חוזר שינויים מס' 14

10:50 24/12/2006




    
                        
                             24 דצמבר 2006
    
לכבוד

________________


ג.א.נ.,

     הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 14


1.    נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים :
•    מכבי הוד השרון (קבוצה מס' 551) - ליגה נוער ארצית שרון, 31 :
אולם הדרים, רח' ז'בוטינסקי, הוד השרון (החל מ-1/1/07).
•    הפועל מ.א. גליל עליון (קבוצה מס' 712) - ליגה נוער ארצית
צפון, 30 : אולם בי"ס יסודי, קיבוץ כפר בלום (החל מ-1/1/07).

2.    משחק ליגה נוער ארצית צפון בין הפועל ראש פינה להפועל בקעת בית
    שאן (מחזור 25) ביום חמישי 26/4/07 ייערך בשעה 20:00 כראש פינה
    עקב משחק נוסף באותו אולם.    

3.    משחק ליגה קט סל ב' ירושלים בין הפועל ירושלים גנים להפועל ירושלים
    רמות (מחזור 16) ביום שלישי 13/3/07 ייערך בשעה 18:30 באולם מתנ"ס
    גנים בירושלים.

4.    משחק ליגה נערים ארצית שרון בין ביתר כפר יונה להפועל רותם כפר
    סבא (מחזור 21) ביום רביעי 18/4/07 ייערך בשעה 18:30 בכפר יונה עקב
    משחק     נוסף באותו אולם.

5.    משחק ליגה נערות א' צפון בין הפועל בקעת בית שאן להפועל עירוני
    אעבלין (מחזור 10) נדחה עקב חג הקורבן המוסלמי וייערך ביום ראשון
    28/1/07 בשעה 18:00 בקיבוץ ניר דוד.

6.    משחק ליגה נערות ב' חיפה בין הפועל עירוני אעבלין להפועל דלית אל
    כרמל (מחזור 12) נדחה עקב חד המולד לנוצרים האורתודוקסים וייערך
    ביום שבת 13/1/07 בשעה 18:00 באעבלין.
















7.    להלן מועדים למשחקים חוזרים :
•    נוער מחוזית נגב : הפועל אשכול - מכבי דימונה : יום חמישי 4/1/07 שעה 18:30.
•    ילדים ב' מרכז : הפועל גדרות - מכבי גדרה : יום שני 8/1/07 שעה 17:00.
•    נוער מחוזית שומרון : מכבי פרדס חנה - הפועל פרדסיה : יום חמישי 4/1/07 שעה 19:30.

8.    משחקי ליגה קט סל א' ירושלים של הפועל בית הנוער ירושלים נגד מכבי צור הדסה (9/1/07), אס"א זיו ירושלים (6/2/07) ואליצור ירושלים (17/4/07) ייערכו בשעה 19:00 באולם בית הנוער בירושלים.

9.    משחק ליגה ב' עמקים בין כ"ב מגדל העמק להפועל יפיע (מחזור 12) שנקבע ל-6/1/07 נדחה עקב חג המולד לאורתודוקסי נצרת וייערך ביום שני 8/1/07 בשעה 20:00 במגדל העמק.

10.    משחק ליגה ב' שרון בין אליצור נתניה צפון להפועל קלנסווה (מחזור 12) נדחה עקב חג הקורבן וייערך ביום ראשון 7/1/07 בשעה 20:30 בנתניה.

11.    משחק ליגה נוער מחוזית דרום בין הפועל אשדוד לאליצור קבוצת יבנה (מחזור 13) הוקדם עקב יציאת שחקני קבוצת יבנה לטיול וייערך ביום חמישי 1/2/07 בשעה 20:30 באשדוד.

12.    משחק ליגה קט סל א' שורק בין אליצור חשמונאים למכבי כרמי יוסף (מחזור 8) ייערך ביום ראשון 7/1/07 בשעה 16:30 בחשמונאים, במקום בתאריך 31/12/06.

13.    משחק ליגה ילדים ב' דן בין הפועל בני ברית יפו למכבי בת ים (מחזור 11) הוקדם עקב בקשת בת ים והסכמת יפו וייערך ביום רביעי 10/1/07 בשעה 18:30 ביפו.

14.    משחק ליגה ב' דן בין ביתר ת"א/נוה אליעזר למ.ס. יהלום ר"ג (מחזור 12) הוקדם עקב בקשת ת"א והסכמת רמת גן וייערך ביום רביעי 24/1/07 בשעה 20:30 בנוה אליעזר.

15.    משחק ליגה ארצית נשים צפון בין עמ"ת עילבון להפועל איכסאל (מחזור 11) נדחה עקב חג הקורבן ייערך ביום חמישי 11/1/07 בשעה 19:00 בעילבון.

16.    משחק ליגת-על נשים בין הפועל תל אביב לבני יהודה ת"א (מחזור 11) ביום חמישי 4/1/07 ייערך בשעה 18:00 באולם אליאנס בת"א.

17.    משחק ליגה נוער מחוזית צפון בין מ.נ. אורתודוקסי נצרת להפועל כפר יסיף (מחזור 11) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום רביעי 3/1/07 בשעה 19:00 בנצרת.

18.    משחקי קבוצת עירוני נתניה מזרח בליגה קט סל א' שומרון בימי שישי נגד הפועל בית יצחק (26/1/07) ומ.ס. אבן יהודה (2/3/07) ייערכו בימי שישי 14:30 בצהרים עקב שיתוף שחקנים דתיים בעירוני נתניה.









19.    משחק ליגה נוער מחוזית שומרון בין עירוני נתניה למ.ס. אבן יהודה תפוז (מחזור 12) ביום שני 29/1/07 ייערך בשעה 20:00 בנתניה עקב משחק נוסף באותו אולם.

20.    משחק ליגה ילדים ב' שומרון בין עירוני נתניה דרום לאליצור נתניה (מחזור 18) ביום חמישי 1/2/07 ייערך בשעה 16:00 בנתניה עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

21.    משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין עירוני נתניה לאליצור כוכב יאיר (מחזור 12) ביום חמישי 1/2/07 ייערך בשעה 18:30 בנתניה עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

22.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל אילת לאליצור יבנה (מחזור 10) ביום חמישי 4/1/07 ייערך בשעה 16:00 באילת.
    משחק הגומלין (מחזור 21) ביום חמישי 19/4/07 ייערך בשעה 16:00 ביבנה.

23.    משחק ליגה נערים ארצית דרום בין הפועל אילת לאליצור יבנה (מחזור 11) נדחה וייערך ביום חמישי 4/1/07 בשעה 17:30 באילת.
משחק הגומלין (מחזור 24) הוקדם וייערך ביום חמישי 19/4/07 בשעה 17:30 ביבנה.

24.    בליגה קט סל א' דן תארח עירוני ערמונים ר"ג (מחזור 10) את אליצור רמת גן ביום שלישי 16/1/07 בשעה 17:30.
    משחק הגומלין (מחזור 21) ייערך ביום שלישי 8/5/07 בשעה 17:00.

25.    משחק ליגה קט סל א' שורק בין אליצור נוה דוד רמלה למכבי לפיד (מחזור 9) ביום שלישי 9/1/07 ייערך בשעה 17:00 ברמלה עקב משחק נוסף באותו אולם.

26.    משחק ליגה נערות ב' דרום בין אליצור נוה דוד רמלה למכבי מכבים/רעות (מחזור 10) ביום שלישי 23/1/07 ייערך בשעה 19:30 ברמלה עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

27.    משחק חוזר בליגה ילדים א' לאומית ת"א בין מכבי ת"א צפון למכבי גני תקוה (מחזור 7) ייערך ע"פ החלטת בית הדין המשמעתי ביום חמישי 18/1/07 בשעה 17:30 בהדר יוסף.
דמי השיפוט במשחק והוצאות הנסיעה של גני תקוה למשחק ישולמו ע"י מכבי תל אביב.




                                    בכבוד רב,
    
                                    נפתלי גושן
                                    רכז הליגות
    
העתק: איגוד השופטים