חוזר שינויים מס' 3

00:00 02/10/2005
                                                 

לכבוד                              2 אוקטובר 2005

_________________

נכבדיי,


הנדון : שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 3

1.    משחק ליגה נוער ארצית דרום בין מכבי גבעת זאב להפועל באר טוביה
    (מחזור 3) נדחה עקב יציאת שחקני באר טוביה לטיול וייערך ביום חמישי
     10/11/05 בשעה 20:30 בגבעת זאב.

2.    משחק ליגה ילדים ב' נתניה בין עחב"פ נתניה דרום להפועל קדימה (מחזור
    1) ביום חמישי 27/10/05 ייערך בשעה 19:30 בנתניה עקב 2 משחקים נוספים
    באותו אולם.

3.    משחק ליגה ילדים ב' נתניה בין עחב"פ נתניה להפועל לב השרון (מחזור 10)
    ביום חמישי 12/1/06 ייערך בשעה 18:30 בנתניה עקב משחק נוסף באותו אולם.

4.    משחקי קבוצת אליצור בני ברק בליגה נערים ארצית ת"א נגד עירוני קרית
    אונו (2/11/05), מכבי ברוך ת"א (16/11/05), הפועל עזרי ת"א (8/2/06)
    ומכבי אורנית/פ"ת (22/2/06) ייערכו בשעה 19:00 בבני ברק עקב משחק
    נוסף באותו אולם.

5.    משחק ליגה ילדים ב' דן בין אליצור בני ברק להפועל תמר חולון (מחזור 19)
    ביום חמישי 20/4/06 ייערך בשעה 17:00 בבני ברק עקב משחק נוסף באותו
    אולם.

6.    משחק ליגה ב' עמקים בין הפועל גלבוע ותיקים להפועל יפיע (מחזור 4) ייערך
    עם שאר משחקי המחזור ביום רביעי 9/11/05 בשעה 20:00 באולם קיבוץ
    גבע.

7.    משחק ליגה ארצית נשים צפון בין הפועל יפיע להפועל צפת (מחזור 3) ייערך
    עם שאר משחקי המחזור ביום חמישי 10/11/05 בשעה 19:00 בצפת.


















8.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל מצפה רמון להפועל חבל איילות (מחזור 3) ייערך עם שאר משחקי המחזור ביום ראשון 30/10/05 בשעה 18:00 במצפה רמון.

9.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל אשכול להפועל חבל איילות (מחזור 5) ייערך עם שאר משחקי המחזור ביום ראשון 13/11/05 בשעה 18:00 בקיבוץ מגן.

10.    משחק ליגה ילדים א' מרכז בין מכבי אשל ראשל"צ למכבי בת ים (מחזור 10) ביום שבת 14/1/06 ייערך בשעה 19:30 בראשון לציון עקב שיתוף שחקנים דתיים במכבי בת ים.

11.    משחק ליגה ילדים ב' דן בין עירוני צפון ר"ג למכבי בת ים (מחזור 21) ייערך ביום חמישי 4/5/06 בשעה 18:00 ברמת גן עקב שיתוף שחקנים דתיים במכבי בת ים.

12.    משחק ליגה קט סל א' מרכז בין הפועל אזור למכבי בת ים (מחזור 12) ביום שישי 11/2/06 ייערך בשעה 15:00 באזור עקב שיתוף שחקנים דתיים בהפועל אזור.

13.    משחקי קבוצת מכבי בת ים בליגה קט סל ב' שפלה נגד הפועל אמירים חולון (4/11/05), עירוני אהרון ר"ג (9/12/05), הפועל עינב חולון (23/12/05) ועירוני ערמונים ר"ג (5/5/06) ייערכו בשעה 15:00 ביום שישי עקב שיתוף שחקנים דתיים במכבי בת ים.

14.    משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין הפועל בית אליעזר לעחב"פ נתניה (מחזור 1) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 31/10/05 בשעה 20:00 בחדרה.

15.    נא רשמו את פירוקי הקבוצות הבאות :
    הפועל טבריה (קבוצה מס' 78) - ליגה ילדים ב' צפון : 99
    הפועל מגדל העמק (קבוצה מס' 541) - ליגה ארצית צפון : 3
    הפועל גזר (קבוצה מס' 744) - ליגה ב' מרכז : 15
    הפועל גזר (קבוצה מס' 543) - ליגה נערים מחוזית שפלה : 63
    מכבי חיפה (קבוצה מס' 116) - ליגה נערות ב' חיפה : 77
    הפועל גלבוע/עפולה גיל (קבוצה מס' 236) - ליגה נוער מחוזית צפון : 34
    הפועל גלבוע/עפולה רונן (קבוצה מס' 714) - ליגה נערים מחוזית צפון : 564
    הפועל חולון אשלים (קבוצה מס' 616) - ליגה ילדים א' מרכז : 91
    הפועל נס ציונה (קבוצה מס' 738) - ליגה נערות ב' דרום : 78
    הפועל עירוני נס ציונה (קבוצה מס' 717) - ליגה ילדים א' דרום : 93
    מכבי אריאל (קבוצה מס' 44) - ליגה נערים מחוזית פ"ת : 60
    הפועל עמק הירדן צעירים (קבוצה מס' 1532) - ליגה נערים מחוזית צפון : 56
    הפועל יד מרדכי (קבוצה מס' 572) - ליגה נערות א' לאומית : 70
    הפועל מגדל העמק (קבוצה מס' 1506) - ליגה נוער מחוזית צפון : 34
    הפועל מגדל העמק (קבוצה מס' 1378) - ליגה נערים מחוזית צפון : 56
    אליצור יבנה (קבוצה מס' 73) - ליגה ארצית נשים דרום : 27
    הפועל חוף אשקלון (קבוצה מס' 1104) - ליגה קט סל א' דרום : 123

לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים
להחזיר מידיית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר
לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים
של השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.




16.    נא רשמו את שינויי שעות של הקבוצות הבאות :
    הפועל באר שבע (קבוצה מס' 1113) - ליגה נערים ארצית דרום, : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 18:30.
    הפועל סביונים/גן יבנה (קבוצה מס' 1893) - ליגה נערים לאומית דרום, 48 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 18:30, למעט המשחק נגד הפועל אילת ב-9/11/05 שייערך בשעה 17:00.
    הפועל עידן ירושלים (קבוצה מס' 411) - ליגה ילדים א' לאומית מרכז, 84 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 18:00.
    הפועל גולן ירושלים (קבוצה מס' 1210) - ליגה ילדים א' לאומית מרכז, 84 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 18:00 במקום בשעה 17:30.
המשחקים ייערכו באולם בי"ס דנמרק, רח' יהודה הנשיא 26, ירושלים.
    הפועל ירושלים חינוך (קבוצה מס' 1551) - ליגה ילדים א' ירושלים, 92 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 17:30 במקום בשעה 18:00.
המשחקים ייערכו באולם בי"ס הגימנסיה העברית, רח' קק"ל 14, ירושלים.
    הפועל ימקא ירושלים (קבוצה מס' 556) - ליגה נוער מחוזית ירושלים, 40 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 19:00 במקום בשעה 18:30.
    עצמה גדרה (קבוצה מס' 544) - ליגה ילדים א' דרום, 93 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 17:30 במקום בשעה 17:00.
    עצמה גדרה (קבוצה מס' 1044) - ליגה ילדים ב' דרום, 107 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 17:30 במקום בשעה 17:00.
    הפועל חולון (קבוצה מס' 10) - ליגה לאומית גברים, 2 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 19:00.
    הפועל אייל חולון (קבוצה מס' 493) - ליגה נוער לאומית דרום, 29 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 18:00.
    הפועל משגב (קבוצה מס' 476) - ליגה נוער ארצית צפון, 30 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 19:30.
    מכבי לפיד (קבוצה מס' 774) - ליגה נערים מחוזית שפלה, 63 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 19:30 (למעט המשחק במחזור מס' 1)במקום בשעה 20:30.
    מכבי אורנית/אלקנה (קבוצה מס' 924) - ליגה נוער מחוזית דן, 38 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו ייערכו בשעה 20:00 במקום בשעה 19:00.

17.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל ערד להפועל אילת (מחזור 20) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום ראשון 2/4/06 בשעה 17:00 בערד.

18.    משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין הפועל אלון ערד להפועל בני אילת (מחזור 20) ביום ראשון 2/4/06 ייערך בשעה 18:30 בערד.

19.    משחקי קבוצת הפועל עירוני נס ציונה בליגה קט סל א' מרכז נגד הפועל גן רווה (13/12/05), מכבי אורן ראשל"צ (25/12/05), הפועל אזור (10/1/06), מכבי בת ים (16/3/06), מכבי רחובות (28/3/06) ומתנ"ס תל כביר (26/4/06) ייערכו בשעה 17:00 בנס ציונה עקב משחקים נוספים באותו אולם.

20.    נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים :
    הפועל נס ציונה(קבוצה מס' 1248) - ליגה נוער ארצית מרכז, 32 + הפועל נס ציונה (קבוצה מס' 209) - ליגה נערים ארצית מרכז, 53 : אולם קרית חינוך, השיריון 30, נס ציונה.






    מכבי מכבים/רעות (קבוצה מס' 294) - ליגה ילדים ב' מרכז, 106 + מכבי מעוז מכבים (קבוצה מס' 113) - ליגה ילדים ב' מרכז, 106 : מגרש פתוח, מרכז הספורט, מכבים.
    מכבי מכבים/רעות (קבוצה מס' 119) - ליגה לאומית נשים, 21 : אולם עירוני ג', שכונת השמשוני, מודיעין.
    הפועל יקנעם (קבוצה מס' 406) - ליגה ארצית צפון, 3 : אולם רח' אלונים 33, ליד מגרש הטניס, יקנעם.
    ביתר אשדוד (קבוצה מס' 158) - ליגה ארצית נשים דרום, 27 : אולם בי"ס רחמים אזור י"ג, אשדוד.
    אליצור בני ברק/פ"ת (קבוצה מס' 386) - ליגה נערים מחוזית דן, 61 + אליצור בני ברק גנים (קבוצה מס' 390) - ליגה ילדים ב' פ"ת, 103 + אליצור בני ברק/פ"ת (קבוצה מס' 391) - ליגה קט סל א' פ"ת, 117 : מגרש בי"ס נאות דוד, רח' יוסף פלדמן 8 , פתח תקוה.


21.    משחק ליגה קט סל א' דרום בין הפועל עומר להפועל באר שבע (מחזור 2) ביום שבת 12/11/05 ייערך בשעה 19:30 בעומר עקב שיתוף שחקנים דתיים בהפועל באר שבע.

22.    משחק ליגה קט סל ב' דרום בין הפועל עומר להפועל באר שבע (מחזור 6) ביום שבת 10/12/05 ייערך בשעה 19:30 בעומר עקב שחקנים דתיים בהפועל באר שבע.

23.    משחק ליגה קט סל ב' דרום בין ביתר אשדוד להפועל באר שבע (מחזור 15) ייערך ביום שלישי 14/2/06 בשעה 17:00 באשדוד עקב שחקנים דתיים בהפועל באר שבע.

24.    משחק ליגה ילדים ב' נגב בין הפועל עומר להפועל באר שבע (מחזור 7) ביום שבת 17/12/05 ייערך בשעה 19:30 בעומר עקב שחקנים דתיים בהפועל באר שבע.

25.    משחקי קבוצת מכבי שהם חן בליגה נערים מחוזית שפלה נגד עצמה מודיעין (30/10/05) ומכבי מכבים/רעות (11/12/05) ייערכו בשעה 17:30 בשהם עקב משחק נוסף באותו אולם.

26.    משחקי קבוצת מכבי שהם בליגה נערות ב' דרום נגד מכבי באר שבע (8/11/05), אליצור נוה דוד רמלה (22/11/05), הפועל עומר (20/12/05) ומכבי אריאל (21/3/06) ייערכו בשעה 19:30 בשהם עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

27.    משחק ליגה קט סל א' שפלה בין מכבי שהם לאליצור חשמונאים (מחזור 6) ביום שלישי 6/12/05 ייערך בשעה 19:30 בשהם עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

28.    משחק גביע האיגוד לנוער בין בני יהודה ת"א למכבי פתח תקוה (סיבוב א') ביום חמישי 20/10/05 ייערך בשעה 20:30 בבית דני עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

29.    משחק ליגה ילדים א' לאומית שרון בין מכבי ראש העין להפועל לב השרון (מחזור 1) ביום חמישי 27/10/05 ייערך בשעה 17:30 בראש העין עקב 2 משחקים נוספים באותו אולם.

30.    משחקי קבוצת הפועל יקנעם בליגה נרעים מחוזית חיפה נגד הפועל אעבלין (11/12/05), הפועל כאוכב (12/2/06) ומכבי אום אל פחם (26/2/06) ייערכו בשעה 18:00 ביקנעם עקב משחקים נוספים באותו אולם.








31.    משחק ליגה ילדים ב' פ"ת בין מכבי ראש העין צפון למכבי פתח תקוה (מחזור 13) ביום שבת 25/2/06 ייערך בשעה 19:30 בראש העין עקב שיתוף שחקנים דתיים במכבי פתח תקוה.

32.    משחק גביע המדינה לילדים בין מכבי רקפת הוד השרון למכבי ת"א צפון (סיבוב א') נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 27/10/05 בשעה 18:00 בהוד השרון.

33.    משחק ליגה קט סל ב' דרום בין ביתר אשדוד להפועל גדרות (מחזור 5) ייערך ביום שישי 2/12/05 בשעה 16:30 באשדוד.

34.    משחק גביע המדינה לילדים בין מכבי עירוני רעננה לעחב"פ נתניה (סיבוב א') הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 20/10/05 בשעה 18:00 ברעננה.

35.    משחק ליגה ארצית גברים בין בני הרצליה השרון להפועל בארי (מחזור 6) נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 24/11/05 בשעה 20:00 בהרצליה.

36.    משחק גביע המדינה לנערים בין מכבי מרכז רעננה לבני הרצליה מרדכי (סיבוב א') ביום רביעי 19/10/05 ייערך בשעה 18:00 ברעננה.



                                בכבוד רב,

                                נפתלי גושן
                                רכז הליגות