שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 3

08:33 11/10/2012

11 אוקטובר 2012

לכבוד

___________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 3

1. נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:
 הפועל ת"א/אוסישקין (קבוצה מס' 2900) – ליגה קט סל א' ת"א, 148
 מכבי חיפה מרכז (קבוצה מס' 4185) – ליגה קט סל ב' חיפה, 161
 מכבי חיפה (קבוצה מס' 4532) – ליגה ילדים ב' חיפה, 103
 מכבי רעננה מרכז (קבוצה מס' 4688) – ליגה נוער מחוזית פ"ת, 47
 אליצור ראשון לציון (קבוצה מס' 4803) – ליגה נערות ב' מרכז, 127
 הפועל תל אביב (קבוצה מס' 4459) – ליגה ב' תל אביב, 15
 מכבי מעלה אדומים (קבוצה מס' 4567) – ליגה נערות ב' דרום, 128
 עצמה כפר ורדים (קבוצה מס' 2572) – ליגה ילדים א' לאומית צפון, 82
 הפועל מעגן מיכאל (קבוצה מס' 3370) – ליגה ילדות שומרון, 185
 הפועל מגידו (קבוצה מס' 4802) – ליגה קט סל בנות צפון, 191
 הפועל מרחבים/מבועים (קבוצה מס' 4521) – ליגה ילדים א' נגב, 100
 אליצור חורב ירושלים (קבוצה מס' 4743) – ליגה נוער מחוזית ירושלים, 50
 מכבי כרמיאל (קבוצה מס' 4475) – ליגה נערים ב' לאומית צפון, 72
 עירוני באר שבע (קבוצה מס' 4411) – ליגה נערים ב' דרום, 81
 אליצור גבעת שמואל/ב"ב (קבוצה מס' 3781) – ליגה קט סל א' פ"ת א', 144
 הפועל עמק הירדן (קבוצה מס' 4571) – ליגה ילדים ב' צפון, 101
 אליצור גבעת שמואל (קבוצה מס' 4607) – ליגה קט סל בנות ת"א, 196
 אליצור אשקלון אגס (קבוצה מס' 4765) – ליגה ילדים א' דרום, 99
 אליצור אשקלון תפוז (קבוצה מס' 4766) – ליגה נוער מחוזית דרום, 51
 אליצור אשקלון תפוח (קבוצה מס' 4764) – ליגה נערים ב' דרום, 81
 הפועל קרית שמונה (קבוצה מס' 3758) – ליגה נערות א' צפון, 119
 מכבי אום אל פחם (קבוצה מס' 4626) – ליגה קט סל בנות שומרון, 193
 א.ס. רמת השרון עמית (קבוצה מס' 4179) – ליגה נוער מחוזית פ"ת, 47
 הפועל קריית חיים (קבוצה מספר 4401)- ליגה נוער מחוזית חיפה (45)
 הפועל גן יבנה (קבוצה מספר 4489)- ליגה קט סל בנות דרום (198)
 הפועל נהריה (קבוצה מספר 4337)- ליגה נערות ב' חיפה (125)
 הפועל נהריה גפן (קבוצה מספר 776)- ליגה ילדים ב' מפרץ (102)
 אליצור ירושלים אחוה (קבוצה מספר 4747)- ליגה ילדים ב' ירושלים (115)
 הפועל כרמיאל (קבוצה 4554)- ליגה נערים ב' צפון (75)
 מכבי ירכא (קבוצה מספר 4066)- ליגה נערים א' מחוזית צפון
 מכבי ירכא (קבוצה מספר 4678)- ליגה קט סל א' מפרץ (135)

.../2
 אליצור עירוני נתניה דרום (קבוצה מס' 2143) – ליגה נערים א' מחוזית שומרון, 66
 מ.ס. ראש העין (קבוצה מס' 1534) – ליגה נערים א' מחוזית שרון, 67
 מ.ס. ראש העין (קבוצה מס' 3676) – ליגה ילדות דן, 187
 מ.ס. ראש העין הדס (קבוצה מס' 4455) – ליגה ילדים א' פ"ת, 93
 הפועל חבל מודיעין (קבוצה מס' 4731) – ליגה ילדות דן, 187



2. נא רשמו את שינוי השעות הבאות (שינוי השעה יהיה בתוקף 72 שעות לאחר פרסום החוזר באתר
האינטרנט של האיגוד:
 מכבי דימונה (קבוצה מס' 2027) – ליגה נוער ארצית דרום, 42: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:00, למעט המשחקים נגד הפועל אילת והפועל חבל איילות שייערכו בשעה 17:00.
 מכבי זכרון יעקב (קבוצה מס' 732) – ליגה נערים א' ארצית צפון, 60 + מכבי זכרון יעקב (קבוצה מס' 4504) – ליגה נערים ב' חיפה,76: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30.
 מכבי זכרון יעקב (קבוצה מס' 1666)- ליגה ילדים א' לאומית חיפה, 83 + מכבי זכרון יעקב
(קבוצה מס' 2548) ליגה ילדים ב' שומרון א', 104: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 17:00.
 הפועל לכיש (קבוצה מס' 4539)- ליגה קט סל א' דרום א', 156 + הפועל לכיש (קבוצה מס' 4343)- ליגה קט סל ב' דרום ב', 179: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 17:30.
 הישגי כרמיאל (קבוצה מס' 4543)- ליגה נערים ב' צפון, 75: כל המשחקים הביתיים יערכו בשעה 20:30.
 מכבי פרדס חנה (קבוצה מס' 4596)- ליגה נערים ב' חיפה, 76: כל המשחקים הביתיים בליגה יערכו בשעה 18:30.
 הפועל קריית מנחם ירושלים (קבוצה מס' 2652) - ליגה קט סל א' ירושלים ב', 153 + הפועל גנים ירושלים (קבוצה מס' 4358)- ליגה קט סל ב' ירושלים ב', .......: כל המשחקים הביתיים יערכו בשעה 17:30.
 הפועל מודיעין/גמזו (קבוצה מס' 3988) – ליגה קט סל א' מרכז א', 149 + הפועל חבל מודיעין (קבוצה מס' 4730) – ליגה קט סל א' פ"ת ב', 145 + הפועל חבל מודיעין (קבוצה מס' 3474) – ליגה קט סל ב' דן, 169: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30.
 הפועל מודיען/בארות יצחק (קבוצה מס' 2786) – ליגה נוער מחוזית מרכז, 49: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:00.
 א.ס. אשקלון (קבוצה מס' 4372) – ליגה ילדים ב' דרום, 116 + א.ס. אשקלון כוכב (קבוצה מס' 4591) – ליגה ילדים א' דרום, 99: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30.
 הפועל כלנית חולון (קבוצה מס' 4308) – ליגה נערים ב' לאומית מרכז, 73: כל המשחקים בליגה ייערכו בשעה 20:30.
 הפועל אופקים (קבוצה מס' 4225)- ליגה ילדים א' נגב, .....: כל המשחקים הביתיים יערכו בשעה 18:00, למעט המשחקים נגד הפועל אילת והפועל חבל איילות שיערכו בשעה 17:00.
 הפועל זבולון יגור (קבוצה מס' 4105) – ליגה ליגה ב' מפרץ, 102: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00.
 הפועל נהריה (קבוצה מס' 779) – ליגה ילדים א' לאומית חיפה, 83: כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 19:00.
 הפועל נהריה (קבוצה מס' 779)- ליגה ילדים א' לאומית חיפה, 83: כל המשחקים הביתיים בליגה
ייערכו בשעה 19:00.
 אליצור רמת גן (קבוצה מס' 1139) - ליגה נוער ארצית מרכז, 41 - כל המשחקים הביתיים בליגה
יערכו בשעה 20:30.


.../3
 מכבי חדרה (קבוצה מס' 4734) - ליגה ילדות שומרון, 185: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו
בשעה 18:00.


3. נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים:

● אליצור באר שבע (קבוצה מס' 789) - ליגה א' דרום, 8 - אולם מקיף אביהו, רח' דוד ראובני 27,
באר שבע.
● הפועל נצרת עילית (קבוצה מס' 1123) - ליגה נערים א' מחוזית צפון, 64 - אולם שרת, רחוב
התאנה 16, נצרת עילית.
● הישגי כרמיאל (קבוצה מס' 4134) - ליגה נערות ב' חיפה, 125 -אולם רבין, רח' חטיבת יפתח 20
כרמיאל.
● בני ימקא ירושלים (קבוצה מס' 4445) - ליגה ב' ירושלים, 18 - אולם סליגסברג, רח' דוד רזיאל 29
ירושלים.
● אליצור ת"א/יפו (קבוצה מס' 547) ליגה נערות ב' מרכז, 127 - אולם מרכז ברבור יד אליהו ת"א ...
המשחקים הביתיים יערכו בשעה 19:30.
● מכבי חדרה (קבוצה מס' 1137) - ליגה ארצית נשים חיפה, 25 - אולם עמל, רחוב באר אורה 1 חדרה.
● הפועל מודיעין/טרומן (קבוצה מס' 4355) - ליגה קט סל ב' ת"א א', 170 - מגרש פתוח, טירת יהודה.
● הפועל חבל מודיעין (קבוצה מס' 3991) - ליגה נוער מחוזית מרכז, 49 - אולם רח' אהוד 7 כפר
אורנים: המשחקים הביתיים יערכו בשעה 20:00.

4. נא רשמו לפניכם כי כל הקבוצות הבאות של הפועל חולון משחקים במגרש פתוח:

ליגה נערים מחוזית - הפועל חולון ליאון (קבוצה מס' 4309).
ליגה ילדים א' מחוזית - הפועל חולון נרקיס (קבוצה מס' 3304).
ליגה ילדים א' -הפועל ניר חולון (קבוצה מס' 3305).
ליגה נערים א' מחוזית - הפועל יסמין חולון (קבוצה מס' 2516).
ליגה נערים א' מחוזית - הפועל חבצלת חולון (קבוצה מס' 3818).
ליגה נערים ב' מחוזית - הפועל דקל חולון (קבוצה מס' 4310).

כמו כן, הפועל חולון ברוש ילדים ב' (קבוצה מס' 1898) משחקת באולם!! ולא במגרש חוץ.

5 . עקב שיפוץ אולם הכדורסל בגדרות, להלן מס' שינויים לקבוצת הפועל גדרות עד לתאריך
15/03/13:

● קבוצת נערים ב' לאומית דרום תארח את משחקיה הביתיים בשעה 18:00 באולם קיבוץ קבוצת
יבנה.
● קבוצת נערים א' לאומית דרום תארח את משחקיה הביתיים בשעה 19:30 באולם קיבוץ קבוצת
יבנה.
● קבוצת בוגרים של הפועל גדרות תארח את משחקיה בליגה א' דרום באולם בקבוצת יבנה בשעה
20:30.
● קבוצת הילדים ב' שורק (הפועל גדרות והפועל גדרות עשרת), יארחו את משחקיהן במגרש פתוח של
בית הספר, רח' האורן במושב עשרת בשעה 17:00 .


.../4

● קבוצת קט סל א' דרום א' וקט סל ב' דרום א' יארחו את משחקיהן במגרש בית הספר, רח'
האורן במושב עשרת בשעה 17:30.

6. נא למחוק מרשימת הקבוצות בליגות את הקבוצות הבאות:

 הפועל יפיע (קבוצה מס' 4321) - ליגה נערים ב' צפון, 75.
 מכבי ירכא (קבוצה מס' 4627) - ליגה ילדים א' צפון, 88.
 מכבי קרית גת אלון (קבוצה מס' 4788) – ליגה נערים א' מחוזית מרכז, 69.
 מכבי שדרות (קבוצה מס' 3857) – ליגה ילדים א' נגב, 100.
 בית"ר אחוזה לואיז (קבוצה מס' 4835) – ליגה קט סל ב' מפרץ, 160.
 מכבי קדימה/צורן (קבוצה מס' 4341) – ליגה נערים א' מחוזית שרון, 66.









בכבוד רב,


נפתלי גושן
רכז הליגות