תכנית משחקים אליפות אירופה נערות דרג' ב'

12:45 22/06/2009



אליפות אירופה לנערות דרג ב'
2-12/7/09 אילת

תוכנית המשחקים:

2/7/09 קבוצות A - B

שעת המשחק    שם הנבחרת    שם האולם
12:30    הונגריה - רומניה    אולם רבין
14:45    סלובניה - פורטוגל    אולם רבין
18:00    פינלנד - שווייץ    אולם רבין
20:15    אנגליה אסטוניה    אולם רבין

2/7/09 קבוצות C - D

שעת המשחק    שם הנבחרת    שם האולם
12:30    בוסניה - נורבגיה    אולם בגין
14:45    ישראל - דנמרק    אולם בגין
17:45    גרמניה - הולנד    אולם בגין
20:00    יוון - קרואטיה    אולם בגין

טקס הפתיחה יתקיים בשעה 16:45 באולם המרכזי אולם בגין


3/7/09 קבוצות A - B

שעת המשחק    שם הנבחרת    שם האולם
13:30    שווייץ - סלובניה    אולם בגין
15:45    אסטוניה - הונגריה    אולם בגין
18:00    רומניה - אנגליה    אולם בגין
20:15    פורטוגל - פינלנד    אולם בגין

3/7/09 קבוצות C - D

שעת המשחק    שם הנבחרת    שם האולם
13:30    הולנד - ישראל    אולם רבין
15:45    נורבגיה - יוון    אולם רבין
18:00    קרואטיה - בוסניה    אולם רבין
20:15    דנמרק - גרמניה    אולם רבין






4/7/09 קבוצות A - B

שעת המשחק    שם הנבחרת    שם האולם
13:30    אסטוניה - רומניה    אולם רבין
15:45    סלובניה - פינלנד    אולם רבין
18:00    שווייץ - פורטוגל    אולם רבין
20:15    הונגריה - אנגליה    אולם רבין




4/7/09 קבוצות C - D

שעת המשחק    שם הנבחרת    שם האולם
13:30    נורבגיה - קרואטיה    אולם בגין
15:45    דנמרק - הולנד    אולם בגין
18:00    יוון - בוסניה    אולם בגין
20:15    גרמניה - ישראל    אולם בגין











QUALIFYING ROUND
AND CLASSIFICATIOS FOR 13TH TO 16TH PLACE

GROUP E
06.07.09
G-1    TEAM A-4    13:30    RABIN SPORT HALL    13th-16th place
    TEAM D-4        
E-1    TEAM B-3    15:45    RABIN SPORT HALL
    TEAM A-1        
E-2    TEAM B-2    18:00    RABIN SPORT HALL
    TEAM A-2        
E-3    TEAM A-3    20:15    RABIN SPORT HALL
    TEAM B-1        


07.07.09
E-4    TEAM A-1    14:45    BEGIN SPORT HALL
    TEAM B-2        
E-5    TEAM B-3    17:00    BEGIN SPORT HALL
    TEAM A-3        
E-6    TEAM A-2    19:15    BEGIN SPORT HALL
    TEAM B-1        



08.07.09
G-3    TEAM C-4    13:30    RABIN SPORT HALL    13th-16th place
    TEAM A-4        
E-7    TEAM B-1    15:45    RABIN SPORT HALL
    TEAM A-1        
E-8    TEAM A-2    18:00    RABIN SPORT HALL
    TEAM B-3        
E-9    TEAM B-2    20:15    RABIN SPORT HALL
    TEAM A-3        





GROUP F


06.07.09
G-2    TEAM B-4    13:30    BEGIN SPORT HALL    13th-16th place
    TEAM C-4        
F-1    TEAM D-3    15:45    BEGIN SPORT HALL
    TEAM C-1        
F-2    TEAM D-2    18:00    BEGIN SPORT HALL
    TEAM C-2        
F-3    TEAM C-3    20:15    BEGIN SPORT HALL
    TEAM D-1        


07.07.09
F-4    TEAM C-1    14:45    RABIN SPORT HALL    
    TEAM D-2        
F-5    TEAM D-3    17:00    RABIN SPORT HALL
    TEAM C-3        
F-6    TEAM C-2    19:15    RABIN SPORT HALL
    TEAM D-1        



08.07.09
G-4    TEAM D-4    13:30    BEGIN SPORT HALL    13th-16th place
    TEAM B-4        
F-7    TEAM D-1    15:45    BEGIN SPORT HALL
    TEAM C-1        
F-8    TEAM C-2    18:00    BEGIN SPORT HALL
    TEAM D-3        
F-9    TEAM D-2    20:15    BEGIN SPORT HALL
    TEAM C-3        





QUARTER FINAL ROUND
AND CLASSIFICATIOS FOR 9TH TO 12TH PLACE, 13th to 16th PLACE


10.07.09
G-5    TEAM A-4    13:30    RABIN SPORT HALL    13th-16th place
    TEAM B-4        
GAME 53    TEAM E-5    18:00    RABIN SPORT HALL    9th-12th place
    TEAM F-6        
GAME 49    TEAM E-1    13:30    BEGIN SPORT HALL
    TEAM F-4        
GAME 50    TEAM E-2    15:45    BEGIN SPORT HALL
    TEAM F-3        



10.07.09
G-6    TEAM C-4    15:45    RABIN SPORT HALL    13th-16th place
    TEAM D-4        
GAME 54    TEAM F-5    20:15    RABIN SPORT HALL    9th-12th place
    TEAM E-6        
GAME 51    TEAM F-1    18:00    BEGIN SPORT HALL
    TEAM E-4        
GAME 52    TEAM F-2    20:15    BEGIN SPORT HALL
    TEAM E-3        

Note: Israel can not play 18:00 and 20:15 because of the entrance of the "Shabbat"























SEMI FINAL ROUND
AND CLASSIFICATIOS FOR 5TH TO 8TH PLACE


11.07.09
GAME 55    LOSER GAME 49    13:30    BEGIN SPORT HALL    5th - 8th place
    LOSER GAME 52        
GAME 56    LOSER GAME 51    15:45    BEGIN SPORT HALL    5th - 8th place
    LOSER GAME 50        


11.07.09
GAME 57    WINNER GAME 49    18:00    BEGIN SPORT HALL
    WINNER GAME 52        
GAME 58    WINNER GAME 51    20:30    BEGIN SPORT HALL
    WINNER GAME 50        

Note: Israel can play only 20:30 because of the "Shabbat"

































FINAL ROUND
CLASSIFICATION


12.07.09
GAME 59    LOSER GAME 53    12:00    RABIN SPORT HALL    11th and 12th place
    LOSER GAME 54        
GAME 60    WINNER GAME 53    14:15    RABIN SPORT HALL    9th and 10th place
    WINNER GAME 54        
GAME 61    LOSER GAME 55    16:30    RABIN SPORT HALL    7thand 8th place
    LOSER GAME 56        



12.07.09
GAME 62    WINNER GAME 55    14:45    BEGIN SPORT HALL    5th and 6th place
    WINNER GAME 56        
GAME 63    LOSER GAME 57    17:00    BEGIN SPORT HALL    3rd and 4th place
    LOSER GAME 58        
GAME 64    WINNER GAME 57    19:15    BEGIN SPORT HALL    1st and 2nd place
    WINNER GAME 58        


טקס הסיום יתקיים בשעה 21:15 באולם המרכזי אולם בגין