוצה מס' 4092)- ליגה ילדים א' מרכז (96)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 18:30.
 אליצור ת"א /קציר (קבוצה מס' 1975)- ליגה א' נשים ת"א (30)-+
אליצור ת"א /גולדה (קבוצה מס' 2212)- ליגה א' נשים ת"א, 30: כל המשחקים הביתיים בליגה
יערכו בשעה 20:30.
 אליצור ת"א/יפו (קבוצה מס' 2338)- ליגה ארצית נשים מרכז, 25: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 19:00.
 הפועל נצרת אורתודוקסים (קבוצה מס' 3562) - ליגה ילדים א' עמקים, 89: כל המשחקים
הביתיים בליגה יערכו בשעה 17:30.
 הפועל עפולה אביעד (קבוצה מס' 3227)- ליגה ילדים א' לאומית צפון: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 17:30.
 אליצור גוש עציון אפרת (קבוצה מס' 3901) – ליגה ילדים ב' ירושלים, 113: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30.
 הפועל חיפה (קבוצה מס' 2023) – ליגה ילדים ב' חיפה, 102: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30.
 הפועל ירושלים/ק.מנחם (קבוצה מס' 4007) – ליגה ילדים ב' ירושלים, 113: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30.
 מכבי שדרות (קבוצה מס' 4291) – ליגה קט סל א' אשקלון, 157: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30.
 אליצור חולון על (קבוצה מס' 3249) – ליגה ילדות ת"א, 186: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00.

3. נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים:

 הפועל עומר (קבוצה מס' 4232) ליגה נערים ב' דרום,91: אולם פיס קהילתי,עומר
(המשחקים הביתיים יערכו בשעה 18:30).
 הפועל יקנעם/מגידו (קבוצה מס' 2772) – ליגה ילדים ב' חיפה, 102: אולם רח' אלונים, יקנעם
עילית (כל המשחקים בליגה יערכו בשעה 18:30).
 הפועל נצר סירני (קבוצה מס' 3142)- ליגה קט סל א' מרכז ב'- אולם בית חשמונאי.
 מכבי פיליפ מעלה אדומים (קבוצה מס' 4266)- ליגה נוער מחוזית ירושלים, 50: אולם רח' דרך
מדבר יהודה ליד המתנ"ס במעלה אדומים (כל המשחקים בליגה יערכו בשעה 20:30).
 אליצור ת"א(קבוצה מס' 4456)- ליגה ב' ת"א, 15: אולם מרכז קנטור, רח' הסבוראים 3 שכונת
ג'סי כהן, חולון.
 אליצור ת"א (קבוצה מס' 198)- ליגה לאומית נשים, 22: אולם מרכז ערבי-יהודי, רח' קדם 106
יפו (המשחקים בליגה יערכו בשעה 20:00).



 אליצור ת"א/ב.ברית יפו (קבוצה מס' 547)- ליגה נערות ב' מרכז, 126+ אליצור ת"א/ב.ברית יפו
(קבוצה מס' 3454)- ליגה ילדות ת"א, 186: מגרש פתוח מתנ"ס בני ברית, רח' איציק חריף 21
יפו ג' (המשחקים בליגה יערכו בשעה 18:00).
 הפועל אשכול (קבוצה מס' 1057) – ליגה א' דרום, 8: אולם קבוץ בארי (המשחקים הביתיים
ייערכו בשעה 20:00).
 הפועל נס ציונה גפן (קבוצה מס' 3622) – ליגה ילדים א' שפלה, 95: אולם הפועל, רח' נורדאו
46, נס ציונה (המשחקים ייערכו בימי שבת בשעה 17:30, למעט המשחקים נגד בני יהודה
שפירא ובני יהודה ת"א שיערכו בימי חמישי).
 הפועל אורן מודיעין (קבוצה מס' 4290) – ליגה ילדים ב' שפלה, 111 מגרש פתוח, בי"ס נתיב
זבולון, רח' עמק החולה 64, מודיעין.
 הפועל חיפה (קבוצה מס' 4408) – ליגה קט סל ב' חיפה, 161: אולם אוניברסיטת חיפה
(המשחקים הביתיים בימי שישי ייערכו בשעה 16:00 ובאמצע השבוע בשעה 17:00).

 הפועל ירושלים/גבעת רם (קבוצה מס' 4304) – ליגה נוער מחוזית ירושלים, 50: אולם אורט
מכללה, גבעת רם ירושלים).
 הפועל מ.א. קצרין/גליל (קבוצה מס' 712) – ליגה נוער לאומית צפון עמקים, 34: אולם קבוץ
נאות מרדכי.
 עירוני צפון ר"ג (קבוצה מס' 3455) – ליגה קט סל ב' ת"א א', 170: מגרש פתוח, רח' פני הגבעה
5, רמת גן.
 הפועל נס ציונה עירוני (קבוצה מס' 4243) – ליגה ילדים א' שפלה, 95: אולם קרית חינוך רח'
השיריון 30 נס ציונה (המשחקים ייערכו כולם בימי חמישי בשעה 18:30 ולא בימי שבת).
 הפועל ג.מ. עין חרוד (קבוצה מס' 2273) – ליגה ילדים א' לאומית צפון, 82: אולם קבוץ עין חרוד
(המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30).
 הפועל ת"א/אוסישקין (קבוצה מס' 3333) – ליגה ילדים א' שפלה, 95: אולם בי"ס אביב, רח' לוי
אשכול 94, ת"א (ולא כפי שנרשם בחוזר מס' 2).
 הפועל ת"א/אוסישקין פיקו (קבוצה מס' 3336) – ליגה ילדים ב' דן ב', 109: אולם בי"ס אביב,
רח' לוי אשכול 94, ת"א (המשחקים הביתיים ייערכו בימי שבת בשעה 18:30 ולא כפי שנקבע
בחוזר מס' 2).
 עצמה כפר ורדים (קבוצה מס' 2188) – ליגה נוער לאומית צפון/עמקים, 34: אולם כפר מעיליא.
 הפועל קרית טבעון (קבוצה מס' 418) – ליגה לאומית, 2: אולם נהלל (נכון לגבי המשחקים
בסיבוב א' בלבד, לגבי המשחקים בסיבוב ב' – ייערכו בקרית טבעון).
 הפועל הושעיה יזרעאל (קבוצה מס' 2245) – ליגה ילדים א' עמקים, 89: אולם שמשית.
 הפועל תלפיות ירושלים (קבוצה מס' 2653) – ליגה קט סל ב' ירושלים א', 176: אולם מרכז
לזרוס, דרך חברון 134 ירושלים.
 הפועל ירושלים תלפיות (קבוצה מס' 3511) – ליגה קט סל א' ירושלים ב', 153: אולם בי"ס
סליגרברג, רח' דוד רזיאל תלפיות מזרח (המשחקים ייערכו בשעה 18:30).

4. משחקי קבוצת הפועל עומר בליגה ילדים ב' נגב יערכו בשעה 18:30 בימי שבת ולא בימי חמישי
באולם בי"ס מקיף עומר למעט המשחקים נגד הפועל מיתר, הפועל אילת, הפועל מבועים והפועל
לכיש שיערכו בימי חמישי כמתוכנן .




5. נא רשמו תיקון לגבי תוכנית גביע המדינה לילדים:
במשחק מס' 37 ב' תארח המנצחת בין הפועל גלבוע/חרוד להפועל חולתא את הפועל
עמיר/שמיר ביום שבת 03/12/11.
במשחק מס' 56 תארח מנצחת משחק 36 את מנצחת משחק 37 ב'.

6. קבוצת מכבי מתן (קבוצה מס' 122) תשחק בליגה קט סל א' פ"ת א' במקום מכבי אורנית
(בהתאם לתוכנית המשחקים שפורסמה).
הקבוצה תקיים את משחקיה הביתיים באולם מתן בימי שלישי בשבוע בשעה 18:30.

7. משחק ליגה נערים א' מחוזית נגב בין הפועל אילת לאליצור הר חברון(מחזור 10) הוקדם ויערך
ביום ראשון 25.12.11 בשעה 19:00 באילת .
משחק הגומלין (מחזור 21) הוקדם ויערך ביום חמישי 16.02.12 בשעה 18:30 בסוסיא.

8. משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל אילת לאליצור הר חברון (מחזור 3 ) נדחה ויערך ביום ראשון 25.12.11 בשעה 17:00 באילת.
משחק הגומלין (מחזור 12) ביום חמישי 16.02.12 יערך בשעה 16:30 בסוסיא.

9. נא רשמו תיקון לתוכנית משחקי גביע האיגוד לגברים:
במשחק מס' 12 ב' תארח המנצחת משחק 12 בין הפועל גוש זבולון להפועל מגידו דליה את הפועל גליל עליון ביום חמישי 24.11.11, במשחק מס' 21 תארח מנצחת משחק 12 ב' את מנצחת משחק 13.

10. משחקי הבית של קבוצת הפועל טייבה בליגה קט סל א' שומרון ב' ייערכו בימי שבת בשבוע
בשעה 18:00 ולא בימי שלישי, למעט המשחקים נגד אליצור כוכב יאיר ואליצור שור רעננה,
שייערכו בימי שלישי.

11. משחק ליגה קט סל א' שרון בין א.ס. רמת השרון דקל לבני הרצליה (מחזור 1) ביום שלישי
25/10/11 ייערך בשעה 18:30 ברמת השרון עקב משחק נוסף באותו אולם.

12. משחק ליגה נוער לאומית דרום, בין הפועל אילת למכבי עופר ראשל"צ (מחזור 1) הוקדם עקב
יציאת שחקני אילת לטיול וייערך ביום ראשון 23/10/11 בשעה 18:00 באילת.

13. משחק ליגה נוער לאומית דרום, בין אליצור מכבי אשקלון להפועל אילת (מחזור 2), נדחה עקב
יציאת שחקני אילת לטיול וייערך בים רביעי 09/11/11 בשעה 17:00 באשקלון.

14. נא רשמו תיקון לגבי משחק מס' 10 בגביע המדינה לנערות א':
המשחק ייערך ביום חמישי 24/11/11 ולא ביום רביעי 23/11/11.

15. משחקי קבוצת הפועל הדס חולון בליגה ילדים ב' ת"א ייערכו בימי שבת בשעה 18:30 באולם
הפועל חולון ולא בימי חמישי.





16. להלן שינויים במועדי משחקי הפועל נצרת אורטודוקסים עקב החגים:
*ליגה ארצית נשים צפון, 23:
המשחק בין הפועל נצרת להפועל ערבה (מחזור 11) יוקדם וייערך ביום חמישי 22/12/11
בשעה 19:30 בנצרת.
*ליגה נערות ב' צפון, 123:
המשחק בין הפועל יפיע להפועל נצרת אורטודוקסים (מחזור 11) יוקדם וייערך ביום חמישי
22/12/11 בשעה 18:00 ביפיע.
*ליגה נערים ב' צפון, 73:
המשחק בין מכבי כרמיאל להפועל נצרת אורטודוקסים (מחזור 9) הוקדם וייערך בים ראשון
25/12/11 בשעה 19:00 בכרמיאל.

17. משחק ליגה ארצית נשים צפון בין הפועל נצרת אורטודוקסים להפועל כאוכב (מחזור 2) נדחה
וייערך ביום חמישי 20/10/11 בשעה 19:30 בנצרת.

18. משחק ליגה ארצית נשים חיפה בין הפועל חוף השרון למכבי שפרעם ביום שלישי 18/10/11
ייערך בשעה 19:00 בחוף השרון עקב משחק נוסף באותו אולם.

19. נא רשמו תיקון לתוכנית משחקי גביע המדינה לילדים א':
במשחק מס' 1 ב' תארח הפועל אשדוד/גן יבנה את אליצור מכבי אשקלון ביום שני 28/11/11
בשעה 18:30 באשדוד.
במשחק מס' 38 ביום חמישי 22/12/11 תארח מנצחת משחק 1 את מנצחת משחק 1 ב'.

20. משחק ליגה נוער לאומית עמקים בין הפועל גלבוע/עפולה חן להפועל עמק יזרעאל (מחזור 1)
הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 15/10/11 בשעה 19:30 בעפולה.

21. משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין ביתר כפר יונה למכבי רעננה (מחזור 8) נדחה וייערך
ביום שבת 17/12/11 בשעה 19:30 בכפר יונה.

22. קבוצת הפועל אשדוד/גן יבנה (קבוצה מס' 4489) תשחק בליגה קט סל בנות דרום (196)
במקום אליצור אשדוד אשקלון שהתפרקה (בהתאם לתוכנית המשחקים שפורסמה).
הקבוצה תקיים את משחקיה הביתיים באולם אורט רבין, רח' חלמיש גן יבנה,] בשעה 17:30
בימי שבת בשבוע (יום לפני המחזור), למעט המשחק נגד אליצור יבנה שייערך ביום ראשון
בשבוע .

23. משחקי קבוצת מ.ס. אבן יהודה בליגה קט סל בנות שרון ייערכו בימי שבת (יום לפני כל מחזור)
בשעה 18:00 ולא כפי שנקבע בתוכנית המשחקים.

בברכת חג שמח,

נפתלי גושן
רכז הליגות