תכנית חדשה לליגה נוער מחוזית צפון

11:30 08/12/2008
                    
                                 07 דצמבר 2008
לכבוד                     

קבוצות ליגה נוער מחוזית - צפון


א.נ.,


הנדון : תכנית חדשה לליגה נוער מחוזית צפון: 37

בעקבות פירוק קבוצות נותרו בליגה רק 6 קבוצות.
הליגה תוכננה לשני סיבובים אך מאחר ומועצת ההימורים ומינהל הספורט במשרד החינוך נותנים הקצבות רק אם הקבוצות משחקות בליגה לפחות 18 משחקים, הרי ע"פ פרק 28 א' בתקנון משחקי האליפות תשונה תכנית הליגה והליגה תתנהל בארבעה סיבובים
סיבוב א' יערך כמתוכנן ויהיו שינויים בסיבוב ב' וסיבוב ג' :

סיבוב ב'
•    מחזורים מס' 8-12 ייערכו כמתוכנן ע"פ התכנית.


להלן מועדים חדשים למשחקים במחזורים 13-14 :
"    מכבי כרמיאל - הפועל מ.א. גליל עליון: יום שני 19/01/09 שעה 19:00
"    עצמה כפר ורדים ברוש - הפועל צפת: יום שני 29/12/08 שעה 19:00
"    עצמה כפר ורדים ברוש - הפועל עירוני נהריה: יום שני 22/12/08 שעה 19:00
"    הפועל מ.א. גליל עליון - הפועל צפת: יום שני 12/01/09 שעה 19:00

סיבוב ג' וסיבוב ד'
להלן תוכנית חדשה לסיבוב השלישי והרביעי :

מחזור 1 : יום שני 02/02/09 שעה מחזור 6: יום שני 16/03/09 שעה
מכבי כרמיאל-עצמה כפר ורדים ברוש 19:00                  19:00
הפועל מ.א. גליל עליון-הפועל עירוני נהריה 19:00                  19:00
הפועל ג'דידה/מכר-הפועל צפת          18:00                 18:00

מחזור 2 : יום שני 09/02/09     שעה     מחזור 7 : יום שני 23/03/09 שעה
עצמה כפר ורדים ברוש-הפועל צפת      19:00                  18:00
הפועל עירוני נהריה-הפועל ג'דידה/מכר 19:00                 18:00
מכבי כרמיאל-הפועל מ.א. גליל עליון      19:00                 19:00



                                    .../2






-    2 -



מחזור 3 : יום שני 16/02/09     שעה     מחזור 8: יום שני 30/03/09 שעה
הפועל מ.א.גליל עליון-עצמה כפר ורדים ברוש 19:00                 19:00
הפועל ג'דידה/מכר-מכבי כרמיאל 18:00                  19:00
הפועל צפת-הפועל עירוני נהריה 18:00                 19:00
                                    


מחזור 4 : יום שני 23/02/09 שעה     מחזור 9: יום רביעי 22/04/09 שעה
עצמה כפר ורדים ברוש-הפועל עירוני נהריה 19:00              19:00
מכבי כרמיאל-הפועל צפת          19:00                  18:30
הפועל מ.א.גליל עליון-הפועל ג'דידה/מכר     19:00                 18:00        

מחזור 5 : יום שני 02/03/09     שעה מחזור 10: יום חמישי 30/04/09 שעה
הפועל ג'דידה/מכר-עצמה כפר ורדים ברוש 18:00             19:00
הפועל צפת-הפועל מ.א.גליל עליון      18:00                  19:00    
הפועל עירוני נהריה-מכבי כרמיאל      19:00                  19:00











                                    בכבוד רב,

                                    נפתלי גושן
                                    רכז הליגות