אלופי הליגות לעונת 2010/11

15:20 30/05/2011
אלופות הליגות לעונת 2010/11

 

                            שם הליגה
                        ליגה
ליגת על
מכבי תל אביב
לאומית
מ.כ הבקעה
ארצית צפון
אליצור קרית אתא
ארצית דרום
הפועל נס ציונה
א' צפון
הפועל קצרין/גליל עליון
א – שרון
מכבי חיפה עתודה
א – מרכז
הפועל לוד
א' – דרום
בית"ר באר שבע
ב' – צפון
הפועל קרית שמונה
ב' – עמקים
הפועל נצרת אורתודוקסים
ב – זבולון
הפועל גוש זבולון
ב – שומרון
הפועל מעגן מיכאל
ב – שרון
הפועל עלי קלנסואה
ב – פתח תקוה
הפועל פתח תקוה
ב – תל אביב
בני יהודה ת"א
ב' – דן
א.ס סביון
ב' – מרכז
הפועל נצר סירני
ב' – ירושלים
מכבי מעלה אדומים
ב' –דרום
א.ס אשקלון
ב' – נגב
הפועל גבולות
ליגת על נשים
אליצור רמלה
לאומית נשים
הפועל פתח תקוה
ארצית נשים - צפון
הפועל סחנין
ארצית נשים - עמקים
מכבי נצרת
ארצית נשים – מפרץ
מכבי כרמיאל
ארצית נשים – חיפה
מכבי חיפה
ארצית נשים – שרון
הפועל מ. מיכאל/זיכרון יעקב
ארצית נשים – פתח תקוה
הפועל חוף השרון
ארצית נשים –דן
מתנ"ס תל כביר סיוון
ארצית נשים – תל אביב
הפועל ראשל"צ עתיד
ארצית נשים –מרכז
אליצור נווה דוד רמלה
ארצית נשים – שפלה
הפועל מטה יהודה
ארצית נשים – דרום
מכבי אשדוד יובל
נוער לאומית – צפון
הפועל קצרין / גליל עליון
נוער לאומית – דרום
מכבי ראשון לציון
נוער ארצית – צפון
הפועל חיפה
נוער ארצית – שרון
מכבי הוד השרון
נוער ארצית – מרכז
הפועל ת"א /אוסישקין
נוער ארצית – דרום
בית"ר באר שבע
נוער מחוזית – צפון
הפועל טבריה
נוער מחוזית – עמקים
הפועל זבולון/יגור
נוער מחוזית – חיפה
הפועל משגב
נוער מחוזית – שומרון
מכבי פרדס חנה
נוער מחוזית – שרון
הפועל פרדסיה
נוער מחוזית – דן
עלה אור יהודה
נוער מחוזית – תל אביב
עירוני ר"ג/עמידר
נוער מחוזית – מרכז
הפועל ברנר
נוער מחוזית – ירושלים
הפועל פסגת זאב ירושלים
נוער מחוזית – דרום
בית"ר אשדוד
נוער מחוזית – נגב
 הפועל ערד
                       שם הליגה
                    ליגה
נערים לאומית - צפון
הפועל כפר סבא תמר
נערים לאומית - דרום
מכבי יהושע ת"א
נערים ארצית – צפון
הפועל משגב גליל
נערים ארצית – חיפה
אליצור קרית אתא
נערים ארצית – שרון
הפועל לב השרון דקל
נערים ארצית – ת"א
עירוני קרית אונו
נערים ארצית – מרכז
הפועל טל ירושלים
נערים ארצית – דרום
הפועל אשדוד/גן יבנה
נערים מחוזית – צפון
הפועל תרשיחא
נערים מחוזית – עמקים
הפועל מגדל העמק
נערים מחוזית – מפרץ
הפועל עכו
נערים מחוזית – חיפה
מכבי חיפה
נערים מחוזית – שומרון
הפועל גבעת חיים
נערים מחוזית – נתניה
מכבי קדימה/צורן
נערים מחוזית – שרון
אליצור רעננה
נערים מחוזית – פ"ת
מ.כ הבקעה
נערים מחוזית – דן
הפועל ת"א/אוסישקין
נערים מחוזית – ת"א
מ.ס רמת אפעל
נערים מחוזית – מרכז
מכבי שהם חן
נערים מחוזית – שפלה
הפועל ברנר
נערים מחוזית – ירושלים
אליצור ירושלים
נערים מחוזית – דרום
אליצור יבנה
נערים מחוזית - נגב
הפועל ערד
ילדים א' - לאומית צפון
הפועל גלבוע/חרוד
ילדים א' – לאומית חיפה
מכבי חיפה ליעד
ילדים א' – לאומית שרון
הפועל לב השרון
ילדים א' – לאומית ת"א
מכבי אלון ראשל"צ
ילדים א' – לאומית מרכז
הפועל עידן ירושלים
ילדים א' – לאומית דרום
אליצור מכבי אשקלון
ילדים א' – צפון
הפועל מעלות
ילדים א' – עמקים
הפועל יזרעאל הושעיה
ילדים א' – חיפה
מכבי קרית מוצקין
ילדים א' – שומרון
מכבי פרדס חנה
ילדים א' – שרון
מכבי צורן/קדימה
ילדים א' – פתח תקוה
מכבי הוד השרון נעם
ילדים א' – דן
 עירוני ר"ג ערמונים
ילדים א' – תל אביב
הפועל גבעתיים חרמש
ילדים א' – מרכז
הפועל לוד
ילדים א' – ירושלים
אליצור גוש עציון
ילדים א' - דרום
אליצור קבוצת יבנה
ילדים א' – נגב
מכבי דימונה
ילדים ב' - צפון
הפועל גלבוע/עין חרוד
ילדים ב' – מפרץ
הפועל נהריה גפן
ילדים ב' – חיפה
בית"ר אחוזה
ילדים ב' – שומרון א
מכבי זיכרון יעקב
ילדים ב' – שומרון ב
הפועל ע"ח/ ויתקין
ילדים ב' – נתניה
הפועל כפר סבא
ילדים ב' – שרון
מכבי רעננה צפון
ילדים ב' – פתח תקוה
מכבי מתן
ילדים ב' – דן א'
מ.כ הבקעה
ילדים ב' – דן ב'
הפועל ת"א /אוסישקין
ילדים ב' – תל אביב
עירוני ר"ג/עמידר
                   שם הליגה
                    ליגה
לדים ב' – שפלה
הפועל חבל מודיעין/ אורנים
ילדים ב' – מרכז
מכבי ראשון לציון הקורא
ילדים ב' – ירושלים
אסא זיו ירושלים
ילדים ב' – דרום
הפועל אשדוד/גן יבנה
ילדים ב' – נגב
בית"ר באר שבע
א – נשים מרכז
מכבי באר יעקב
נערות א' - לאומית
הפועל קצרין / גליל עליון
נערות א' – צפון
מכבי כרמיאל
נערות א' – חיפה
מכבי חיפה
נערות א' – מרכז
מ.כ הבקעה
נערות א' – דרום
אסא ירושלים
נערות א' – נגב
אליצור יבנה
נערות ב' – לאומית
הפועל מעגן מיכאל/ זיכרון יעקב
נערות ב' – צפון
מכבי כרמיאל
נערות ב' – חיפה
הפועל קרית טבעון
נערות ב' - שרון
הפועל פרדסיה
נערות ב' - מרכז
בני הרצליה
נערות ב' - דרום
אסא ירושלים/גבעת   רם
נערות ב' - נגב
מכבי באר שבע/דימונה
ילדות - צפון
הפועל גדידה/ מכר
ילדות – עמקים
הפועל עמק יזרעאל
ילדות – חיפה
הפועל תמרה
ילדות – שומרון
הפועל מ.מיכאל/זיכרון יעקב
ילדות – דן
מ.כ הבקעה
ילדות – תל אביב
מכבי ראשון לציון
ילדות – מרכז
עצמה מודיעין
ילדות - דרום
מכבי אשדוד
קט סל א' – גליל עליון
הפועל גליל/ חולתא
קט סל א' - צפון
הפועל גולן/ גליל
קט סל א' - גלבוע
הפועל עמק הירדן
קט סל א' - עמקים
הפועל גלבוע דדו
קט סל א' - יזרעאל
הפועל עפולה צעירים
קט סל א' - מפרץ
הפועל נהריה
קט סל א' - זבולון
מכבי קרית מוצקין
קט סל א' - חיפה
בית"ר אחוזה
קט סל א' - חדרה
מכבי זכרון יעקב
קט סל א' - נתניה
הפועל ע"ח/ גבעת חיים
קט סל א' – שומרון א'
הפועל פרדסיה
קט סל א' – שומרון ב'
הפועל כפר סבא נרקיס
קט סל א' - רעננה
הפועל כפר סבא רימון
קט סל א' – שרון
א.ס רמת השרון אלון
קט סל א' – פתח תקוה א'
מכבי פתח תקוה ארז
קט סל א' – פתח תקוה ב'
מכבי פתח תקוה מכבים
קט סל א' – דן א'
הפועל ת"א אוסישקין צהלה
קט סל א' – דן ב'
עירוני צפון רמת גן
קט סל א' – תל אביב
עירוני רמת גן
קט סל א' – מרכז א'
מכבי בת ים
קט סל א' – מרכז ב'
הפועל נס ציונה אשל
קט סל א' – שורק
עצמה מודיעין עירוני
קט סל א' – ירושלים א'
א.ס.א זיו ירושלים
קט סל א' – ירושלים ב'
אליצור גוש עציון
קט סל א' – מטה יהודה
הפועל ירושלים/ צור הדסה
קט סל א' – דרום א'
הפועל גדרות
קט סל א' – דרום ב'
מכבי גן יבנה
קט סל א' – אשקלון
א.ס אשקלון
קט סל א' – נגב
בית"ר באר שבע
קט סל ב' - צפון
הפועל ג.מעינות ע"ח
קט סל ב' – מפרץ
מכבי קרית ביאליק
קט סל ב' – חיפה
הפועל מרנין טבעון
קט סל ב' – חדרה
מכבי פרדס חנה
קט סל ב' – שומרון א'
הפועל ע"ח/בית יצחק
קט סל ב' – שומרון ב'
מכבי צורן/ קדימה
קט סל ב' – שרון א'
הפועל כפר סבא/רותם
קט סל ב' – רעננה
אליצור רעננה שור
קט סל ב' – שרון ב'
בני הרצליה כרישים
קט סל ב' – פתח תקוה
א.ס רמת השרון כוכבים
קט סל ב' – דן
מ.כ הבקעה
קט סל ב' – תל אביב א'
מכבי פתח תקוה עצמאות
קט סל ב' – תל אביב ב'
הפועל חולון ורד
קט סל ב' – מרכז
הפועל ת"א/ אוסישקין
קט סל ב' – שפלה א'
מכבי ראשל"צ יסמין
קט סל ב' – שפלה ב'
עוצמה מודיעין עירוני
קט סל ב' – שורק
הפועל ח.מודיעין/גמזו
קט סל ב' – ירושלים א'
הפועל ירושלים/ פסגת זאב
קט סל ב' – ירושלים ב'
הפועל ירושלים/אבו גוש
קט סל ב' – דרום א'
הפועל גדרות
קט סל ב' – דרום ב'
הפועל באר טוביה
קט סל ב' – נגב
הפועל רמת הנגב
קט סל בנות – צפון
הפועל כאוכב
קט סל בנות – שרון
הפועל כפר סבא
קט סל בנות - דן
בני הרצליה
קט סל בנות - ת"א
מ.כ הבקעה
קט סל בנות – מרכז
מכבי ראשון לציון
קט סל בנות – דרום
הפועל גדרות