אלופי הליגות לעונת 2004/5

10:26 06/06/2005

    
אלופי הליגות לעונת 2004/2005


ליגת-על            מכבי תל אביב

לאומית גברים        מ.ס. רמת אפעל

ארצית צפון            אליצור מכבי נתניה
ארצית דרום            הפועל גבעתיים

א' צפון            הפועל טבריה
א' חיפה            הפועל יקנעם/מגידו
א' מרכז            מכבי מכבים/רעות
א' דרום            הפועל באר שבע

ב' צפון                הפועל כפר סמיע
ב' עמקים            הפועל בקעת בית שאן
ב' זבולון            הפועל עכו
ב' שרון            מכבי עופר רעננה
ב' פ"ת                אליצור גבעת שמואל
ב' דן                בני יהודה ת"א
ב' מרכז            מכבי ארז ראשל"צ
ב' ירושלים            הפועל מודיעין
ב' דרום            מכבי קרית גת
ב' נגב                הפועל בני שמעון

ליגת-על נשים            אליצור נוה דוד רמלה

לאומית נשים            עירוני חולון רבין

ארצית נשים צפון        מכבי נצרת
ארצית נשים חיפה        הפועל עירוני אעבלין
ארצית נשים שרון        הפועל מעגן מיכאל/שדות ים
ארצית נשים מרכז        מכבי מכבים/רעות
ארצית נשים דרום        הפועל יד מרדכי

נוער לאומית צפון        הפועל גליל עליון
נוער לאומית דרום        מכבי תל-אביב

נוער ארצית צפון        הפועל קישון/יזרעאל
נוער ארצית שרון        מכבי קרית מוצקין
נוער ארצית מרכז        א.ס. רמת השרון
נוער ארצית דרום        מכבי רחובות




-2-


נוער מחוזית צפון         הפועל קרית שמונה
נוער מחוזית עמקים        הפועל ריינה/נצרת
נוער מחוזית חיפה        מכבי משה חיפה
נוער מחוזית שומרון        ביתר בינימינה
נוער מחוזית שרון        אליצור כוכב יאיר
נוער מחוזית דן        עירוני קרית אונו
נוער מחוזית מרכז        מ.ס. רמת אפעל
נוער מחוזית ירושלים        הפועל זיו ירושלים
נוער מחוזית דרום        הפועל גדרות
נוער מחוזית נגב        הפועל באר שבע

נערים לאומית צפון        הפועל גפן נהריה
נערים לאומית שרון        בני הרצליה מרדכי
נערים לאומית דרום        מכבי יאיר ראשל"צ

נערים ארצית צפון        הפועל משגב גליל
נערים ארצית חיפה        אליצור קרית אתא
נערים ארצית שרון        הפועל כפר סבא תמר
נערים ארצית ת"א        עירוני בליך ר"ג
נערים ארצית מרכז        מכבי שהם
נערים ארצית דרום        הפועל אילת

נערים מחוזית צפון        הפועל ראש פינה
נערים מחוזית עמקים    הפועל טבריה
נערים מחוזית חיפה        מכבי קרית ביאליק
נערים מחוזית שומרון    ביתר בינימינה יסמין
נערים מחוזית שרון        מ.ס. אבן יהודה
נערים מחוזית פ"ת        בני הרצליה אבי
נערים מחוזית דן        אליצור בני ברק
נערים מחוזית מרכז        מכבי תל אביב
נערים מחוזית ירושלים    הפועל עין גדי
נערים מחוזית דרום        אליצור קבוצת יבנה     
נערים מחוזית נגב        הפועל באר שבע

נערות א' לאומית        עירוני חולון

נערות א' צפון            הפועל גליל עליון
נערות א' דרום        הפועל יד מרדכי

נערות ב' לאומית        מ.ס. אבן יהודה

נערות ב' צפון            הפועל קישון
נערות ב' דרום            עירוני חולון/בת ים




-3-


ילדים א' לאומית צפון    הפועל נהריה
ילדים א' לאומית חיפה    ביתר בינימינה
ילדים א' לאומית שרון    מכבי רעננה
ילדים א' לאומית ת"א    מכבי אלון ראשל"צ
ילדים א' לאומית מרכז    הפועל זיו ירושלים
ילדם א' לאומית דרום    אליצור מכבי אשקלון

ילדים א' צפון            הפועל קרית שמונה
ילדים א' חיפה        הפועל קרית חיים
ילדים א' שרון         מכבי אלפי מנשה
ילדים א' דן            אליצור בני ברק
ילדים א' מרכז        הפועל קאנטרי ת"א
ילדים א' ירושלים        הפועל מ. יהודה/הרטוב
ילדים א' דרום        הפועל באר טוביה
ילדים א' נגב            הפועל ערד

ילדים ב' צפון            מכבי חיפה/כרמל
ילדים ב' שומרון        הפועל ע"ח/גבעת חיים
ילדים ב' נתניה        הפועל בית יצחק
ילדים ב' שרון            הפועל ארז כפר סבא
ילדים ב' פתח-תקוה        מכבי גני תקוה
ילדים ב' דן            עירוני קרית אונו
ילדים ב' תל-אביב        מכבי ת"א/רמת החייל
ילדים ב' מרכז        הפועל נס ציונה
ילדים ב' דרום            מכבי שלמה רחובות
ילדים ב' נגב            הפועל מיתר


קט-סל א' חיפה        הפועל קרית חיים
קט-סל א' שומרון        הפועל ע"ח/כפר ויתקין
קט-סל א' שרון        מכבי צורן
קט-סל א' רעננה        הפועל כפר סבא רימון
קט-סל א' פתח-תקוה        מכבי ראש העין מרכז
קט-סל א' דן            מכבי גבעת שמואל
קט-סל א' תל אביב        מכבי פתח תקוה
קט-סל א' מרכז        מכבי רחובות
קט-סל א' שורק        מכבי מכבים/רעות
קט-סל א' אשדוד        הפועל ברנר
קט-סל א' דרום        הפועל באר שבע
קט-סל ב' שומרון        מכבי זכרון יעקב
קט-סל ב' שרון         ביתר כפר יונה







-4-



קט-סל ב' דן             עצמה צהלה
קט-סל ב' תל אביב        א.ס. סביון
קט-סל ב' שפלה        הפועל חולון אמירים
קט-סל ב' מרכז        מכבי שהם
קט-סל ב' דרום        הפועל באר טוביה

ילדות צפון            הפועל עירוני אעבלין
ילדות שרון            מכבי חדרה
ילדות דרום            מכבי רמת חן



מחזיקות הגביע

גביע המדינה לגברים        מכבי תל-אביב
גביע המדינה לנשים        א.ס. רמת-השרון
גביע האיגוד לגברים        ביתר בינימינה
גביע האיגוד לנשים        הפועל באר-טוביה
גביע האיגוד ליגה ב'        אליצור אלקנה
גביע המדינה לנוער        הפועל תל-אביב
גביע האיגוד לנוער        מכבי הוד-השרון
גביע המדינה לנערים        הפועל נהריה
גביע המדינה לנערות א'    עירוני חולון
גביע המדינה לנערות ב'    מ.ס. אבן יהודה
גביע המדינה לילדים        הפועל זיו ירושלים
גביע המדינה לילדות        מכבי רמת-חן





בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות