תכנית חדשה לליגה נוער מחוזית פ"ת (47) דף מעודכן

12:14 10/01/2013







09 ינואר 2013
לכבוד
קבוצות ליגה נוער מחוזית פ"ת

ג.א.נ.,
הנדון : תכנית חדשה לליגה נוער מחוזית פ"ת (47) דף מעודכן

בעקבות פירוק קבוצות נותרו בליגה רק 6 קבוצות.
הליגה תוכננה לשני סיבובים אך מאחר ומועצת ההימורים ומינהל הספורט במשרד החינוך נותנים הקצבות רק אם הקבוצות משחקות בליגה לפחות 18 משחקים, הרי ע"פ פרק 28 א' בתקנון משחקי האליפות תשונה תכנית הליגה והליגה תתנהל בארבעה סיבובים. סיבוב א' יערך כמתוכנן, יהיו שינויים בסיבוב ב' ותכנית חדשה לסיבוב ג' וסיבוב ד':

סיבוב ב'

מחזור 12 יום שני 21.1.13 שעה:
מכבי אלפי מנשה- אליצור רעננה 19:00
הפועל אריאל- מ.ס ראש העין שבזי 20:00
הפועל כפר סבא אורן-אליצור פ"ת שמואל 20:30

מחזור 13 יום שני 28.1.13 שעה:
מכבי אלפי מנשה- הפועל כפר סבא אורן 19:00
אליצור פ"ת שמואל- מ.ס ראש העין שבזי 20:30
אליצור רעננה- הפועל אריאל 19:30

מחזור 14 יום שני 4.2.13 שעה:
מכבי אלפי מנשה-הפועל אריאל 19:00
אליצור פ"ת שמואל- אליצור רעננה 20:30
הפועל כפר סבא אורן- מ.ס ראש העין שבזי 18.30

מחזור 15 יום שני 11.2.13 שעה:
מכבי אלפי מנשה- מ.ס ראש העין שבזי 19:00
אליצור רעננה- הפועל כפר סבא אורן 19:30
אליצור פ"ת שמואל- הפועל אריאל 20:30









מחזור 16 יום שני 18.2.13 שעה:
אליצור פ"ת שמואל- מכבי אלפי מנשה 20:30
הפועל אריאל- הפועל כפר סבא 20:00
אליצור רעננה- מ.ס ראש העין שבזי 19:30

סיבוב ג' וסיבוב ד'

מחזור 17 יום שני 4.3.13 שעה: מחזור 22 יום שני 8.4.13 שעה:
אליצור רעננה- מכבי אלפי מנשה 20:30 20:30
הפועל אריאל- מ.ס ראש העין שבזי 20:30 20:30
אליצור פ"ת שמואל-הפועל כפר סבא אורן 20:30 20:30

מחזור 18 יום שני 11.3.13 שעה: מחזור 23 יום חמישי 18.4.13 שעה:
מכבי אלפי מנשה-הפועל כפר סבא אורן 19:00 18:30
מ.ס ראש העין שבזי-אליצור פ"ת שמואל20:30 20:30
אליצור רעננה- הפועל אריאל 20:30 20:30

מחזור 19 יום חמישי 14.3.13 שעה:מחזור 24 יום שני 22.4.13 שעה:
הפועל אריאל- מכבי אלפי מנשה 19:00 19:00
אליצור פ"ת שמואל- אליצור רעננה 20:30 20:30
הפועל כפר סבא אורן-מ.ס ראש העין שבזי20:30 20:30

מחזור 20 יום שני 18.3.13 שעה: מחזור 25 יום שני 29.4.13 שעה:
מכבי אלפי מנשה- מ.ס ראש העין שבזי 19:00 20:30
אליצור רעננה- הפועל כפר סבא אורן 20:30 18:30
הפועל אריאל- אליצור פ"ת שמואל 20:30 20:30

מחזור 21 יום חמישי 4.4.13 שעה:מחזור 26 יום חמישי 6.5.13 שעה:
אליצור פ"ת שמואל- מכבי אלפי מנשה 20:30 19:00
הפועל כפר סבא אורן- הפועל אריאל 18:30 20:30
מ.ס ראש העין שבזי- אליצור רעננה 20:30 20:30



בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות