שינויים בתוכנית המשחקים -חוזר מס' 2

08:48 01/10/2014




30 בספטמבר 2014
לכבוד

_________________
ג.א.נ.,



הנדון: שינויים בתוכנית המשחקים -חוזר מס' 2


1. נא רשמו את פירוק הקבוצות הבאות:

• הפועל זבולון/יגור(קבוצה מס' 4642)- ליגה א' נשים צפון(29)
• הפועל נדב כרמיאל/משגב(קבוצה מס' 5453)- ליגה ב' צפון(9)
• הפועל נדב כרמיאל/משגב(קבוצה מס' 4080)- ליגה ילדים ב' מפרץ(105)
• הפועל יד מרדכי(קבוצה מס' 3878)- ליגה ילדות דרום(201)
• מ.כ.עירוני טבריה(קבוצה מס' 195)- ליגה נוער מחוזית עמקים(44)
• הפועל מרחבים/מבועים(קבוצה מס' 5152)-ליגה קט סל בנות דרום(209)
• מכבי חצב ראשל"צ(קבוצה מס' 5473)-ליגה נוער מחוזית מרכז(49)
• הפועל גן יבנה ארז(קבוצה מס' 2755)-ליגה נערים א' מחוזית שורק(68)
• הפועל פסוטה(קבוצה מס' 5019)-ליגה ילדות צפון(194)
• הפועל פסוטה(קבוצה מס' 5565)-ליגה ילדים א' צפון(90)
• הפועל גן יבנה ישיר(קבוצה מס' 5365)-ליגה ילדים א' דרום(102)
• בני יהודה ת"א(קבוצה מס' 1276)-ליגה נערים א' מחוזית מרכז(67)
• מכבי כביר יפו(קבוצה מס' 1244)-ליגה ב' ת"א(15)
• הפועל חבל מודיעין(קבוצה מס' 5428)-ליגה נערים ב' מרכז(80)
• הפועל לכיש(קבוצה מס' 4534)-ליגה נערים ב' דרום(83)
• מכבי קרית חיים אפרוחים(קבוצה מס' 5129)-ליגה קט סל א' חיפה א'(143)
• הפועל בסמת טבעון(קבוצה מס' 624)-ליגה ב' זבולון(11)
• אליצור רמלה(קבוצה מס' 5328)-ליגה קט סל בנות מרכז(208)
• הפועל גזר(קבוצה מס' 5441)-ליגה נערים א' מחוזית ירושלים(69)
• מכבי שוהם ניצנים(קבוצה מס' 5068)-ליגה נערים א' מחוזית פ"ת(66)
• הפועל אריאל(קבוצה מס' 5293)- ליגה קט סל ב' פ"ת(178)
• הפועל גדרות(קבוצה מס' 1020)-ליגה קט סל א' שורק(163)
• מכבי ת"א דרום(קבוצה מס' 4637)-ליגה א' מרכז(7)


** על הקבוצות שהתפרקו להחזיר את טופסי המשחקים שקיבלו בדואר לאיגוד.




-2-




2. נא רשמו את שינוי שעות המשחקים הביתיים של הקבוצות הבאות:

• עירוני בליך ר"ג(קבוצה מס' 681)-ליגה נערים ב' לאומית מרכז(73). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.00
• מכבי אלפי מנשה(קבוצה מס' 2107)-ליגה נוער מחוזית שרון(47). כל המשחקים הביתיים בליגה ובגביע ייערכו בשעה 19.00
• הפועל באר טוביה(קבוצה מס' 355)- ליגה לאומית נשים דרום(23)
כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.00.
• מ.ס. רמת אפעל(קבוצה מס' 4707)-ליגה נוער מחוזית מרכז(49). כל המשחקים הביתיים בליגה ובגביע ייערכו בשעה 19.30.
• מ.ס. רמת אפעל(קבוצה מס' 5024)- ליגה ילדים ב' דן ב'(113). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17.30.
• הפועל זבולון/יגור(קבוצה מס' 2482)- ליגה ב' זבולון(11). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.30.
• הפועל משגב כרמיאל(קבוצה מס' 4038)- ליגה נערים א' מחוזית חיפה(63). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.00.
• הפועל להבים(קבוצה מס' 4568)- ליגה ילדים ב' נגב(120). כל המשחקים הביתיים בליגה למעט המשחק נגד הפועל אילת ייערכו בשעה 18.30.
• מכבי קרית גת(קבוצה מס' 1200)-ליגה לאומית גברים(2). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 19.30.
• אסא ירושלים ורשה(קבוצה מס' 269)- ליגה ארצית נשים דרום(27). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.30.
• השגי כרמיאל(קבוצה מס' 5346)- ליגה נוער מחוזית צפון(5346). כל המשחקים הביתיים בליגה ובגביע ייערכו בשעה 18.30.
• השגי כרמיאל(קבוצה מס' 3675)- ליגה ילדות צפון(194). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 18.30 בימי רביעי של כל מחזור ולא ביום שישי.
• הפועל מיתר(קבוצה מס' 3179)- ליגה א' דרום(8). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.00 למעט המשחק נגד חבל איילות שייערך בשעה 18.00.
• הפועל בק חיפה (קבוצה מס' 5457)- ליגה קט סל בנות חיפה(203). כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 10.30 בבוקר ביום שבת ששה ימים לאחר מועד המחזור שאמור להיערך ביום ראשון למעט המשחק נגד אעבלין במחזור 4 שייערך במועד המקורי.
• בני יהודה ת"א(קבוצה מס' 303)-ליגה ארצית נשים מרכז(26) + בני יהודה/בית דני(קבוצה מס' 4604)- ליגה ארצית נשים מרכז(26). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 20.00.


-3-



• בני יהודה ת"א(קבוצה מס' 3413)-ליגה קט סל א' דן ב'(155). כל המשחקים הביתיים בליגה ייערכו בשעה 17.30.
• הפועל עמק/גבעת חיים(קבוצה מס' 2552)-ליגה נערים א' מחוזית שומרון(64). כל המשחקים הביתיים בליגה ובגביע ייערכו בשעה 19.30.
• הפועל ע"ח/גבעת חיים(קבוצה מס' 5367)- ליגה נוער מחוזית שומרון(46). כל המשחקים הביתיים בליגה ובגביע ייערכו בשעה 20.30.
• אליצור גוש עציון(קבוצה מס' 3440)-ליגה ילדים ב' ירושלים(117). כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 17.30.


3. נא רשמו את שינויי המגרשים הבאים:

• הפועל חבל מודיעין/יהודה(קבוצה מס' 4853)- ליגה ילדים ב' מרכז(116)- אולם רח' אהוד 7,כפר אורנים(המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 19.00)
• הפועל גזר/נען אסי(קבוצה מס' 5100)- ליגה נערים א' מחוזית שורק(68)- אולם ישיבת שעלבים. כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 20.30.
• הפועל חבל מודיעין/אור(קבוצה מס' 4577)- ליגה ילדים ב' שפלה(117)- מגרש פתוח- מושב טירת יהודה(כל המשחקים הביתיים ייערכו בשעה 18.00).
• בני הרצליה(קבוצה מס' 810)- ליגה נערים א' לאומית שרון(55) +בני הרצליה דני(קבוצה מס' 1425)-ליגה נערים א' לאומית שרון(55), אולם יד התשעה, רח' זיסו,שכונת שביב,הקצליה.
• הפועל קרית טבעון(קבוצה מס' 418)- ליגה ב' זבולון(11)- אולם רח' בן צבי,קרית טבעון.

4. משחק גביע האיגוד לנערים א' בין הפועל אריאל ירושלים להפועל מודיעין/אורנים(סיבוב א') נדחה וייערך ביום רביעי 22.10.14 בשעה 20.30 בירושלים.

5. משחק גביע האיגוד לנוער בין הפועל חוף השרון להפועל פרדסיה(סיבוב א') הוקדם וייערך ביום שני 6.10.14 בשעה 19.30 בשפיים.

6. משחק גביע המדינה לגברים בין מכבי הוד השרון למכבי אשדוד(סיבוב א') הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום שני 6.10.14 בשעה 20.00 בהוד השרון.

7. במשחק מס' 10 בגביע האיגוד ליגה ב' תארח אליצור גבעתיים את אליצור ירושלים (ולא את מכבי כביר יפו) ביום שני 20.10.14 בשעה 20.30 בגבעתיים.





-4-





8. כל משחקי הפועל קרית טבעון(קבוצה מס' 806) בליגה ילדים א' לאומית חיפה(85), ייערכו בימי שבת של המחזור בשעה 19.00 ולא ביום חמישי, למעט המשחק נגד קבוצת אליצור קרית אתא שייערך ביום חמישי בשעה 19.00.

9. כל משחקי החוץ של הפועל אסי גזר(קבוצה מס' 5265)- בליגה ילדים א' מרכז(100) ייערכו בשעה 19.00 עקב שיתוף לתלמידי ישיבות בקבוצה.

10. כל משחקי החוץ של הפועל גזר נען אסי(קבוצה מס' 5100)- בליגה נערים א' מחוזית שורק(68) שנקבע לשעות 18.00, 18.30, 19.00 ו-19.30 ייערכו בשעה 20.00 עקב שיתוף תלמידי ישיבות בקבוצה.

11. משחקי גביע המדינה לגברים בין מכבי רעננה למכבי קרית גת(סיבוב א') ביום שלישי 7.10.14 ייערך בשעה 19.30 בקרית גת.

12. משחק גביע המדינה לילדים בין הפועל אוסישקין תל אביב למכבי פתח תקווה(סיבוב א') הוקדם עקב יציאת שחקני ת"א לטיול וייערך ביום שלישי 21.10.14 בשעה 17.30 באולם בכפר הירוק.






בכבוד רב,

נפתלי גושן
רכז הליגות