שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 15

10:55 27/12/2009






27 דצמבר 2009
לכבוד

___________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 15

1.    נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:
    הפועל תל אביב (קבוצה מס' 16) - ליגה ארצית דרום, 4
    מכבי ירכא (קבוצה מס' 3659) - ליגה נוער מחוזית צפון, 40
    
לתשומת ליבכם: כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.

2.    משחק ליגה נערים לאומית צפון בין א.ס. רמת השרון להפועל גלבוע/עפולה (מחזור 14) ביום רביעי 13/01/10 ייערך בשעה 18:30 ברמת השרון עקב משחק נוסף באותו אולם.

3.    משחק ליגה קט סל ב' פ"ת בין מכבי מתן לא.ס. רמת השרון כוכבים (מחזור 7) ביום שישי 21/01/10 ייערך בשעה 14:30 בצהריים במתן עקב שיתוף שחקנים דתיים ברמת השרון.

4.    להלן שינויים בשעות המשחקים באולם מכבי גדרה, ביום רביעי 14/04/10:
    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין מכבי גדרה לביתר באר שבע (מחזור 20) יישאר כמתוכנן בשעה 18:30 ולא כפי ששונה בחוזר קודם.
    משחק ליגה ילדות דרום בין מכבי גדרה לאליצור יבנה (מחזור 8) ייערך בשעה 16:30 בגדרה.

5.    משחק ליגה ב' נגב בין הפועל גבולות להפועל רמת הנגב (מחזור 19) ביום רביעי 17/03/10 ייערך בשעה 20:30 בקבוץ מגן.

6.    משחק ליגה נוער ארצית שרון בין בני הרצליה מרדכי למכבי הוד השרון (מחזור 11) הוקדם וייערך ביום שבת 02/01/10 בשעה 20:00 בהרצליה.


                                .../2






7.    להלן מועדים למשחקים שבוטלו עקב גשם:
    קט סל א' דן א': הפועל אוסישקין צהלה - עירוני ר"ג נווה: יום שלישי 05/01/10 שעה 18:30.
    קט סל א' דן א': אליצור חנן ר"ג - הפועל תל אביב: יום שלישי 05/01/10 שעה 18:30.

8.    משחק ליגה ב' דן בין הפועל גבעתיים רקפת לבני יהודה ת"א (מחזור 11) נדחה וייערך ביום שבת 09/01/10 בשעה 20:30 בגבעתיים.

9.    משחק ליגה נערות א' לאומית בין הפועל עמק יזרעאל למכבי אשדוד (מחזור 11) הוקדם וייערך ביום שבת 16/01/10 בשעה 19:30 באולם קבוץ גבת.

10.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין א.ס. רמת השרון עלומים להפועל גבעתיים (מחזור 11) הוקדם וייערך ביום שבת 02/01/10 בשעה 18:30 ברמת השרון.

11.    נא רשמו את שינוי המגרש הבא:
    מכבי ברכיה (קבוצה מס' 2920) ליגה ב' דרום - אולם בי"ס כפר סילבר.

12.    להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי:

"    ליגה ב' עמקים, 10: הפועל עפולה מוריס - הפועל בקעת הירדן: יום רביעי 13/01/10 שעה 20:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י בקעת הירדן).
"    ליגה ב' פ"ת, 15: מכבי אורנית - א.ס. סביון: יום ראשון 10/01/10 שעה 20:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י סביון).
"    ליגה ארצית נשים צפון, 23: הפועל עראבה - הגליל עילבון/דיר חנא: יום חמישי 07/01/10 שעה 19:00 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י עילבון).
"    ליגה ארצית נשים עמקים, 24: הפועל עמק המעיינות - הפועל נצרת אורתודוקסי: יום חמישי 14/01/10 שעה 20:30 (דמי השיפוט במשחק ישולמו ע"י נצרת).
"    ליגה נערים מחוזית ירושלים, 71: הפועל מטה יהודה/כרם - הפועל פסגת זאב/ירושלים: יום ראשון 03/01/10 שעה 18:00.
"    ליגה ילדים א' פ"ת, 85: אליצור טל פ"ת - מכבי דקל פ"ת: יום חמישי 14/01/10 שעה 18:30.
"    ליגה ילדים ב' פ"ת, 98: בני הרצליה - אליצור אלקנה: יום חמישי 14/01/10 שעה 18:00.








                                        בכבוד רב,
    

                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות