: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 6

16:48 04/11/2012

04 נובמבר 2012

לכבוד

___________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 6

1. כל המשחקים בליגה לאומית גברים, נערות ב' לאומית וליגות קט סל א' וקט סל ב', שנועדו
להיערך ביום שלישי 22/01/13 (יום הבחירות) נדחו וייערכו ביום רביעי 23/01/13 באותם המגרשים
ובאותן השעות.

2. נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:
 אליצור ירושלים חדווה (קבוצה מס' 4421) – ליגה קט סל א' ירושלים ב', 153.
 מכבי זכרון יעקב (קבוצה מסק 3785) – ליגה נוער לאומית חיפה, 35

3. נא רשמו את שינוי השעות הבאות (שינויי השעה ייכנס לתוקפו 5 ימים לאחר פרסומו באתר
האינטרנט של האיגוד:
 ביתר אשדוד (קבוצה מס' 3762) – ליגה נערות ב' דרום, 128: כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 18:30.
 הפועל מגידו (קבוצה מס' 4798) – ליגה א' נשים חיפה, 29 + הפועל מגידו (קבוצה מס' 970) – ליגה א' שרון, 6: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:30.
 אליצור נתניה (קבוצה מס' 490) – ליגה נוער לאומית חיפה, 35: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:00.

4. נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים:

● אליצור רעננה (קבוצה מס' 31) – ליגה ילדים ב' שרון, 107: אולם יונתן, רח' רש"י 19 רעננה:
המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 19:00.
● אליצור רעננה (קבוצה מס' 4502) – ליגה ילדים ב' שרון, 107: אולם אריאל, רח' ששת הימים
25, רעננה: המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 18:30.
● אליצור רמת גן (קבוצה מס' 172) – ליגה קט סל א' דן ב', 147: אולם בגין, רח' חיטמן גבעת
שמואל: המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 18:30.
● אליצור עירוני נתניה (קבוצה מס' 652) – ליגה נערים א' ארצית שרון, 61: אולם בגין, מוטה גור 4,
רמת פולג, נתניה: המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 19:30.
● אליצור אור אשקלון (קבוצה מס' 802) – ליגה א' נשים דרום, 33: אולם רח' ראש פינה, איזור ט'
אשדוד.
● אליצור אשקלון בנות (קבוצה מס' 1588) – ליגה א' נשים דרום, 33: אולם מדעים, רח' ניסן 1
אשקלון.
● אליצור אשקלון בנות (קבוצה מס' 3628) – ליגה נערות ב' דרום, 128 + אליצור אשקלון בנות
(קבוצה מס' 4049) – ליגה ילדות דרום, 190: אולם בי"ס נווה אילן, רח' אריה 2, אשקלון.




● מכבי שהם (קבוצה מס' 1735) – ליגה קט סל ב' שורק, 175 + מכבי שהם חן (קבוצה מס' 304) –
ליגה קט סל א' מרכז א', 149 + מכבי שהם חן (קבוצה מס' 3850) – ליגה ילדים ב' שפלה, 112 +
מכבי שהם חן (קבוצה מס' 4158) – ליגה ילדים א' שפלה, 96 + מכבי שהם יהלום (קבוצה מס'
4822) – ליגה ילדים א' שפלה, 96: אולם בי"ס יהלום, רח' הקשת שוהם.
● מכבי שהם ניצנים (קבוצה מס' 4580) – ליגה ילדים א' שפלה, 96: אולם ניצנים, רח' צורן 6, שוהם.
● אליצור חולון (קבוצה מס' 907) – ליגת על נשים, 21: אולם קציר, רח' יצחק רבין 20, חולון.

5. משחק גביע המדינה לנערים א' בין הפועל אבי חולון למכבי פתח תקוה (סיבוב ב') נדחה וייערך ביום
חמישי 08/11/12 בשעה 20:30 בחולון.

6. משחק גביע המדינה לנערות ב' בין מכבי כרמיאל להפועל עמק יזרעאל (סיבוב ב') נדחה עקב אימון
נבחרת "אתנה" וייערך ביום שבת 17/11/12 בשעה 20:00 בכרמיאל.

7. משחק גביע המדינה לנערים ב' בין מכבי אלפי מנשה לאליצור נתניה (סיבוב ב') נדחה וייערך ביום
ראשון 11/11/12 בשעה 19:00 באלפי מנשה.

8. משחק גביע המדינה לילדים א' בין מכבי רחובות להפועל חולון נבון (סיבוב ב') נדחה וייערך ביום שבת
10/11/12 בשעה 19:00 ברחובות.

9. משחק גביע המדינה לילדים א' בין מכבי פתח תקוה למכבי שהם (סיבוב ב') נדחה וייערך ביום שבת
10/11/12 בשעה 19:00 בפתח תקוה עקב יציאת שחקני פתח תקוה לטיול בית ספר.

10. במשחק מס' 23 בגביע האיגוד לנערים א' תארח מ.ס. אבן יהודה (ולא מכבי אום אל פחם) את הפועל
עמק חפר ביום רביעי 07/11/12 בשעה 18:30 באבן יהודה.

11. נא רשמו את שינויי ימי המשחקים הבאים:
● מכבי קרית ביאליק (קבוצה מס' 2053) – ליגה קט סל א' זבולון, 136 + מכבי קרית ביאליק (קבוצה
מס' 2824) – ליגה קט סל ב' מפרץ, 160: כל המשחקים הביתיים ייערכו בימי שבת של המחזור
בשעה 17:30, למעט המשחקים נגד אליצור קרית אתא וביתר אחוזה שייערכו ביום שלישי עפ"י
התוכנית המקורית.

12. משחק גביע המדינה לנוער בין הפועל יובל ירושלים לעצמה מודיעין (סיבוב ב') נדחה וייערך ביום שבת
17/11/12 בשעה 20:30 בירושלים.

13. משחק גביע המדינה לנערים א' בין מכבי יאיר ראשל"צ להפועל ירושלים נבון (סיבוב ב') נדחה וייערך
ביום שבת 10/11/12 בשעה 20:30 בראשון לציון.



בכבוד רב,


נפתלי גושן
רכז הליגות