שיבוץ הקבוצות בליגות לנשים ונוער

14:20 28/05/2008
28 מאי 2008

לכבוד
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
________________


ג.א.נ.,


הנדון: שיבוץ הקבוצות בליגות לנשים ומחלקות הנוער

להלן שיבוץ הקבוצות לפי מחוזות לעונת 2008/2009.
השיבוץ נעשה ע"פ האמור בתקנון איגוד הכדורסל :

ליגת-על נשים (10 קבוצות)
אליצור מכבי נתניה, מכבי רעננה/הרצליה, א.ס. רמת השרון אלקטרה, מכבי רמת חן, מתנ"ס תל כביר, בני יהודה ציוטרוניקס, בני יהודה ת"א, עירוני חולון, אליצור רמלה, מכבי אשדוד.

ליגה לאומית נשים - בית א' (8 קבוצות)
הפועל עירוני אעבלין, הפועל נהריה, הפועל עמק יזרעאל, מכבי חיפה, הפועל מעגן מיכאל, מ.ס. אבן יהודה, בני הרצליה/רעננה, א.ס. רמת השרון.

ליגה לאומית נשים - בית ב' (8 קבוצות)
הפועל פתח תקוה, הפועל תל אביב, מכבי אור רמת חן, עירוני חולון/ת"א, הפועל ראשון לציון, אס"א ירושלים, הפועל באר טוביה, הפועל רמת הנגב.

ליגה נוער לאומית צפון (12 קבוצות)
הפועל גליל עליון, עצמה כפר ורדים, הפועל עמק יזרעאל, מכבי קרית מוצקין, אליצור קרית אתא, מכבי חיפה, ביתר בינימינה, אליצור מכבי נתניה, הפועל לב השרון, מכבי רעננה, הפועל כפר סבא אביב, בני הרצליה.

ליגה נוער לאומית דרום (12 קבוצות)
א.ס. עלומים רמת השרון, מכבי אורן פ"ת, עירוני רמת גן, הפועל גבעתיים, מכבי טדי ת"א, הפועל אייל חולון, מכבי ראשון לציון, מכבי עופר ראשל"צ, מכבי עומר רחובות, הפועל דני ירושלים, אליצור מכבי אשקלון, הפועל באר שבע.

ליגה נוער ארצית צפון (13 קבוצות)
הפועל ניר נהריה, הפועל ראש פינה, הפועל כפר יסיף, הפועל משגב, הפועל עמק הירדן, הפועל בקעת בית שאן, הפועל נצרת עילית, הפועל גלבוע/עפולה, הפועל גלבוע/עפולה חן, הפועל יזרעאל צעירים, הפועל קרית טבעון, הפועל אעבלין, מכבי קרית ביאליק.






-2-


ליגה נוער ארצית שרון (13 קבוצות)
מכבי אבי חיפה, מכבי משה חיפה, מכבי זכרון יעקב, הפועל גן שמואל, מכבי חדרה, הפועל עמק חפר, אליצור נתניה ברק, מכבי אלפי מנשה, הפועל גפן כפר סבא, מכבי עירוני רעננה, מכבי מרכז רעננה, מכבי הוד השרון, בני הרצליה מרדכי.

ליגה נוער ארצית מרכז (13 קבוצות)
א.ס. רמת השרון, מכבי ראש העין, אליצור רמת גן, הפועל עורב גבעתיים, הפועל תל אביב, עירוני קרית אונו, מכבי בת ים, הפועל רקפת חולון, מכבי שהם, מכבי חרוב ראשל"צ, הפועל עירוני נס ציונה, מכבי עינן רחובות, הפועל גזר.

ליגה נוער ארצית דרום (13 קבוצות)
מכבי מכבים/רעות, מכבי גבעת זאב, אליצור ירושלים, הפועל צפון ירושלים, הפועל יובל ירושלים, הפועל רמות ירושלים, אס"א ירושלים, הפועל אשדוד/גן יבנה, הפועל יואב/צפית, הפועל באר טוביה, ביתר באר שבע, מכבי דימונה, הפועל אילת.

ליגה נערות א' לאומית (12 קבוצות)
הפועל גליל עליון, הפועל עמק יזרעאל, הפועל עירוני אעבלין, הפועל מעגן מיכאל, מ.ס. אבן יהודה, מכבי רעננה, בני הרצליה, א.ס. רמת השרון, מכבי רמת חן, עירוני חולון, אס"א ירושלים, מכבי באר שבע.

ליגה נערות ב' לאומית (12 קבוצות)
הפועל בקעת בית שאן, הפועל עמק יזרעאל, מ.ס. אבן יהודה, מכבי רעננה יונתן, מכבי רעננה ברוש, בני הרצליה, א.ס. רמת השרון, מכבי רמת חן, עירוני חולון, אס"א ירושלים, מכבי אשדוד, מכבי עתיד אשדוד.

ליגה נערים לאומית צפון (14 קבוצות)
הפועל גליל החולה, הפועל איתמר נהריה, הפועל עמק יזרעאל, הפועל גלבוע/עפולה ניב, מכבי קרית מוצקין, מכבי אסף חיפה, ביתר בינימינה, מכבי בינימין חדרה, הפועל לב השרון דקל, אליצור מכבי נתניה, מכבי רעננה, הפועל תמר כפר סבא, בני הרצליה, א.ס. רמת השרון.

ליגה נערים לאומית דרום (14 קבוצות)
מכבי ראש העין, מכבי ניר פתח תקוה, עירוני רמת גן, מכבי ברוך ת"א, מכבי יהושע ת"א, הפועל ברק גבעתיים, הפועל אבי חולון, מכבי הדר ראשל"צ, מכבי יאיר ראשל"צ, מכבי יאיר רחובות, הפועל ירושלים, הפועל יובל ירושלים, הפועל ירושלים/עין גדי, הפועל באר שבע.





-3-


ליגה נערים ארצית צפון (13 קבוצות)
הפועל מ.א. גליל עליון, הפועל גליל הר וגיא, עצמה כפר ורדים, מכבי כרמיאל, הפועל משגב גליל, הפועל כפר יסיף, הפועל עמק הירדן, הפועל בקעת בית שאן, מכבי נצרת, הפועל גלבוע/עפולה, הפועל גליל תחתון, הפועל יזרעאל צעירים, הפועל קרית טבעון.

ליגה נערים ארצית חיפה (12 קבוצות)
הפועל עירוני נהריה, הפועל הדס נהריה, אליצור קרית אתא, אליצור שלום קרית אתא, מכבי עירוני מוצקין, מכבי קרית ביאליק, מכבי בק חיפה, הפועל חיפה, הפועל גבעת נשר, מכבי זכרון יעקב, הפועל גן שמואל, מכבי יורם חדרה.

ליגה נערים ארצית שרון (12 קבוצות)
הפועל עמק חפר, עירוני נתניה, מ.ס. אבן יהודה, הפועל לב השרון, מכבי צורן, מכבי אלפי מנשה, אליצור כוכב יאיר, הפועל יותם כפר סבא, מכבי מוסינזון הוד השרון, מכבי צפון רעננה, הפועל חוף השרון, בני הרצליה דני.

ליגה נערים ארצית ת"א (12 קבוצות)
א.ס. צור רמת השרון, מכבי יובל ראש העין, עירוני צפון ר"ג, עירוני בליך ר"ג, עירוני רמת גן צפון, הפועל גבעתיים, הפועל תל אביב, מכבי תל אביב, עירוני קרית אונו, מכבי שהם, מכבי בת ים, הפועל דוד חולון.

ליגה נערים ארצית מרכז (13 קבוצות)
הפועל ראשון לציון, הפועל ראשל"צ/רמת אליהו, הפועל גיל נס ציונה, אליצור רחובות, מכבי שמואל רחובות, אליצור בני יבנה, הפועל לוד, מכבי מכבים/רעות, אס"א זיו ירושלים, אליצור ירושלים, הפועל טל ירושלים, הפועל צפון ירושלים, מכבי מעלה אדומים.

ליגה נערים ארצית דרום (13 קבוצות)
הפועל גדרות, ביתר אשדוד, אליצור אשדוד, הפועל אשדוד/גן יבנה, הפועל גן יבנה/אשדוד, אליצור מכבי אשקלון, אליצור אשקלון רימון, הפועל יואב/צפית, הפועל באר טוביה, הפועל להבים, ביתר באר שבע, מכבי דימונה, הפועל אילת.

ליגה ילדים א' לאומית צפון (12 קבוצות)
הפועל דן, הפועל עמיר/שמיר, הפועל חולתא, עצמה כפר ורדים, מכבי כרמיאל, הפועל משגב גליל, הפועל מ.ק. גולן אביטל, הפועל מ.ק. גולן יהודה, הפועל טבריה, הפועל בקעת בית שאן, הפועל גלבוע/עפולה, הפועל גליל תחתון.









-4-


ליגה ילדים א' לאומית חיפה (12 קבוצות)
הפועל נהריה, אליצור קרית אתא, מכבי קרית מוצקין, הפועל עמק יזרעאל גבת, הפועל עמק יזרעאל אלון, הפועל קרית טבעון, הפועל גבעת נשר, מכבי ליעד חיפה, הפועל חיפה, ביתר אחוזה, הפועל גן שמואל, מכבי זכרון יעקב.

ליגה ילדים א' לאומית שרון (12 קבוצות)
מכבי חדרה, הפועל עמק חפר, מ.ס. אבן יהודה, אליצור מכבי נתניה, עירוני נתניה, ביתר כפר יונה, אליצור כוכב יאיר, מכבי רעננה, הפועל אגוז כפר סבא, מכבי רקפת הוד השרון, הפועל חוף השרון, א.ס. תות רמת השרון.

ליגה ילדים א' לאומית ת"א (12 קבוצות)
מכבי ראש העין, מכבי מוטי פתח תקוה, א.ס. דרור רמת השרון, בני הרצליה דרור, מכבי ת"א צפון, מכבי ת"א דרום, מכבי תל אביב, עירוני דרום ר"ג, עירוני צפון ר"ג, הפועל ברוש חולון, מכבי אלון ראשל"צ, הפועל נס ציונה.

ליגה ילדים א' לאומית מרכז (12 קבוצות)
מכבי שהם, מכבי דקל ראשל"צ, הפועל ורד נס ציונה, מכבי חיים רחובות, אליצור נוה דוד רמלה, עצמה מודיעין, הפועל עידן ירושלים, הפועל ירושלים/אבו גוש, הפועל פסגת זאב ירושלים, הפועל ימקא ירושלים, אליצור ירושלים, אס"א זיו ירושלים.

ליגה ילדים א' לאומית דרום (12 קבוצות)
מכבי גדרה, הפועל גדרות, ביתר אשדוד, אליצור אשדוד, הפועל גן יבנה/אשדוד, הפועל יואב/צפית, עירוני קרית גת, אליצור מכבי אשקלון, הפועל באר טוביה, הפועל באר שבע, מכבי דימונה, הפועל אילת.






                                בכבוד רב,

                                נפתלי גושן
                                רכז הליגות