שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 4

08:36 18/10/2012

18 אוקטובר 2012

לכבוד

___________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 4

1. נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:
 הפועל שמיר חולון (קבוצה מספר 4815)- ליגה קט סל ב' ת"א ב', 171
 הפועל עכו (קבוצה מספר 609) ליגה ארצית נשים צפון, 24
 מכבי נצרת ימקא (קבוצה מספר 3979) ליגה ב' עמקים, 10
 מכבי נצרת (קבוצה מספר 1391) ליגה ילדים א' עמקים, 89
 מכבי נצרת (קבוצה מספר 4433) ליגה קט סל בנות צפון, 151
 הפועל עלי קלנסווה (קבוצה מספר 4119) ליגה ילדות שרון, 186
 מכבי גבעת זאב (קבוצה מספר 4735) ליגה ילדים א' ירושלים, 98
 הפועל מעלות (קבוצה מספר 3956) ליגה ילדים א' לאומית צפון, 82
 הפועל מעלות (קבוצה מספר 4833) ליגה נוער מחוזית צפון, 43
 הפועל קרית חיים (קבוצה מספר 3732) ליגה ילדים ב' חיפה, 103
 מכבי כרמי יוסף (קבוצה מספר 3120) ליגה ילדים א' מרכז, 97
 הפועל קרית חיים (קבוצה מספר 539) ליגה קט סל א זבולון, 138
 עירוני צפון רמת גן (קבוצה מספר 3457) ליגה נערים א' מחוזית ת"א, 68
 מכבי קרית ביאליק (קבוצה מספר 4552) ליגה ילדות חיפה, 184
 אליצור קרית אתא (קבוצה מספר 2643) ליגה קט סל ב' חיפה, 161
 הפועל לוד (קבוצה מספר 3021) ליגה ילדים א' שפלה, 98
 הפועל גליל עלי גבעה (קבוצה מספר 4560) ליגה קט סל א גליל עליון, 129
 הפועל אריאל (קבוצה מספר 395) ליגה ב' פתח תקווה, 14
 הפועל אריאל (קבוצה מספר 646) ליגה נערים א' ארצית מרכז, 62
 אליצור שערי תקוה (קבוצה מספר 3296) ליגה נערים א' מחוזית שרון, 67
 הפועל ג'ת (קבוצה מספר 4821) ליגה ילדים ב' נתניה, 106
 מכבי ת"א דרום (קבוצה מספר 4640) ליגה נוער מחוזית ת"א, 48
 מ.ס ראש בעין (קבוצה מספר 680) ליגה קט סל א' פ"ת א', 144
 הפועל טירה (קבוצה מס' 4752) – ליגה ילדות שרון, 186
 הפועל נהריה עירוני (קבוצה מס' 1568) – ליגה נוער מחוזית צפון, 43
 הפועל ת"א/אוסישקין (קבוצה מס' 4825) – ליגה קט סל בנות מרכז, 197








2. נא רשמו את שינויי ימי המשחקים הבאים:
 הפועל חולון סגול (קבוצה מספר 4816) ליגה קט סל א' דן (147) +
הפועל חולון שרת (קבוצה מספר 4814) ליגה קט סל ב' מרכז (172): כל המשחקים הבאים ייערכו
בימי שלישי של המחזור בשעה 17:00 באולם שמיר, רח' אמיר דרורי 3 חולון.
 מכבי נצרת (קבוצה מספר 3671) +
מכבי נצרת ימקא (קבוצה מספר 3978) ליגה ילדות עמקים (183): כל המשחקים הביתיים החל ממחזור 3 יערכו בימי רביעי של המחזור בשעה: 18:30
 מכבי נצרת (קבוצה מספר 4432) ליגה קט סל א' עמקים (133): כל המשחקים הביתיים החל ממחזור 3 יערכו ביום שלישי של המחזור בשעה: 17:30.
 הפועל מרנין טבעון (קבוצה מס' 3887) – ליגה ילדים א' חיפה, 90: כל המשחקים הביתיים ייערכו בימי חמישי בשעה 18:30 ברמת ישי.
 הפועל יזרעאל שמשית (קבוצה מס' 4647) – ליגה ילדים ב' צפון, 101: כל המשחקים הביתיים ייערכו בימי חמישי של המחזור.

3. נא מחקו את הקבוצות הבאות מתוכנית המשחקים:
 אליצור פ"ת יוסי (קבוצה מספר 3608) ליגה קט סל א' ת"א (148)
 מכבי אום אל פחם (קבוצה מספר 2767) ליגה נערים א' מחוזית חיפה (65)
 אליצור אתרוג בית שמש (קבוצה מס' 4641) – ליגה ילדים א' ירושלים, 98.
 מכבי צורן קדימה (קבוצה מס' 2510) – ליגה נערים א' מחוזית שרון, 66.

4. נא רשמו את שינוי שעות המשחקים הבאים- (שינוי השעה יהיה בתוקף 72 שעות לאחר פרסום
החוזר באתר):
 הפועל כפר חסידים (קבוצה מספר 3319)- ליגה ב' זבולון (11)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה:19:00.
 אליצור נתניה עירוני (קבוצה מס' 3208) – כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 18:00.
 אליצור ראשון לציון (קבוצה מספר 4456)- ליגה ב' מרכז (17)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה:20:30.
 בית"ר כפר יונה (קבוצה מספר 65)- ליגה נערים א' ארצית שרון (61)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה :20:30.
 הפועל באר טוביה (קבוצה מספר 355) ליגה לאומית נשים דרום (23)- כל המשחקים הבאים בליגה יערכו באולם מבואות , רח' הנפח באר טוביה,בשעה 20:00.
 הפועל חוף השרון (קבוצה מספר 1658) ליגה ילדים א' לאומית שרון (84)- כל נמשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 18:30.
 מכבי יפו (קבוצה מספר 3882)- ליגה נוער מחוזית ת"א (48)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה :19:30.
 מכבי צורן/קדימה (קבוצה מספר 612)- ליגה ילדים ב' שומרון (105)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה:19:00.
 הפועל כפר סבא סגל (קבוצה מספר 3612)- ליגה נערים ארצית שרון (61)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה:19:00.
 הפועל גלבוע שקד (קבוצה מספר 4817)- ליגה נוער מחוזית עמקים (44)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה:19:00.
 הפועל כפר סבא (קבוצה מספר 4548)- ליגה נערים א' מחוזית שרון (67)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 18:30.
 הפועל באר טוביה (קבוצה מספר 2033)- ליגה קט סל א' דרום ב' (156)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 18:30.

 אליצור רמת גן (קבוצה מספר 4288)- ליגה נערות א' מרכז (121)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 18:00.
 אליצור רמת גן (קבוצה מספר 4600)- ליגה נערים ב' דן (78)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה: 19:00.
 אליצור גבעת שמואל (קבוצה מספר 4605)- ליגה נערים א' מחוזית ת"א (68)- כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה:20:30 במגרש הפתוח ברח' נחום 1 גבעת שמואל.
 הפועל גליל עליון (קבוצה מס' 4561) – ליגה ילדות צפון, 182: כל המשחקים הביתים ייערכו בשעה 17:00.
 הפועל רמות ירושלים (קבוצה מס' 823) – ליגה ילדים א' ירושלים, 98: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30.
 הפועל רמות ירושלים (קבוצה מס' 4362) – ליגה ילדים ב' ירושלים, 115: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30.
 אליצור גבעת שמואל הדר (קבוצה מס' 4282) – ליגה קט סל א' דן, 146: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30.
 מכבי עירוני רעננה (קבוצה מס' 3829) – ליגה קט סל א' רעננה, 142: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30.
 הפועל צעירי קצרין (קבוצה מס' 3810) – ליגה קט סל א' צפון, 130: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00.

5. נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים:
● מכבי תל כביר (קבוצה מספר 4778)- ליגה קט סל בנות ת"א (196)- מגרש פתוח, רח' שזר תל כביר
תל אביב.
● הפועל יד מרדכי (קבוצה מספר 1259)- ליגה ארצית נשים דרום (27)+(קבוצה מספר 4378)- ליגה
נערות ב' דרום (128)+(קבוצה מספר 3878)- ליגה ילדות דרום (190):אולם קיבוץ כרמיה- משחקי
נערות ב' יערכו בשעה 18:00, משחקי נשים וילדות ע"פ הרשום בספר המשחקים.
● אליצור גבעת שמואל רמת גן (קבוצה מספר 4603) ליגה ב' דן (16)+אליצור גבעת שמואל /רמת גן
(קבוצה 4482)ליגה ילדים א' דן (94)+אליצור גבעת שמואל/חביב (קבוצה מספר 3772)- ליגה קט סל
ב' דן (169), אולם בגין- רח' עוזי חיטמן 1 גבעת שמואל.
● אליצור גבעת שמואל (קבוצה מספר 4278)- ליגה ילדים ב' פ"ת (108)- מגרש פתוח רח' נחום 1 גבעת
שמואל.
● הפועל עמק יזרעאל (קבוצה מספר 3353)- ליגה ילדות עמקים (183)+ הפועל עמק יזרעאל צעירים
(קבוצה מספר 4302)- ליגה נערות ב' צפון (124)- אולם קבוץ גבת.
● מכבי רעננה אורן (קבוצה מספר 2791)- ליגה נערות א' מרכז (121)- אולם יונתן, רח' רש"י רעננה
● מכבי מעלה אדומים (קבוצה מספר 2091)- ליגה נערים ב' ירושלים (80), אולם דקל ליד המתנ"ס
במעלה אדומים, המשחקים הביתיים יערכו בשעה: 19:00.
• הפועל עמק יזרעאל גורן (קבוצה מספר 4646)- ליגה נערים ב' צפון (75), אולם קבוץ גבת,
המשחקים הביתיים יערכו בשעה: 20:00.
● אליצור מ.א שומרון (קבוצה מספר 4680)- ליגה א' נשים שרון (30)- היכל הספורט,
רח' העצמאות 5 אריאל.
• אליצור גבעת שמואל חביב (קבוצה מספר 3387)- ליגה קט סל א' פתח תקווה ב' (145)
אולם שלום רח' בן אליעזר רמת גן.
• מכבי שמואל רחובות (קבוצה מספר 822)- ליגה נערים א' מחוזית מרכז (69)- אולם שזר רחובות.
• מכבי שלומי רחובות (קבוצה מספר 921)- ליגה נערים ב' לאומית דרום (74)- אולם אמית רחובות.
• בית"ר אשדוד (קבוצה מספר 3275)- ליגה נוער מחוזית דרום (51)- אולם בויס מקיף ג' אשדוד.


• מכבי הוד השרון (קבוצה מספר 1497) ליגה ארצית נשים חיפה,25-אולם יגאל אלון רח' משאבי
שדה 48.
• מכבי הוד השרון (4292) ליגה נערים ב' לאומית מרכז, 73- אולם רבין רח' פשוש 4, המשחקים
יערכו בשעה: 20:30.
● עקב השבתת אולם הדרים ממשחקים, משחקי קבוצות הקט סל הבאות ישוחקו באולם ראשונים,
רח' פדויים 18:
מכבי הוד השרון לפיד (4293) – קט סל א' שומרון ב'.
מכבי הוד השרון רבין (2965)- קט סל א' שומרון ב'.
מכבי הוד השרון אלון (2165)- קט סל א' רעננה.
מכבי הוד השרון לפיד (2167)- קט סל ב' שרון ב'.
מכבי הוד השרון רבין (3688)- קט סל ב' שרון ב'.
מכבי הוד השרון (3521)- קט סל בנות דן.
בית"ר בני בבלי (קבוצה מספר 1606)- ליגה ב' ת"א (15)- אולם לב טוב- רח' רבי עקיבא 7 הרצליה.
● מ.ס. יהלום ר"ג (קבוצה מס' 651) – ליגה ב' ת"א, 15: אולם בי"ס ערמונים, רח' הכבאים רמת גן.
● אליצור נתניה פולג (קבוצה מס' 2636) – ליגה קט סל א' שומרון א', 140: אולם טשרניחובסקי,
נתניה.
● אליצור נתניה מרכז (קבוצה מס' 2353) – ליגה קט סל א' נתניה, 139: אולם בגין נתניה.

6. משחקי קבוצת הפועל גן רווה בליגה ילדים ב' שורק נגד אליצור יבנה (25/10/12), הפועל גדרות
(15/11/12) ומכבי רחובות (28/02/13) ייערכו בשעה 17:00 בגן רווה עקב משחק נוסף באותו אולם.

7. קבוצת מכבי קדימה צורן (קבוצה מס' 4341) – תשחק כמתוכנן בליגה נערים א' מחוזית שרון ולא כפי
שפורסם בחוזר מס' 3.










בכבוד רב,


נפתלי גושן
רכז הליגות