חוזר שינויים מס' 3

09:57 14/10/2007




    
                        
14 אוקטובר 2007
לכבוד

________________


ג.א.נ.,


     הנדון: שינויים בתכנית המשחקים ; חוזר מס' 3

1.    נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות :

    אליצור שוהם (קבוצה מס' 2524) - ליגה ילדים ב' שפלה, 108
    מכבי אשדוד (קבוצה מס' 2827) - ליגה נערות א' דרום, 72
    הפועל לב השרון דרור (קבוצה מס' 477) - ליגה נוער מחוזית שרון, 40
    הפועל לב השרון (קבוצה מס' 360) - ליגה ילדים א' לאומית שרון, 82
    הפועל הדר נס ציונה (קבוצה מס2 2076) - ליגה ילדים ב' מרכז, 109
    הפועל תמר נס ציונה (קבוצה מס' 2078) - ליגה ילדים ב' מרכז, 109
    מכבי קרית ביאליק עירוני (קבוצה מס' 2608) - ליגה קט סל א' מפרץ, 116
    מכבי שדרות (קבוצה מס' 2542) - ליגה נערים מחוזית נגב, 69
    הפועל ג'ת המשולש (קבוצה מס' 2664) - ליגה ילדים ב' שומרון, 102
    הפועל נס ציונה (קבוצה מס' 1248) - ליגה נוער ארצית מרכז, 34
    הפועל גזר (קבוצה מס' 67) - ליגה קט סל א' שורק, 126
    הפועל ב. בית שאן (קבוצה מס' 2059) - ליגה נוער מחוזית עמקים, 37
     הפועל בקעת בית שאן נ. איתן (קבוצה מס' 2062) - ליגה ילדים ב' צפון, 99
    הפועל ערד (קבוצה מס' 2047) - ליגה נערות ב' דרום, 79
    מכבי ראש העין (קבוצה מס' 1019) - ליגה נערות ב' מרכז, 78
    הפועל ג'לג'וליה (קבוצה מס' 2749) - ליגה ארצית נשים שרון, 25
    עירוני חולון/רבין (קבוצה מס' 2211) - ליגה ארצית נשים דן, 26
    הפועל ברנר (קבוצה מס' 2676) - ליגה ילדים ב' מרכז, 109
    הפועל רמת הנגב (קבוצה מס' 2826) - ליגה ילדים ב' נגב, 112
    הפועל עמק יזרעאל/גניגר (קבוצה מס' 2242) - ליגה ילדים ב' צפון, 99

לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים
להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר
לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של
השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.








2.    נא רשמו בפניכם את שינויי השעות הקבועות כדלקמן:

    מכבי רעננה (קבוצה מס' 952) - ליגה נערות א' לאומית, 70 : כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 19:00.
    עירוני צפון ר"ג (קבוצה מס' 18) - ליגה נערים ארצית ת"א, 52 : כל המשחקים הביתיים בליגה החל ממחזור 4 ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 19:30.
•    הפועל נס ציונה (קבוצה מס' 1305) - ליגה ארצית דרום, 4: כל המשחקים הביתיים בליגה החל ממחזור 3 ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 19:00, למעט המשחקים במחזורים 5, 10, 13, 15 שייערכו עפ"י הקבוע בספר המשחקים.
•    הפועל ברק נס ציונה (קבוצה מס' 2070) - ליגה קט סל ב' שפלה, 139 + הפועל עירוני נס ציונה (קבוצה מס' 722) - ליגה קט-סל א', 124: כל המשחקים הביתיים בליגה החל ממחזור 2 ייערכו בשעה 18:00 במקום בשעה 17:30.
•    מכבי מכבים/רעות (קבוצה מס' 1212) - ליגה נערים ארצית מרכז, 53: כל המשחקים הביתיים בליגה החל ממחזור 4 ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 19:00.
•    א.ס.ח ישראל (קבוצה מס' 2750) - ליגה ב' דן, 15: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 19:30.
•    הפועל מ"ק גולן/קצרין (קבוצה מס' 2277) - ליגה קט סל א' גליל תחתון, 113: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 18:00.
•    הפועל גולן/קצרין (קבוצה מס' 742) - ליגה ילדים א' צפון, 86: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 18:00.
•    בית"ר באר שבע (קבוצה מס' 146) - ליגה קט סל א' נגב, 130 + בית"ר באר שבע (קבוצה מס' 241) - ליגה קט סל ב' נגב, 143: כל המשחקים הביתיים החל ממחזור 2 בליגה ייערכו בשעה 17:30 במקום בשעה 17:00.

3.    נא התעלמו מהודעה בחוזר מס' 2 על חזרתה של הפועל מ"ט/אילת לליגה ילדים א' נגב. הקבוצה מפורקת וההודעה בחוזר מס' 1 תקפה. נא למחוק את הקבוצה מרשימת משחקי ליגה ילדים א' נגב.

4.    משחק ליגת קט-סל ב' נגב בין הפועל עומר להפועל רמת הנגב (מחזור 11) ייערך ביום שבת 16/2/08 בשעה 10:00 בבוקר בעומר.

5.    משחק ליגה ארצית דרום בין הפועל גבעתיים למכבי באר-יעקב (מחזור 7) הוקדם עקב בקשת באר יעקב והסכמת גבעתיים וייערך ביום שבת 24/11/07 בשעה 20:30 בגבעתיים.

6. נא רשמו לפניכם את שינויי המגרשים הבאים:

•    הפועל בקעת בית שאן (קבוצה מס' 2060) - ליגה נערות א' צפון, 70 + הפועל בקעת בית שאן (קבוצה מס' 2272) - ליגה נערות ב' צפון, 76 : אולם קיבוץ מסילות.
•    מכבי ראש העין שקד (קבוצה מס' 1959) + מכבי ראש העין גיל (קבוצה מס' 1999) - ליגה קט סל ב' שרון, 136 : אולם גוונים, שד' בגין 67, ראש העין.
•    עצמה מודיעין עירוני (קבוצה מס' 177) - ליגה נערים מחוזית שפלה, 66 : אולם בוכמן, שד' רבין, מודיעין.
•    עצמה מודיעין (קבוצה מס' 2619) - ליגה נערים מחוזית שפלה, 66 : היכל הספורט, רח' דם המכבים, מודיעין. המשחקים הביתיים החל ממחזור 4 ייערכו בשעה 20:00 במקום בשעה 19:30.





•    עצמה מודיעין (קבוצה מס' 1840) - ליגה ילדים א' לאומית מרכז, 84 : אולם תיכון עירוני ב', רח' עמק יזרעאל, מודיעין.
•    עצמה מודיעין עירוני (קבוצה מס' 2618) - ליגה ילדים א' מרכז, 93 : היכל הספורט, רח' דם המכבים, מודיעין.
•    עצמה מודיעין עירוני (קבוצה מס' 2068) - ליגה ילדים ב' שפה, 108 : אולם תיכון עירוני ב', רח' עמק יזרעאל, מודיעין.
•    מכבי מכבים/רעות (קבוצה מס' 1095) - ליגה נערים מחוזית שפלה, 66 : אולם מקיף עירוני א', רח' דם המכבים, מודיעין. כל משחקי הקבוצה בליגה ייערכו בשעה 20:00 במקום בשעה 19:00.
•    מכבי פתח תקוה (קבוצה מס' 2757) - ליגה קט סל ב' ת"א, 138 : אולם תיכון ברנר, פתח תקוה.
•    הפועל כפר יסיף (קבוצה מס' 227) - ליגה ארצית נשים חיפה, 24 + הפועל כפר יסיף (קבוצה מס' 1247) - ליגה ב' צפון, 9 : אולם כפר ירכא.
•    הפועל ורד נס ציונה (קבוצה מס' 2835) - ליגה ילדים א' לאומית מרכז, 84 : אולם קרית חינוך, רח' השיריון 30, נס ציונה.
•    עירוני חולון/בת ים (קבוצה מס' 1358) - ליגה ארצית נשים מרכז, 29 : אולם בי"ס וייצמן, רח' הסבוראים ג'סי כהן, חולון. כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00 במקום בשעה 20:30.
•    הפועל אילת (קבוצה מס' 1278) - ליגה ארצית דרום, 4 : אולם בי"ס אלון, שד' התמרים, ליד מכבי-אש, אילת
•    הפועל מרום הגליל (קבוצה מס' 936) - ליגה ארצית נשים צפון, 22 : אולם קיבוץ יראון.
•    הפועל עמק חפר (קבוצה מס' 2666) - ליגה ב' שומרון, 12 : מגרש פתוח, בית חינוך, רח' משעול הגנים, כפר ויתקין.


7.    משחק ליגה נוער לאומית דרום בין הפועל אייל חולון לבני הרצליה מרדכי (מחזור 5) ביום שני 5/11/07 ייערך בשעה 18:00 בחולון עקב משחק נוסף באותו אולם.

8.    משחקי קבוצת הפועל ורד נס ציונה בליגה ילדים א' לאומית מרכז נגד מכבי שוהם (1/11/07), הפועל עידן ירושלים (24/1/08), אס"א זיו ירושלים (7/2/08) ועצמה מודיעין (21/2/08) ייערכו בשעה 17:00 בנס ציונה עקב משחק נוסף באותו אולם.

9.    משחק ליגה נוער מחוזית ירושלים בין אס"א זיו ירושלים להפועל ימקא ירושלים (מחזור 10) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שבת 22/12/07 בשעה 20:30 באולם בית הכרם ירושלים.

10.    משחקי קבוצת הפועל גלבוע/עפולה בליגה נערים לאומית צפון נגד הפועל חיפה (26/12/07), א.ס. רמת השרון (6/2/08) והפועל עמק יזרעאל (20/2/08) ייערכו בשעה 20:00 בגלבוע עקב משחק נוסף באותו אולם.

11.    משחקי קבוצת מכבי עינן רחובות בליגה ארצית נוער מרכז נגד מכבי שוהם (29/10/07) ואליצור נוה דוד רמלה (19/11/07) ייערכו בשעה 18:30 ברחובות עקב משחק נוסף באותו אולם.

12.    משחק ליגה קט סל ב' נגב בין הפועל רמת הנגב להפועל מיתר (מחזור 5) הוקדם עקב בקשת רמת הנגב והסכמת מיתר וייערך ביום ראשון 11/11/07 בשעה 18:30 במשאבי שדה.




13.    משחק ליגה קט סל ב' נגב בין הפועל מיתר להפועל רמת הנגב (מחזור 10) הוקדם עקב בקשת רמת הנגב והסכמת מיתר וייערך ביום שבת 22/12/07 בשעה 18:00 במיתר.

14.    משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל חבל איילות למכבי דימונה (מחזור 14) ייערך יחד עם שאר משחקי המחזור ביום חמישי 21/2/08 בשעה 18:00 ביטבתה.

15.    משחק ליגה קט סל א' שומרון בין הפועל לב השרון לעירוני נתניה מרכז (מחזור 17) ביום שישי 21/3/08 ייערך בשעה 14:30 בצהריים בלב השרון עקב שיתוף שחקנים דתיים בנתניה.

16.    משחק ליגה לאומית נשים בין הפועל מעגן מיכאל לעמ"ת עילבון (מחזור 4) הוקדם עקרב בקשת עילבון והסכמת מעגן מיכאל וייערך ביום שני 29/10/07 בשעה 20:00 בשדות ים.

17.    משחק ליגה קט סל ב' שומרון בין הפועל פרדסיה למכבי צורן (מחזור 3) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום ראשון 4/11/07 בשעה 18:00 בפרדסיה.
    
18.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל אילת להפועל גדרות (מחזור 7) הוקדם עקב בקשת גדרות והסכמת אילת וייערך ביום חמישי 29/11/07 בשעה 17:30 באילת.

19.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפועל אילת להפועל גדרות (מחזור 15) הוקדם עקב בקשת גדרות והסכמת אילת וייערך ביום חמישי 29/11/07 בשעה 19:00 באילת.

20.    משחק ליגה קט סל א' ת"א בין הפועל נס ציונה עירוני למכבי גני תקוה (מחזור 5) ביום שלישי 13/11/07 ייערך בשעה 16:00 בנס ציונה עקב משחק נוסף באותו אולם.

21.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפעול גדרות להפועל אילת (מחזור 4) נדחה וייערך ביום שלישי 22/1/08 בשעה 16:00 בגדרות.

22.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל גדרות להפועל אילת (מחזור 18) הוקדם עקב בקשת אילת והסכמת גדרות וייערך ביום שלישי 22/1/08 בשעה 18:00 בגדרות.

23.    משחק ליגה ארצית צפון בין הפועל כפר סבא לאליצור כוכב יאיר (מחזור 5) נדחה עקב בקשת כפר סבא והסכמת כוכב יאיר וייערך ביום שלישי 13/11/07 בשעה 19:00 בכפר סבא.

