שינויים בתכנית המשחקים חוזר מספר -17

10:05 09/01/2011

09 ינואר 2011
לכבוד

________________

ג.א.נ.,


הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 17


1. נא רשמו את פירוק הקבוצה הבאה:

• הפועל רמות ירושלים (קבוצה מס' 2412) – ליגה קט סל ב' ירושלים א', 168

2. משחק ליגה לאומית גברים בין מכבי באר יעקב להפועל כפר סבא/כוכב יאיר (מחזור 14)
נדחה וייערך ביום חמישי 13/01/11 בשעה 19:00 בבאר יעקב.

3. משחק ליגה א' שרון בין הפועל עמק חפר למכבי בנץ הוד השרון (מחזור 19) הוקדם עקב מחזור גביע וייערך ביום שלישי 25/01/11 בשעה 20:00 בעמק חפר ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 16.

4. משחקי קבוצת מכבי פתח תקוה בליגה ארצית דרום נגד אקדמיית וינגייט (30/01/11), מכבי
מכבים/רעות (13/02/11) ומכבי רחובות (06/03/11) ייערכו בשעה 19:30 בפתח תקוה.

5. משחק רבע גמר גביע האיגוד לנוער בין הפועל ת"א/אוסישקין לא.ס. רמת השרון ביום שני
17/01/11 ייערך בשעה 19:15 באולם בי"ס אביב, רח' לוי אשכול 94 רמת אביב, תל אביב.

6. משחק ליגה נערים ארצית שרון בין א.ס. צור רמת השרון להפועל כפר סבא יותם (מחזור 12)
הוקדם וייערך ביום שלישי 25/01/11 בשעה 19:30 ברמת השרון.

7. משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל עומר להפועל אילת (מחזור 13) הוקדם וייערך ביום
ראשון 16/01/11 בשעה 16:00 בעומר.

8. משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל עומר עומרים להפועל בני אילת (מחזור 14) הוקדם
וייערך ביום ראשון 16/01/11 בשעה 18:00 בעומר.

9. משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל אילת להפועל ערד (מחזור 16) ביום שני 21/02/11
ייערך בשעה 16:00 באילת.

10. קבוצת הפועל טירה (קבוצה מס' 3430) בליגה ב' שרון תקיים את משחקיה הביתיים בסבוב ב'
באולם בי"ס הדר השרון באולם חרות בשעה 20:30.

11. משחק ליגה לאומית נשים בין אליצור תל אביב לא.ס רמת השרון רוש (מחזור 15) הוקדם
וייערך ביום שבת 22/01/11 בשעה 20:00 בחולון.

12. משחק ליגה נערים לאומית דרום בין עירוני רמת גן לעצמה מודיעין (מחזור 20) ביום רביעי
02/02/11 ייערך בשעה 19:00 ברמת גן.

13. משחק ליגה קט סל בנות דרום בין הפועל גדרות למכבי גדרה (מחזור 14) ביום ראשון
06/03/11 ייערך בשעה 17:00 בגדרה עקב חילוף ביתיות במחזור 9.

14. משחק ליגה לאומית נשים בין הפועל באר טוביה לאליצור תל אביב (מחזור 12) ביום שלישי
11/01/11 ייערך בשעה 20:30 בבאר טוביה.

15. משחק חצי גמר גביע המדינה לילדות בין הפועל עמק יזרעאל להפועל כפר סבא (משחק
ראשון) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 29/01/11 בשעה 19:30 בגורן
יזרעאל, קבוץ מזרע.

16. משחק ליגה נוער מחוזית נגב בין הפועל עומר להפועל להבים (מחזור 12) נדחה עקב טיול
בי"ס של שחקני עומר וייערך ביום שלישי 08/03/11 בשעה 18:30 בעומר.

17. משחק ליגה נוער מחוזית נגב בין מכבי דימונה להפועל עומר (מחזור 14) וייערך ביום חמישי
24/03/11 בשעה 20:30 בדימונה.

18. משחק ליגה ילדים א' שרון בין הפועל כפר סבא תפוז לאליצור רעננה (מחוזר 12) הוקדם
וייערך ביום חמישי 27/01/11 בשעה 17:00 בכפר סבא.

19. משחק ליגה לאומית גברים בין הפועל גלבוע/עפולה להפועל נהריה (מחוזר 16) ביום שלישי
25/01/11 ייערך בשעה 19:15 בעפולה.

20. משחק ליגה נוער לאומית צפון בין אקדמיית וינגייט צפון למכבי קרית מוצקין (מחזור 15) נדחה
וייערך ביום רביעי 19/01/11 בשעה 18:30 במכון וינגייט.

21. משחק ליגה נערים ארצית חיפה בין הפועל חוף הכרמל למכבי פרדס חנה (מחזור 12) הוקדם
עקב יציאת שחקני חוף הכרמל לטיול וייערך ביום ראשון 23/01/11 בשעה 18:30 בחוף
הכרמל.

22. במידה וקבוצת מכבי רעננה בליגה נערות א' לאומית תעפיל למשחקי אליפות המדינה לנערות
א' ייערכו משחקיה בחצי הגמר עקב יציאת שחקניות לטיול בי"ס ביום רביעי 30/03/11
ומשחק הגומלין ייערך ביום שבת 02/04/11.

23. משחק חוזר בליגה קט סל ב' דן בין הפועל גבעתיים אורן למכבי פתח תקוה (מחזור 7) שבוטל
עקב גשם ייערך ביום ראשון 16/01/11 בשעה 17:00 בגבעתיים.


24. משחק ליגה נערים ארצית ת"א בין הפועל ת"א/נשר למכבי בית דגן (מחזור 12) נדחה
וייערך ביום שבת 15/01/11 בשעה 20:30 באולם זיסמן ר"ג.

25. משחק רבע גמר גביע האיגוד לנוער בין מכבי רעננה עירוני לבני הרצליה מרדכי הוקדם וייערך ביום חמישי 13/01/11 בשעה 18:00 ברעננה.

26. משחק ליגה נערים לאומית צפון בין מכבי רעננה לבני הרצליה (מחזור 16) נדחה עקב
בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 13/01/11 בשעה 19:30 ברעננה ולא כפי שהודפס
בחוזר מס' 16.

27. משחק ליגה נוער לאומית צפון בין בני הרצליה למכבי יורם רעננה (מחזור 15) נדחה וייערך
ביום רביעי 19/01/11 בשעה 20:30 בהרצליה.

28. משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל אילת להפועל להבים (מחזור 16) נדחה וייערך ביום
שבת 19/02/11 בשעה 19:00 בערב באילת.

29. משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל ערבה להפועל להבים (מחזור 14) נדחה וייערך ביום
שישי 18/02/11 בשעה 13:00 בצהריים בערבה.

30. להלן מועדים למשחקים חוזרים כפי שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי:

 ילדים א' לאומית דרום, 79: הפועל באר טוביה – אליצור אשדוד: יום חמישי 20/01/11 שעה 18:30 (המשחק ייערך ללא קהל) הוצאות הנסיעה של אליצור אשדוד למשחק ישולמו ע"י באר טוביה.
 קט סל בנות דרום, 186: אליצור אשדוד/אשקלון – מכבי אשדוד: יום ראשון 30/01/11 שעה 17:30 (הוצאות הנסיעה של אשדוד למשחק ישולמו ע"י אליצור אשדוד/אשקלון).





בכבוד רב,


נפתלי גושן
רכז הליגות