תכנית חדשה לליגה נערות ב' שרון , 125

14:42 11/12/2011






06 דצמבר 2011

לכבוד

קבוצות ליגה נערות ב' שרון

א.ג.נ.,


הנדון: תכנית חדשה לליגה נערות ב' שרון, 125: דף מתוקן

בעקבות פירוק קבוצות נותרו בליגה רק 6 קבוצות.
הליגה תוכננה לשני סיבובים אך מאחר ומועצת ההימורים ומינהל הספורט במשרד החינוך נותנים הקצבות רק אם הקבוצות משחקות בליגה לפחות 18 משחקים, הרי ע"פ פרק 28 א' בתקנון משחקי האליפות תשונה תכנית הליגה והליגה תתנהל בארבעה סיבובים
סיבוב א' יערך כמתוכנן ויהיו שינויים בסיבוב ב':
(רצ"ב תוכנית מעודכנת של הליגה)

סיבוב ב'
• משחקי מחזור מס' 18 ייערכו ביום שבת 21/01/12 באותם המגרשים בשעה 20:00.
• משחקי מחזור מס' 17 ייערכו ביום שלישי 10/01/12 באותם המגרשים ובאותן השעות.
• משחקי מחזור מס' 16 ייערכו ביום שלישי 17/01/12 באותם המגרשים ובאותן השעות.
• המשחק בין הפועל זכרון יעקב להפועל טייבה (מחזור 15) ייערך ביום שלישי 24/01/12 בשעה 19:00 בזכרון יעקב.
• המשחק בין הפועל בית יצחק להפועל מעגן מיכאל (מחזור 14) ייערך ביום שלישי 10/01/12 בשעה 19:30 בבית יצחק.
• המשחק בין אליצור נתניה להפועל פרדסיה(מחזור 14) ייערך ביום שלישי 27/12/11 בשעה 19:00 בנתניה.
• המשחק בין הפועל פרדסיה להפועל זכרון יעקב (מחזור 13) ייערך ביום שלישי 10/01/12 בשעה 19:30 בפרדסיה.
• המשחק בין הפועל טייבה לבית יצחק (מחזור 12) ייערך ביום שלישי 27/12/11 בשעה 18:30 בטייבה.
• המשחק בין אליצור נתניה להפועל מעגן מיכאל (מחזור 12) ייערך ביום שבת 14/01/12 בשעה 20:00 בנתניה.










סבוב ג' וסבוב ד':
להלן תוכנית חדשה לסיבוב השלישי והרביעי:

מחזור 1:יום שלישי 07/02/12 שעה: מחזור 6: יום שלישי 13/03/12 שעה:
הפועל פרדסיה – הפועל טייבה 19:30 18:30
הפועל מעגן מיכאל – הפועל זכרון יעקב יובל 18:00 19:00
אליצור נתניה – הפועל בית יצחק 19:00 19:30

מחזור 2: יום שלישי 14/02/12 שעה: מחזור 7: יום שלישי 20/03/12 שעה:
הפועל טייבה– הפועל בית יצחק 19:30 19:30
הפועל זכרון יעקב יובל– אליצור נתניה 17:30 19:00
הפועל פרדסיה – הפועל מעגן מיכאל 19:30 18:00

מחזור 3: יום שלישי 21/02/12 שעה: מחזור 8: יום שלישי 27/03/12 שעה:
הפועל מעגן מיכאל – הפועל טייבה 18:00 18:30
אליצור נתניה – הפועל פרדסיה 19:00 19:30
הפועל בית יצחק – הפועל זכרון יעקב יובל 19:30 19:00

מחזור 4: יום שלישי 28/02/12 שעה: מחזור 9: יום שלישי 03/04/12 שעה:
הפועל טייבה – הפועל זכרון יעקב יובל 18:30 19:00
הפועל פרדסיה – הפועל בית יצחק 19:30 19:30
הפועל מעגן מיכאל – אליצור נתניה 18:00 19:00


מחזור 5: יום שלישי 06/03/12 שעה: מחזור 10: יום שלישי 17/04/12 שעה:
אליצור נתניה – הפועל טייבה 19:00 18:30
הפועל בית יצחק – הפועל מעגן מיכאל 19:30 18:00
הפועל זכרון יעקב יובל - הפועל פרדסיה 17:30 19:30


בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות






O