שינויים בתכנית המשחקים חוזר מספר -11

10:40 28/11/2010





28 נובמבר 2010

לכבוד

________________


ג.א.נ.,


הנדון: שינויים בתכנית המשחקים -חוזר מס' 11

1. נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות:

• הפועל ריינה (קבוצה מס' 3600) – ליגה ב' עמקים, 10
• מכבי אשדוד עתיד (קבוצה מס' 3716) – ליגה נערות א' נגב, 114
• הפעול ברנר חדש (קבוצה מס' 3768) – ליגה קט סל א' דרום א', 147
• הפועל הכרמל (קבוצה מס' 2256) – ליגה נערות ב' חיפה, 117
• אסא זיו ירושלים (קבוצה מס' 860) – ליגה נוער ארצית דרום, 39

2. נא רשמו את שינוי המגרשים הבאים:

 הפועל תל אביב (קבוצה מס' 315) – ליגת על נשים, 21: אולם קבוץ יד מרדכי
(החל מ-02/12/10 גם בליגה וגם בגביע).
 אליצור פתח תקוה (קבוצה מס' 3097) – ליגה ארצית נשים פ"ת, 28: אולם בי"ס ברנר, רח' אליעזר פרידמן, פתח תקוה.

3. משחק ליגה נערים מחוזית נגב בין מכבי ירוחם להפועל בני אילת (מחזור 19) הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 06/01/11 בשעה 16:00 בירוחם.

4. משחק ליגה נערים מחוזית צפון בין הפועל מגדל העמק להפועל טבריה (מחזור 9) הוקדם וייערך ביום חמישי 09/12/10 בשעה 17:00 במגדל העמק.

5. משחק ליגה ילדים א' נגב בין מכבי ירוחם להפועל אילת (מחזור 11) ביום חמישי
06/01/11 ייערך בשעה 18:00, בירוחם.

6. משחק ליגה ילדים א' לאומית חיפה, בין מכבי ליעד חיפה להפועל רמת ישי (מחזור 6) ביום חמישי 09/12/10 ייערך בשעה 16:30 בחיפה עקב משחק נוסף באותו אולם.

7. משחק גביע המדינה לנערים (רבע גמר), בין הפעל כפר סבא תמר למכבי רעננה, נדחה וייערך ביום שני 06/12/10 בשעה 19:00 בכפר סבא.





8. משחק גביע האיגוד לנערים (שמינית גמר), בין מכבי רעננה עירוני לעירוני בליך ר"ג, הוקדם וייערך ביום שלישי 07/12/10 בשעה 19:00 ברעננה.

9. משחק ליגה ארצית נשים דרום , בין אליצור אשדוד/אשקלון לאליצור אור אשקלון (מחזור 7) נדחה וייערך ביום ראשון 05/12/10 בשעה 20:30 באולם שד' הפרחים, אזור ח' אשדוד.

10. משחק ליגה לאומית גברים בין מכבי הוד השרון להפועל ת"א/אוסישקין (מחזור 12) ביום שלישי 21/12/10 ייערך בשעה 19:30 בהוד השרון.

11. משחק ליגה ארצית דרום, בין מכבי קרית גת למכבי גדרה (מחזור 8) נדחה וייערך ביום שני 06/12/10 בשעה 20:00 בקרית גת ולא כפי שנקבע תחילה.

12. משחק ליגה ילדים ב' דן א' בין א.ס. נוה מונוסון לא.ס. סביון (מחזור 7) נדחה וייערך ביום שבת 18/12/10 בשעה 18:30 בנווה מונוסון.

13. משחק ליגה ב' שומרון בין אליצור נתניה צפון להפועל קלנסווה (מחזור 17) ביום רביעי 02/03/11 ייערך בשעה 20:30 בקדימה עקב חילוף ביתיות בסבוב א'.

14. משחק ליגה נוער ארצית דרום בין מכבי מעלה אדומים להפועל באר שבע (מחזור 8) נדחה וייערך ביום חמישי 02/12/10 בשעה 19:00 במעלה אדומים.

15. משחק ליגה ארצית נשים ת"א בין מכבי יפו להפועל בני ברית יפו (מחזור 7) נדחה וייערך ביום שני 06/12/10 בשעה 19:30 ביפו.

16. משחק ליגה נוער לאומית דרום בין א.ס. רמת השרון לאליצור אשקלון (מחזור 8) נדחה וייערך ביום חמישי 02/12/10 בשעה 19:00 ברמת השרון.

17. משחק ליגה נערות א' חיפה בין מכבי חיפה להפועל המפרץ/מטה אשר (מחזור 11) ביום ראשון 26/12/10 ייערך בשעה 18:00 בקרית מוצקין.
משחק הגומלין (מחזור 22) ביום ראשון 10/04/11 ייערך בשעה 18:30 בחיפה.

18. משחק ליגה נוער ארצית דרום בין הפועל יואב/צפית לביתר באר שבע אייל (מחזור 8) נדחה וייערך ביום שלישי 30/11/10 בשעה 18:00 בכפר מנחם.

19. משחק ליגה נערים לאומית צפון בין הפועל עמק יזרעאל למכבי חדרה (מחזור 10) נדחה וייערך ביום ראשון 12/12/10 בשעה 18:00 בנהלל.

20. משחק ליגה ארצית צפון בין הפועל ריינה/מעיליא להפועל נצרת עילית (מחזור 11) הוקדם וייערך ביום ראשון 05/12/10 בשעה 20:00 במעיליא.







21. משחק ליגה לאומית נשים בין מתנ"ס תל כביר למכבי חדרה (מחזור 7) ביום שלישי 30/11/10 ייערך בשעה 19:00 בתל כביר.

22. משחק שמינית גמר גביע האיגוד לנוער בין מכבי אלפי מנשה לבני הרצליה מרדכי הוקדם וייערך ביום שבת 04/12/10 בשעה 19:30 באלפי מנשה.

23. משחק ליגה נערים לאומית צפון בין מכבי הוד השרון רותם להפועל עמק יזרעאל (מחזור 9) נדחה וייערך ביום רביעי 04/12/10 בשעה 19:00 בהוד השרון.

24. משחק ליגה ילדים א' נגב בין הפועל חבל איילות להפועל אילת (מחזור 15) נדחה וייערך ביום שני 07/02/11 בשעה 16:00 ביטבתה.

25. משחק ליגה נערים לאומית צפון בין הפועל כפר סבא להפועל גלבוע/מעיינות (מחזור 9) ביום רביעי 01/12/10 ייערך בשעה 20:30 בכפר סבא.

26. משחק ליגה ארצית נשים צפון בין הפועל עכו להפועל אבו סנאן (מחזור 7) נדחה וייערך ביום חמישי 09/12/10 בשעה 20:30 בעכו.

27. משחק ליגה נוער מחוזית חיפה בין הפועל חיפה ליאו בק למכבי עירוני מוצקין (מחזור 8) נדחה וייערך ביום חמישי 30/11/10 בשעה 18:30 באולם אבישי במוצקין.
משחק הגומלין (מחזור 17) ביום שני 14/03/11 ייערך בשעה 19:00 בחיפה.

28. משחק ליגה קט סל א' שומרון א' בין ביתר כפר יונה להפועל פרדסיה (מחזור 14) ביום רביעי 11/05/11 ייערך בשעה 17:00 בכפר יונה עקב משחק נוסף באותו אולם.

29. משחק חוזר בליגה ילדות ת"א בין אליצור ראשון לציון למכבי יפו (מחזור 1) ייערך ביום ראשון 19/12/10 בשעה 17:00 בחולון. הוצאות הנסיעה של יפו למשחק ישולמו ע"י אליצור ראשל"צ.

30. משחק ליגה קט סל א' יזרעאל בין הפועל ע"י/כפר יהושע להפועל יזרעאל עדי (מחזור 5) ביום שלישי 30/11/10 ייערך בשעה 18:00 בעדי.
משחק הגומלין (מחזור 12) ביום שבת 09/04/11 ייערך בשעה 18:30 בכפר יהושע.


בכבוד רב,


נפתלי גושן
רכז הליגות