שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 1

10:00 17/09/2006




    
                        
                             14 ספטמבר 2006
    
לכבוד

________________


ג.א.נ.,


     הנדון: שינויים בתכנית המשחקים - חוזר מס' 1

1.    נא רשמו בפניכם את פירוקי הקבוצות הבאות :

    אליצור יבנה (קבוצה מס' 2035) - ליגה ארצית נשים דרום, 27
    הפועל מרנין טבעון (קבוצה מס' 2177) - ליגה נוער מחוזית חיפה, 35
    הפועל בני שמעון (קבוצה מס' 2081) - ליגה נערים מחוזית נגב, 69
    הפועל משגב גליל (קבוצה מס' 2217) - ליגה ילדים א' חיפה, 88
עצמה גדרה (קבוצה מס' 1044) - ליגה ילדים ב' מרכז, 109
    הפועל העמק משה (קבוצה מס' 2315) - ליגה ילדים ב' צפון, 99
    מכבי זכרון יעקב (קבוצה מס' 131) - ליגה ילדים ב' שומרון, 102
    הפועל חוף הכרמל (קבוצה מס' 2055) - ליגה נוער מחוזית חיפה, 35
    הפועל איחוד העמק (קבוצה מס' 2250) - ליגה נערות א' צפון, 71
    הפועל קרית טבעון (קבוצה מס' 889) - ליגה נערות ב' צפון, 76
    מכבי ת"א/יהוד (קבוצה מס' 2075) - ליגה נוער מחוזית מרכז, 38
    ביתר ת"א/נוה אליעזר (קבוצה מס' 378) - ליגה ילדים ב' דן, 106
    הפועל יסוד המעלה (קבוצה מס' 2238) - ליגה ילדים א' צפון, 86
    הפועל עירוני חיפה (קבוצה מס' 2028) - ליגה ילדים ב' חיפה, 101
    הפועל יזרעאל צעירים (קבוצה מס' 2112) - ליגה נוער מחוזית צפון, 34
    הפועל קאנטרי ת"א (קבוצה מס' 762) - ליגה ילדים א' לאומית ת"א, 83
    ביתר באר שבע (קבוצה מס' 2236) - ליגה נוער מחוזית נגב, 40
    אליצור עירוני יבנה (קבוצה מס' 2034) - ליגה ב' דרום, 17

לתשומת ליבכם : כל הקבוצות שהתפרקו וקיבלו טפסי משחק מתבקשים
להחזיר מידיית את הטפסים הנ"ל לאיגוד הכדורסל. על הקבוצות להחזיר
לאיגוד גם את כרטיסי השחקן של הקבוצות שהתפרקו, כולל הכרטיסים של
השחקנים שיש להם חותמת רשאי לליגה נוספת.









2.    נא רשמו את שינויים השעות הקבועות של הקבוצות הבאות :
    הפועל ראש פינה (קבוצה מס' 1125) - ליגה נערים מחוזית צפון, 56 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 18:00 במקום בשעה 19:00.
    הפועל גליל תחתון (קבוצה מס' 2052) - ליגה נוער מחוזית צפון, 34 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 20:00.
    הפועל גליל תחתון (קבוצה מס' 849) - ליגה ילדים א' לאומית צפון, 80 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 18:30.
    הפועל גליל תחתון (קבוצה מס' 2298) - ליגה ילדים א' עמקים, 87 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה, למעט המשחק עם הפועל יזרעאל הושעיה, ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 18:00.
    הפועל גפן נהריה (קבוצה מס' 641) - ליגה נערים לאומית צפון, 46 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 20:00 במקום בשעה 18:00.
    הפועל עירוני נהריה (קבוצה מס' 1568) - ליגה נוער ארצית צפון, 30 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 19:00.
    הפועל גפן נהריה (קבוצה מס' 2146) - ליגה נוער מחוזית חיפה, 35 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 19:00.
    הפועל מבשרת ציון (קבוצה מס' 1969) - ליגה נערים מחוזית ירושלים,67 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 19:00.
    מכבי מתן (קבוצה מס' 2010) - ליגה נערים מחוזית פ"ת, 62 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 19:30 במקום בשעה 20:00.
    הפועל פרדסיה (קבוצה מס' 1911) - ליגה ארצית נשים שרון, 23 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 20:00.
    הפועל פרדסיה (קבוצה מס' 1659) - ליגה נוער מחוזית שומרון, 36 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 19:00 במקום בשעה 18:00.
    ביתר בני בבלי (קבוצה מס' 1606) - ליגה ב' דן, 14 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 19:00.
    הפועל נצר סירני (קבוצה מס' 72) - ליגה ב' מרכז, 15 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 20:30 במקום בשעה 20:00.
    הפועל ע"ח/גבעת חיים (קבוצה מס' 1798) - ליגה נוער ארצית שרון, 31 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 19:00 במקום בשעה 20:30.
    אס"א ירושלים (קבוצה מס' 85) - ליגה ב' ירושלים, 16 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 19:00 במקום בשעה 20:30.
    הפועל אייל חולון (קבוצה מס' 493) - ליגה נוער לאומית דרום, 29 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 19:00 במקום בשעה 18:30.
    הפועל חולון רקפת (קבוצה מס' 1546) - ליגה נוער ארצית מרכז, 32 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה, למעט המשחקים נגד מכבי ראש העין, עירוני קרית גת, מכבי בת ים וא.ס. רמת השרון, ייערכו בשעה 19:00 במקום בשעה 18:30.
    מ.כ. אריק גבעת שמואל (קבוצה מס' 351) - ליגה ילדים א' דן, 91 : כל המשחקים הביתיים בעונה זו בליגה ייערכו בשעה 18:30 במקום בשעה 18:00.


