חוזר שינויים מס' 13 לעונת 2008/2009

10:23 04/01/2009

4 ינואר 2009

לכבוד

__________________


ג.א.נ.,


הנדון: שינויים בתכנית המשחקים; חוזר מס' 13

1.    משחק ליגה לאומית גברים בין הפועל גלבוע/עפולה לאליצור יבנה (מחזור 14) נדחה עקב מחזור רבע גמר גביע המדינה וייערך ביום שבת 24/1/09 בשעה 20:30 בעפולה ולא ב-18/1/09 כפי שנקבע בחוזר מס' 12.

2.    משחק ליגה ב' פ"ת בין אליצור רון פ"ת לאליצור בני ברק (מחזור 19) ביום רביעי 25/3/09 ייערך בשעה 20:30 בבני ברק עקב חילוף ביתיות בסיבוב א'.

3.    משחק ליגה נערים מחוזית פ"ת בין מ.כ. גבעת שמואל לבני הרצליה אודי (מחזור 15) ביום ראשון 22/2/09 ייערך בשעה 19:00 בגבעת שמואל.
    
4.    קבוצות אליצור פתח תקוה שמואל (ליגה נוער מחוזית דן), אליצור פ"ת אלדד (ליגה נערים מחוזית שרון), אליצור טל פ"ת (ליגה ילדים א' פ"ת), אליצור פתח תקוה (ילדים ב' פ"ת), אליצור גל פ"ת ואליצור גלעד פ"ת (ליגה קט סל א' פ"ת), אליצור בן פ"ת (ליגה קט סל ב' דן) יקיימו את משחקיה הביתיים במגרש הפתוח של בי"ס ממ"ד, רח' שולזינגר 10 פתח תקוה.

5.    משחק ליגה ארצית נשים דן בין בני יהודה סביון למכבי אור רמת חן (מחזור 14) הוקדם עקב בקשת בני יהודה והסכמת רמת חן וייערך ביום חמישי 15/1/09 בשעה 19:00 בכפר הירוק.

6.    משחק ליגה ארצית צפון בין מכבי כרמיאל להפועל חוף השרון (מחזור 10) ביום ראשון 11/1/09 ייערך בשעה 20:30 בכרמיאל עקב שני שמחקים נוספים באותו אולם.

7.    משחק ליגה נערות א' צפון בין מכבי כרמיאל להפועל בני אבו סנאן (מחזור 10) ביום ראשון 11/1/09 ייערך בשעה 18:30 בכרמיאל עקב שני משחקים נוספים באותו אולם.

8.    משחק ליגה נערות א' צפון בין מכבי כרמיאל להפועל טובא (מחזור 11) ביום ראשון 18/1/09 ייערך בשעה 18:30 בכרמיאל עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.










-2-


9.    משחק ליגה נערים מחוזית מפרץ בין מכבי אורי כרמיאל לעצמה כפר ורדים (מחזור 17) ביום ראשון 18/1/09 ייערך בשעה 17:00 בכרמיאל עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

10.    משחק ליגה נערים ארצית צפון בין הפועל משגב גליל להפועל מ.א. גליל עליון (מחזור 14) ביום רביעי 21/1/09 ייערך בשעה 17:30 במשגב.

11.    משחק ליגה נוער מחוזית דרום בין אליצור אור אשדוד למכבי קרית גת (מחזור 20) נדחה עקב בקשת אשדוד והסכמת קרית גת וייערך ביום ראשון 18/1/09 בשעה 20:30 באשדוד.

12.    משחק ליגה ארצית נשים מרכז בין אליצור יבנה להפועל ברנר (מחזור 16) ביום חמישי 15/1/09 ייערך בשעה 20:30 ביבנה.

13.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין מכבי הוד השרון להפועל כפר סבא גפן (מחזור 11) הוקדם עקב בקשת הוד השרון והסכמת כפר סבא וייערך ביום ראשון 11/1/09 בשעה 20:00 באולם הדרים בהוד השרון.

14.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפועל טל ירושלים לאליצור אשדוד (מחזור 16) הוקדם עקב בקשת ירושלים והסכמת אשדוד וייערך ביום ראשון 11/1/09 בשעה 20:30 בירושלים.

15.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין בני הרצליה להפועל כפר סבא אביב (מחזור 15) הוקדם עקב בקשת הרצליה והסכמת כפר סבא וייערך ביום שבת 31/1/09 בשעה 20:30 בהרצליה.

16.    משחק ליגה ילדים ב' שרון בין מכבי הוד השרון ברק להפועל כפר סבא תות (מחזור 11) ביום שבת 17/1/09 ייערך בשעה 19:30 בהוד השרון עקב משחק נוסף באותו אולם.

17.    משחקי קבוצת מ.כ. גבעת שמואל בליגה נוער מחוזית דן נגד בני הרצליה רוני (26/1/09) ומכבי אריאל (2/2/09) ייערכו בשעה 19:00 בגבעת שמואל.

18.    משחקי קבוצת הפועל קרית טבעון בליגה נוער ארצית צפון נגד הפועל ניר נהריה (5/4/09) והפועל יזרעאל צעירים (19/4/09) ייערכו בשעה 18:30 בקרית טבעון עקב משחק נוסף באותו אולם.

19.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין ביתר באר שבע להפועל עומר עומרים (מחזור 11) הוקדם עקב בקשת באר שבע והסכמת עומר וייערך ביום שבת 10/1/09 בשעה 18:30 בבאר שבע.

20.    משחק ליגה נערות ב' דרום בין מכבי גדרה לאס"א ירושלים גבעת רם (מחזור 12) נדחה עקב בקשת גדרה והסכמת ירושלים וייערך ביום שלישי 10/2/09 בשעה 18:30 בגדרה.

21.    משחק ליגה נערים מחוזית דרום בין הפועל גן יבנה ארז להפועל אשדוד/יבנה ארז (מחזור 11) ביום ראשון 11/01/09 ייערך בשעה 18:30 בגן יבנה עקב משחק נוסף באותו אולם.





                    -3-


22.    משחק ליגה ילדים א' לאומית ת"א בין הפועל ברוש חולון לבני הרצליה דרור (מחזור
11) נדחה עקב יציאת שחקני הרצליה לטיול בי"ס ויערך ביום חמישי 17/1/09 בשעה 19:30 בחולון.

23.    משחק חוזר בליגה נערים מחוזית דן בין מכבי ת"א צפון לעירוני ר"ג דרום (מחזור 8)
    ייערך ביום ראשון 18/1/09 בשעה 19:30 בתל אביב.

24.    משחק ליגה נערים ארצית מרכז בין הפועל ראשל"צ/רמת אליהו לעצמה מודיעין (מחזור 13) הוקדם עקב בקשת מודיעין והסכמת ראשל"צ וייערך ביום שבת 10/1/09 בשעה 20:30 באולם עמית ראשל"צ.

25.    משחק חוזר בליגה נוער ארצית דרום בין אס"א זיו ירושלים להפועל אשדוד/גן יבנה (מחזור 9) ייערך ביום חמישי 22/1/09 בשעה 20:30 בירושלים.

26.    להלן מועדים למשחק חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי :

ליגה א' צפון, 5 : הפועל ריינה - הפועל יפיע : יום שלישי 20/1/09 שעה 20:00 (שוברי השיפוט במשחק ישולמו ע"י יפיע).
ליגה ב' זבולון, 11 : הפועל מרנין טבעון - הפועל הכרמל : יום רביעי 21/1/09 שעה 20:30 (שוברי השיפוט במשחק והוצאות הנסיעה של הפועל הכרמל ישולמו ע"י קרית טבעון).
ליגה ב' דן, 15 : הפועל יפו הצופים - הפועל גבעתיים ארזים : יום רביעי 21/1/09 שעה 19:00 (שוברי השיפוט במשחק ישולמו ע"י הפועל גבעתיים).
ליגה ב' דרום, 18 : עקס"א אשקלון - ביתר טסקומה אשדוד : יום רביעי 28/1/09 שעה 20:30 (שוברי השיפוט במשחק ישולמו ע"י ביתר אשדוד).
ליגה נוער ארצית מרכז, 35 : הפועל תל אביב - מכבי אורי בת ים : יום שבת 17/1/09 שעה 19:30 (שוברי השיפוט במשחק והוצאות הנסיעה של מכבי בת ים ישולמו ע"י הפועל תל אביב).
ליגה קט סל ב' דן, 141 : אליצור ר"ג/גבעת שמואל - מ.ס. גיל ראש העין : יום שלישי 20/1/09 שעה 17:00.





                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות