שינויים בתכנית המשחקים-חוזר מס' 16

11:20 09/01/2006



08 ינואר 2006



לכבוד

_________________


ג.א.נ.,


הנדון : שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 16

1.    משחק ליגה ילדים ב' דרום בין מכבי אריק רחובות להפועל ברנר (מחזור 12) ייערך
ביום רביעי 18/01/06 בשעה 17:00 ברחובות ולא כפי שהודפס בחוזר מס' 15.
    
2.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין הפועל כפר סבא להפועל גליל עליון (מחזור 12)
    הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 19/01/06 בשעה 19:00 בכפר
    סבא.

3.    קבוצת הפועל נתיב העשרה תקיים את משחקיה הביתיים בליגה ב' נגב באולם קבוץ
כרמיה בשעה 20:30.

4.    משחק ליגה קט סל ב' מרכז בין הפועל ברנר למכבי רחובות (מחזור 22) ביום חמישי
    04/05/06 ייערך בשעה 16:00 באולם הפועל ברנר עקב 2 משחקים נוספים באותו
    אולם.

5.    משחקי קבוצת הפועל יקנעם בליגה נערים מחוזית חיפה נגד הפועל כאוכב
(12/02/06) ומכבי אום אל פחם (26/02/06) ייערכו בשעה 20:00 ביקנעם
ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 3.
    
6.    משחק ליגה ילדים א' חיפה בין מכבי אום אל פחם להפועל חוף הכרמל (מחזור 11)
נדחה עקב יציאת שחקני חוף הכרמל לטיול בי"ס וייערך ביום שבת 21/01/06
בשעה 19:30 באום אל פחם.








7.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל עמק הירדן להפועל גלבוע/עפולה
(מחזור 12) הוקדם עקב בקשת גלבוע והסכמת עמק הירדן וייערך ביום ראשון
15/01/06 בשעה 18:00 בבית בנדל צמח.

8.    משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין מכבי אלפי מנשה להפועל אגוז כפר סבא
(מחזור 12) נדחה עקב בקשת כפר סבא והסכמת אלפי מנשה וייערך ביום שני
06/02/06 בשעה 19:00 בכוכב יאיר.

9.    משחק ליגה ילדים א' נגב היו הפועל רמת הנגב להפועל מבועים/מרחבים (מחזור 19)
הוקדם הוקדם עקב בקשת רמת הנגב והסכמת מבועים וייערך ביום שבת 21/01/06
בשעה 19:30 ברמת הנגב.

10.    משחק ליגה ילדים א' שרון בין הפועל תפוז כפר סבא למכבי הוד השרון נרקיס
(מחזור 10) ייערך ביום חמישי 16/02/06 בשעה 17:00 בכפר סבא.

11.    משחק ליגה ילדים א' שרון בין הפועל תפוז כפר סבא להפועל קדימה (מחזור 17) ביום
    חמישי 20/04/06 ייערך בשעה 17:00 בכפר סבא.

12.    משחק ליגה נוער מחוזית נגב בין הפועל חוף אשקלון להפועל חבל איילות (מחזור 20)
    ייערך יחד עם שאר משחקי המחזור ביום שני 03/04/06 בשעה 18:00 בקבוץ יד מרדכי.

13.    להלן מועדים למשחקים חוזרים שבוטלו עקב גשם:

    קט סל א' דן: עירוני צפון ר"ג - בני יהודה ת"א: יום שלישי 17/01/06 שעה 17:00.
    
קט סל ב' שרון: הפועל קדימה - אליצור רעננה: יום ראשון 15/01/06 שעה 17:30.

    נערים מחוזית שרון: הפועל קדימה - מכבי כפר סבא: יום ראשון 15/01/06 שעה 19:30.

    נערים מחוזית שרון: הפועל אגס כפר סבא - מכבי אלפי מנשה: יום ראשון 15/01/06
    שעה 19:00.

    נערים מחוזית דן: הפועל תל אביב - אליצור רמת גן: יום ראשון 15/01/06 שעה 18:00.

14.    משחק ליגה נוער מחוזית נגב בין אליצור אופקים להפועל אילת (מחזור 22) הוקדם עקב בקשת אילת והסכמת אופקים וייערך ביום חמישי 16/03/06 בשעה 17:00 באופקים.

15.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל אשכול למכבי מעלה אדומים (מחזור 12) ביום
    שני 16/01/06 ייערך בשעה 20:30 באשכול.






16.    בעקבות החלטת בית הדין המשמעתי ייערכו משחקים חוזרים כדלקמן:

    נוער מחוזית דן: בית"ר ת"א/נווה אליעזר - הפועל גדעון ת"א: יום חמישי 19/01/06
שעה 18:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י בית"ר ת"א/נווה אליעזר).

ארצית נערים ת"א: מכבי אורנית/פ"ת - בני יהודה ת"א: יום רביעי 18/01/06 שעה
18:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י בני יהודה ת"א).

ילדים א' לאומית חיפה: הפועל קרית טבעון - הפועל אילן חיפה: יום שני 16/01/06
שעה 17:30 (דמי השיפוט במשחק והוצאות הנסיעה של הפועל חיפה ישולמו ע"י
הפועל קרית טבעון).

ילדים ב' שרון: מכבי אלפי מנשה - הפועל חוף השרון: יום שני 16/01/06 שעה
17:00 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י הפועל חוף השרון).



בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות