חוזר שינויים מס' 11 לעונת המשחקים 2008/2009

10:59 21/12/2008


21 דצמבר 2008

לכבוד

__________________


ג.א.נ.,


הנדון: שינויים בתכנית המשחקים; חוזר מס' 11


1.    משחק ליגה נערות ב' נגב בין מכבי באר שבע להפועל אילת (מחזור 20) ייערך ביום ראשון 5/4/09 בשעה 17:00 בבאר שבע עקב מחזור ליגה נוסף ב-31/3/09.

2.    משחק ליגה נערות א' חיפה בין הפועל בקעת בית שאן להפועל כבול (מחזור 9) הוקדם עקב בקשת בקעת בית שאן והסכמת כבול וייערך ביום חמישי 1/1/09 בשעה 18:30 במסילות.

3.    משחק ליגה ילדים א' שרון בין מכבי צורן להפועל קדימה (מחזור 17) ביום חמישי 26/3/09 ייערך בשעה 17:00 בצורן עקב משחק נוסף באותו אולם.

4.    משחק ליגה נוער ארצית מרכז בין מכבי שהם לעירוני קרית אונו (מחזור 10) נדחה עקב בקשת קרית אונו והסכמת שהם וייערך ביום שבת 10/1/09 בשעה 21:00 בשהם.

5.    משחק ליגה א' דרום בין הפועל ברנר להפועל לכיש (מחזור 10) נדחה עקב בקשת לכיש והסכמת ברנר וייערך ביום שבת 10/1/09 בשעה 20:00 בקדרון.

6.    משחק ליגה קט סל ב' חדרה בין ביתר בינימינה למכבי זכרון יעקב (מחזור 10) ביום שישי 9/1/09 ייערך בשעה 14:30 בצהריים בבינימינה עקב משחק נוסף באותו אולם.

7.    משחק ליגה ילדים ב' פ"ת בין מ.כ. גבעת שמואל למ.ס ראש העין תמר (מחזור 15) יחזור למועדו המקורי וייערך ביום חמישי 26/2/09 בשעה 17:30 בגבעת שמואל.

8.    משחקי ליגה ילדים ב' נגב בין הפועל ערד להפועל באר שבע (8/1/09 ו-23/4/09) ייערכו בשעה 18:30 בערד.

9.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל באר טוביה להפועל גדרות (מחזור 9) ביום חמישי 1/1/09 ייערך בשעה 19:00 בגדרות.
    משחק הגומלין (מחזור 20) ביום חמישי 2/4/09 ייערך בשעה 18:30 בבאר טוביה.












10.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל מיתר להפועל חבל איילות (מחזור 10) הוקדם וייערך ביום חמישי 1/1/09 בשעה 19:00 ביטבתה.
    משחק הגומלין (מחזור 21) ייערך ביום חמישי 16/4/09 בשעה 19:00 במיתר.

11.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפועל גדרות להפועל אילת (מחזור 15) נדחה וייערך ביום חמישי 29/1/09 בשעה 18:00 בגדרות.

12.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל גדרות להפועל אילת (מחזור 5) נדחה וייערך ביום חמישי 29/1/09 בשעה 16:00 בגדרות ולא כפי שנקבע בחוזר מס' 3.

13.    משחק ליגה קט סל א' גליל עליון בין הפועל ג"ע/לב העמק להפועל גליל חולתא (מחזור 9) ביום שלישי 30/12/08 ייערך בשעה 17:00 בקיבוץ חולתא.
    משחק הגומלין (מחזור 22) ביום שלישי 31/3/09 ייערך בשעה 18:30 בקיבוץ שמיר.

14.    משחק ליגה קט סל ב' רעננה בין אליצור רעננה למכבי רעננה צפון (מחזור 9) נדחה וייערך ביום ראשון 4/1/09 בשעה 17:00 ברעננה.
                
15.    משחק ליגה קט סל א' דרום א' בין הפועל גדרות למכבי גדרה הבילויים (מחזור 12) הוקדם עקב יציאת שחקני גדרה לטיול וייערך ביום שני 23/2/09 בשעה 17:00 בגדרות.

16.    משחק ליגה נערים מחוזית דן בין עירוני רמת גן דרום למתנ"ס תל כביר ברנר (מחזור 13) הוקדם עקב בקשת ר"ג והסכמת תל כביר וייערך ביום שבת 7/2/09 בשעה 20:00 ברמת גן.

17.    משחק ליגה נערות א' דרום בין מכבי מכבים/רעות להפועל ראשון לציון (מחזור 12) ביום ראשון 8/2/09 ייערך בשעה 18:30 ברעות עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

18.    משחק ליגה נערים מחוזית שפלה בין מכבי מכבים/רעות להפועל גזר (מחזור 13) ביום ראשון 8/2/09 ייערך בשעה 20:30 ברעות עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

19.    משחק ליגה ארצית נערים ת"א בין הפועל סהר חולון לעירוני קרית אונו (מחזור 9) נדחה עקב בקשת קרית אונו והסכמת חולון וייערך ביום שבת 3/1/09 בשעה 20:30 בחולון.

20.    משחק ליגה לאומית נשים בין בני הרצליה/רעננה להפועל מעגן מיכאל/שדות ים (מחזור 12) ביום שלישי 20/1/09 ייערך בשעה 20:30 ברעננה.

21.    משחק ליגה ילדים א' עמקים בין מכבי נצרת להפועל בקעת בית שאן/שד"א (מחזור 9) ביום שבת 3/1/09 ייערך בשעה 19:30 בנצרת עקב שיתוף שחקנים דתיים בבקעת בית שאן.

22.    משחק ליגה נערים מחוזית חיפה בין מכבי דניה חיפה להפועל זבולון/יגור (מחזור 12) הוקדם עקב בקשת יגור והסכמת חיפה וייערך ביום שישי 16/1/09 בשעה 16:30 בחיפה.









23.    משחק ליגה ארצית נשים עמקים בין הפועל עמק יזרעאל להפועל העמק/רמת ישי (מחזור 10) הוקדם עקב בקשת עמק יזרעאל והסכמת העמק וייערך ביום חמישי 1/1/09 בשעה 19:00 בגבת.

24.    משחק ליגה קט סל ב' רעננה בין הפועל כפר סבא שקד למכבי הוד השרון המגן (מחזור 12) נדחה וייערך ביום רביעי 11/2/09 בשעה 17:00 בכפר סבא.

25.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפועל יואב/צפית להפועל להבים (מחזור 11) נדחה עקב בקשת צפית והסכמת להבים וייערך ביום רביעי 7/1/09 בשעה 19:00 בבית ניר.

26.    משחק ליגה ילדים א' לאומית ת"א בין הפועל גבעתיים חרמש לעירוני קרית אונו (מחזור 10) נדחה עקב בקשת קרית אונו והסכמת גבעתיים וייערך ביום שבת 10/1/09 בשעה 18:30 בקרית אונו.
    משחק הגומלין (מחזור 21) ביום חמישי 16/4/09 ייערך בשעה 17:30 בגבעתיים.

27.    משחק ליגה נוער מחוזית נגב בין הפועל מיתר להפועל ערבה (מחזור 11) הוקדם עקב בקשת מיתר והסכמת ערבה וייערך ביום שני 5/1/09 בשעה 18:30 במיתר.

28.    משחק ליגה נערים לאומית צפון בין מכבי אסף חיפה להפועל איתמר נהריה (מחזור 12) הוקדם עקב בקשת חיפה והסכמת נהריה וייערך ביום שלישי 6/1/09 בשעה 20:30 בחיפה.

29.    משחק ליגה א' דרום בין אליצור אשדוד לביתר אשדוד (מחזור 9) הוקדם עקב בקשת אליצור אשדוד והסכמת ביתר אשדוד וייערך ביום ראשון 28/12/08 בשעה 20:30 באשדוד.

30.    משחק ליגה ארצית נשים עמקים בין הפועל אכסאל להפועל יפיע (מחזור 10) הוקדם עקב בקשת יפיע והסכמת אכסאל וייערך ביום שבת 3/1/09 בשעה 19:00 באכסאל.

31.    משחק ליגה לאומית נשים בין הפועל גליל עליון להפועל עירוני אעבלין (מחזור 10) נדחה עקב חג המולד האורתודוקסי ויערך ביום שבת 10/1/09 בשעה 18:30 בדפנה.

32.    משחק ליגה א' צפון בין הפועל בקעת בית שאן להפועל ריינה (מחזור 10) נדחה עקב חג המולד האורתודוקסי וייערך ביום שבת 10/1/09 בשעה 20:30 בניר דוד.

33.    משחק ליגה ילדים א' לאומית ת"א בין מכבי ת"א צפון למכבי גני תקוה (מחזור 10) נדחה עקב בקשת מכבי ת"א והסכמת גני תקוה וייערך ביום שני 12/1/09 בשעה 19:00 באולם אליאנס ת"א.

34.    משחק ליגה נערים ארצית צפון בין הפועל גליל תחתון לעצמה כפר ורדים (מחזור 11) נדחה עקב בקשת כפר ורדים והסכמת גליל תחתון וייערך ביום שבת 3/1/09 בשעה 19:00 בקיבוץ לביא.













35.    להלן מועדים למשחקים חוזרים שנקבעו ע"י בית הדין המשמעתי :
    
"    ליגה נערים לאומית צפון, 48 : הפועל כפר סבא תמר - הפועל איתמר נהריה : יום רביעי 31/12/08 שעה 19:00.
"    ליגה נערים ארצית דרום, 55 : אליצור אשדוד - הפועל להבים : יום ראשון 4/1/09 שעה 18:30
"    ליגה נערים מחוזית צפון, 56 : הפועל משגב - הפועל צפת : יום ראשון 4/1/09 שעה 19:30.









                                        בכבוד רב,
        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות