שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 6

00:00 25/10/2009





    
                        


                             25 אוקטובר 2009
לכבוד

__________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 6

1.    נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:

    הפועל קלנסווה (קבוצה מס' 3617) - ליגה נערות ב' שרון, 115
    הפועל קלנסווה (קבוצה מס' 3619) - ליגה ילדים ב' נתניה, 96
    אליצור אשקלון (קבוצה מס' 3629) - ליגה ארצית נשים דרום, 33
    אליצור אשדוד (קבוצה מס' 1041) - ליגה ילדים ב' דרום, 105
    אליצור אשדוד (קבוצה מס' 3626) - ליגה קט סל א' דרום ב', 144
    אליצור אשקלון (קבוצה מס' 3191) - ליגה ילדות דרום, 172
    הפועל חספין/ג.עליון (קבוצה מס' 3519) - ליגה נוער מחוזית עמקים, 41
    מכבי מכבים/רעות (קבוצה מס' 3090) - ליגה נערות א' דרום, 110
    אליצור גבעת שמואל (קבוצה מס' 3388) - ליגה קט סל ב' דן, 155
    הפועל ירושלים עתיד (קבוצה מס' 302) - ליגה ילדים ב' ירושלים, 104
    הפועל ירושלים בקעה (קבוצה מס' 2416) - ליגה קט סל א' ירושלים ב', 141
    הפועל חבל מודיעין (קבוצה מס' 3114) - ליגה ילדים ב' דן א', 99
    אליצור רמת גן (קבוצה מס' 3391) - ליגה ילדים ב' דן א', 99
    הפועל מטה יהודה (קבוצה מס' 1637) - ליגה נוער מחוזית ירושלים, 48

לתשומת ליבכם: כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.

2.    נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים:

    עירוני נתניה (קבוצה מס' 2142) - ליגה נוער מחוזית שומרון, 43: אולם בי"ס אלדד נתניה (החל ממחזור 4 - המשחקים יערכו בשעה 20:00).












    מתנ"ס תל כביר (קבוצה מס' 3392) - ליגה נערות א' מרכז, 109
    מתנ"ס תל כביר (קבוצה מס' 2613) - ליגה נערות ב' מרכז, 116
    מתנ"ס תל כביר (קבוצה מס' 3221) - ליגה ילדות דן, 170
    מתנ"ס תל כביר (קבוצה מס' 3393) - ליגה קט סל בנות מרכז, 176
החל מתאריך 01/11/09 המשחקים ייערכו במגרש הפתוח של בי"ס ביאליק - רוגוזין, רח' העליה 49 תל אביב.
    הפועל קצרין (קבוצה מס' 742) - ליגה ילדים א' לאומית צפון, 74: אולם נופי גולן - קצרין (החל ממחזור 5 המשחקים ייערכו בשעה 18:00).
    עצמה מודיעין (קבוצה מס' 3569) - ליגה ארצית נשים שפלה, 32: תיכון עירוני ב' רח' עמק יזרעאל מודעין.

3.    משחק גביע האיגוד לגברים בין מכבי קרית גת למכבי שדרות (סבוב ב') נדחה וייערך ביום שלישי 10/11/09 בשעה 20:30 בקרית גת.

4.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז (38) בין מ.ס. ראש העין להפועל רקפת חולון (מחזור 4) נדחה עקב יציאת שחקני ראש העין לטיול וייערך ביום שבת 07/11/09 בשעה 20:30 בראש העין.

5.    משחקי קבוצת הפועל ג'ת בליגה ילדים ב' שומרון נגד מכבי קיסריה (07/11/09), ביתר בנימינה (28/11/09) והפועל ע"ח/כפר ויתקין (12/12/09) ייערכו בשעה 18:00 באולם באום אל פחם.

6.    משחק ליגה קט סל בנות מרכז בין ביתר ת"א/נוה אליעזר להפועל בני ברית יפו (מחזור 2) ייערך ביום ראשון 01/11/09 בשעה 18:30 בנווה אליעזר ת"א.

7.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין אליצור מכבי נתניה למכבי חיפה (מחזור 7) הוקדם עקב יציאת שחקני חיפה לטיול וייערך ביום שבת 28/11/09 בשעה 20:30 בנתניה.

8.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין ביתר בנימינה להפועל לב השרון (מחזור 6) נדחה וייערך בים שני 16/11/09 בשעה 19:00 בבנימינה.

9.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין הפועל לב השרון לבני הרצליה (מחזור 5) נדחה וייערך ביום שני 09/11/09 בשעה 18:30 בלב השרון.                                        
10.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז (38) בין הפועל תל אביב למכבי חרוב ראשל"צ (מחזור 5) נדחה עקב יציאת שחקני ראשל"צ לטיול וייערך ביום חמישי 19/11/09 בשעה 19:30 בתל אביב.

11.    משחק ליגה נוער לאומית דרום (35) בין עירוני קרית אונו למכבי עופר ראשל"צ (מחזור 5) נדחה עקב יציאת שחקני ראשל"צ לטיול וייערך ביום שבת 14/11/09 בשעה 19:30 בקרית אונו.

12.    משחק ליגה קט סל בנות דן בין הפועל פתח תקוה לבני הרצליה אייל (מחזור 2) ביום ראשון 01/11/09 ייערך בשעה 17:00 בפתח תקוה.

13.     משחק ליגה נערות א' מרכז בין הפועל פתח תקוה למכבי חדרה (מחזור 4) ביום ראשון 01/11/09 ייערך בשעה 18:30 בפתח תקוה.

14.    משחק ליגה נערות א' צפון בין הפועל כאוכב למכבי קרית מוצקין (מחזור 8) הוקדם עקב חג הקורבן וייערך ביום רביעי 25/11/09 בשעה 18:30 בכאוכב.

15.    משחק ליגה ילדות צפון בין הפועל כאוכב להפועל ג'דידה/מכר (מחזור 6) הוקדם עקב חג הקורבן וייערך ביום רביעי 25/11/09 בשעה 17:00 בכאוכב.

16.    משחקי ליגה ארצית נשים שפלה של אליצור רמלה נגד מכבי מכבים/רעות (29/10/09) ועצמה מודיעין (03/12/09) ייערכו בשעה 20:30 ברמלה, עקב משחק נוסף באותו אולם.

17.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל מיתר להפועל אילת (מחזור 16) ביום ראשון 07/02/10 ייערך בשעה 16:00 במיתר.






18.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל מיתר להפועל אילת (מחזור 9) נדחה וייערך ביום ראשון 07/02/10 בשעה 18:00 במיתר.

19.    משחק ליגה ארצית נשים עמקים בין מכבי נצרת להפועל העמק/רמת ישי (מחזור 10) הוקדם עקב ראש השנה הנוצרי וייערך ביום חמישי 17/12/09 בשעה 20:00 בנצרת.

20.    משחקי קבוצת מ.ס. ראש העין תמר בליגה ילדים ב' פ"ת נגד אליצור אלקנה (05/11/09) ומכבי הוד השרון (24/12/09) ייערכו בשעה 19:00 בראש העין.

21.    משחקי קבוצת מ.ס. ראש העין בליגה ילדים א' לאומית ת"א נגד הפועל חולון חרוב (12/11/09) ועירוני קרית אונו (24/12/09) ייערכו בשעה 19:00 בראש העין.

22.    משחקי קבוצת מ.ס. ראש העין הדס בליגה ילדים ב' דן א' נגד מכבי פתח תקוה (10/12/09) ומ.כ. הבקעה (31/12/09) ייערכו בשעה 17:30 בראש העין.

23.    משחק ליגה ב' מפרץ בין הפועל טבעון להפועל עכו (מחזור 6) ביום רביעי 25/11/09 ייערך בשעה 20:30 בקרית טבעון.

24.    משחק ליגה נערות ב' חיפה בין הפועל קרית טבעון להפועל הכרמל (מחזור 6) ביום שלישי 24/11/09 ייערך בשעה 17:30 בקרית טבעון.

25.    משחק ליגה קט סל א' זבולון בין הפועל טבעון לאליצור קרית אתא (מחזור 4) ביום שלישי 24/11/09 ייערך בשעה 17:00 באולם אורט, רח' כצנלסון קרית טבעון.

26.    משחק ליגה קט סל א' זבולון בין הפועל טבעון לאליצור קרית אתא (מחזור 3) ביום שלישי 10/11/09 ייערך בשעה 17:00 בקרית טבעון.

27.    נא רשמו תיקון לסעיף 9, בחוזר מס' 5, עצמה כפר ורדים (קבוצה מס' 2572) משחקת בליגה ילדים א' חיפה (82) ולא בילדים א' עמקים (שינוי שעת משחקים לשעה 17:30).

28.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפועל חבל איילות לביתר אשדוד אביב (מחזור 17) הוקדם וייערך ביום חמישי 18/03/10 בשעה 20:30 ביטבתה.

29.    משחקי קבוצת הפועל יקנעם/מגידו בליגה קט סל א' יזרעאל נגד הפועל עמק יזרעאל/שמשית (10/11/09), הפועל ע"י/כפר יהושע (17/11/09) והפועל ע"י/תמרת (08/12/09) ייערכו בשעה 17:30 בעין השופט.

30.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפועל חבל איילות להפועל גן יבנה/אשדוד (מחזור 22) הוקדם וייערך ביום שישי 20/11/09 בשעה 14:30 ביטבתה.

31.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל מ.א. גליל עליון להפועל עמק יזרעאל צעירים (מחזור 6) הוקדם וייערך ביום שני 16/11/09 בשעה 19:00 בגליל.

32.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין מכבי חדרה למכבי זכרון יעקב (מחזור 4) נדחה וייערך ביום שבת 07/11/09 בשעה 20:00 בחדרה.

33.    משחק ליגה ארצית דרום בין מכבי שהם למכבי גדרה (מחזור 6) נדחה וייערך ביום רביעי 25/11/09 בשעה 20:30 בשהם.

34.    משחק ליגה ארצית צפון בין הפועל משגב להפועל אוסישקין (מחזור 5) הוקדם וייערך ביום שבת 14/11/09 בשעה 19:30 במשגב.

35.    משחק ליגה נערים לאומית דרום בין הפועל גבעתיים ברק למכבי יהושע ת"א (מחזור 5) נדחה וייערך ביום שבת 14/11/09 בשעה 19:00 בגבעתיים.

36.    משחק ליגה נערים לאומית דרום בין הפועל נס ציונה גיל למכבי ראשל"צ הדר (מחזור 4) הוקדם וייערך ביום שבת 31/10/09 בשעה 19:00 בנס ציונה.



37.    משחק ליגה ארצית נשים מרכז בין כוכבי על ראשל"צ להפועל ראשל"צ/רחובות מחזור 3) נדחה וייערך ביום שבת 31/10/09 בשעה 20:30 בראשון לציון.

38.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין הפועל נס ציונה למכבי שהם (מחזור 5) דחה וייערך ביום שבת 14/11/09 בשעה 20:00 בנס ציונה.

39.    משחק ליגה נערים לאומית צפון בין הפועל קרית טבעון לביתר בנימינה (מחזור 3) נדחה וייערך ביום שבת 31/10/09 בשעה 19:00 בקרית טבעון.

40.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל צפון ירושלים להפועל אילת (מחזור 5) הוקדם עקב יציאת שחקני אילת לטיול וייערך ביום חמישי 05/11/09 בשעה 17:00 בירושלים.

41.    משחק ליגה ב' ירושלים בין הפועל ירושלים הר אדר לאליצור חשמונאים (מחזור 3) ביום רביעי 28/10/09 ייערך בשעה 20:30 במודיעין. משחק הגומלין (מחזור 10) ביום רביעי 30/12/09 ייערך בשעה 20:30 באבו גוש.

42.    משחק ליגה נערות א' לאומית בין הפועל עמק יזרעאל לא.ס. רמת השרון (מחזור 8) ביום ראשון 29/11/09 ייערך בשעה 19:00 ברמת השרון. משחק הגומלין (מחזור 17) ביום ראשון 07/03/10 ייערך בשעה 19:00 בעמק יזרעאל.

43.    משחקי קבוצת אליצור אור אשדוד בליגה נוער מחוזית דרום נגד הפועל חוף אשקלון (09/11/09), ביתר אשדוד רונן (30/11/09) ומכבי קרית גת (21/12/09) ייערכו בשעה 18:30 באשדוד עקב משחק נוסף באותו אולם.

44.    במשחק מס' 48 בגביע האיגוד לגברים תארח מכבי יאיר רעננה (ולא מכבי כפר סבא) את מכבי חדרה ביום ראשון 08/11/09 בשעה 20:30 ברעננה.

45.    משחק ליגה נערים ארצית צפון בין מכבי קרית מוצקין להפועל גליל הר וגיא (מחזור 4) נדחה עקב יציאת שחקני מוצקין לטיול וייערך ביום חמישי 05/11/09 בשעה 19:30 בקרית מוצקין.

46.    משחק ליגה נערים ארצית צפון בין מכבי אורי כרמיאל למכבי קרית מוצקין (מחזור 5) נדחה עקב יציאת שחקני מוצקין לטיול וייערך ביום חמישי 12/11/09 בשעה 20:00 בכרמיאל.

47.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין הפועל עמק חפר לביתר בנימינה (מחזור 4) הוקדם וייערך ביום שבת 31/10/09 בשעה 20:30 בעמק חפר.

48.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל באר שבע להפועל אילת (מחזור 19) הוקדם וייערך ביום שני 08/03/09 בשעה 17:00 בבאר שבע.

49.    משחק ליגה נערות א' צפון בין מכבי קרית מוצקין למכבי כרמיאל (מחזור 5) ביום ראשון 08/11/09 ייערך בשעה 19:00 בכרמיאל. משחק הגומלין (מחזור 16) ביום ראשון 21/02/10 ייערך בשעה 20:00 בקרית מוצקין.

50.    משחק ליגה ילדים ב' ירושלים בין אסא זיו ירושלים למכבי חגי מעלה אדומים (מחזור 22) ביום חמישי 08/04/10 ייערך בשעה 17:00 בירושלים.

51.    משחק ליגה ילדים א' לאומית צפון בין מכבי כרמיאל להפועל משגב (מחזור 8) ביום חמישי 10/12/09 ייערך בשעה 19:30 בכרמיאל.

52.    משחק ליגה נערות א' צפון בין מכבי כרמיאל למכבי חיפה (מחזור 20) ביום חמישי 08/04/10 ייערך בשעה 20:30 בכרמיאל עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

53.    משחק ליגה ילדים א' צפון בין מכבי כרמיאל חתולי להפועל גליל ברעם (מחזור 18) הוקדם וייערך ביום רביעי 07/04/10 בשעה 18:00 בכרמיאל.

54.    משחק ליגה קט סל ב' שפלה ב' בין מכבי שהם למכבי שהם חן (מחזור 11) נדחה וייערך ביום שלישי 13/04/10 בשעה 17:00 בשהם.

55.    משחק ליגה קט סל ב' שורק בין מכבי שהם ניצנים לע.ל.ה יהוד/מונוסון (מחזור 11) ביום שלישי 06/04/10 ייערך בשעה 16:00 בשהם עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

56.    משחק ליגה ילדים ב' שפלה בין מכבי שהם לעצמה מודיעין בוכמן (מחזור 22) הוקדם וייערך ביום רביעי 07/04/10 בשעה 19:30 בשהם.

57.    משחק ליגה ילדים א' ת"א בין מכבי בית דגן להפועל אוסישקין חדש (מחזור 4) נדחה וייערך ביום שבת 07/11/09 בשעה 19:30 בבית דגן. משחק הגומלין (מחזור 13) ייערך ביום שבת 20/02/10 בשעה 19:30 בתל אביב.

58.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין ביתר באר שבע להפועל אילת (מחזור 10) הוקדם וייערך ביום שלישי 08/12/09 בשעה 17:00 בבאר שבע.

59.    משחק ליגה קט סל ב' ת"א ב' בין ע.ל.ה אור יהודה מרכז למכבי פ"ת עולמות (מחזור 7) ביום שלישי 19/01/10 ייערך בשעה 17:00 באור יהודה.

60.    נא רשמו תיקון למשחק מס' 44 בגביע האיגוד לנערים: במשחק זה תארח הפועל באר שבע את הפועל גדרות ביום רביעי 18/11/09 בשעה 18:00 בבאר שבע.

61.    משחק ליגה נערים מחוזית ירושלים בין אסא זיו ירושלים לאליצור ירושלים כנות (מחזור 21)
    ביום שלישי 13/04/10 ייערך בשעה 19:00 בירושלים.

62.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין אליצור רחובות לאליצור פתח תקוה (מחזור 13) ביום שני
    18/01/10 ייערך בשעה 20:30 ברחובות.

63.    משחק ליגה נערים ארצית חיפה בין הפועל חוף הכרמל להפועל גבעת נשר (מחזור 22) הוקדם עקב יציאת שחקני חוף הכרמל לטיול וייערך ביום ראשון 25/04/09 בשעה 19:30 בחוף
    הכרמל.

64.    משחק ליגה ילדים ב' דן ב' בין הפועל אוסישקין למכבי בת ים (מחזור 6) ביום שבת 28/11/09 ייערך בשעה 19:30 בתל אביב עקב שיתוף שחקנים דתיים במכבי בת ים.

65.    משחק ליגה נערים מחוזית צפון בין הפועל קרית שמונה להפועל קצרין (מחזור 5) נדחה עקב יציאת שחקני קצרין לטיול וייערך ביום רביעי 11/11/09 בשעה 18:00 בקרית שמונה.

66.    משחק ליגה ילדים א' לאומית צפון בין הפועל עמק הירדן להפועל קצרין (מחזור 5) נדחה עקב יציאת שחקני קצרין לטיול וייערך ביום חמישי 19/11/09 בשעה 18:00 בעמק הירדן.

67.    משחק ליגה א' צפון בין הפועל אבו סנאן להפועל ג'דידה/מכר (מחזור 4) הוקדם וייערך ביום ראשון 01/11/09 בשעה 20:30 באבו סנאן.

68.    במשחק מס' 53 בגביע המדינה לנערים תארח בני הרצליה דני את א.ס. צור רמת השרון ביום רביעי 18/11/09 בשעה 19:00 בהרצליה.

69.    להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי:

    נערים מחוזית ת"א, 68: מ.ס. ראש העין - בני יהודה ת"א: יום ראשון 13/12/09 שעה 19:00
    קט סל א' פ"ת ב', 133: אליצור גבעת שמואל - א.ס. סביון: יום שלישי 01/12/09 שעה 18:30.
    קט סל א' דן א', 134: אליצור חנן ר"ג - הפועל תל אביב: יום שלישי 17/11/09 שעה 18:30
    קט סל א' חיפה, 125: ביתר אחוזה - מכבי חיפה טשרניחובסקי: יום שלישי 01/12/09 שעה 17:00.        
                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות