שינויים בתכנית המשחקים חוזר מספר -10

09:40 21/11/2010





21 נובמבר 2010

לכבוד

________________


ג.א.נ.,


הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 10


1. משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל בני אילת להפועל ערד (מחזור 10) נדחה
וייערך ביום ראשון 02/01/11 בשעה 18:00 באילת.

2. משחקי קבוצת אליצור אשקלון תפוח בליגה ילדים ב' דרום נגד הפועל חוף אשקלון
(09/12/10), אליצור יבנה (23/12/10) ואליצור מכבי אשקלון (06/01/11) ייערכו
בשעה 17:00 באשקלון.

3. משחק ליגה ילדים ב' דרום בין אליצור מכבי אשקלון לא.ס. אשקלון (מחזור 8) ביום
חמישי 16/12/10 ייערך בשעה 17:00 באשקלון.

4. משחקי קבוצת אליצור מכבי אשקלון בליגה ילדים א' לאומית דרום נגד אליצור אשדוד
(09/12/10), הפועל אשדוד/גן יבנה (23/12/10) והפועל באר טוביה (06/01/11)
ייערכו בשעה 19:00 באשקלון עקב משחק נוסף באותו אולם.

5. משחק ליגה ילדים א' דרום בין אליצור עירוני אשקלון לביתר אשדוד (מחזור 5) ביום
חמישי 16/12/10 ייערך בשעה 19:00 באשקלון.

6. משחק ליגה נערים ארצית דרום בין אליצור מכבי אשקלון למכבי גדרה (מחזור 10)
ביום רביעי 29/12/10 ייערך בשעה 20:30 באשקלון עקב משחק נוסף באותו אולם.

7. משחק ליגה נערות א' נגב בין אליצור מכבי אשקלון להפועל ערד (מחזור 11) ביום
ראשון 26/12/10 ייערך בשעה 18:30 באשקלון.

8. משחק ליגה נערים מחוזית דרום בין אליצור אשקלון עירוני לביתר אשדוד (מחזור
11) ביום ראשון 26/12/10 ייערך בשעה 20:30 באשקלון.


.../2



- 2 –



9. משחק ליגה נערים לאומית דרום בין מכבי הדר ראשל"צ להפועל באר טוביה (מחזור
10) נדחה עקב יציאת שחקני באר טוביה לטיול וייערך ביום שבת 11/12/10 בשעה
19:30 בראשון לציון.

10. משחק ליגה קט סל ב' נגב בין ביתר באר שבע להפועל באר שבע (מחזור 10) ביום
שלישי 15/03/11 ייערך בשעה 18:00 באולם הפועל באר שבע.

11. משחקי קבוצת מכבי פתח תקוה בליגה ארצית דרום נגד מכבי שהם (19/12/10)
ומכבי קרית גת (02/01/11) ייערכו בשעה 19:30 בפתח תקוה.

12. משחק ליגה ילדים א' מרכז בין הפועל גן רווה להפועל לוד (מחזור 16) ביום חמישי
24/02/11 ייערך בשעה 18:30 בלוד עקב חילוף ביתיות בסבוב א'.

13. משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל עומר/עומרים לאליצור באר שבע (מחזור
16) ביום ראשון 20/02/11 ייערך בשעה 20:30 בבאר שבע עקב חילוף ביתיות
בסבוב א'.

14. משחק ליגה נערים לאומית דרום בין הפועל באר טוביה להפועל יובל ירושלים
(מחזור 9) ייערך ביום ראשון 28/11/10 בשעה 19:30 בבאר טוביה.

15. משחקי הבית של הפועל מזכרת בתיה בליגה קט סל א' דרום א' ייערכו בימי שלישי
בשבוע בשעה 18:30 ולא בשבת עקב שיתוף שחקנים דתיים במזכרת בתיה.

16. משחק ליגה נערים ארצית שרון בין מכבי רעננה עירוני לאליצור כוכב יאיר (מחזור
12) נדחה וייערך ביום ראשון 30/01/11 בשעה 19:30 ברעננה.

17. משחק ליגה קט סל בנות דן בין א.ס. רמת השרון לבני הרצליה אייל (מחזור 6) ביום
ראשון 12/12/10 ייערך בשעה 18:30 ברמת השרון.

18. משחק ליגה נוער לאומית דרום בין א.ס. עלומים רמת השרון לאקדמיית וינגייט דרום
(מחזור 10) ביום שני 13/12/10 ייערך בשעה 18:30 ברמת השרון עקב משחק נוסף
באותו אולם.

19. משחק ליגה נערות א' לאומית בין א.ס. רמת השרון למכבי אשדוד (מחזור 11) ביום
ראשון 26/12/10 ייערך בשעה 17:30 ברמת השרון עקב משחק נוסף באותו אולם.

20. משחק ליגה ילדים א' פ"ת בין א.ס. רמת השרון ברוש לבני הרצליה (מחזור 10) ביום
חמישי 30/12/10 ייערך בשעה 17:00 ברמת השרון.

21. משחק ליגה נערים לאומית צפון בין א.ס. רמת השרון למכבי רעננה (מחזור 9) ביום
רביעי 01/12/10 ייערך בשעה 18:30 ברמת השרון.
.../3


- 3 –


22. משחק ליגה נוער מחוזית עמקים בין הפועל נצרת עילית להפועל זבולון/יגור (מחזור
7) ביום שני 22/11/10 ייערך בשעה 18:00 בקבוץ יגור.
משחק הגומלין (מחזור 16) ביום שני 31/01/11 ייערך בשעה 18:00 בנצרת עילית.

23. עקב חג המולד יחולו שינויים במשחקים הבאים:

 נערים מחוזית מפרץ, 61: המשחק בין מכבי בני מוצקין להפועל שפרעם (מחזור 11) הוקדם וייערך ביום ראשון 05/12/10 בשעה 19:30 בקרית מוצקין.
 נערות ב' חיפה, 117: המשחק בין הפועל כאבול להפועל שפרעם (מחזור 11) הוקדם וייערך ביום שלישי 07/12/10 בשעה 18:30 בכאבול.
 ילדות חיפה, 175: המשחק בין הפועל כאוכב להפועל שפרעם (מחזור 10) הוקדם וייערך ביום שני 06/12/10 בשעה 17:00 בכאוכב.
 קט סל בנות צפון, 180: המשחק בין הפועל שפרעם להפועל מעגן מיכאל (מחזור 7) הוקדם וייערך ביום ראשון 05/12/10 בשעה 17:00 בשפרעם.

24. משחק גביע המדינה לילדים בין א.ס. תות רמת השרון למכבי פתח תקוה (שמינית
גמר) נדחה וייערך ביום שבת 04/12/10 בשעה 17:00 ברמת השרון.

25. משחק ליגה נערים ארצית דרום בין ביתר אשדוד אביב למכבי גדרה (מחזור 6)
נדחה וייערך ביום שבת 27/11/10 בשעה 19:30 באשדוד.

26. משחק ליגה נערות ב' לאומית בין א.ס. רמת השרון למכבי אשדוד (מחזור 7) הוקדם
וייערך ביום שני 22/11/10 בשעה 18:00 ברמת השרון.

27. משחקי ליגה נוער לאומית צפון בין בני הרצליה למכבי קרית מוצקין (מחזור 7) נדחה
וייערך ביום שבת 27/11/10 בשעה 20:00 בהרצליה.

28. משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל עמק הירדן להפועל קרית טבעון (מחזור 7)
ביום שני 22/11/10 ייערך בשעה 19:00 בקרית טבעון.
משחק הגומלין (מחזור 20) ביום שני 07/03/11 ייערך בשעה 18:00 בעמק הירדן.

29. משחק ליגה נוער ארצית צפון בין מכבי אבי חיפה להפועל מ.א. גליל עליון (מחזור 7)
נדחה וייערך ביום שני 06/12/10 בשעה 18:30 בחיפה.

30. קבוצת ג.מ. נוה איתן (קבוצה מס' 4110) תשחק בליגה ילדים א' עמקים, 81 במקום
הפועל ריינה שהתפרקה (בהתאם לתוכנית המשחקים שפורסמה), החל ממחזור 6.
הקבוצה תקיים את משחקיה הביתיים באולם כפר תבור בשעה 18:30 בימי חמישי.



.../4



- 4 –


נא רשמו את המועדים הבאים למשחקים חוזרים

הפועל יזרעאל גבת – הפועל ג.מ. נוה איתן: יום שני 13/12/10 שעה 17:30
הפועל ג.מ. נוה איתן – הפועל מרנין טבעון: יום שני 03/01/11 שעה 18:30
הפועל מגדל העמק – הפועל ג.מ. נוה איתן: יום חמישי 13/01/11 שעה 18:00.
הפועל ג.מ. נוה איתן – הפועל נצרת אורתודוקסים: יום חמישי 02/12/10 שעה
18:30.
הפועל טבריה – הפועל ג.מ. נוה איתן: יום חמישי 20/01/11 שעה 17:00.

31. משחק ליגה לאומית נשים בין מ.כ. הבקעה לאליצור תל אביב (מחזור 6) נדחה
וייערך ביום שבת 27/11/10 בשעה 20:30 בגני תקוה.

32. משחק גביע האיגוד לנערים בין הפועל גדרות להפועל טל ירושלים (שמינית גמר)
נדחה וייערך ביום ראשון 12/12/10 בשעה 19:00 בעשרת.

33. משחק ליגה נערים ארצית ת"א בין הפועל ת"א נשר להפועל חולון ליאון (מחזור 6)
ביום רביעי 24/11/10 ייערך בשעה 18:30 בחולון.
משחק הגומלין (מחזור 19) ביום רביעי 02/03/11 ייערך בשעה 19:00 בת"א.

34. משחק ליגה ב' צפון בין הפועל אל מג'דל כרום להפועל תמרה (מחזור 6) נדחה
וייערך ביום ראשון 28/11/10 בשעה 20:00 במג'דל כרום.

35. משחק ליגה נערים לאומית דרום בין עירוני רמת גן למכבי שהם (מחזור 8) נדחה
וייערך ביום שבת 27/11/10 בשעה 20:30 ברמת גן.

36. משחק ליגה קט סל בנות ת"א בין אליצור גבעת שמואל להפועל פתח תקוה (מחזור
11) ביום ראשון 06/03/11 ייערך בשעה 17:30 בפתח תקוה עקב חילוף ביתיות
בסבוב א'.

37. להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי:

 ארצית נשים דן, 29: מתנ"ס תל כביר סיוון – הפועל חבל מודיעין: יום חמישי 09/12/10 שעה 19:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י חבל מודיעין).
 א' נשים מרכז, 108: מכבי באר יעקב – א.ס. סביון: יום חמישי 09/12/10 שעה 20:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י סביון).
 ילדים ב' ירושלים, 15: הפועל פסגת זאב ירושלים – הפועל ירושלים תלפיות: יום חמישי 02/12/10 שעה 17:30.
בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות
העתק: איגוד השופטים