24.    משחק ליגה נוער מחוזית שרון בין הפועל לב השרון דרור להפועל חוף השרון (מחזור 4) נדחה עקב מחזור גביע וייערך ביום חמישי 15/11/07 בשעה 20:00 בלב השרון.

25.    משחק ליגה ילדים ב' שרון בין הפועל ארז כפר סבא למכבי אלפי מנשה (מחזור 21) הוקדם עקב בקשת אלפי מנשה והסכמת כפר סבא וייערך ביום שלישי 13/4/08 בשעה 18:30 בכפר סבא.

26.    משחק ליגה ב' נגב בין אליצור אופקים להפועל עומר (מחזור 6) הוקדם עקב בקשת אופקים והסכמת עומר וייערך ביום שלישי 20/11/07 בשעה 20:30 באופקים.

27.    קבוצת הפועל עירוני נס ציונה (קבוצה מס' 2841) תשובץ בליגה נוער מחוזית מרכז במקום מכבי כרמי יוסף שהתפרקה.
בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה מכבי כרמי יוסף נא רשמו את הפועל עירוני נס ציונה החל ממחזור מס' 3 ביום שני 22/10/07.
קבוצת הפועל עירוני נס ציונה תקיים את משחקיה הביתיים באולם ברח' נורדאו 46, נס ציונה בשעה 19:30, למעט המשחקים במחזורים 7 ו-21 שייערכו בשעה הרשומה בספר המשחקים.




    להלן רשימת המשחקים החוזרים של הפועל עירוני נס ציונה :
    הפועל גדרות - הפועל עירוני נס ציונה : יום שני 12/11/07 שעה 18:30.
    מכבי באר יעקב - הפועל עירוני נס ציונה : יום שני 10/12/07 שעה 19:00.


28.    משחק ליגה נערות ב' צפון בין הפועל ג'דידה/מכר למכבי נצרת (מחזור 10) הוקדם עקב חג המולד וייערך ביום שישי 21/12/07 בשעה 18:00 בג'דידה.

29.    משחק ליגה נערות ב' צפון בין מכבי נצרת להפועל גליל עליון (מחזור 11) נדחה עקב חג ראש השנה הנוצרי וייערך ביום חמישי 3/1/08 בשעה 19:30 בנצרת.

30.    משחק ליגה ב' עמקים בין כ"ב מגדל העמק למכבי נצרת (מחזור 9) הוקדם עקב חג המולד וייערך ביום ראשון 9/12/07 בשעה 20:30 במגדל העמק.

31.    משחק ליגה נערים לאומית דרום בין הפועל יואב/צפית להפועל יובל ירושלים (מחזור 4) הוקדם עקב יציאת שחקני יואב/צפית לטיול וייערך ביום שבת 27/10/07 בשעה 20:00 בקיבוץ בית ניר.

32.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל יואב צפית לאליצור ירושלים (מחזור 4) נדחה עקב יציאת שחקני צפית לטיול וייערך ביום חמישי 15/11/07 בשעה 19:00 בקיבוץ בית ניר.

33.    משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין א.ס. תות רמת השרון למכבי הוד השרון רקפת (מחזור 4) נדחה עקב בקשת רמת השרון והסכמת הוד השרון וייערך ביום שבת 10/11/07 בשעה 17:30 ברמת השרון.

34.    משחק ליגה קט סל א' ירושלים בין הפועל ימקא ירושלים למכבי מעלה אדומים (מחזור 5) ביום שלישי 13/11/07 ייערך בשעה 17:00 במעלה אדומים. משחק הגומלין (מחזור 12) ביום שלישי 5/2/08 ייערך בשעה 17:00 בירושלים.

35.    משחק ליגה קט סל ב' נגב בין הפועל רמת הנגב להפועל עומר (מחזור 6) הוקדם עקב בקשת רמת הנגב והסכמת עומר וייערך ביום שבת 17/11/07 בשעה 11:00 בבוקר במשאבי שדה.

36.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל רקפת חולון להפועל גזר (מחזור 6) ביום שני 19/11/07 ייערך בשעה 18:00 בחולון עקב משחק נוסף באותו אולם.

37.    משחק ליגה נוער מחוזית דרום בין הפועל חוף אשקלון לאליצור קבוצת יבנה (מחזור 4) נדחה עקב יציאת שחקני חוף אשקלון לטיול וייערך ביום שני 12/11/07 בשעה 20:00 ביד מרדכי.




                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות