שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 22

10:38 20/02/2005


        



     20 פברואר 2005

לכבוד                             

_________________


ג.א.נ,


הנדון : שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 22


1.    נא רשמו את פירוקי הקבוצות הבאות :
•    מכבי יהוד (קבוצה מס' 587) - ליגה נערים ארצית ת"א: 52
•    מכבי יהוד (קבוצה מס' 591) - ליגה נוער ארצית מרכז : 32

לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק
מתבקשים להחזיר מידיית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל.
על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות
שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי
לליגה נוספת.

2.    משחק חוזר בליגה נערים לאומית דרום בין הפועל סביונים/גן יבנה למכבי
    יאיר רחובות (מחזור 14) שבוטל עקב הפסקת חשמל ייערך ביום רביעי
    23/3/05 בשעה 20:30 בגן יבנה.

3.    משחק ליגה ילדים א' לאומית ת"א בין עירוני דרום ר"ג לא.ס. דרור רמת
    השרון (מחזור 19) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 2/4/05
    בשעה 18:30 ברמת גן.

4.    משחק ליגה ילדים א' דן בין אליצור ר"ג/גבעת שמואל לא.ס. רמת השרון
    (מחזור 16) ביום חמישי 3/3/05 ייערך בשעה 19:30 ברמת השרון ולא כפי
    שנרשם בחוזר מס' 21.

5.    משחק ליגה נוער מחוזית מרכז בין מכבי בת ים למ.ס. רמת אפעל (מחזור
    21) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 17/3/05 בשעה
    19:00 בבת ים.







6.    משחק ליגה ארצית נשים מרכז בין אליצור ראשון לציון לאס"א ירושלים ורשה (מחזור 18) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 21/3/05 בשעה 20:30 בראשון לציון.

7.    משחק ליגה ילדות צפון בין מכבי נצרת להפועל עירוני אעבלין (מחזור 3) ביום שבת 5/3/05 ייערך בשעה 18:30 בנצרת.

8.    משחק ליגה ארצית נשים מרכז בין מכבי שהם למכבי יפו (מחזור 18) ביום רביעי 23/3/05 ייערך בשעה 18:30 בשהם עקב משחק נוסף באותו אולם.

9.    משחק ליגה נוער לאומית דרום בין עירוני רמת גן להפועל חולון/אונו (מחזור 17) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 3/3/05 בשעה 19:30 ברמת גן.

10.    משחק ליגה נערים לאומית צפון בין הפועל גן שמואל להפועל גליל החולה (מחזור 18) נדחה עקב יציאת שחקני גליל עליון לטיול וייערך ביום ראשון 13/3/05 בשעה 18:30 בגן שמואל.

11.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל מ.א. גליל עליון להפועל ראש פינה (מחזור 20) הוקדם עקב יציאת שחקני גליל עליון לטיול וייערך ביום שבת 5/3/05 בשעה 18:00 בהר וגיא.

12.    משחק ליגה נערים ארצית צפון בין הפועל מ.א. גליל עליון להפועל ירכא (מחזור 18) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 5/3/05 בשעה 17:00 בעמיר.

13.    משחק ליגה קט סל א' שומרון בין הפועל עמק חפר להפועל גבעת חיים (מחזור 16) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום רביעי 23/3/05 בשעה 18:30 בכפר ויתקין.

14.    משחק ליגה ילדים ב' נגב בין הפועל רמת הנגב לאליצור גוש קטיף (מחזור 17) ביום חמישי 10/3/05 ייערך בשעה 19:00 במשאבי שדה.

15.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל בקעת בית שאן להפועל עמק הירדן (מחזור 19) נדחה עקב יציאת שחקני בקעת בית שאן לטיול וייערך ביום שני 7/3/05 בשעה 18:00 בנוה איתן.

16.    משחק חוזר בליגה ילדות שרון בין מכבי חדרה להפועל מעגן מיכאל (מחזור 2) ייערך ביום שני 21/3/05 בשעה 18:00 בחדרה.

17.    משחק ליגה ילדים ב' דרום בין הפועל גדרות למכבי אריק רחובות (מחזור 16) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 28/2/05 בשעה 17:30 בגדרות.

18.    משחק ליגה א' מרכז בין הפועל נען למכבי אורנית/בת ים (מחזור 18) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום ראשון 20/3/05 בשעה 20:00 בנען.







19.    משחק ליגה ילדים א' לאומית בין עירוני דרום ר"ג להפועל חרמש גבעתיים (מחזור 17) נדחה עקב יציאת שחקני רמת גן לטיול וייערך ביום שבת 12/3/05 בשעה 18:30 ברמת גן.

20.    משחק ליגה קט סל א' מרכז בין הפועל ק.ב.ג. חולון למתנ"ס תל כביר (מחזור 20) ביום שישי 8/4/05 ייערך בשעה 15:00 בחולון עקב שיתוף שחקנים דתיים בתל כביר.

21.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין מכבי כפר סבא למכבי אבי חיפה (מחזור 19) ביום חמישי 3/3/05 ייערך בשעה 20:30 בכפר סבא.

22.    משחק ליגה קט סל א' דרום בין הפועל חוף אשקלון לאליצור ארז אשקלון (מחזור 16) הוקדם עקב יציאת שחקני חוף אשקלון לטיול וייערך ביום ראשון 6/3/05 בשעה 17:00 באשקלון.

23.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין מכבי מעלה אדומים למכבי גבעת זאב (מחזור 19) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 5/3/05 בשעה 20:00 במעלה אדומים.

24.    משחק ליגה נערים לאומית שרון בין א.ס. רמת השרון לאליצור מכבי נתניה (מחזור 19) הוקדם עקב יציאת שחקני רמת השרון לטיול וייערך ביום ראשון 13/3/05 בשעה 20:30 ברמת השרון.

25.    משחק ליגה נערים ארצית חיפה בין מכבי בק חיפה להפועל גבעת נשר (מחזור 19) נדחה עקב יציאת שחקני חיפה לטיול וייערך ביום ראשון 6/3/05 בשעה 18:30 בחיפה.

26.    משחק ליגה לאומית נשים בין אליצור מכבי נתניה להפועל גלבוע (מחזור 17) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 5/3/05 בשעה 20:30 בנתניה.

27.    משחק ליגה לאומית נשים בין מ.ס. אבן יהודה להפועל באר טוביה (מחזור 17) יוחזר למועדו המקורי וייערך ביום שלישי 8/3/05 בשעה 20:00 בראשון לציון.

28.    משחק ליגה נוער מחוזית שרון בין מ.ס. אבן יהודה למכבי גלעד כפ"ס (מחזור 15) נדחה עקב יציאת שחקני כפר סבא לטיול וייערך ביום חמישי 3/3/05 בשעה 18:00 באבן יהודה.

29.    משחק ליגה ילדים א' צפון בין הפועל מ.ק. גולן חיספין להפועל דן שנועד ליום חמישי 17/3/05 נדחה עקב יציאת שחקני חיספין לטיול וייערך ביום שבת 19/3/05 בשעה 20:00 בחיספין.

30.    משחק ליגת-על נשים בין אס"א ירושלים להפועל תל אביב (מחזור 21) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום ראשון 6/3/05 בשעה 20:30 בירושלים.







31.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין הפועל אשל כפר סבא לבני הרצליה מרדכי (מחזור 19) נדחה עקב יציאת שחקני כפר סבא לטיול וייערך ביום חמישי 3/3/05 בשעה 18:30 בכפר סבא.

32. להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי (דמי השיפוט
ישולמו ע"י הקבוצות המארחות) :

•    נערים מחוזית מרכז : מכבי תל אביב - אליצור בת ים : יום רביעי 9/3/05 שעה 18:00.
•    נערים מחוזית ירושלים : הפועל עין גדי - הפועל פסגת זאב ירושלים : יום רביעי 9/3/05 שעה 18:00.








                                בכבוד רב,

                                נפתלי גושן
                                רכז הליגות