שינויים בתכנית המשחקים חוזר מספר -12

11:36 05/12/2010





05 דצמבר 2010

לכבוד

________________


ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 12


1. משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין מכבי ירוחם להפועל בני אילת (מחזור 19)
הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שלישי 04/01/11 בשעה 16:00
בירוחם.

2. משחק ליגה ילדים א' נגב בין מכבי ירוחם להפועל אילת (מחוזר 11) הוקדם וייערך
ביום שלישי 04/01/11 בשעה 18:00 בירוחם.

3. משחק רבע גמר גביע המדינה לילדות בין הפועל עמק יזרעאל למכבי חדרה נדחה
וייערך ביום שבת 11/12/10 בשעה 19:30 באולם גורן יזרעאל.

4. משחק גביע האיגוד לנערים (שמינית גמר) בין הפועל גדרות להפועל טל ירושלים
ביום ראשון 12/12/10 ייערך בשעה 18:00 בגדרות.

5. משחק ליגה א' שרון בין הפועל עמק חפר למכבי חיפה (מחזור 11) הוקדם עקב
חתונת שחקן עמק חפר וייערך ביום שני 27/12/10 בשעה 19:30 בעמק חפר.

6. משחק רבע גמר גביע המדינה לנוער בין הפועל גלבוע/מעיינות למכבי רעננה נדחה
וייערך ביום שבת 11/12/10 בשעה 19:00 בעין חרוד.

7. משחק ליגה נוער לאומית דרום בין אקדמיית וינייט דרום למכבי עופר ראשל"צ
(מחזור 13) הוקדם וייערך ביום חמישי 30/12/10 בשעה 18:00 במכון וינגייט.

8. משחק ליגה קט סל א' דרום א' בין אליצור יבנה צעירים להפועל ברנר (מחזור 6)
נדחה עקב יציאת שחקני יבנה לטיול וייערך ביום רביעי 15/12/10 בשעה 17:00
ביבנה.

9. משחק ליגה נערים לאומית דרום עין עירוני רמת גן להפועל באר שבע (מחזור 10)
נדחה וייערך ביום שבת 11/12/10 בשעה 20:30 ברמת גן.



10. נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים של קבוצת הפועל באר טוביה:

 ליגה נערים מחוזית דרום, 72 (קבוצה מס' 3184) תשחק באולם בי"ס מבואות –
במושב באר טוביה.
 ליגה נערים לאומית דרום, 52 (קבוצה מס' 602) תשחק באולם תיכון באר טוביה – מושב באר טוביה.
 ליגה קט סל ב' דרום ב', 171 (קבוצה מס' 3380) תשחק באולם תיכון באר טוביה – מושב באר טוביה.
 ליגה ארצית דרום, 4 (קבוצה מס' 1487) תשחק באולם בתיכון באר טוביה – מושב באר טוביה.

11. נא רשמו שינויים בשעות המשחקים באולם אסא ירושלים ביום שלישי 21/12/10:

• נערות ב' דרום, נגד אליצור בית שמש ייערך בשעה 16:30
• נערות ב' לאומית נגד א.ס. רמת השרון ייערך בשעה 18:30.
• לאומית נשים נגד מכבי חדרה ייערך בשעה 20:30.

12. נא רשמו את השינויים הבאים במשחקי הפועל נצרת אורטודוקסים, עקב חג
המולד:

 ליגה ילדים ב' צפון (מחזור 9) נגד הפועל שמשית– יום שני 20/12/10 שעה 18:30, בשמשית.
 ליגה נערים מחוזית עמקים (מחזור 11) נגד הפועל עמק יזרעאל – יום רביעי 22/12/10 שעה 19:00, בנצרת.
 ליגה נערים מחוזית עמקים (מחזור 11) נגד הפועל ג.מ. עין חרוד – יום רביעי 22/12/10 שעה 18:00, בניר דוד.
 ליגה קט סל בנות צפון (מחזור 7) נגד הפועל מ. מיכאל זיכרון – יום חמישי 23/12/10 שעה 17:30, בזיכרון יעקב.
 ליגה ילדים א' עמקים (מחזור 11) נגד הפועל יזרעאל הושעיה – יום שלישי 04/01/11 שעה 18:30, בהושעיה.
 ליגה ילדים ב' צפון (מחזור 4) נגד הפועל רמת ישי – יום שני 10/01/11 שעה 17:30, ברמת ישי.

14. משחק ליגה נערים לאומית דרום בין מכבי יהושע ת"א להפועל נס ציוה גיל (מחזור 11) נדחה וייערך ביום שבת 18/12/10 בשעה 20:30 בת"א.

15. משחק ליגה נוער מחוזית דן בין מכבי פ"ת ארקדי לעירוני קרית אונו עתיד (מחזור 10) נדחה וייערך ביום חמישי 23/12/10 בשעה 18:00 בפתח תקוה.

16. משחק ליגה נערים ארצית דרום בין אליצור מכבי אשקלון להפועל גן יבנה/אשדוד (מחזור 8) נדחה וייערך ביום שבת 18/12/10 בשעה 19:00 באשקלון.

17. משחק רבע גמר גביע המדינה לנוער בין מכבי טדי ת"א למכבי עופר ראשל"צ ביום חמישי 09/12/10 ייערך בשעה 15:00 בצהריים בהדר יוסף.
18. משחק ליגה ארצית נשים מרכז בין מכבי רחובות לאליצור רמלה (מחזור 7) נדחה וייערך ביום חמישי 09/12/10 בשעה 20:30 ברחובות.

19. משחק ליגה נערים לאומית דרום בין הפועל אבי חולון להפועל ירושלים (מחזור 10) נדחה וייערך ביום חמישי 09/12/10 בשעה 20:00 בחולון.

20. משחק רבע גמר גביע המדינה לנוער בין הפועל יורם חולון להפועל דני ירושלים ביום חמישי 09/12/10 ייערך בשעה 18:00 בחולון.

21. משחק ליגה ארצית דרום בין הפועל חבל איילות לאקדמיית וינגייט (מחזור 24) ביום שישי 11/02/11 ייערך בשעה 14:00 בצהריים ביטבתה.

22. משחק ליגה א' שרון בין הפועל עמק חפר להפועל כפר סבא מאמנים (מחזור 9) הוקדם וייערך ביום שלישי 07/12/10 בשעה 20:30 באולם רופין עמק חפר.

23. משחק גביע האיגוד לנוער בין א.ס. שחר רמת השרון לעצמה מודיעין (שמינית גמר) נדחה וייערך ביום רביעי 08/12/10 בשעה 19:30 ברמת השרון.

24. משחק ליגה נוער ארצית צפון בין מכבי אבי חיפה למכבי קריית ביאליק (מחזור 12) ביום חמישי 3/01/11 יערך בשעה 20:00 בקריית ביאליק, משחק הגומלין (מחזור 25 ) ביום חמישי 28/04/11 יערך בשעה 18:30 בחיפה.

25. משחק ליגה נוער מחוזית מרכז בין הפועל לוד למכבי גדרה ( מחזור 7) ביום שני 6/12/10 יערך בשעה 18:30 בגדרה, משחק הגומלין (מחזור 18) ביום שני 7/3/11 יערך בשעה 19:00 בלוד.

26. משחק ליגה לאומית גברים בין עירוני רמת גן להפועל בארי (מחזור 13) ביום שלישי 28/12/10 יערך בשעה 18:00 ברמת גן.

27. משחק ליגה ארצית נשים עמקים בין מכבי נצרת להפועל משגב/טבעון (מחזור 9) הוקדם עקב חג המולד וייערך ביום רביעי 22/12/10 בשעה 19:00 בנצרת.

28. משחק ליגה ב' עמקים בין מכבי נצרת ימקא להפועל יפיע (מחזור 10) הוקדם וייערך ביום שני 27/12/10 בשעה 20:30 בנצרת.

29. משחק ליגה נוער לאומית צפון בין הפועל לב השרון לאקדמיית וינגייט צפון (מחזור 9) נדחה וייערך ביום שלישי 07/12/10 בשעה 13:00 בלב השרון.

30. משחק ליגה נערים ארצית מחוז מרכז בין מכבי יאיר רחובות להפועל ראשל"צ/רמת אליהו (מחזור 8) הוקדם וייערך ביום רביעי 08/12/10 בשעה 19:00 ברחובות.

31. משחק ליגה נערים מחוזית ת"א בין הפועל גבעתיים לא.ס. סביון (מחזור 9) נדחה וייערך ביום חמישי 16/12/10 בשעה 18:00 בסביון,
משחק הגומלין (מחזור 20) ביום ראשון 27/03/11 ייערך בשעה 19:00 בגבעתיים.

32. משחק ליגה נוער לאומית צפון בין מכבי אסי חיפה להפועל עמק יזרעאל (מחזור 11) הוקדם וייערך ביום שבת 18/12/10 בשעה 20:30 בחיפה.

33. משחק חוזר בגביע האיגוד לנוער בין הפועל קריית טבעון להפועל חוף הכרמל (שמינית גמר) ייערך ביום חמישי 16/12/10 בשעה 20:30 בקריית טבעון.

34. משחק ליגה נערים מחוזית חיפה בין הפועל הכרמל להפועל מרנין טבעון (מחזור 6) נדחה וייערך ביום רביעי 22/12/10 בשעה 18:30 בעוספיא.

35. משחק ליגה א' שרון בין מכבי כפר סבא להפועל הכרמל (מחזור 6) נדחה וייערך ביום שבת 25/12/10 בשעה 20:30 בכפר סבא.

36. משחק רבע גמר גביע המדינה לנוער בין מכבי אסי חיפה להפועל גליל עליון נדחה וייערך ביום חמישי 27/01/11 בשעה 20:30 בחיפה.

37. רצ"ב מועדים למשחקים חוזרים עקב החלטת בית הדין המשמעתי.

ליגה א' דרום (8): הפועל הרי יהודה- אליצור אשקלון: יום שבת 18/12/10 שעה 20:00 (דמי השיפוט והוצאות הנסיעה של הקבוצה האורחת ישולמו ע"י הרי יהודה).

ליגה ילדים ב' דרום (106): א.ס אשקלון- הפועל גן יבנה/אשדוד: יום שני 20/12/10 שעה 17:00 .

ליגה קט סל א' דן ב' (139): בני יהודה ת"א- אליצור רמת גן: יום שלישי 21/12/10 שעה 17:30.

38. במידה וקבוצת עירוני רמת גן תעפיל לשלב רבע גמר של אליפות המדינה לנוער הרי עקב יציאת שחקני הקבוצה לאליפות הבינלאומית של בתי הספר יוקדמו משחקיהם בשלב זה וייערכו ביום ראשון 17/04/11 ויום רביעי 20/04/11.
אם יהיה צורך במשחק שלישי הוא ייערך כמתוכנן ביום שבת 07/05/11.

39. משחק ליגה נוער ארצית צפון בין אליצור קריית אתא להפועל חיפה (מחזור 9) הוקדם וייערך ביום שבת 11/12/10 בשעה 20:30 בקריית אתא.

40. משחק גביע האיגוד ליגה ב' (שמינית גמר) בין הפועל נצר סירני להפועל גדרות נדחה וייערך ביום שני 20/12/10 בשעה 20:30 בנצר סירני.


בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות