חוזר שינויים מס' 3 לעונת 2009/2010

10:14 05/10/2009




    
                        


                              05 אוקטובר 2009
    
לכבוד

__________________

ג.א.נ.,

הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 3

1.    נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:

    מכבי אריאל (קבוצה מס' 43) - ליגה קט סל א' פ"ת א', 132
    מכבי אריאל (קבוצה מס' 1267) - ליגה ילדים א' פ"ת, 85
    מכבי אריאל (קבוצה מס' 3470) - ליגה נערים מחוזית שרון, 65
    הפועל קדימה (קבוצה מס' 1153) - ליגה קט סל א' שומרון א', 128
    ע.ל.ה יהוד/סביון (קבוצה 3403) - ליגה ב' פ"ת, 15
    ע.ל.ה יהוד/סביון (קבוצה 3404) - ליגה ארצית נשים דן, 29
    הפועל בני ברית יפו (קבוצה מס' 2493) - ליגה נערים מחוזית ת"א, 68
    אליצור באר שבע (קבוצה מס' 3256) - ליגה ארצית נשים דרום, 33
    הפועל מרנין טבעון (קבוצה מס' 3066) - ליגה ילדים א' חיפה, 82
    אליצור בית שמש (קבוצה מס' 3401) - ליגה ילדות מרכז, 171
    הפועל ותיקי המעיינות (קבוצה מס' 222) - ליגה ב' עמקים, 10
    מכבי מטולה (קבוצה מס' 2402) - ליגה קט סל א' גליל עליון, 119
    הפועל נהריה (קבוצה מס' 2145) - ליגה נערות ב' לאומית, 112
    הפועל נהריה (קבוצה מס' 3586) - ליגה ילדות צפון, 167
    הפועל ע"ח/בית יצחק (קבוצה מס' 263) - ליגה נערים מחוזית שומרון, 63
    הפועל רמת הנגב (קבוצה מס' 3277) - ליגה ילדים ב' נגב, 106

לתשומת ליבכם: כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים להחזיר מיידית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.


                                        .../2

                







2.    נא רשמו את שינויי שעות המשחקים הביתיים של הקבוצות הבאות:

    אליצור חולון בגין (קבוצה מס' 2210) - ליגה ארצית נשים ת"א, 30 + אליצור חולון קציר (קבוצה מס' 1975) - ליגה ארצית נשים ת"א, 30: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30, למעט המשחקים במחזורים 2, 12 ו-14 שייערכו עפ"י הרשום בספר.
    אליצור חולון (קבוצה מס' 3213) - ליגה ילדות דן, 170: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30.
    אליצור חולון בגין (קבוצה מס' 3454) - ליגה ילדות דן, 170: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:00.
    הפועל לב השרון שקד (קבוצה מס' 3129) - ליגה ילדים א' לאומית שרון, 76: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30.
    מכבי נצרת (קבוצה מס' 2216) - ליגה נוער מחוזית עמקים, 41: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00.
    הפועל מעגן מיכאל זכרון (קבוצה מס' 635) - ליגה נערות א' מרכז, 109: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00.
    אליצור אשדוד (קבוצה מס' 3627) - ליגה קט סל ב' דרום ב', 165: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00.
    הפועל יואב/צפית (קבוצה מס' 1509) - ליגה נערים ארצית דרום, 58: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00, למעט המשחק עם חבל איילות שייערך בשעה 17:00.
    מכבי קרית ביאליק (קבוצה מס' 3505) - ליגה ארצית נשים חיפה, 26: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20:30.
    מכבי קרית ביאליק (קבוצה מס' 1255) - ליגה נערים ארצית חיפה, 54: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00.
    מכבי בני ביאליק (קבוצה מס' 239) - ליגה נערים מחוזית חיפה, 62: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00.
    מכבי הוד השרון (קבוצה מס' 2957) - ליגה ילדים ב' פ"ת, 58: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00.
    מכבי הוד השרון (קבוצה מס' 3521) - ליגה קט סל בנות מרכז: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30.
    אליצור טל פ"ת (קבוצה מס'2129) - ליגה ילדים א' פ"ת 85 + אליצור פ"ת נחשון (קבוצה מס' 3607) - כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30.
    הפועל ברנר (קבוצה מס' 3108) - ליגה נוער מחוזית מרכז, 47: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00.
    הפועל ברנר (קבוצה מס' 1830) - ליגה קט סל א' דרום א', 143: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30.
    הפועל חוף השרון/שפיים (קבוצה מס' 2389) - ליגה קט סל ב' שרון ב', 153: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00.
    הפועל אריאל (קבוצה מס' 3267) - ליגה נוער מחוזית דן, 45: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00, למעט המשחקים במחזורים 7 ו-21 שייערכו בשעה 20:30.
    בני הרצליה (קבוצה מס' 3553) - ליגה ילדים ב' פ"ת, 98: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00, למעט המשחקים במחזורים 18, 22 שייערכו בשעות הרשומות בספר.
    הפועל נהריה גפן (קבוצה מס' 776) - ליגה ילדים ב' מפרץ, 93: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30.
    הפועל לב השרון דקל (קבוצה מס' 230) - ליגה נערים ארצית שרון, 55: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00.



    הפועל דני ירושלים (קבוצה מס' 502) - ליגה נוער לאומית דרום, 35: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:00.
    הפועל יובל ירושלים (קבוצה מס' 1196) - ליגה נערים לאומית דרום, 52: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30.
    הפועל ירושלים (קבוצה מס' 3000) - ליגה ילדים א' ירושלים, 89 + הפועל אבו גוש ירושלים (קבוצה מס' 2650) - ליגה ילידם ב' ירושלים, 104: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17:30.
    הפועל אמיתי ירושלים (קבוצה מס' 767) - ליגה נערים מחוזית ירושלים, 71: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19:30.
    הפועל ירושלים מבשרת (קבוצה מס' 439) - ליגה ילדים א' לאומית מרכז, 78 + הפועל ירושלים מבשרת (קבוצה מס' 3003) - ליגה ילדים ב' ירושלים, 104: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:30.
    הפועל תלפיות ירושלים (קבוצה מס' 2651) - ליגה ילדים ב' ירושלים, 104: כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18:00.

3.    נא רשמו בפניכם את שינויי המגרשים הבאים:

    אליצור שור רעננה (קבוצה מס' 31) - ליגה ילדים ב' שרון, 97: אולם בי"ס יונתן, רח' רש"י 19 רעננה, המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 19:00.
    אליצור חולון שרת (קבוצה מס' 2193) - ליגה ארצית נשים דן, 29: אולם ויצמן, רח' הסבוראים ג'סי כהן חולון, המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 19:30.
    הפועל ירושלים ג. רם (קבוצה מס' 2999) - ליגה ילדים א' ירושלים, 89: מגרש פתוח, צור הדסה.
    הפועל חוף השרון/שפיים (קבוצה מס' 2700) - ליגה קט סל א' שרון, 131: אולם קבוץ שפיים, המשחקים ייערכו בשעה 18:00.
    הפועל נצרת אורטודוקסי (קבוצה מס' 3559) - ליגה ב' עמקים, 10: מגרש פתוח, מתנ"ס אורתודוקסי המעיין נצרת.
    הפועל נצרת אורטודוקסי (קבוצה מס' 3560) - ליגה ארצית נשים עמקים, 24: אולם מרכז פיס, שכון הפועלים נצרת.
    מכבי קרית ביאליק (קבוצה מס' 448) - ליגה ילדים א' לאומית חיפה, 75: אורט דרום, רח' הגליל 22 קרית ביאליק.
    הפועל עירוני נהריה (קבוצה מס' 1568) - ליגה נוער מחוזית צפון, 40: אולם דרומי, בי"ס עמל נהריה, המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 19:00.
    הפועל יקנעם/מגידו (קבוצה מס' 481) - ליגה נוער מחוזית עמקים, 41: אולם קבוץ משמר העמק.
    ביתר אשדוד אביב (קבוצה מס' 836) - ליגה ילדים ב' דרום, 105: אולם מקיף ג' אשדוד.
    אליצור רמת גן (קבוצה מס' 3390) - ליגה ארצית נשים דן, 29: אולם בי"ס אוהל שם, רח' רוקח 118 רמת גן.
    הפועל המפרץ/עכו (קבוצה מס' 2758) - ליגה ארצית נשים מפרץ, 25 + הפועל המפרץ/מטה אשר (קבוצה מס' 2756) - ליגה ארצית נשים חיפה, 26 + הפועל המפרץ/קרית חיים (קבוצה מס' 2922) - ליגה ארצית נשים חיפה, 26 + הפועל המפרץ חיפה (קבוצה מס' 2923) - ליגה ארצית נשים חיפה, 26 + הפועל המפרץ/עכו (קבוצה מס' 2760) - ליגה נוער מחוזית חיפה, 42: אולם בי"ס רבין, הכלנית 3 קרית ים.
                                        
שעות המשחקים: קבוצה מס' 2758 - שעה 19:00
קבוצה מס' 2922 - שעה 20:30
קבוצה מס' 2756 - שעה 20:30
             קבוצה מס' 2923 - שעה 19:00
קבוצה מס' 2760 - שעה 19:00

4.    משחק ליגה נערים לאומית דרום בין מכבי ניר פ"ת להפועל גבעתיים ברק (מחזור 2) נדחה וייערך ביום שבת 24/10/09 בשעה 18:30 בפתח תקוה.

5.    משחק ליגה נערים מחוזית שרון בין הפועל כפ"ס בר אילן למכבי הוד השרון (מחזור 1) נדחה עקב יציאת שחקני הוד השרון לטיול וייערך ביום רביעי 21/10/09 בשעה 20:30 בכפר סבא.

6.    משחק ליגה נערים מחוזית שרון בין אליצור אלקנה למכבי הוד השרון (מחזור 2) נדחה עקב יציאת שחקני הוד השרון לטיול וייערך ביום שני 19/10/09 בשעה 19:00 באלקנה.

7.    משחקי מחזור 7 בליגה קט סל ב' דרום ב', ייערכו כולם ביום שלישי 19/01/10 באותן השעות הרשומות בספר.

8.    משחק ליגה ילדים ב' חיפה בין מכבי חיפה/כרמל להפועל חוף הכרמל (מחזור 4) ביום חמישי 05/11/09 ייערך בשעה 17:00 בחיפה.

9.    משחק ליגה ילדים ב' ת"א בין מכבי ת"א/רמת אביב לעירוני ר"ג/עמידר (מחזור 3) ביום שבת 31/10/09 ייערך בשעה 19:30 בתא עקב שיתוף שחקנים דתיים בעירוני ר"ג.

10.    משחקי קבוצת אליצור פתח תקוה שמואל בליגה ארצית נוער מרכז נגד הפועל רקפת חולון (07/12/09), הפועל נס ציונה (28/12/09), הפועל תל אביב (25/01/10), עצמה מודיעין (08/02/10), מכבי רחובות (22/02/10), מכבי בת ים אורי (08/04/10), ייערכו בשעה 20:30 עקב שיתוף תלמידי ישיבות בקבוצה.

11.    משחק ליגה ארצית נשים ת"א (30) בין מכבי בת ים למתנ"ס תל כביר חנן (מחזור 21) ביום חמישי 08/04/09 ייערך בשעה 19:00 בבת ים עקב משחק נוסף באותו אולם.

12.    משחקי קבוצת אליצור פ"ת אלדד בליגה נערים מחוזית פ"ת (66) נגד מ.כ. הבקעה (22/11/09), מכבי גני תקוה (29/11/09), מ.כ. הבקעה אליס (31/01/10), מכבי פ"ת עצמאות (14/02/10), א.ס. אריק רמת השרון (07/03/10) וא.ס. סביון (06/04/10) יערכו בשעה 20:00 עקב שיתוף תלמידי ישיבות בקבוצה.

13.    משחק ליגה נערים ארצית חיפה בין מכבי מוצקין עירוני למכבי בק חיפה (מחזור 2) ביום רביעי 21/10/09 ייערך בשעה 18:00 בקרית מוצקין עקב משחק נוסף באותו אולם.

14.    משחק ליגה נערות א' לאומית (107) בין הפועל עמק יזרעאל למכבי רעננה (מחזור 1)
    ביום רביעי 14/10/09 ייערך בשעה 18:00 בקבוץ גבת עקב משחק נוסף באותו אולם.

15.    משחק ליגה נערות ב' לאומית (112) בין הפועל עמק יזרעאל אליצור חולון (מזחרו 2) נדחה עקב יציאת שחקני יזרעאל לטיול וייערך ביום שבת 24/10/09 בשעה 20:30 בעמק יזרעאל.

16.    משחק ליגה נערות ב' לאומית (112) בין הפועל עמק יזרעאל לאסא ירושלים (מחזור 9) חוזר למועדו המקורי וייערך ביום שלישי 22/12/09 בשעה 19:00 בעמק יזרעאל.

17.    משחקי קבוצת הפועל טבעון/נופית בליגה קט סל ב' חיפה (147) במחזורים 1, 6 ו-11 ייערכו בימי שישי של כל מחזור בשעה 16:00 ולא כפי שנקבע בספר המשחקים, יתר המשחקים ייערכו עפ"י התוכנית בספר המשחקים.

18.    משחק ליגה נערות ב' חיפה (114) בין מכבי חיפה למכבי אעבלין (מחזור 11) ביום שלישי 05/01/10 ייערך בשעה 19:30 בחיפה.

19.    משחק ליגה ילדים א' חיפה (82) בין הפועל מרנין טבעון למכבי חיפה ביכורים (מחזור 3) ייערך ביום שבת 31/10/09 בשעה 10:00 בבוקר בקרית טבעון.



20.    משחקי קבוצת בית"ר ת"א/נווה אליעזר בליגה קט סל בנות מרכז (176) נגד אליצור
    חולון (07/02/10), מתנ"ס תל כביר (07/03/10) ואליצור רמת גן (21/03/10) ייערכו בשעה
    18:00 בנווה אליעזר.

21.    משחקי קבוצת מכבי כרמיאל בליגה ארצית נערים צפון (53) נגד הפועל גליל הר וגיא (20/10/09), הפועל יזרעאל צעירים (04/11/09), עצמה כפר ורדים (25/11/09), הפועל קצרין גליל (09/12/09), הפועל גליל תחתון (03/02/10) ומכבי אורי כרמיאל (17/02/10) ייערכו בשעה 18:30 בכרמיאל.

22.    משחק ליגה ארצית נערים צפון בין מכבי אורי כרמיאל להפועל יזרעאל/צעירים (מחזור 10) ביום רביעי 30/12/09 ייערך בשעה 18:30 בכרמיאל.

23.    משחק קבוצת מכבי כרמיאל בליגה ארצית נשים מפרץ (25) נגד מכבי עכו (29/10/09), הפועל ג'דידה/מכר (03/12/09), הפועל אבו סנאן (04/02/10) והישגי כרמיאל (11/03/10) ייערכו בשעה 20:00 בכרמיאל.

24.    נא רשמו תיקון בגביע האיגוד לנוער:
    במשחק מס' 54 תארח המנצחת במשחק מס' 33 את מ.ס. ראש העין.

25.    קבוצת הפועל ק"ג/חולתא (קבוצה מס' 2400) תשחק בליגה קט סל א' גליל (119) במקום מכבי מטולה שהתפרקה.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה מכבי מטולה נא רשמו את הפועל ק"ג/חולתא.
    הפועל ק"ג/חולתא תקיים את משחקיה הביתיים באולם קבוץ חולתא בשעה 17:00.

26.    נא מחקו מרשימת קבוצות ליגה קט סל א' צפון (ליגה מס' 012) את הפועל ק"ג/חולתא (קבוצה מס' 2400).

27.    קבוצת מכבי חיפה דניה (קבוצה מס' 2680) תשחק בליגה קט סל ב' חיפה, 147 במקום הפועל חיפה שהתפרקה.
    בכל מקום בתוכנית המשחקים בה רשומה הפועל חיפה נא רשמו את מכבי דניה חיפה.
    מכבי דניה חיפה תקיים את משחקיה הביתיים באולם מועדון הספורט, רח' גרינבוים חיפה, בימי שבת של כל מחזור בשעה 16:30, למעט המשחקים במחזורים 2, 6 ו-8 שייערכו בימי שלישי בשעה 17:00.

28.    נא מחקו מרשימת קבוצות ליגת קט סל ב' צפון (146) את מכבי דניה חיפה.






                                        בכבוד רב,

        
                                        נפתלי גושן
                                        רכז הליגות