3.    נא רשמו בפניכם את שינויי המגרשים הבאים :
    אליצור קרית אתא (קבוצה מס' 638) - ליגה נערים ארצית חיפה, 50 : היכל הספורט אפק - צור שלום.





    ביתר באר שבע (קבוצה מס' 455) - ליגה ילדים א' לאומית דרום, 85 : אולם בי"ס רעות, רח' בזל בבאר שבע.
    הפועל חיים ת"א (קבוצה מס' 682) - ליגה נערים ארצית ת"א, 52 : אולם תיכון גימנסיה הרצליה ברח' ז'בוטינסקי 108 ת"א (המשחקים ייערכו בשעה 18:00 ולא בשעה 20:00).
    הפועל איחוד העמק ניב (קבוצה מס' 1002) - ליגה נערים לאומית צפון, 46 : האולם העירוני בעפולה העילית בי"ח העמק.
    אליצור בני ברק שמואל (קבוצה מס' 1486) - ליגה נערים מחוזית ת"א, 64 : אולם בי"ס ישורון, רח' זליג בס 17, פתח תקוה.
    מכבי נופית חיפה (קבוצה מס' 2205) - ליגה ילדים א' חיפה, 88 : אולם בית הספר בקיבוץ יגור.
    מ.ס. יהלום ר"ג (קבוצה מס' 651) - ליגה ב' דן, 14 : אולם בי"ס ערמונים ברח' הכבאים ברמת גן.
    א.ס. דרור רמת השרון (קבוצה מס' 630) - ליגה ילדים א' לאומית ת"א, 83 : אולם עלומים, רח' שבטי ישראל פינת במעלה ברמת השרון.
    מכבי בית אריה (קבוצה מס' 2269) - ליגה ילדים ב' שפלה, 108 : אולם קיבוץ בארות יצחק (המשחקים ייערכו בשעה 17:30 במקום בשעה 20:00).

4.    קבוצת מכבי אום אל פחם (קבוצה מס' 426) תצורף לליגה נוער מחוזית חיפה, 35, במקום הפועל מרנין טבעון שהתפרקה. בכל מקום בתכנית המשחקים בה רשומה הפועל מרנין טבעון נא רשמו את מכבי אום אל פחם. קבוצת מכבי אום אל פחם תקיים את משחקיה הביתים באולם בי"ס תיכון אום אל פחם בשעה 19:30.

5.    קבוצת מכבי קרית ביאליק/אתא תקיים את משחקיה הביתיים בליגה נערים לאומית צפון נגד מכבי אסף חיפה (25/10/06), ביתר בינימינה (8/11/06), בני הרצליה (22/11/06), הפועל גן שמואל (13/12/06), מכבי קרית מוצקין (3/1/07) והפועל איחוד העמק (17/1/06) בשעה 19:00 באולם אליצור קרית אתא - רח' פינסקר קרית אתא.

6.    קבוצת הפועל קרית טבעון בליגה ילדים א' לאומית חיפה תקיים את כל משחקיה המתוכננים בשבתות הן בבית והן בחוץ בשעה 19:30 בערב ולא בשעות שנקבעו בספר וזאת עקב שיתוף שחקנים דתיים בקבוצה.

7.    משחק גביע המדינה לנערים בין בני הרצליה לעירוני רמת גן (סיבוב א') נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום ראשון 15/10/06 בשעה 18:30 בהרצליה.

8.    משחקי מחזור 2 בליגה א' מרכז ייערכו ביום שלישי 17/10/06 ולא כפי שהודפס בספר המשחקים.

9.    במשחק מס' 25 בגביע המדינה לנערים תארח מכבי פתח תקוה (קבוצה מס' 1143) ולא את מכבי עצמאות פ"ת את הפועל אבי חולון ביום רביעי 11/10/06 בשעה 20:00 בפתח תקוה.

10.    משחק ליגה נוער לאומית צפון בין הפועל נהריה להפועל גן שמואל (סיבוב א') נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום חמישי 19/10/06 בשעה 20:00 בנהריה.

11.    משחק גביע המדינה לילדים בין הפועל עמיר להפועל נהריה (סיבוב א') נדחה עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום רביעי 18/10/06 בשעה 17:00 בעמיר.

12.    משחק גביע המדינה לנערות ב' בין הפועל פתח תקוה להפועל מעגן מיכאל (סיבוב א') הוקדם עקב בקשת שתי הקבוצות וייערך ביום ראשון 9/10/06 בשעה 19:00 בפתח תקוה.



13.    משחק ליגה נערים ארצית מרכז בין מכבי מעלה אדומים לאס"א משה ירושלים (מחזור 3) ביום רביעי 25/10/06 ייערך בשעה 20:30 בעין גדי עקב עונש רדיוס של מעלה אדומים.

14.    משחק ליגה ילדים א' עמקים בין אורתודוקסי נצרת להפועל ריינה (מחזור 18) ביום שני 12/3/07 ייערך בשעה 17:00 בנצרת.

15.    כל משחקי מחזור 1 בליגה ב' צפון ייערכו ביום רביעי 4/10/06.

16.    משחקי קבוצת אליצור בני ברק שמואל בליגה נערים מחוזית ת"א נגד אליצור רמת גן (22/10/06), הפועל דקל חולון (5/11/06), הפועל גבעתיים ורד (4/2/07), הפועל תל אביב (18/2/07) ובני יהודה ת"א (11/3/07) ייערכו בשעה 19:30 באולם בי"ס ישורון בפתח תקוה עקב משחק נוסף באותו אולם.

17.    משחקי קבוצת הפועל אילת בליגה ילדים ב' נגב נגד הפועל רמת הנגב (19/10/06) והפועל להבים (30/11/06) ייערכו בשעה 17:00.

18.    משחק ליגה ילדים ב' נגב בין הפועל אילת לביתר באר שבע (מחזור 7) ייערך ביום שישי 8/12/06 בשעה 15:00 באילת.

19.    משחק ליגה ילדים ב' נגב בין הפועל אילת להפועל ערד ייערך ביום חמישי 8/3/07 בשעה 17:00 באילת.

20.    משחק ליגה ילדים א' לאומית דרום בין הפועל אילת להפועל גדרות (מחזור 1) ביום שבת 21/10/06 ייערך בשעה 18:30 באילת.

21.    משחק ליגה נערים מחוזית שפלה בין מכבי מכבים/רעות לאליצור חשמונאים (מחזור 3) ביום ראשון 29/10/06 ייערך בשעה 18:00 בחשמונאים. משחק הגומלין (מחזור 14) ביום ראשון 18/2/07 ייערך בשעה 18:30 ברעות.

22.    נא רשמו בפניכם כי קבוצת מכבי עירוני רעננה (קבוצה מס' 118) המשחקת בליגה נערים מחוזית פ"ת היא קבוצת מכבי עירוני רעננה רימון ומשחקת את משחקיה הביתיים באולם רימון - רח' משה דיין רעננה.

23.    משחק ליגה נוער מחוזית נגב בין אליצור אופקים למכבי דימונה (מחזור 3) נדחה עקב יציאת שחקני דימונה לטיול וייערך ביום שני 20/11/06 בשעה 19:00 באופקים.





                                    בכבוד רב,
    
                                    נפתלי גושן
                                    רכז הליגות